впевнена перемога

в очному протистоянні. Нагадаємо, що гра Англія - Бельгія відбудеться 28 червня о 21:00. Напередодні, гра Бельгія - Туніс закінчилася впевненою перемогою підопічних Мартінеса 5:2. Чемпіонат світу Груповий етап 2 тур Група G 24 червня Англія - Панама 6:1 (5:0,...Чемпион

Жіноча збірна України вийшла у плей-оф домашнього ЧЄ з регбі

за найвищі місця першого туру континентальної першості в Україні. Наша жіноча збірна у перший ігровий день Євро-2018 в Дніпрі, здобувши впевнені перемоги над Ізраїлем (34:0) та Латвією (45:5), в останньому поєдинку групового раунду, де вирішувалася доля першого місця в групі...День

Киянка Бондаренко виграла кваліфікацію на турнірі в Істборні

Істборні (Велика Британія), інформує УНН з посиланням на Тенісний портал України.У фіналі відбіркового турніру киянка, посіяна під 7 номером, здобула впевнену перемогу над хорваткою Анною Конюх 6:2, 6:2. Поєдинок тривав 1 годину 1 хвилину. На рахунку українки 6 ейсів і...Unn.com.ua

"Карпати" примудрилися програти любителям з Галича (ВІДЕО)

першої згадки древнього міста.В складі "левів" зіграли такі виконавці як Артем Федецький, Хорхе Карраскаль, Гуцуляк та інші.В підсумку матч завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 3:1.Товариський матч"Галич" - "Карпати" - 3:1Голи: Турчански, Кицька, Кушецкій - МякушкоКарпати:1-й тайм: Пеньков, Федецький, Веремеєнко,...Football-ukraine.com

У кінцівці тайму команди ще по разу відзнаилися: на 90-ій хвилині забиває Тілеманс, на 90+3 відповідає Вахбі Хазрі. Як результат, впевнена перемога бельгійців. Як відомо, у першому колі Бельгія розгромила Панаму. У свою чергу, Туніс на останніх хвилинах пропустив від...Чемпион

Аматорські збірні Львівщини й Сумщини розіграють путівку до Кубка регіонів УЄФА

області, причому основний час зустрічі закінчився унічию (переможця визначила лише серія післяматчевих 11-метрових ударів 7:6). А збірна Сумської області здобула впевнену перемогу над збірною Одеської області (3:0). У такому форматі під егідою ФФУ змагання проводяться вдруге. Раніше право на участь...Щоденний Львів

Матч між командами проходив у Полтаві, на стадіоні Локомотив. Уже на 2‑ій хвилині гравець Легіону Олександр Гребенюк забив перший гол кобелячанам. Тижневик «ЕХО

всіх групах.У першій групі "Зінедін" по черзі переміг Олімп та Броньку і пройшов у тріо кращих. У другій групі дві впевнені перемоги здобув Пегас, а в боротьбі за другу позицію СДЮСШОР здолав хустський Нарцис. В останній групі Мункач захопив лідерство,...Ужгород.net.ua

Илкли. Стаховський віддав чотири гейми і вийшов в 1/4 фіналу

і не програв жодного гейму на своїй подачі. Илкли. 1/8 фіналу Сергій Стаховський - Кевін Кінг 2:0 (6:4, 6:0) Завдяки впевненій перемозі Стаховський виходить в 1/4 фіналу, де зустрінеться з лідером посіву, 97-ю ракеткою світу Джорданом Томпсоном з Австралії. У...Ua-football

Збірна ветеранів "Полтава-Калуш" зіграє у втішному турнірі Євробаскету

завершила груповий етап Євробаскету матчем проти БК "Меркурій-Казань". Уральці, забезпечивши собі двозначну перевагу за підсумком стартової чверті, довели матч до впевненої перемоги - 58:82 на користь росіян. Знову у складі нашого клубу виблискував Корнер, що набрав 18 очок. "Полтава-Калуш" (Україна)...Галичина спортивная

Світоліна вийшла у чвертьфінал Бірмінґемі і може зіграти з румункою, якій сенсаційно програла на Roland Garros

Зробивши три брейки, Світоліна здобула впевнену перемогу. Зараз у Бірмінґемі суперниці вперше зіграли одна проти одної на траві.Ua-football

Христина Погранична - найкраща спортсменка Львівщини у травні

Людмила Яковенко). П’ятнадцятирічна спортсменка відзначилася в травні 2018 року кілька разів на офіційній міжнародній арені. Зокрема, на початку місяця здобула впевнену перемогу в індивідуальній першості турніру з художньої гімнастики XVII Всесвітньої літньої Гімназіади-2018, що тривала в Марокко упродовж 2-9 травня,...Галичина спортивная

Денис ГАРМАШ: «Мої фаворити на ЧС: Іспанія, Бразилія, Аргентина»

на цьому чемпіонаті світу? Яка команда здивувала? - Сподобалась Бельгія. За складом дуже гарна команда, і перший матч 3:0 — впевнена перемога. Я думаю, що вони далеко дійдуть. - Аргентина всіх розчарувала. Як такі люди, як Мессі, можуть не забивати...Спорт.ua

Капітан збірної Єгипту вибачився перед уболівальниками

"Ми хотіли б вибачитися перед єгипетським народом за поразку. Нагадуємо, що Росія здобула впевнену перемогу над Єгиптом.Ua-football

ЧС-2018: Росія обіграла Єгипет і першою пробилася в плей-офф

Санкт-Петербурзі відбувся перший матч другого туру чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому зустрічалися збірні Росії та Єгипту. Господарі турніру здобули впевнену перемогу з рахунком 3:1, завдяки точним ударам Черишева, Дзюби і автоголу у другому таймі. Таким чином, Росія вперше у...Зеркало недели (газета)

повідомляє прес-служба ЛОДА. Львівщину представляла команда з Самбора у складі: Микола Ліцман та Володимир Павелко. У попередньому раунді команда з Самбора здобула дві впевнені перемоги із рахунком 2-0 над командами із Рівного. Далі самбірчани поступилися гравцям із Кропивницького із рахунком 1-2. У грі...Leopolis

Львівські лучники повернулися з нагородами з Чемпіонату України

повідомила прес-служба Львівської ОДА. 13-18 червня у Черкасах тривав чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів. Сенсаційну та впевнену перемогу серед чоловіків здобув львів'янин, майстер спорту Борис Букатевич (СДЮШОР «Електрон»), 2 місце посів юний харків'янин Леонід Дікань, 3...Галичина спортивная

Лучник зі Львова здобув золоту медаль чемпіонату України

зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів, на якому здобули низку нагород спортсмени зі Львова. Як повідомила прес-служба Львівської ОДА, впевнену перемогу серед чоловіків здобув львів’янин, майстер спорту Борис Букатевич (СДЮШОР «Електрон»), друге і третє місця посіли харків’яни. Серед жінок...Leopolis

Бельгійці здобули впевнену перемогу над збірною Панами в другому турі ЧС-2018. Зазначимо, що календар матчів групового турніру на ЧС-2018 доступний на Чемпіоні.Чемпион

Григорчук дебютував на чолі Астани з перемоги

Іртиш в матчі чемпіонату Казахстана. У матчі 14 туру чемпіонату Казахстана Астана вдома приймала павлодарський Іртиш. Діючий чемпіон країни здобув впевнену перемогу з рахунком 3:0. Після 16 зіграних матчів підопічні Романа Григорчука лідирують в турнірній таблиці та мають 40 очок,...Галичина спортивная