вправи

де розташовувалася Запорізька Січ. І саме під час Чемпіонату світу з гирьового хортингу учасники продемонструють витривалість та силу у таких вправах як спринт, гирьовий фіткросс, силова естафета та напівмарафон. Источник; ТРЦ...Херсон Daily

Чемпионат Европы среди юниоров и молодежи.

у ваговій категорії до 53 кг (юніори до 20 років) стала «бронзовим» призером турніру та виборола «малі» бронзи у двох вправах з результатом 166 кг (74 + 92). Другий день та друге Чемпіонство: Надія Єфімчук здобула «золото» у категорії до...Спорт.ua

у ваговій категорії до 53 кг (юніори до 20 років) стала "бронзовим" призером турніру та виборола "малі" бронзи у двох вправах з результатом 166 кг (74 + 92). Другий день та друге Чемпіонство: Надія Єфімчук здобула "золото" у категорії до...Чемпион

Сумські гімнасти позмагалися за медалі відкритої першості комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Суми». Усього участь взяли 65 спортсменів. Вони позмагалися у вправах на кільцях, брусах, перекладині, на коні, вільних вправах та опорному стрибку. Серед переможців та призерів: Ярослав Лахін, Євген Кушнір,...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Під час сьогоднішнього тренвання "Барселони" трапився прикрий епізод Про це повідомляє Depo.Сектор. Під час відпрацювання однієї з вправ по контролю м'яча, бразильський нападник "синьо-гранатових" Неймар збив тренера. Спеціаліст впав на газон, і не зумів піднятися без допомоги лікарів.ДеПо

спортивного життя. Суть його - піднімання гирі максимальну кількість разів за визначений проміжок часу згідно з правилами змагань у двох вправах (двоборство: поштовх, ривок) або трьох (триборство: поштовх, ривок, жим). Тернопільська область пишається своїми спортсменами-гирьовиками, адже саме в...Львів Тернопіль щоДенно

Олександр Скрипільов, рятувальник з Миколаївщини, виборов звання Чемпіона світу з пауерліфтингу

результат 265 кг, у жимі лежачи 160 кг і становій тязі 260 кг, Скрипільов став абсолютним переможцем, набравши в трьох вправах суму 685 кг, у своїй ваговій категорії. ГУ ДСНС України у Миколаївській області Читайте також: Депутат Южноукраинского горсовета установила...Миколаївська правда

Випускник черкаського інституту - чемпіон світу з пауерліфтингу

Олександр став абсолютним переможцем, набравши в трьох вправах суму 685 кг, у своїй ваговій категорії.Про Все

Зморшки на шиї часто видають вiк жiнки. Аби їх уникнути, спробуйте наш комплекс вправ. Експрес

Збірна команда Львівщини успішно виступила в чемпіонаті України зі спортивної акробатики

Яна Коверко, Ігор Дурняк (м.Львів, тренери: Сениця А., Сениця М.), які посіли 7 місце у багатоборстві, 5 місце у балансовій та 6 місце у темповій вправах. Галичина спортивная

які здобули абсолютну перемогу – 1 місце у багатоборстві, а також 1 місце у балансовій та 1 місце у темповій вправах. Серед жіночих пар: - Олександра Табачинська, Юлія Пилип’як (м. Дрогобич, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Дмітрієв С.), які посіли...MediaStar

Украинцы добыли три медали на этапе КМ по спортивной гимнастике

У вправах на брусах його дружина Ангеліна Кисла посіла третє місце.Спорт.ua

Украинские гимнасты завоевали три медали на этапе Кубка мира

Бронзовий призер Олімпійських ігор в Лондоні Ігор Радівілов став найкращим у вправах на кільцях. Дружина Радівілова Ангеліна Кисла також не залишилася без нагороди.Чемпион

Андрій Осадчий, Юрій Семенов та Владислав Алексєєв стали другими у багатоборстві та показали треті результати у першій і другій фінальних вправах. Источник: disk-sport.com...Днепродзержинский спорт

На базі спортивного комплексу Житомирського національного агроекологічного університету 12 листопада 2016 р. відбувся Кубок Полісся з пауерліфтингу з окремих вправ (жим лежачи, станова тяга).Новости Житомира

Католики Криму: підсумки Року Милосердя

Весь 2016 рік, який був приурочений у Церкві Року Милосердя, католики Криму на чолі з Його Преосвященством єпископом Яцеком Пилем, заглиблювалися в таємницю Божого Милосердя за допомогою участі в парафіяльних духовних вправах. Католицький оглядач

Новий світовий рекорд: робот зібрав кубик Рубіка за 0,637 секунди

безпілотної машини, оскільки для складання кубика використовується простий алгоритм. Ракурс