Відео

15.07.2018 Адміністрація міста Чунцин, що в центральній частині Китаю, евакуювала понад 100 тисяч людей на час пікового рівня паводку. Це було викликано періодом тривалих дощів, які посприяли найсильнішому з 2012 року паводку в регіоні. Новини світу та України

Відомий телеведучий з Черкащини розповів про гроші та родинні цінності (відео)

Чому Ліза жила за кордоном багато років? Чому Саша зустрічався з Президентом України? Скільки разів Саша знайомився з Лізою? Про Все

My Russian compound is taking shape. Публикация от Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) 14 Июл 2018 в 8:18 PDT 24boxing

Коли сил стримуватися вже не вистачає. Подивіться цей шедевральний відповідь телеведучій мова Порошенка: Телеведуча висловилася після промови Порошенко Сміливості сказати таке в прямому ефірі вистачить далеко не кожному. УСБН

У вирішальному матчі Чемпіонату світу-2018 Франція повела в рахунку. На 18 хвилині Манджукіч забив гол у власні ворота. УСБН

загиблих захисників та Героїв Небесної Сотні. Відбулася молитва біля каплички, […]The post Загальноукраїнська проща у Зарваниці – у кількох секундах. ВІДЕО appeared first on Новини Тернополя.УСБН

Масова ДТП поблизу Чернівців: постраждали легковики та фури. Внаслідок цього постраждали кілька легковиків та два вантажні автомобілі. Буковинська правда

У Виноградові відбувся 13-ий чемпіонат області з шахів (ВІДЕО)

Відео оприлюднено на каналі Новини Закарпаття в мережі YouTube. Варто нагадати, що закарпатський фехтувальник "взяв" срібло на Чемпіонаті світу. Голос Карпат

Лотерея для родини черкащан - сімейна гра, зізналася мільйонерка. "Наш тато грає в лотерею років 16, жити без гри вже не може. Вичерпно

у виконанні культового польського актора Даніеля Ольбрихского, володаря нагороди за […]The post Відомі польські актори прочитали розповідь українського політв’язня Сенцова: відео appeared first on Новини Тернополя.УСБН

Коли твоя команда забиває гол: емоції вболівальників Хорватії та Франції - відео

вболівали за свої команди фанати у Парижі та Загребі, і як раділи, коли збірна забивала гол у ворота супротивника, у відео Радіо Свобода. (Reuters/AP)...Радіо Свобода

Реалії (відео)

Адам Осмаєв про чеченців на Донбасі. У Луганську знімають кіно і ховаються від вибухів. Про все це дивіться у програмі Донбас. Реалії щонеделі о 21:10 на сайті Радіо Свобода. Радіо Свобода

Це все про вражаючі транспортні пригоди на Черкащині. Мої колеги неодноразово висвітлювали інформацію про різноманітні смертельні дорожні події. Про Все

Як святкують в Парижі (відео) appeared first on Новини Тернополя. УСБН

А ще одна людина отримала забій попереку. Однак попри все даний забіг виявився найшвидшим в 2018 році - він тривав 2 хвилини 12 секунд. Новини світу та України

Грізманн виконував подачу з кутового і після удару Блеза Матьюді, м’яч влучив у руку Перішича. Після довгих обговорювань та перегляду відео повтору Нестор Пітана назначив пенальті. Штатний пенальтист Грізманн без проблем реалізував удар з одинадцятиметрової позначки. Хорватія намагалася атакувати, але...Чемпион

липня на стадіоні у Москві відбулася вирішальна гра ЧС-2018. На 18-й хвилині у власні ворота забив хорватський футболіст Маріо Манджукіч. Відео всіх голів appeared first on Новини Тернополя.УСБН