відставання

Дубль Неймара приніс перемогу "Барселоні" проти "Ювентуса"

м'яч у сітку воріт Буффона. Згодом Неймар у чужому карному майданчику обіграв половину команди "Старої синьйори" і подвоїв перевагу. Зменшити відставання "Юве" дозволив гольовий удар головою К'єлліні після кутового – 2:1. Склади: "Ювентус ": Буффон (Щесни 46), Барцальї (К'єлліні 46),...Unn.com.ua

Україна вирвала перемогу у Швеції в овертаймі

у третій чверті. Завдяки триочковим Тиртишніка і Ткаченка, а також складному влучанню Павлова у кидку з відхиленням, наша команда скоротила відставання від шведів до 2 очок. Однак серія втрат і необов’язковий кидковий фол Ткаченка на дузі за секунду до кінця...Спорт.ua

Відставання у зборі ріпаку та існуюча конкуренція на ринку є головними факторами росту закупівельних цін. Агравері

кордоном. Але понадувавши щоки, автори документа вказали, що в РФ чимало проблем і вона багато в чому поступається провідним державам: Відставання підриває суверенітет країни, обмежує її зовнішню політику, зводить її до вузького набору інструментів. Подолання відставання стратегічне завдання, що визначає...Урядовий Кур'єр

дебютанта першої команди Ман Сіті, 17-річного Філіпа Фодена. Однак за цей час не допоміг команді врятуватись від поразки чи скоротити відставання в рахунку. В цьому плані передматчева розминка "містян" загалом і Олександра зокрема вдалась краще. Наступний матч "містяни" зіграють 27...Ua-football

Засновник і глава американських компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск заявив про сильному відставанні програми запуску ракети Falcon Heavy і складнощі, пов'язані з запуском. Про це повідомляє Space News. «З Falcon Heavy існує великий...1NEWS

обліку тепла забезпечені всі будинки. Та й рівень сплати населення області за спожиту теплову енергію на Полтавщині нині близько 99%. Відставання із тепловими лічильниками керівництво Полтавської обласної влади пояснює тим, що їх встановлення у Полтаві відбувається не за кошти міськради.Урядовий Кур'єр

Є.Коноплянка у третьому матчі поспіль забив гол за "Шальке"

завершив випад клубу 3 в 2 захисників турків і зробив рахунок 3:0. Проте пізніше дубль Джека Тосуна дозволив туркам зменшити відставання до мінімального – 2:3. Примітно, що український голкіпер "Бешикташа" Денис Бойко просидів усю гру на лаві запасних. Відзначимо, що...Unn.com.ua

Борусія перемогла Мілан у матчі-відкритті Міжнародного кубку чемпіонів

власному карному майданчику. Пенальті реалізував Обамеянг. Через кілька хвилин нападник "Мілану" Карлос Бакка завдяки індивідуальному проходу з центра поля скоротив відставання італійського гранду (1:2), але останнє слово у матчі залишилось за Обамеянгом, котрий у другому таймі замкнув простріл Пулішича –...1NEWS

Подвоїла перевагу команда Романа Санжара після стрімкої контратаки лівим флангом. Гречка

Украина добывает первую победу

8 неточних спроб за другу чверть. Латиші скористалися слабким відрізком в атаці у українців і зуміли трохи вирівняти гру, скоротивши відставання до 9 очок перед великою перервою. У третій чверті проблеми української команди в атаці нікуди не поділися. За 8...Спорт.ua

комплексу. Саме він має стати рушійною силою національної економіки. Нагальним є впровадження західних технічних стандартів й максимально швидке скорочення технологічного відставання від провідних країн-членів НАТО. Керівництво держави ухвалило рішення й сприяло наданню фінансового ресурсу для будівництва заводу боєприпасів. Надано й...Урядовий Кур'єр

Дебют Мілевського, зазіхання на Хачеріді та розлучення з Гладким.

Цей матч теж закінчився нічиєю 1:1. Команда Володимира Костевича "Лех" програвала 3:0 норвезькому "Хагесунду", але знайшла в собі сили скоротити відставання до мінімуму (3:2), що залишає непогані шанси перед...Ua-football

Жіноча молодіжна збірна завершила груповий етап чемпіонату Європи

Уже після перших двох хвилин гри українки поступалися в 7 очок. У підсумку перша чверть закінчилася для нас з 10-очковим відставанням. Sportgid

Все може змінитися і за одну гонку. Але чим більше буде зростати відставання, тим більший тиск я буду відчувати», - цитує Хемілтона f1analytic.com.1NEWS

Жіноча збірна України U-20 поступилася Греції на чемпіонаті Європи

двоочкових — часом ледь не вдвічі нижча. Натомість наші дівчата надолужували триочковими. Тут вже була суттєва наша перевага. Після 9-очкового відставання на старті в другій чверті українки відіграли 5 очок. Третя чверть не стала переломною в матчі, то ж усе...Sportgid

Але чим більше буде зростати відставання, тим більший тиск я буду відчувати", - передбачає Хемілтон. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хемілтон: В Австрії я показав найкращу швидкість серед усіх...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак визначив п

Оборонно-промисловий комплекс має стати рушійною силою національної економіки. Нагальним є впровадження західних технічних стандартів й максимально швидке скорочення у технологічному відставанні від провідних країн-членів НАТО, – зазначив очільник оборонного відомства. Міністр оборони нагадав, що керівництвом держави прийнято рішення та виділено...Народна Рада

цілому за 2016/17 МР (вересень-травень) вироблено 123,6 тис. тонн соєвої олії проти 131,6 тис. тонн роком раніше. За результатами травня відставання від показників минулого маркетингового року скоротилося до 6%, тоді як місяцем раніше воно становило понад 8%, а на початку...Агравері

млн смартфонів, проти 12 млн Galaxy S7 і S7 Edge, поставлених компанією за той же період роком раніше. І 20% відставання S8 від попередників дуже турбує корейського виробника. Саме тому Samsung вирішила прискорити вихід Galaxy Note 8. Тим більше, що...Pingvin.pro