відставання

баскетболу України. Першу чверть Авангард виграв з шести очковою перевагою та намагався у подальшому тримати ТІМ-СКУФ на відстані. Але десятиочкове відставання у середині заключної чверті вони перетворили на підсумкову п’ятиочкову перевагу - ривок команди склав 19:4. Одноосібним лідером чемпіонату стає...Чемпион

в рахунку: 2:0. Більше глядачі не побачили голів, хоча у Ветерана було кілька чудових нагод якщо не зрівняти, то скоротити відставання в рахунку. Та голкіпер Темпу Сергій Коба тричі відбив мяч після виходів Олександра Серебрича сам на сам. Темп перемагає...Тижневик «ЕХО

Як "Динамо" дістати "Шахтар", а "Дніпру" врятуватися від першої ліги

У вирішальній частині чемпіонату України з футболу "Динамо" спробує ліквідувати безнадійне відставання від "Шахтаря", а "Дніпро" – врятуватися від вильоту до першої ліги Чи зможе "Динамо відродити "золоту" інтригу У суботу 25...Еспресо TV

Трамп планує нарощувати військову міць США

цю силу, однак, на його думку, ніхто не збирається зв’язуватися з Америкою. Раніше повідомлялося, що Трамп має намір нарощувати ядерний арсенал США. Він заявив про відставання ядерного озброєння країни.Ракурс

БК "Дніпро" став першим фіналістом Кубка України з баскетболу

вирвалися вперед у рахунку (18:8). У зв'язку з цим головний наставник "Дніпра" Денис Журавльов взяв тайм-аут, котрий призвів до зменшення відставання за підсумком стартової чверті 19:14. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найрезультативніший баскетболіст Суперліги М.Конате продовжить кар'єру в Естонії Друга чверть ознаменувалася захисними...Unn.com.ua

Трамп заявив, що США повинні розширити свій ядерний арсенал, щоб перебувати на лідируючих позиціях у цій сфері. Він зазначив, що відставання США в цьому виді озброєнь викликає у нього серйозні побоювання. Слова президента США Дональда Трампа про те, що він...Еспресо TV

Букмекери назвали фаворита матчу "Зоря" - "Динамо"

довелося поступитися другою сходинкою в пелотоні київському "Динамо". Зараз в активі майбутніх господарів 34 бали і всього лише три пункти відставання від киян. Можна не сумніватися, що при такому розкладі луганці зроблять все можливе для того, щоб як мінімум не...Football-ukraine.com

президент Дональд Трамп виступив з гучною пропозицією в інтерв'ю виданню. Він заявив, що хоче збільшення ядерного арсеналу в США через відставання в потенціалі. Про це повідомляє Reuters. Трамп хоче бачити світ без ядерної зброї, проте стурбований тим, що США відстають...Znaj.ua

Точніше, в одному пострілі від подіуму і в двох - від перемоги. Ще троє українців стріляли занадто неточно, щоб в індивідуальній гонці претендувати на високі місця. Спорт.ua

"Немає у неї аутизму!": Лоліта розказала про свою доньку Єву

на все життя, щоб могла не гарувати ні на своє утримання, ні на утримання сім'ї. У моєї дитини були сильні відставання, адже вона важила 1200 грамів після народження. Чого нам тільки не приписували. Якраз злі люди в Інтернеті нескінченно мене...Глянец.com

Анонс, суддя, трансляція

матчу. Гол Густаво Бланко-Лещука відіграв неймовірно важливу роль перед протистоянням у Харкові. Тепер саме "Сельті" доведеться бігти вперед і відігравати відставання, а "гірники" надзвичайно полюбляють саме гру на контратаках. За цей тиждень "Шахтар" не проводив ніяких спарингів, зате тепер зможе...Sportanalytic

клубу «Полтава». Відкрили рахунок ударом із «точки» полтавчани. З одинадцятиметрової позначки господарі поля рахунок подвоїли. До перерви Станіслав Передистий скоротив відставання. Але після відпочинку остаточний рахунок у зустрічі встановили полтавські містяни, взявши реванш за поразку в «бронзовому» матчі «Кубку Пожечевського».UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Крим. Євреї були радянськими громадянами, Крим? «російською територією». Чого причепилися? А того. Саме з поправки Джексона-Веніка почалося запаморочливе цивілізаційне відставання СРСР від західного світу. Раніше Радянський Союз міг хоча б копіювати передові технології. З ухваленням поправки він втратив і...Перевесло

ФК "Атлетіко" в результативному матчі Ліги чемпіонів завдав гостьової поразки "Байєру"

мячі завдяки влучним пострілам Сауля Ньігеса на 17 та Антуана Грізманна на 25 хвилинах. Відразу після перерви Карім Белльарабі скоротив відставання в рахунку, але незабаром Кевін Гамейро реалізував пенальті 1:3. Автогол Стефана Савича дав господарям надію, але всі питання про...Unn.com.ua

Ліга чемпіонів: "Байєр" поступився "Атлетіко", "Манчестер Сіті" перестріляв "Монако"

команда Сімеоне практично відразу забила третій гол, коли Гамейро реалізував пенальті. Німці побігли забивати і на 68-й хвилині знову скоротили відставання в рахунку. Надалі господарі мали кілька нагод зрівняти результат, але в підсумку пропустили четвертий м'яч від Торреса. "Байєр" (Німеччина)...Зеркало недели (газета)

- Усі камери працюють у форматі запису для безпеки. При ретрансляції публічно є відставання до 30 секунд через велику кількість бажаючих.Доба

користь рівнян. На другий день черкасчани взяли реванш. У першій чверті команди грали на рівних, а далі "БК-93" дозволив собі відставання. І вже знайомий ривок в останній чверті цього разу результату не приніс і поразка рівнян 80-67 (15 - 15,...Все

Як збірна України виступила на чемпіонаті світу з біатлону

українок до топ-10 загального заліку, займаючи 11 позицію. У порівнянні з минулим сезоном спортсменка дуже прибавила в швидкості (4,3 сек відставання від лідера проти 7,5 сек минулого року), однак дуже втратила у влучності — у минулому сезоні Юлія Джима вицілювала...Галичина спортивная

та 18-й хвилинах відзначились Олексій Бакалярик і Денис Хандій відповідно. У другій половині зустрічі, на 33-й хвилині Сергій Ткаченко скоротив відставання, а на за передостанню хвилину в матчі вболівальники побачили три м’ячі. За «Рятувальник» відзначились Анцибор і Радченко, за «Епіцентр»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини