вперта боротьба

збірну вже з цього сезону поки що відкрите. Гадаємо, уже з перших етапів обох міжнародних кубків у жіночій збірній розгорнеться вперта боротьба за шістку спортсменок, які будуть стабільно виступати на етапах Кубка світу, а також за четвірку з них, яка...НОВА Тернопільська газета

Австралія стала володарем передостанньої путівки на Мундіаль-2018

чемпіонатом світу в історії. Кращим на сьогодні досягненням команди на Мундіалях є вихід в 1/8 фіналу ЧС-2006, де австралійці у впертій боротьбі поступилися майбутньому чемпіону світу Італії (0:1). Зауважимо, що заключну путівку на престижний світовий турнір розіграють між собою в...Unn.com.ua

Анексія Криму може завершитися досить скоро - Умеров

Заступник голови меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров вважає, що повернення Криму відбудеться незабаром, але потрібна вперта боротьба. Интерфакс-Украина

Сьогодні ФК "Львів" зіграє в Кубку України

Львівської області "Демня". На першому етапі аматори вибили ФК "Дніпро", а потім мінімально здолали "Полісся". Лише в останньому раунді у впертій боротьбі вони з честю поступилися своїм землякам з ФК...Ваші новини

Легендарній футбольній команді "Хімік" - 70!

Команду тренує колишній гравець команди Микола Констанкевич. Галичина спортивная

Шевченко назвав фаворита на отримання "Золотого м

відмінний сезон. Він грав дуже добре в чемпіонаті, забив багато голів. Я радий за Неймара, останні п'ять років пройшли у впертій боротьбі між Мессі і Роналду, але тепер бразилець теж вступив в "гонку", і він неймовірно гарний. Бразилець багато забиває,...Unn.com.ua

Полтавська невдача "Руху"

звітних суперників у турнірній таблиці («Полтава» — серед лідерів, «Рух» — нижче від середини), більшість експертів прогнозували в цьому протистоянні вперту боротьбу. А серед учасників традиційного передматчевого опитування на офіційному сайті винниківського «Руху» щодо підсумку гри навіть 20-ти відсотків не...Галичина спортивная

"Віза-Вторма" обіграла "Епіцентр К10" у товариській грі

Матчі між "Віза-Втормою" та "Епіцентром К10" завжди проходять у впертій боротьбі, тож вчорашній товариський матч давніх суперників не став винятком. У підсумку, у запеклому поєдинку мінімально перемогу святкував новачок Першої ліги...Галичина спортивная

Українська тенісистка Еліна Світоліна у впертій боротьбі поступилася француженці Каролін Гарсія і покинула турнір серії WTA Premier в Пекіні Долю матчу вирішив тайбрейк, на якому сильнішою виявилася...Еспресо TV

в попередньому турі рівняни у гостях відібрали очки у київського «Динамо», то цього разу на домашній "Арені Львів" "червоно-чорні" у впертій боротьбі відвоювали один турнірний бал у кам`янської "Сталі".ОГО.ua

Свій другий поспіль матч у чемпіонаті Української Прем`єр-ліги рівненський "Верес" звів унічию. На "Арені Львів" "червоно-чорні" у впертій боротьбі відвоювали один турнірний бал у кам`янської "Сталі".ЧаРівне.info

Бондаренко обіграла росіянку і виступить у фіналі турніру в Ташкенті

фінал хардового турніру WTA категорії International в Ташкенті. У півфіналі Катерина зустрічалася з росіянкою Вєрою Звонарьовою. Перший сет пройшов у впертій боротьбі, а на тай-брейку Бондаренко успішно вийшла вперед. У другій партії українка зробила два брейка і повела з рахунком 4:1,...Зеркало недели (газета)

"Рух": Нічия у Миколаєві

він отримав за явну симуляцію у штрафному майданчику винниківської команди… Другий тайм виявився набагато скупішим на небезпечні гольові моменти, хоча впертої боротьби і перспективних атак (особливо у виконанні «рухівців») не бракувало. В одному з епізодів лише самовіддана гра воротаря господарів...Галичина спортивная

У Нацгвардії тривають навчання підрозділів протиповітряної оборони

ОТО (в/ч 3011 і в/ч 3036), який братиме участь у конкурсі на найкращий підрозділ ЗУ -23-2 в лавах ЗСУ. "У впертій боротьбі підрозділи борються за найвищі бали в різних номінаціях з відпрацювання нормативів з бойової та спеціальної підготовки підрозділів протиповітряної...Интерфакс-Украина

Марченко виграв тенісний турнір в турецькому Ізмірі

і Олександра Нєдовєсова (6:3, 1:0, відмова Нєдовєсова), а за титул змагався з досвідченим французом Стефаном Робером. У першому сеті йшла вперта боротьба, в якій на тай-брейку українець зумів повести в рахунку. А ось друга партія виявилася формальністю - Марченко за...Зеркало недели (газета)

Жіноча збірна України поступилася Росії на чемпіонаті Європи з волейболу

Українки зазнали поразки у впертій боротьбі на старті турніру. Чемпіонат Європи з волейболу проходить в Азербайджані та Грузії.Зеркало недели (газета)

WTA Токіо. Бондаренко зачохлила ракетку у впертій боротьбі

Українська тенісистка Катерина Бондаренко завершила боротьбу на престижному турнірі в Японії. Сьогодні вранці Катерина у трьох партіях поступилась в останньому раунді кваліфікації. Sportanalytic

Стаховський і Молчанов у впертій боротьбі перемогли пару Ерліх/Села...Високий замок

Світоліна поступилася американці і вибула з боротьби на US Open

у матчі четвертого раунду Відкритого чемпіонату США з тенісу зазнала поразки від американки Медісон Кіз і покинула змагання. Українка у впертій боротьбі програла перший сет, після чого впевнено взяла другу партію і зрівняла рахунок, віддавши суперниці лише один гейм. В...Високий замок

Миколаїв. Спартакіада переможців

захисту населення Миколаївської міської ради – директор департаменту Бондаренко С.М. та директор міського територіального центру Самерханова Л.І. Переможці визначилися після впертої боротьби. Особисто-командну першість здобули спортсмени Новобузького району, на другому місці – команда УТОГа, третіми стали очаківці. Не залишились без...Миколаївська правда