впевнена перемога

Мадридський "Реал" завоював Суперкубок Іспанії-2017. У підсумку мадридці здобули впевнену перемогу, явно граючи напівсили останні півгодини. Асенсио (Ернандес, 75), 9. Бензема...Високий замок

Збірна України U-16 розгромила Данію

В останньому матчі групового раунду ЄвроБаскету-2017 українці здобули впевнену перемогу Кадетський ЄвроБаскет-2017. Дивізіон В Груповий раунд. П’ятий тур Данія U-16 - Україна U-16 56:96 (15:25, 21:22, 9:28, 19:21) Україна U-16...Спорт.ua

Символічна збірна п

"Зоря", в цих іграх також є свої герої, дії яких заслуговують на окрему увагу. ВОРОТАР Рустам Худжамов (ФК "Маріуполь"). У впевненій перемозі азовців над "Карпатами" безумовна "вина" Рустама Худжамова. На перемогу або хоча б на нічию львів'яни не награли, проте...Ua-football

Іванівка перемогла Верхній Рогачик

Першості Херсонської області серед аматорських команд 2017 року між командами «Старт» смт Верхній Рогачик та «Водовод» смт Іванівка. Матч закінчився впевненою перемогою футболістів «Водоводу» з рахунком 2-9 (Братищенко І. - 5, Саманчук В., Сабадаш О., Нагорний М., Каряка В.) Наступний...Голая Пристань

Шалений початок АПЛ, перемога Динамо та дебютна поразка Реброва.

однак одразу після перерви рахунок відкрив Дьємерсі Мбокані. Згодом перевагу "Динамо" закріпив Андрій Ярмоленко, він же і поставив крапку у впевненій перемозі команди Хацкевича, яка продовжує лідирувати в турнірній таблиці. Питання про те, проводити матчі в Маріуполі чи ні, здається...Ua-football

Динамо - Зірка 3:0.

тайм завершився без голів, але у другій половині точний удар Дьємерси Мбокані і два голи Андрія Ярмоленка принесли столичній команді впевнену перемогу. Після п'яти ігор кияни очолюють таблицю УПЛ, а "Зірка" без перемог розташувалася на передостанньому місці. Додамо, що ця...Ua-football

Прем

перемогу вдома. В рамках 5-го туру української Прем'єр-ліги київське "Динамо" приймало на своєму полі "Зірку" з Кропивницького. Господарі поля здобули впевнену перемогу. У першому таймі у киян було кілька моментів, щоб відкрити рахунок, але у підсумку команди пішли на перерву...Зеркало недели (газета)

країни після того, як кандидат від опозиції Раіль Одінга заявив про фальсифікацію результатів виборів, коли попередні результати, оголошені Центрвиборчкомом, показали впевнену перемогу...1NEWS

Спортсменка пройшла в 1/4 престижного турніру Rogers Cup у Торонто. П'ята ракетка світу українка Еліна Світоліна здобула впевнену перемогу над дев'ятою ракеткою світу американкою Вінус Вільямс. Про це повідомляє сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA). Так, спортсменка пробилася до чвертьфіналу...Високий замок

Світоліна обіграла Вінус Вільямс і вийшла в чвертьфінал турніру в Торонто

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна здобула впевнену перемогу в третьому раунді хардового турніру в Торонто над американкою Вінус Вільямс. Матч тривав 1 годину та 1 хвилину. Українка п'ять...Зеркало недели (газета)

"Прикарпаття" вкотре розгромило "Арсенал" (фото)

“Рух” відбувся матч 5-го туру Другої ліги України з футболу між місцевим «Прикарпаттям» та «Арсеналом-Київщина» з Білої Церкви. Матч завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 4:0, пише СТИК.   Традиційно гол у ворота суперників забив Роман Кузьмін. На 38-й хвилині матчу...Стик

більше року тому команда Володимира Ковалюка, тренера франківців, дебютувала серед професійних команд України у другій лізі саме з білоцерківцями. Той поєдинок завершився впевненою перемогою прикарпатців […]...Івано-франківський портал новин "Репортер"

Буковинці обійшли супротивника із Франції у футбольному матчі

Сьогодні на стадіоні Мальва у Чернівцях у матчі Чернівці-Майєнн буковинці здобули впевнену перемогу над французькими колегами з остаточним рахунком 2:0. Наразі гра відбувається між Швабією та Сучавою. Завтра - 10 серпня закриття турніру.0372.ua

В футбольному поєдинку буковинці перемогли французів

У футбольному матчі «Чернівці-Майєнн», що сьогодні відбувся на стадіоні «Мальва», буковинці здобули впевнену перемогу над французькими колегами з остаточним рахунком 2:0. В Чернівцях відбулося відкриття європейського футбольного турніру Нагадаємо, що у Чернівцях триває 16...Погляд

Збірні України з хокею на траві вдало стартували в Великобританії

Європи з хокею на траві у другому дивізіоні.Глазго (Шотландія) приймає чоловічий турнір, Кардіфф (Вельс) – жіночий.Чоловіча збірна розпочала турнір із впевненої перемоги над португальцями 7:2 (за наших забивали Дмитро Луппа, В’ячеслав Пазюк – 2, Андрій Кошеленко – 2, Богдан Коваленко...Sportgid

Завершилося голосування по визначенню найкращих легкоатлетів липня в Україні. І у чоловіків, і у жінок впевнені перемоги здобули герої молодіжного чемпіонату Європи, який відбувся в Бидгощі (Польща). У чоловіків найкращим було визнано володаря золотої нагороди зі стрибків...Спортивний Житомир

"Барселона" у спарингу одержала розгромну перемогу над "Шапекоенсе"

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Каталонська "Барселона" здобула впевнену перемогу над бразильським "Шапекоенсе" в рамках товариського матчу за Кубок Гампера. Зустріч проходила в Барселоні на стадіоні "Камп Ноу" і завершилася...Unn.com.ua

став десятим на професійному рингу. Дев’ять з десяти поєдинків українець виграв. Як повідомляв “Український інтерес”, український боксер В’ячеслав Шабранський здобув впевнену перемогу над американцем Тоддом Антенка Меєм. Це перша поразка в кар’єрі суперника. Шабранський домінував під час усього поєдинку і...Український Інтерес

Ліга 1. Впевнена перемога Ліона, Ніцца починає чемпіонат з поразки

"Сент-Етьєн" - "Ніцца" 1:0 Виїзд в Сент-Етьєн став повною невдачею для команди Фавра. Ua-football