відставання

«Зірка» зазнала виїзної поразки від «Миколаєва» (ВІДЕО)

На 54-й хвилині кропивничани заробили штрафний, який результативно виконав Іван Рудницький, поціливши у лівий від воротаря Миколаєва кут 1:2. Мінімальне відставання тривало недовго. За кілька хвилин господарі відновили перевагу в два мячі внаслідок грубої помилки захисників Зірки, які дозволили Роману...Гречка

Ткаченка, який минулого сезону став кращим данкером Суперліги Парі-Матч. Проте, в другій половині чверті норвежці все ж зуміли дещо скоротити відставання, і як наслідок на першу перерву команди пішли за переваги гостей лише в 4 бали. З самого старту другої...UkrBasket

вже не віддавали перевагу. Згодом вона зросла до 8 очок. За три хвилини до кінця основного ігрового часу українці скоротили відставання до двох очок. Але на більше сил не виявилося. Греки ж взялися збільшувати різницю й змогли завершити перший поєдинок...UkrBasket

просто нестримними та не залишили від суперника каменя на камені. На початку другої половини матчу команда Ларса Зонзтебі спробувала відіграти відставання в черкасців за рахунок дальніх спроб, проте український колектив витримав це натиск.  Завершився ж матч за рахунку 63:83 на...Вичерпно

Ткаченка, який минулого сезону став кращим данкером Суперліги Парі-Матч. Проте, в другій половині чверті норвежці все ж зуміли дещо скоротити відставання, і як наслідок на першу перерву команди пішли за переваги гостей лише в 4 бали. З самого старту другої...Нова доба

Диво-гол Чеснакова і фінальний постріл Шарпара - відео усіх голів матчу "Арсенал" - "Ворскла"

проте порадувала красивими голами Матч у Лондоні завершився впевненою перемогою лондонського "Арсеналу", проте гравці "Ворскли" змогли в кінці гри скоротити відставання у рахунку. Красивий гол із лівої ноги забив на 77-ій хвилині капітан "ворсклян" Володимир Чеснаков. А на 94-ій хвилині...0532.ua

подвоїти перевагу, а під кінець періоду і зовсім довести рахунок до розгромного — 3:0. «Динамо» зусиллями Микити Олійника зуміло скоротити відставання, але вже через мить суперник знову повернув собі перевагу в три шайби. У заключному періоді «Кременчук» відзначився ще двічі,...Слободской край

повідомила аналітик Асоціації свинарів України (АСУ) Олександра Бондарська. За її словами, це спричинено меншим стартовим поголів’ям на початок року і його відставанням від минулорічних показників протягом нього.  «Проте критичної ситуації немає, адже більш ніж 90% потреби українського ринку закривається за рахунок внутрішнього...Агравері

У Рівному виявлятимуть аутизм на ранній стадії?

інтелект поділений на вербальне і невербальне сприйняття. Дана методика дозволяє вивчити структуру інтелекту дитини і вивчити в яких зонах є відставання, щоб закцентувати на цьому увагу й оперативно збалансувати ситуацію. Вчасно виявлення проблеми особливо під час навчання, допоможе дитині активно...Все

Причиною такого прогнозу називають поступову деградацію матеріальної бази нафтової галузі, виснаження родовищ легковидобувних нафти і, останнім часом, дедалі більше технологічне відставання, так як західні санкції позбавили Росію доступу до нових технологій. Зниження обсягів нафти, які Росія зможе продавати на світовому...Високий замок

у кваліфікації Ліги чемпіонів (та втрата можливості заробити близько 30 мільйонів євро призовими), падіння на третє місце в УПЛ з відставанням у сім очок від "Шахтаря". І от тепер перший матч у групі Ліги Європи – і нічия проти "Астани",...24 канал

і боротьба у матчі залишалася до кінця поєдинку. І вже за три хвилини до кінця основного ігрового часу українці скоротили відставання до двох очок. Але на більше сил не виявилося. Греки ж взялися збільшувати різницю й змогли завершити перший поєдинок...24 канал

Черкаські Мавпи з перемоги розпочали виступ в Кубку Європи ФІБА

Ткаченка, який минулого сезону став кращим данкером Суперліги Парі-Матч. Проте, в другій половині чверті норвежці все ж зуміли дещо скоротити відставання, і як наслідок на першу перерву команди пішли за переваги гостей лише в 4 бали. З самого старту другої...Спорт.ua

і скрикування, уповільнення росту кистей рук, стоп і голови. Розвиток йде нерівномірно, періоди зупинки і регресу змінюються рухом вперед.Рівень інтелектуального відставання різний, дуже хороші результати при роботі з дітьми з синдромом Ретта дає поєднання методик для дітей з ДЦП з...Наша мама

Джокович може стати першою ракеткою світу за підсумками турнірів в Пекіні і Шанхаї

В даний час відставання Джоковича від Надаля становить 2315 рейтингових очок.Ua-football

США у 2016 році цей показник був на рівні 6,2%, Канаді 9,3%, Австралії 9,4%, Японії 15,7%. Це свідчить про значне відставання рівня життя населення в Україні від рівня розвинутих країн світу і необхідність прискорення економічного зростання. Тенденції до 2013 року...Урядовий Кур'єр

Київ виборов золото командного чемпіонату стронгменів

вантажівок загальною масою 16 тон на 20 метрів) «Whirl» обійшов всіх, а от «Львів» показав лише четвертий результат, що означало відставання на 3 бали уже на старті турніру. Другим фінішував «Київ-1», третім — «Івано-Франківськ» на чолі з Романом Шмигельським та...Спорт.ua

продемонстрував свою зрілість. У двох сутичках з Себастьяном Феттелем Макс не допустив жодної помилки. Після цього йому навіть вдалося відіграти відставання від Льюїса Хемілтона в трафіку, але навіть тоді Ферстаппен уникнув непотрібних ризиків, можливо, розуміючи, що у нього немає реального...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Євгенія СПІТКОВСЬКА: «Розуміли - нам треба виграти медаль для України»

Це вже була третя гра протягом змагального дня. Було дуже важко і фізично, і морально. Спорт.ua

ворота ПСЖ Та піти за комфортної переваги на перерву господарям "Енфілд роуд" не вдалося – Меньє незадовго до перерви скоротив відставання у рахунку. Хоча варто відзначити, що у цій атаці у Кавані був офсайд, хоча він до м'яча і не...24 канал