впевнена перемога

"Карпати" в Києві здолали донецький "Олімпік"

В третій зустрічі між цими командами впевнену перемогу здобули гості зі Львова. Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.032.ua — сайт города Львова

Два таланти "Динамо" отримали ушкодження

Впевнена перемога київського "Динамо" над рівненським "Вересом" далась "біло-синім" ціною ушкодження двох ключових гравців команди. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Після гри з "Народним клубом" головний тренер киян Олександр Хацкевич розповів, що хавбек Володимир Шепелєв підвернув ногу, а капітан команди Віктор Циганков...Sportanalytic

22 квітня, у домашньому матчі на Чернігів-Арені футболістки «Легенди-ШВСМ» здобули впевнену перемогу над уманськими «Пантерами» - 5:2. Та все у матчі розпочиналося не так радісно для господарів. Вже на 14 хвилині уманчанка...Жіночий футбол України

Благодійникам вручили «Янголів добра»

увагу на конкурсі приділили творчій молоді. У номінації «Молодіжна благодійність» команда студентів ІІ курсу факультету «Культури і мистецтв» ХДУ одержала впевнену перемогу за реалізацію благодійної акції вуличного розпису. Другого місця було удостоєно клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської...Голая Пристань

Україна стартувала з перемоги на хокейному чемпіонаті світу в Литві

Українці здобули впевнену перемогу над Румунією. Збірна України з хокею стартувала з перемоги на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB в Каунасі. Раніше юніорська...Зеркало недели (газета)

у рахунку після першого тайму завдяки голу Мішньова (30). Але по перерві футболісти Зорі змогли забити 3 голи і здобути впевнену перемогу. Голами за луганців відзначилися Юрі (67), Гордієнко (76) та Громов (90+3). Додамо, що на 80-й хвилині було вилучено...Чемпион

В неділю відбулись чергові матчу 28 туру УПЛ. Луганська "Зоря" нарешті перервала свою невдалу серію здобула вольову перемогу над "Маріуполем". Sportanalytic

"Кажани" обіграли в Харкові "Локомотив"

підсумком — 3:0 (26:24, 27:25, 25:20). Перший день 18 квітня і у першому сеті господарі майданчика, завдяки вдалим блокам, виборюють впевнену перемогу — 18:25 на користь підопічних Ігоря Зябліцева. Та цей момент лише додав азарту «кажанам», які в другій партії...Галичина спортивная

"Скала" - "Поділля": анонс матчу

буде вже третє протистояння команд у сезоні 2017/2018 років: перші два відбувалися у Хмельницькому. Спочатку, 5 серпня, гра завершилася впевненою перемогою стриян — 2:0, причому обидва м`ячі провів Дмитро Полюганич, якого вже нині немає у команді і він перебуває...Галичина спортивная

Франков - про гру "Динамо" і "Вереса"

Головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков ставить на впевнену перемогу "Динамо" в матчі 28 туру з "Вересом". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Та разом з тим експерт припускає, що рівненський клуб буде...Sportanalytic

Кліщука. Завершити матч на мажорній ноті не вдалося – Суханов забив гол престижу, але навіть не зважаючи на це – впевнена перемога Десни з рахунком 4:1. Десна – Нафтовик-Укрнафта 4:1 Голи: Фаворов А., 3, 80, Фаворов Д., 31 (з пенальті),...Чернігівський формат

зрозуміти, що буде радий закриттю фонду, заявивши, що він сприяє масовій імміграції проти волі угорського народу. Критики прем'єр-міністра, який отримав впевнену перемогу на виборах у квітні, кажуть, що відхід Фундації Відкритого Суспільства Сороса стане переломним моментом у сповзанні країни до...Європейська правда

увагу на конкурсі приділили творчій молоді. У номінації «Молодіжна благодійність» команда студентів ІІ курсу факультету «Культури і мистецтв» ХДУ одержала впевнену перемогу за реалізацію благодійної акції вуличного розпису. Другого місця було удостоєно клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської...Херсонщина за день

Франков: "Динамо" може мати проблеми з "Дніпром"

нозі" - це буде трагічною помилкою. Кияни повинні серйозно поставитися до суперника і статусу матчу. При належному відношенні "біло-сині" отримають впевнену перемогу. Звичайно, потрібно провести ротацію після гри з "Шахтарем", випустити когось із молодих гравців. Цілком можливо, що вийдуть Миколенко,...Football-ukraine.com

НБА. Третя команда Заходу зливає плей-офф, на Сході правлять фаворити

квітня, було зіграно три матчі плей-офф НБА. Переможець Східної конференції "Торонто" приймав на своєму майданчику "Вашингтон" і вдруге поспіль здобув впевнену перемогу 130:119. Найкращим гравцем матчу став Демар ДеРозан, який набрав 37 очок. А ще варто відзначити Йонаса Валанчюнаса, який...Ua-football

привітав заступник голови оргкомітету, директор навчального закладу Панас В.В., який побажав учням проявити майстерність під час виконання конкурсних завдань та впевненої перемоги. Методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області Горячова Л.Б. проінформувала конкурсантів про порядок проведення теоретичного, практичного турів...Navchas

Тампа і Нью-Джерсі влаштували масове побоїще, яке спровокував молодий росіянин.

Третій матч чвертьфінальної серії плей-оф Кубка Стенлі між і Нью-Джерсі і Тампа-Бей завершився впевненою перемогою дияволів - 5:2. Але матч цей запам'ятається ще й масовою бійкою, влаштованою суперниками незадовго до сирени. Почалося все з того...Ua-football

Южненці продовжили серію, перекидавши команду Дениса Журавльова. Хімік здобуває абсолютно заслужену і впевнену перемогу і продовжує серію.UkrBasket

Хімік переміг Дніпро і скоротив відставання у півфінальній серії

у цьому матчі. Лише у другій половині заключної чверті «Дніпро» зумів трохи скоротити відставання, проте южненці зуміли довести матч до впевненої перемоги. «Хімік» з рахунком 99:81 вперше у сезоні переміг «Дніпро» і скоротив відставання у півфінальній серії. Четвертий матч протистояння...Спорт.ua