відрив

За попередніми даними, партія Християнсько-демократичний союз зі значним відривом випереджає соціал-демократів.DW

Обамеянг - найкращий гравець Бундесліги в березні

м'яч в грі з Ингольштадтом (1:0).Офіційний сайт Бундесліги повідомляє, що кращим гравцем турніру у березні Обамеянг був визнаний з солідним відривом. За нього віддали свої голоси 64% респондентів, в той час, як за Роберта Левандовскі – 16, 15 – за...Новини футболу

Всеукраїнський турнір із боксу стартував у Кривому Розі

Кременчука (Лавина).За підсумками пяти турів, Dnepr Queens є командою-лідером цього чемпіонату та посідає перше місце в турнірній таблиці зі значним відривом в набраних очках і показниках гри. З 12 ігор Dnepr Queens здобули перемогу в 12: в одинадцяти в основний...Unn.com.ua

в другому таймі Україна і контролювала матч. Нам не вистачило енергії, ми обов'язково проаналізуємо проблеми. Головне, що ми пішли у відрив, і попереду нас чекає найважливіший поєдинок проти Ісландії, який може дозволити нам відірватися на комфортну відстань від переслідувачів"- цитує...Znaj.ua

Китаї – $74 тис.», — каже він. Однак, попри недостатнє фінансування, наука в Україні продовжує розвиватися, хоч і з помітним відривом від інших країн. Питома вага наукових кадрів в Україні складає 6 осіб на 1000 економічно-активного населення. У Фінляндії ця...Агравері

«Хімік» вдома розгромив «Миколаїв» у стартовій грі чвертьфінала

Гості непогано виглядали на обох сторонах майданчика і лише під завісу стартової десятихвилинки дозволили господарям наблизитися до двозначного відриву в рахунку, пропустивши 26 очок за чверть.Миколаївська правда

Химик разгромно победил Николаев в первой игре 1/4 финала

рівній боротьбі. Гості непогано виглядали на обох сторонах майданчика і лише під завісу стартової десятихвилинки дозволили господарям наблизитися до двозначного відриву в рахунку, пропустивши 26 очок за чверть. Розгулявся «Хімік» в другій чверті: южненці, як і в першій десятихвилинці не...Sportgid

рівній боротьбі. Гості непогано виглядали на обох сторонах майданчика і лише під завісу стартової десятихвилинки дозволили господарям наблизитися до двозначного відриву в рахунку, пропустивши 26 очок за чверть. Розгулявся «Хімік» в другій чверті: южненці, як і в першій десятихвилинці не...Спорт.ua

Хорватія - Україна: онлайн-трансляція матчу

адже попереду ще достатньо матчів, але підопічні Андрія Шевченка мають поборотися мінімум за нічию, щоб не дозволити Хорватії піти у відрив по очках. Початок матчу - о 21:45 Хорватія - Україна   //...Зеркало недели (газета)

Господарі забили першими на 9 хвилині Кавані реалізував пенальті. Бразилія лідирує з семиочковим відривом над тим же Уругваєм, і питання її потрапляння на чемпіонат світу фактично вирішене. Пауліньо 18 Пауліньо 51, Неймар 74, Пауліньо...Spy-Football

дня Національної баскетбольної асоціації Передача Сі Джея Макколума, потужний данк форварда Брукліна, комбінація гравців Фінікса та ідеальні дії в швидкому відриві у виконанні баскетболістів Сан-Антоніо - все це в новому топ-5 НБА за 23 березня. Нагадаємо, інформаційний портал Знай.ua повідомляв,...Znaj.ua

регулярний учасник єврокубкових турнірів. У минулому сезоні Шериф знову став чемпіоном країни. У поточній першості після 22-х турів лідирує з відривом у три очки від Мілсамі. Після зимової перерви тираспольський клуб провів чотири матчі та всі виграв із загальним рахунком...Чемпион

Місячник боротьби з туберкульозом: де та коли можна буде швидко пройти флюорографію на Дніпропетровщині

стати жертвою туберкульозу допоможуть здоровий спосіб життя та регулярні обстеження у лікаря. На Дніпропетровщині протягом місяця пройти флюорографію можна без відриву від справ. Містами та районами області їздять пересувні флюорографи. Коли та де проходитимуть акції, розповіла позаштатний спеціаліст з фтизіатрії...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Черкащина - у десятці областей-лідерів за площею розбитих доріг

У рейтингу з найбільшою сумарною площею пошкоджень дорожнього полотна Черкаська область посідає 6 місце (756,2 тис. кв. м). З незначним відривом її обігнала Миколаївщина, яка замикає «провідну» п’ятірку - 765,5 тис. кв. м. А до трійки лідерів увійшли представники Півдня...Про Все

зросла на 1%, до 34%. Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані опитування Forsa. Таким чином, за результатами опитування, відрив консерваторів від СДПН, яка втратила 1% підтримки і має нині рейтинг на рівні 31%, дещо збільшився. Варто відзначити, що...Європейська правда

(75%) та докторантів (79%) навчаються за рахунок державного бюджету, решта оплачують навчання самостійно. Із загальної кількості аспірантів 50,6% навчаються з відривом від виробництва, а 49,4% – поєднує навчання з професійною діяльністю. Серед аспірантів частка жінок становила 56,5%, серед докторантів –...Голая Пристань

увагу, що якби нинішній чемпіонат проводився аналогічно минулого сезону - 14 клубів і 26 турів, то Шахтар з 14-и очковим відривом після 22-го туру достроково став би чемпіоном. Але з другим етапом - інтрига ще зберігається. Це вже крок вперед...Чемпион

Сумарна кількість переглядів роликів групи вже перевищило 20 мільйонів. Еспресо TV

Війна триває, статки Ахметова ростуть - рейтинг багатіїв від Forbes

Ахметов, Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк, Костянтин Жеваго, Ігор Коломойський і Віктор Пінчук. При цьому Ахметов піднявся в рейтингу з 771 на 359 місце з величезним відривом від своїх співвітчизників. За 2016 рік його статки зросли з 2,3 до 4,6 млрд дол. Боголюбов зайняв 1468 місце з 1,4 млрд дол.Ракурс

У рейтингу з найбільшою сумарною площею пошкоджень дорожнього полотна наша область посідає 6 місце (756,2 тис. кв. м). З незначним відривом нас обігнала Миколаївщина, яка замикає «провідну» п’ятірку - 765,5 тис. кв. м. А до трійки лідерів увійшли представники Півдня...Діловий регіон