відставання

Падун здобув перемогу в заключному етапі Туру Альп

з 1997 року. Марк Падун за рахунок яскравої перемоги на останньому етапі в генеральній класифікації фінішував на 12-й позиції з відставанням від Піно в 3 хвилини і 14 секунд. Українець провів черговий відмінний тиждень і зробив серйозну заявку на потрапляння...Ua-football

Чурко: В последнем Классическом игроки Шахтера считали, что обыграли Динамо на голом классе

і результат. Але в наступному Класичному, я впевнений, все буде по-іншому, - сказав футболіст. Нагадаємо, що цією перемогою динамівці скоротили відставання від першого місця в таблиці до трьох очок.Ua-football

тис. тонн. За даними відділу контролінгу, опублікованими в корпоративній газеті “Робоче слово”, обсяг видобутку руди склав 93,4% від запланованого, передає Fixygen. Відставання виникло через необхідність проведення ремонтних робіт по вантажному стволу №2. Решта виробничі показники виконані в повному обсязі, – констатується...Національний Промисловий Портал

грає проти миколаєвського НІКО-БАСКЕТа четвертий матч півфінальної серії плей-офф. У попередніх поєдинках миколаївці двічі перемогли вдома, а потім Говерла скоротила відставання на своєму майданчику, повідомляє WestNews. Боротьба у цій парі настільги запекла, що важко віддати комусь суттєву перевагу. Четверта зустріч...Westnews

14 квітня зубри поступилися 86:90, а наступного дня перемогли 94:83. Нерви криворізців розхиталися – той, хто відновлює (та навіть скорочує відставання у більш тривалих протистояннях) рівновагу у серії завжди отримує імпульс психологічної переваги. Здається, зубри вже у Кривому Розі збагнули,...UkrBasket

Кучер: Украинское классико?

Олександра Хацкевича виявилася краще готова до цієї гри і перевершила гірників насамперед в настрої. Нагадаємо, що цією перемогою динамівці скоротили відставання від першого місця в таблиці до трьох очок.Ua-football

"Говерла" скоротила відставання у серії

Франківська "Говерла" здолала "Ніко-Баскет" на домашньому паркеті і скоротила відставання у півфінальній серії плей-офф Вищої ліги. Здобуши перевагу +10у стартовій чверті, "ведмеді" ледь не розтринькали гандикап протягом наступних двох десятихвилинок...Галичина спортивная

"ЛДУФК-СКІФ-Спартак" розпочав півфінальну серію з поразки

кращою: 13:4 у чверті та 33:14 станом на середину гри. До честі львівських баскетболісток, вони змогли зібратися та дещо скоротити відставання. У третій чверті підопічні Ірини Клєніної поступилися, але вже мінімально — 15:16, а останню залишили за собою — 19:11,...Галичина спортивная

притулку задовольнили в Німеччині (325 400), що становить 60 відсотків від загальної кількості в ЄС. За ФРН йдуть зі значним відставанням Франція (40 600), Італія (35 100), Австрія (34 000) та Швеція (31 200). Громадяни України опинилися на першому місці...MediaStar

У минулому році в ЄС статус біженця отримали майже 540 тисяч людей

притулку задовольнили в Німеччині (325 400), що становить 60 відсотків від загальної кількості в ЄС. За ФРН йдуть зі значним відставанням Франція (40 600), Італія (35 100), Австрія (34 000) та Швеція (31 200). Громадяни України опинилися на першому місці...Unn.com.ua

Малага покидает Ла Лигу после десяти сезонов

(Вболівальники Малаги в гостьовому матчі з Леванте) Ua-football

Марк Падун продовжує успішно виступати на велогонці в Італії

Лідерство в генеральному заліку зберігає француз Тібо Піно, випереджаючи Доменіко Поццовіво на 15 секунд. Падун перемістився на 16-е місце з відставанням від топ-10 в 1 хвилину і 38 секунд. Завтра на Туре Альп заключний етап - учасники велогонки подолають кілька...Ua-football

Новозеландський супермаркет запровадив «тиху годину» для покупців із аутизмом

вагою 500?600 г. Спроби їх порятунку він назвав псевдогуманізмом. Він підкреслив, що дитячі відділення заповнені малюками з діагнозом аутизм і відставанням в нервово-психічному розвитку. На їх лікування та соціальну адаптацію витрачаються величезні гроші, але все одно більшість із них залишаються...Ракурс

Билися, мов леви, і здолали лідера

Артур Оганджанян, котрого замінив Владислав Гурко. Новий вартовий воріт зіграв добре, дуже старався і виручав. Але сильний суперник таки скоротив відставання до мінімуму. Однак українці билися, мов леви, і зберегли заслужену і вистраждану перемогу. Учора гралися матчі четвертого туру. Зокрема,...Голос Украины (газета)

Наполі - Удінезе 4:2.

двічі програвала по ходу матчу, але все-таки зуміла довести гру до переможного кінця. Завдяки вольовому успіху "партенопейці" відіграли два очки відставання від "Ювентуса" і скоротили своє відставання до чотирьох очок. Боротьба за Скудетто обіцяє бути гарячою, враховуючи, що попереду у...Ua-football

ДеМаром ДеРозаном, дуже потужно розпочав поєдинок, вигравши стартову чверть 44:27. Затяжна гонитва Вашингтона досягла піку в середині заключного періоду, коли відставання скоротилося до 5 очок. Але у відповідь Репторс провели чотирихвилинний ривок 17:4, знявши всі питання про результат зустрічі. Торонто...UkrBasket

Плей-офф Євроліги.

у відрив, який становив 11 очок. Але після, Жальгіріс вийшов вперед і лідирував протягом усього матчу, завдяки чому зміг відіграти відставання і перевести гру в овертайм. У додатковому часі сильнішою виявилася команда гостей. Євроліга. 1/4 фіналу. 1-й матч...Ua-football

Дніпро переміг Хімік і вийшов до фіналу

За третю чверть «Хімік» відстав ще на 11 очок. Южненці за хвилину до кінця основного ігрового часу скоротив відставання до 3 очок.Спорт.ua

Визначилися фіналісти Кубка України з футболу

Чинним володарем національного кубку є донецький "Шахтар". Напередодні кубкових півфіналів у чемпіонаті України "Динамо" перемогло у гостях "Шахтар" та скоротило відставання від донеччан, які очолюють турнірну таблицю, до 3 очок. Читайте також: Не Зінченком єдиним. Хто з українських футболістів вигравав...Еспресо TV

Дніпро переміг Хімік у вирішальній поєдинку півфінальної серії Суперліги Парі-Матч

мало що виходило. Натомість Дніпро впевнено збільшував перевагу. За третю чверть Хімік відстав ще на 11 очок. То ж загальне відставання в 20 очок за такого перебігу подій набуло катастрофічного для господарів вигляду. Як показав подальший перебіг подій, уюженців виявилося...Ua-football