вперта боротьба

чемпіонів світу. Біля воріт Лундквіста було багато гостроти, але голкіпер продовжував надійно захищати ворота і шведи знову вистояли. Від такої впертої боротьби чекати шайбу глядачі вже перестали, але за 21 секунду до сирени "Тре Крунур", граючи у меншості, таки змогли...Чемпион

Мурат Жумашевіч вирішив зібрати команду чемпіонів з українських гравців. Golovne.net

без медалей. Ірина Пасічник з явною перевагою поступилася українці Світлані Саєнко, яка зараз виступає за Молдову, а Олена Кремзер у впертій боротьбі упустила перемогу в матчі з францужанкою Матільдою Рівье. Обидві суперниці українок у підсумку зайняли 3-і місця. Нагадаємо, що...Мост

Леся Цуренко у впертій боротьбі поступилася Кароліні Плішкова у першому раунді турніру у Мадриді. Зауважимо, що в основній сітці Україну ще представить Еліна Світоліна.1NEWS

Леся Цуренко у впертій боротьбі поступилася Кароліні Плішкова у першому раунді турніру у Мадриді. Зауважимо, що в основній сітці Україну ще представить Еліна Світоліна.Чемпион

Катерина Бондаренко не зуміла вийтив основну сітку турніру WTA Premier у столиці Іспанії. У першому раунді відбору українка у впертій боротьбі поступилася француженці Осеан Доден.1NEWS

Катерина Бондаренко не зуміла вийтив основну сітку турніру WTA Premier у столиці Іспанії. У першому раунді відбору українка у впертій боротьбі поступилася француженці Осеан Доден. Зауважимо, що в основній сітці Україну представлять Еліна Світоліна та Леся Цуренко.Чемпион

без медалей. Ірина Пасічник з явною перевагою поступилася українці Світлані Саєнко, яка зараз виступає за Молдову, а Олена Кремзер у впертій боротьбі упустила перемогу в матчі з францужанкою Матільдою Рівье. Обидві суперниці українок у підсумку зайняли 3-і місця.Загалом, в перший...Любимый Херсон

Верес переграв Арсенал-Київ завдяки дублю Степанюка

© НК Верес Створивши за матч не менше десятка гольових моментів, рівненський «Верес» у впертій боротьбі здолав столичний «Арсенал». У другому таймі гри дубль оформив найкращий бомбардир ліги Руслан Степанюк, для якого ці голи стали двадцятим...Sportgid

Створивши за матч не менше десятка гольових моментів, рівненський «Верес» у впертій боротьбі здолав столичний «Арсенал». У другому таймі гри дубль оформив найкращий бомбардир ліги Руслан Степанюк, для якого ці голи стали двадцятим...Спорт.ua

Стаховський програв у впертій боротьбі

Український тенісист Сергій Стаховський зачохлив ракетку у другому колі змагань в Угорщині. Сергій дав хороший бій італійцю Лоренці, виграв другу партію, але зрештою таки поступився. Sportanalytic

Обидва півфінальні матчі пройшли у впертій боротьбі. Слободской край

Чорноморець зробив ще один крок у бік Ліги Європи

У впертій боротьбі на Славутич-Арені Моряки здолали підопічних Вернидуба (2:1). Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті.Зоря – Чорноморець 1:2Голи: Форстер, 51...Новини футболу

в 1/8 фіналу виявилися сильнішими за команду Німеччини - 3:2, у чвертьфіналі здолали збірну Угорщини (4:1), а в півфіналі у впертій боротьбі поступилися Грузії -...Високий замок

Кропивницька "Зірка" поступилася "Волині", а "Олександрія" зазнала поразки від "Чорномороця"

похмура погода, є пряма трансляція по "2 + 2", тому стадіон виявився заповнений менш ніж наполовину.В цілому матч пройшов у впертій боротьбі, на досить високих швидкостях. На 83-й хвилині олександрійці отримали гол. Одесит Дмитро Коркішко замкнув подачу з кутового.Після поразки...Златопіль

Бундесліга. Анонс 29-го туру

У п'яти останніх матчах вони забивали два і більше голів. Новини футболу

Кременчуцькі волейболісти «Нафтохіміка» - чемпіони турніру у Кропивницькому

1-ого місця 2-ї групи. За вихід у фінал кременчуцькій команді довелося боротися з командою "Кіровоград-Обленерго" чинним чемпіоном Кіровоградської області. У впертій боротьбі “Нафтохімік” переміг з рахунком – 2:0. У турнірі “Нафтохімік” не програв жодної гри й жодної партії. Працівника цеху...Кременчугский Телеграф

Збірна України програла Португалії у матчевій зустрічі Кубка Девіса

зони команді Португалії, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України. У першому матчі третього змагального дня Артем Смірнов у впертій боротьбі поступився 37-й ракетці світу Жуану Соузі 6:7 (3), 6:7 (2), 2:6. Таким чином збірна програла із загальним результатом...Unn.com.ua

Збірна України зазнала третьої поразки в матчі за вихід в плей-офф Світової групи Кубка Девіса. Єдину зустріч Україна виграла у парному матчі. 1NEWS

Олександрія та Зоря голів не забили

Підопічні Шарана у впертій боротьбі розділили очки з командою Вернидуба (0:0). Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті.Олександрія – Зоря 0:0Олександрія: Леванідов — Сімінін...Новини футболу