впевнена перемога

Світоліна: Перемігши Серену Вільямс на Олімпіаді, відчувала неймовірні емоції

ефірі радіо Shark FM. Українка зустрічалася з Сереною Вільямс в рамках третього раунду тенісного олімпійського турніру в Ріо-де-Жанейро. Світоліна здобула впевнену перемогу з рахунком 6:4, 6:3. У 2018 році 24-річна тенісистка провела 59 матчів, з яких перемогла в 44 зустрічах.Ua-football

Збірна України з футболу серед жінок одержала впевнену перемогу

Наші дівчата зіграли другий товариський матч Туреччині проти збірної Косово. Підсумувала турнір капітан національної жіночої команди України Дар'я Апанащенко. Ваші новини

Черкащанин став одним з героїв матчу Ліги Європи

сайт "Укрінформ". 19-річний захисник київського футбольного клубу "Динамо" поцілив один із трьох голів зустрічі. Відтак, черкащанин допоміг своїй команді оформити впевнену перемогу над іноземним суперником: 3:1 у матчі групового турніру Ліги Європи УЄФА.ВIККА

Запись Уманчанин потрапив у десятку найсильніших велогонщиків України впервые появилась Видання Вичерпно. Вичерпно

Шевченко, Артем Сулява ( всі с. Щасливе), Євген Гомболевський (с. Старе). В загальнокомандному заліку Фестивалю Бориспільський район вдруге поспіль здобув впевнену перемогу за підсумками тринадцяти видів спорту серед районів Київщини. Щиро вітаємо спортсменів з перемогою, бажаємо їм та їхнім родинам...Погляд

добиванні. Другий гол був забитий на 57-й хвилині. Прострілом Миколи Морозюка скористався Беньямін […]The post Відео: «Динамо» і «Шахтар» здобули впевнені перемоги в чемпіонаті України appeared first on UA.NEWS.Ua.news

Победа Марселя на классе, равенство на Роазон Парк.

прощати не буде і треба було перемагати Діжон, який останнім часом явно не блищить якісною грою. Підопічні Руді Гарсії здобули впевнену перемогу на класі. Марсель забив саме стільки, скільки було потрібно. Рахунок у зустрічі...Ua-football

Бій Усик - Белью завершився впевненою перемогою українця. Перемога Усика! Чи готовий Усик протистояти таким машинам? 24 канал

Канадець відзначив серйозний рівень українського боксера, але обіцяє здобути впевнену перемогу. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гвоздик: Хочу боксувати лише з чемпіонами.24boxing

Хімік вирвав перемогу у Черкасах

було у господарів і за 6:30 хвилини до закінчення заключної десятихвилинки і, здавалося б, усе в цій грі йшло до впевненої перемоги підопічних Максима Міхельсона… Але Хімік зумів спочатку прокинутись, потім відродити інтригу, а в підсумку виграту цю гру, оформивши...UkrBasket

За результатами змагань Михайло Бліхарський потрапив в десятку найсильніших велогонщиків України. Новини Умані та Черкащини

Запоріжжя мав двозначну перевагу протягом усієї четвертої чверті і в підсумку додвів матч до впевненої перемоги - 95:74.UkrBasket

до тями на заключному відрізку гри. "Запоріжжя" мав двозначну перевагу протягом усієї четвертої чверті і в підсумку додвів матч до впевненої перемоги – 95:74. 26 втрат "Політехніка", результативна гра американського тріо гостей та 48 очок в фарбі від запоріжців стали...UkrBasket

ЧАНЦЕВ: «Із Ренном динамівці провели один із найкращих матчів за рік»

Спеціаліст вважає, що молодим гравцям потрібно більше довіри Відомий український фахівець Анатолій Чанцев поділився емоціями після впевненої перемоги «Динамо» над «Ренном» (3:1). «Я не раз казав, що нинішнє покоління київської команди має великий потенціал, і все, що треба...Спорт.ua

Центрбек Динамо і збірної України Микита Бурда прокоментував впевнену перемогу київського клубу над Ренном в четвертому турі Ліги Європи. Хочеться побажати Шапаренко, щоб не зупинявся, тільки прогресував. Нагадаємо, Шапаренко забиває...Чемпион

Ліга Європи.

Динамо обіграло Ренн в Лізі Європи. Ta4ki.net

"Динамо" повторно обіграло "Ренн" у Лізі Європи

Кияни здобули впевнену перемогу. Сьогодні, 8 листопада, в Києві на НСК "Олімпійський" відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи, в якому "Динамо"...Зеркало недели (газета)

фіналу Ліги Європи. Читайте також: Конституційний суд України визнав законним скасування допомоги по догляду за дитиною The post ФК “Динамо” здобув впевнену перемогу в матчі Ліги Європи appeared first on Галицький Кореспондент.Галицький кореспондент

Сестри Музичук пробилися до чвертьфіналу чемпіонату світу з шахів

Анна і Марія Музичук змогли виграти важливі матчі на світовій першості У другому раунді чемпіонату світу з шахів серед жінок впевнену перемогу над росіянкою Анастасією Бондарук здобула Ганна Музичук, яка виграла обидві партії протистояння. Наступною суперницею Ганни стала екс-чемпіонка світу...Znaj.ua

СПОРТСМЕН УДПУ УВІЙШОВ У ДЕСЯТКУ КРАЩИХ ВЕЛОСИПЕДИСТІВ УКРАЇНИ

з чотирьох етапів, за підсумками яких визначався переможець. У першому етапі Михайло був п’ятим, вже на другому етапі велосипедист здобув впевнену перемогу, на третьому був третім. Четвертий день змагань приніс срібну нагороду. За підсумками чотирьох етапів Михайло Бліхарський зайняв ІІ...Новини Умані та Черкащини