впевнена перемога

Влада Венесуели заарештувала військових, що перейшли на бік протестувальників

Союз. 20 травня   у Венесуелі відбулися дострокові вибори президента   країни, левова частка опозиції бойкотувала їх. ЦВК оголосила про  впевнену перемогу чинного президента Ніколаса Мадуро, якому вдалося отримати 68% голосів на тлі вкрай низької явки. Виборам передували масові...Зеркало недели (газета)

фіналу Australian open зійшлися перша ракетка світу Симона Халеп та екс-перша ракетка - Серена Вільямс.Досвідчена Вільямс у трьох сетах святкувала впевнену перемогу 6:1, 4:6, 6:4.На старті першого сету тенісистки обмінялися брейками. А далі Вільямс виграла одразу шість геймів поспіль. У...Чемпион

вдалося відігратися (1:1), сьогодні господарки не відпустили українок, перемігши з рахунком 3:0. Стартовий контрольний поєдинок на іспанському зборі «Динамо» завершило впевненою перемогою. Суперником киян був представник 2-ї німецької Бундесліги «Бохум». Рахунок матчу 0:3. Біатлон.  Жіноча збірна України з біатлону посіла...Actual Today

Еліна Світоліна в рамках 1/8 фіналу Australian Open зустрічалася з американкою Медісон Кіз. Перший сет харків'янка відіграла досить якісно, здобувши впевнену перемогу – 6:1. У другій партії Медісон  зуміла значно додати і перевела матч у вирішальний сет, де бажану перемогу...Слободской край

Світоліна перемогла Кіз та вийшла у чвертьфінал Australian Open

Australian Open несподівано поступилася 17-річній американці Аманді Анісімовій. 15 січня українська тенісистка Еліна Світоліна стартувала на Відкритому чемпіонаті Австралії з впевненої перемоги над швейцаркою Вікторією Голубич. Інша українка - Даяна Ястремська перемогла відому австралійку тенісистку Саманту Стосур у першому колі...Еспресо TV

Пакьяо переміг Бронера і захистив титул

напівсередній вазі Менні Пакьяо (60-7-2, 39 КО) і американським боксером Едріеном Бронером (33-3-1, 24 КО), в якому легендарний філіппінець здобув впевнену перемогу. З самого початку бою Пак'яо активно працював першим номером, а 29-річний Бронер діяв одноманітно, а до кінця бою...Znaj.ua

Наполи - Лацио.

покращення гри, серію яскравих матчів, чого з початку сезону не траплялося, і допомогла втримати четверте місце. А новий рік почався впевненою перемогою в Кубку над "Новарою" з рахунком 4:1. Найкращими новинами для Сімоне Індзагі стали вихід зі сплячки Сергея Мілінковіча-Савіча...Ua-football

Легендарний спортсмен несподівано звів рахунки з життям: моторошна трагедія приголомшила весь світ

мовні навички, сказавши: "Як справи, братан?" Як повідомляв портал "Знай.uа", стартовий контрольний матч на іспанському зборі в Марбельї Динамо завершило впевненою перемогою. Суперником киян був представник Другої Бундесліги Німеччини Бохум. Киянам вдалося провести швидку контратаку на 29-й хвилині. Шапаренко вивів...Znaj.ua

ПСЖ розгромив Генгам з хет-триками Мбаппе і Кавані

Стартовий контрольний матч на іспанському зборі в Марбельї Динамо завершило впевненою перемогою. «Динамо» здобуває впевнену перемогу у першому матчі іспанського збору!@DynamoKyiv 3⃣ Znaj.ua

Манчестер Юнайтед знову переміг, Сульшер встановив рекорд

Динамо розгромило німців у першому матчі року

Суперником киян був представник Другої Бундесліги Німеччини Бохум. Через кілька хвилин український гранд знову спорудив швидку контраатаку. Znaj.ua

етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдінгу. Збірній України не вдалося поборотися за високі місця у цій гонці. Досить впевнену перемогу в естафеті здобула збірна Франції, якій знадобилося лише 4 додаткові патрони на дистанції. Боротьба за друге місце розгорнулася...24 канал

Арсенал - Челси: анонс и прогноз на матч АПЛ

п'ятим та відстає від четвертого "Челсі" на шість балів. АПЛ, 23-й тур 19 січня, 19:30 Арсенал - Челсі Після двох впевнених перемог на старті року "каноніри" програли в минулому турі на виїзді "Вест Гему". Якщо згадати, що в останній грі...Ua-football

Світоліна впевнено вийшла до третього раунду Australian Open

Тепер намагаюся перенести це на корти мейджорів". Нагадаємо, Світоліна зустрічається із зірковим французьким тенісистом. Чемпион

А вже в наступному розіграші виграти сет. Також:Ястремська - Суарес Наварро: онлайн-трансляціяДругий сет пройшов майже без боротьби, і як наслідок впевнена перемога СвітоліноїГра тривала 1 годину та 8 хвилин.Світоліна двічі подала на виліт і жодного разу не припустилася подвійної помилки.Чемпион

Жіноча збірна України з хокею перемогла найголовніших конкурентів у боротьбі за єдину путівку на чемпіонат світу. Завдяки впевненій перемозі над збірною Бельгії (4:1), в рамках кваліфікації до чемпіонату світу-2019 в Дивізіоні IIB, жіноча збірна України, посівши перше місце в...24 канал

Тенісистка з Росії показала фанам середній палець на Australian Open

Команді українця Леня вдалося здобути впевнену перемогу з різницею в 16 очок. Український захисник Святослав Михайлюк провів на паркеті 16 хвилин 19 секунд.24 канал

Українка Цуренко сенсаційно програла 17-річній тенісистці на Australian Open

до якого вона дійшла у 2013-му році. Нагадаємо, 15 січня українська тенісистка Еліна Світоліна стартувала на Відкритому чемпіонаті Австралії з впевненої перемоги над швейцаркою Вікторією Голубич. Інша українка - Даяна Ястремська перемогла відому австралійку тенісистку Саманту Стосур у першому колі...Еспресо TV