вразив

Про несправжнього Бенюка й російську попсу

Водій маршрутки вразив мене схожістю з Богданом Бенюком (я розумію, що другого Бенюка бути не може, але дуже схожій). Мене це навіть розвеселило...Ukrainianwall

півзахисник Байєра Владлен Юрченко забив гол у матчі з Монако. Юрченко, для кого цей матч став першим в поточному сезоні, вразив ворота французького клубу на 30-й хвилині матчу. А його Байер розгромив суперника 3-0...Spy-Football

Потяг з Одеси до Костянтинівки зустрів своїх пасажирів сніговими заметами (ФОТО)

пише Depo.Одеса з посиланням на "048.ua". Сніг замітало в щілини. Через низьку температуру замет навіть не танув. Нагадаємо, що потяг "Москва-Одеса" вразив пасажирів "теплими"...ДеПо

Українець 22-річний Антон Головаченко переміг у конкурсі робототехніки в Каліфорнії, США.... Експрес

на якого належать київському Динамо, забив свій 21-й гол в сезоні за Андерлехт. У матчі чемпіонату Бельгії з Кортрейком Теодорчик вразив ворота суперника на 56-й хвилині і зробив рахунок 2:0. У цій грі Андерлехт переміг 3:1. Раніше повідомлялося, що у...Чемпион

"Дніпро" відкрив рахунок у матчі з "Зорею" Про це повідомляє Depo. Уже на 14-ій хвилині ворота луганчан вразив Кочергін.ДеПо

У селі на Херсонщині пташиний грип вразив господарство на 11 подвір

На Херсонщині у селі Новоолександрівка Каланчацького району падіж птиці від пташиного грипу зафіксовано на 11 приватних подвір'ях. iPress

Іван Дорн вразив відвертим фото

Фото розбурхало мережу. UkrMedia

між мадридським "Реалом" та командою "Культурал Леонеса" рахунок було відкрито дуже швидко Сектор, вже на 23-й секунді матчу Маріано Діас вразив ворота суперників.ДеПо

НБА. "Голден Стейт" виграв 12-й матч поспіль, Вестбрук знову вразив лігу своєю статистикою

Минулої ночі в Національній баскетбольній лізі відбулися сім матчів. УНИАН (ИА)

У Києві черговий "герой" парковки вразив жителів.Україна туристична

Роналду вразив вбранням від свого бренду

Крішітану Роналду виставив нове фото в Інстаграм Про це повідомляє Depo. Останнім часом португальска зірка тішить своїх прихильників численними публікаціями про моду. ДеПо

Британський боксер бореться з депресією в тропіках.... Infoportal

Популярний співак Іван Дорн вразив шанувальників відвертим чином

Співак Іван Дорн поділився з шанувальниками фото, на якому постав з короткою стрижкою і пишною бородою. UkrMedia

Тернопільські правоохоронці порушили кримінальне провадження за факто незаконного поводження зі зброєю. Терноград

Асистент наставника збірної України Рауль Ріанчо вразив Романа Безуса своєю некомпетентністю.Sportanalytic

Відомий співак - Роббі Вільямс вразив жінок своїм вчинком. Чоловік знявся для популярного журналу Attitude. Читайте також: Анна Сєдокова запропонувала своїм підписникам пограти з нею...7 днів

Закарпатський гурт "Без обмежень" авторською піснею знову вразив "Х-Фактор" (ВІДЕО).Закарпаття онлайн

Цієї ночі в НХЛ завершились три поєдинки регулярного чемпіонату. Цієї ночі в НХЛ завершились три поєдинки регулярного чемпіонату.Найбільше всіх вразив результат матчу "Коламбуса" проти "Монреаля", де...Sportanalytic