Челсі цікавиться 16-річним захисником Мілана

Юний захисник Мілана Моріс Спортеллі потрапив до списку інтересів Челсі. Також 16-річним вихованцем міланців цікавиться Сток Сіті, зазначає видання. Ua-football

"Донбас" всуху розгромив "Дженералз" в єдиному матчі дня УХЛ

Донецька команда оформила перемогу задовго до кінця зустрічі. УНИАН (ИА)

Алонсо сподобалися голи Вілліана і Дієго Кости. Це топ-клуб, і нам треба боротися в кожному матчі, грати на перемогу в кожному турнірі". Ua-football

«Черкаський Дніпро» «всуху» зіграв на рідному полі з «Миколаєвом»

Олександр Цибульський та двічі Денис Скепський були близькими до мети. Проте табло Центрального стадіону прохолодного осіннього вечора зафіксувало сумні нулі. Нова доба

У цьому матчі головний тренер донеччан Анатолій Степанищев дав відпочити деяким своїм лідерам, давши Ukrainianwall

Чергова поразка: ФК Буковина програла від Полтави

Проте другу частину зустрічі чернівецька команда зіграла всуху. На 67-ій хвилині матчу форвард "Полтави" Максим Зеленевич зрівняв рахунок. Погляд

Чоловіча збірна України з волейболу сидячи невдало стартувала на Паралімпіаді-2016 у Ріо. У стартовому поєдинку "синьо-жовті" всуху поступилися команді Боснії та Герцеговини. Чемпион

День знань Хмельницький зустрічає "всуху"

Міська влада заборонила продаж алкоголю на 1 вересня. Відповідні оголошення можна побачити у магазинах і супермаркетах Хмельницького. Подільська.info

Збірна Бразилії з волейболу завоювала золото Олімпіади у Ріо-2016. Зазначимо, що Росія у матчі за третє місце програла США. Ukrainianwall

Олімпійський чемпіон Рубан вилетів у 1/16 фіналу змагань зі стрільби з лука

Олімпійський чемпіон Пекіна-2008, український лучник Віктор Рубан припинив боротьбу на Олімпіаді 2016 на стадії 1/16 фіналу. Він поступився всуху французу Жану-Шарлю Валладону. Интерфакс-Украина

Львів'яни готуються до сезону у Польщі Після третього гола тренерський штаб команди провів велику кількість замін. ДеПо

Після третього гола тренерський штаб команди провів велику кількість замін. Чемпион

Рівненські журналісти стали віцце-чемпіонами на футбольному турнірі «Сила нації», який пройшов сьогодні у Рівному. Все

"Після того, як втратив свідомість, я почав пити", - повідомив Краснов. Також голова ЦК "Азов-Крим" додав, що погано почувається і хоче перерви в судовому засіданні до ранку. ДеПо

«Черкаський Дніпро» всуху переміг «Гірник-спорт»

Перед перервою на удар Качура із гострого кута зреагував Антон Ситников. Нова доба

Наступний свій матч «синьо-жовті» проведуть у червні проти Греції. 7 днів

«Реал» всуху програв «Вольфсбургу» у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

«Реал» всуху програв «Вольфсбургу» у чвертьфіналі Ліги чемпіонів zaxid.net

ФК "Ужгород" - чемпіон! Мукачівці програли "всуху". Ужгород.net.ua

Комп'ютерна програма AlphaGo всуху обіграла в го кращого серед людей гросмейстера Лі Седоля. Результат матчу серйозний прорив для досліджень в області штучного інтелекту. Newsru.ua

Чемпіонат України-2015/16 з хокею Крижинка-Компаньйон (Київ) - Витязь (Харків) 0:4 (0:1, 0:2, 0:1) Чемпион