вправи

за вибір, будемо працювати далі, - написав Верняєв у своєму Instagram. Верняєв на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро завоював золото у вправах на брусах, а також став срібним призером у багатоборстві. В активі спортсмена за останні роки також перемоги на чемпіонатах...Високий замок

Верняєв визнаний "Спортсменом року" в Україні

Олімпіада-2016, на якій Верняєв показав найкращий результат серед всіх українських спортсменів. На рахунку гімнаста дві медалі - "золото" у вправах на брусах і "срібло" в індивідуальному багатоборстві. Крім того, в останні роки Верняєв перемагав на чемпіонатах світу та Європи,...Зеркало недели (газета)

У суботу, 25 березня, на щорічному міжнародному турнірі у Греції завершилося багатоборстві серед юніорських команд у групових вправах. Українська команда за результатами двох виступів з 10 булавами (14.100 і 16.000) з сумою 30.100 завоювала срібну медаль. На першому...Чемпион

Гімнаст І.Радівілов виграв "срібло" на етапі Кубку світу

це інформує НОК України, передає УНН.З результатом 15,066 бали наш призер Олімпійських ігор піднявся на другу сходинку пєдесталу пошани у вправах на кільцях. Перше місце посів гімнаст із Вірменії Артур Товмасян (15,133), третім змагання завершив китайський спортсмен Жиньгуан Зоу (15,033).Unn.com.ua

Українець здобув "срібло" на Кубку світу зі спортивної гімнастики

Національний олімпійський комітет України у Facebook, передає УТ. Ігор Радівілов є бронзовим призером Олімпійських ігор 2012 та чемпіоном Європи у вправах на кільцях 2013 року.Високий замок

Радівілов виграв срібло на етапі Кубка світу в Катарі

Ігор Радівілов здобув срібну нагороду на змаганнях Кубку світу серії FIG зі спортивної гімнастики в Катарі. Радівілов став другим у вправах на кільцях.Чемпион

Як підтягнути тіло, не виходячи з дому: 6 вправ з wow-ефект!

Хочеш максимально швидко підготувати тіло до літа, але не можеш знайти час на походи в тренажерний зал і заняття з фітнес-інструктором? UkrMedia

Цими днями у місті Бровари визначилися переможці і призери чемпіонату України та ХІІІ Універсіади України з ушу таолу (демонстрація комплексів вправ), - Роман Хімяк, управління фізичної культури та спорту ЛОДА. Гал-info

Вісім золотих медалей вибороли спортсмени з Умані на чемпіонаті з тхеквондо

Марина Хімченко також посіла друге місце у спарингу та формальних вправах. Вчасно (Черкаси)

13-річна гімнастка зі Львова здобула чотири золота на Кубку Дерюгіної

львівська гімнастка Христина Погранична виборола чотири золоті медалі Міжнародного турніру «Кубок Дерюгіної» серед юніорок. Христина Погранична виборола золоті медалі у вправах з обручем, булавами та стрічкою і бронзову — за вправу із м’ячем. Львів’янка — єдина з усіх учасниць української...Галичина спортивная

Українець здобув блискучу перемогу на етапі Кубка світу з гімнастики

Верняєв переміг у багатоборстві (84,899) на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики в Штутгарті, - йдеться у повідомленні. У двох вправах Верняєв показав кращий результат. Українець краще за всіх виступив у своєму коронному виді на паралельних брусах. Ще у двох...Високий замок

Верняєв виграв етап Кубка світу в багатоборстві

Олімпіада-2016, на якій Верняєв показав найращий результат серед всіх українських спортсменів. На рахунку гімнаста дві медалі - "золото" у вправах на брусах і "срібло" в індивідуальному...Зеркало недели (газета)

Українці перемогли на етапах Кубка світу зі спортивної гімнастики

Варинська здобула перемогу в Азербайджані, Верняєв - у Німеччині Про це повідомляється на сторінці Національного олімпійського комітету України у Facebook. Ракурс

Украинские гимнасты завоевали две медали на этапе Кубка мира

Діана Варинська перемогла у вправах на брусах, а Євген Юденков здобув бронзову нагороду у вправах на кільцях.Спорт.ua

6 кращих вправ для тих, хто вічно поспішає (фото)

Фітнес - це штука, на яку весь час ніколи. UkrMedia

Як відновити зір в домашніх умовах

8 простих вправ для очей.UkrMedia

Вікторія Рибовалова із Дніпра - срібна призерка Євро-2017 з кульової стрільби

Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА. У словенському місті Марибор завершився Чемпіонат Європи з кульової стрільби у вправах із пневматичної зброї. Вдало виступила у складі української збірної наша землячка Вікторія Рибовалова. Вона піднімалася на другу сходинку п'єдесталу...Дніпропетровська обласна державна адміністрація