відбірковий цикл

"Шахтар" проведе два спаринги із німецькими клубами

Шахтар Хольштайн (Кіль, Німеччина) 9 липня, 18:00. Як повідомляв УНН, новачок УПЛ орендував нападника Шахтаря. Unn.com.ua

За додатковими показниками македонці посідають другу сходинку турнірки, українці останню, четверту. The post Македонські гандболісти приземлились у Сумах appeared first on UA:СУМИ. Online.ua

Володимир Єзерський - про тандем Блохіна та Баля, папіроси і 7 тисяч євро штрафу

величезна відповідальність. Так, у збірній України зібрався хороший колектив, який добивався результату, але й вимоги були високими. Ми пройшли серйозний відбірковий цикл — напевно, найскладніший за всю історію. Чемпіон Європи — Греція, бронзовий презер чемпіонату світу — Туреччина, плюс —...Галичина спортивная

У Дніпрі пройде міський чемпіонат з «Що?

15 червня, у четвер, у Дніпрі відбудеться чемпіонат міста з Що? Про це повідомили на прес-конференції у міській раді, передає Дніпроград. Міський чемпіонат пройде в рамках програми Бориса Філатова Культурна столиця. Online.ua

Я.Рацикький не допоможе збірній України у грі з Туреччиною

Відзначимо, що за крок від дискваліфікації на наступну після турків гру з Ісландією перебуває ще ряд гравців... 1NEWS

"Гри немає - і це проблема".

- Тімерлане Рустамовичу, якої ви думки про гру збірної України у Тампере? - Виграли - от і молодці. Новости ФК "Металлист"

Ісландія вирвала перемогу в Туреччини у матчі лідерів групи І

Коли вже здавалося, що матч у Рейк'явіку завершиться нульовою нічиєю, господарі вирвали три очки. Unn.com.ua

Футболісти національної збірної України обіграли сьогодні, 11 червня, команду Фінляндії - 2:1 у матчі 6-го туру групового етапу (секстет І) відбіркового циклу чемпіонату світу-2018. Гал-info

стадіоні "Ратіна" в Тампере, у прямому ефірі покажуть телеканали "Україна" та "Футбол 1". Текстова трансляція - на Укрінформі. "Синьо-жовті" розпочали відбірковий цикл домашньою нічиєю з ісландцями (1:1) та виїзним миром з турками (2:2). Після цього команда Андрія Шевченка на нейтральному...Високий замок

Господарі почали весело і завзято, створивши кілька гострих моментів вже в першому таймі. 1NEWS

Сьогодні відбудуться дев

Серед матчів групи F варто виділити протистояння Англії і Шотландії. Unn.com.ua

Португалія завдяки дублю К.Роналду розгромила Латвію

Зірковий форвард гостей Кріштіану Роналду відкрив рахунок ударом головою на 41-й хвилині. У другому таймі капітан португальців оформив дубль. Unn.com.ua

Але мені в Андрієві Шевченку подобається те, що він не боїться експериментувати навіть в ключових поєдинках. Згадайте, як він вгадав з The post Тренер ФК Тепловик-Прикарпаття прокоментував шанси збірної вийти на Чемпіонат світу та роботу її тренера appeared first on...Online.ua

Майбутній суперник збірної України не зумів перемогти Ліхтенштейн

Під завершення першої 20-хвилинки фіни провели результативну атаку. Unn.com.ua

Збірна Мальти в грі проти України встановила новий рекорд. Вперше за сорок років ця команда обіграла збірну з топ-50. Чемпион

Шахов: Перед нам стоять серйозні завдання, які потрібно виконувати

З Мальтою у нас буде безпосередньо підготовча гра до матчу відбіркового циклу. Поєдинок Фінляндія - Україна відбудеться 11 червня в Тампері. Ua-football