воріт

стадіоні Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу тривають ремонтні роботи. Тут облаштовують сучасні легкоатлетичні бігові доріжки та сектори позаду воріт. Перебіг ремонтних робіт на місці оглянув голова обласної ради Олександр Сич. Спільно з представниками управління молоді та спорту облдержадміністрації...Бліц-інфо

Бердянский порт может оказаться на грани выживания

собі ситуацію, що ваш сусід-амбал захопив частину вашої ділянки і почав будувати паркан, який перекриє вам прохід до ваших же воріт. Приблизно так для українського торговельного флоту в Азовському морі виглядає ситуація із будівництвом Керченського мосту» — сказал Игнатчук. Так...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

"Олександрія" на виїзді зіграла внічию із "БАТЕ"

ФК «Олександрія», передає УНН.   Після провалу лівого флангу захисту українського колективу, котрий дав розігнатися та прострілити низом Гордейчуку,відбулося взяття воріт Паньківа ударом чорногорця Іваніча. Проте вже на 19 хвилині «Олександрія» вирівняла становище. Андрій Цуріков зумів подати верхову...1NEWS

"Динамо" у меншості зіграло внічию із "Марітіму"

Після його удару головою м'яч парирував Шарлес. Сценарій другого тайму не змінився - підопічні Хацкевича шукали свого щастя біля воріт португальців.Unn.com.ua

"Олександрія" у єврокубковому матчі зіграла внічию з чемпіоном Білорусії (ВІДЕО)

досягли бажаного. Мірко Іваніч, приборкавши дальній навіс від Ігоря Стасєвича, лишився без опіки жовто-чорних і ударом у дальній нижній кут воріт Олександрії вивів БАТЕ уперед - 1:0. Радість білоруських уболівальників на Борисов-Арені була недовгою, адже за 10 хвилин футболісти з...Гречка

Цього дня. 21 рік тому Бекхем став знаменитим

свого автора. Маловідомий до цього моменту 21-річний Девід Бекхем за рахунку 0:2 вирішив пробити з центра поля, скориставшись виходом із воріт голкіпера суперників Ніла Саллівана. Пізніше сам Девід назве цей гол найпам'ятнішим у своїй кар'єрі.Ua-football

Хоча українці досить потужно розпочали гру, але вже на 5 хвилині першим м'яч влетів саме до наших воріт. Новини Ірпеня

і легендарне пощерблення меча Щербеця. Навіщо поширювати міфи? Меч, відомий під назвою Щербець, був виготовлений орієнтовно у ХІІІ столітті. Золотих воріт 1018 року просто не було, Ярослав Мудрий збудував їх пізніше. […]Запись Професіонали по-польськи: “покращення” польсько-українських відносин триває впервые появилась...Новости Сумм

U-17 та Естонії U-17. Протистояння відбулося на стадіоні «Ювілейний» у Бучі, передає УНН.   Помилка Анатолія Трубіна при виході з воріт обійшлася «синьо-жовтим» пропущеним голом вже на 5-й хвилині від Крістофера Піхта. Десять хвилин знадобилося українцям аби встановити паритет....1NEWS

володіння м’ячем. У мережі з’явилося відео, в якому аргентинець майстерним ударом зі штрафного відправив м’яч через штучну стінку під поперечину воріт. Голкіпер не зміг врятувати ворота. Подія відбулась під час тренування команди "Фуджейри" (ОАЕ), яку Марадона очолив у травні. Відео...1NEWS

Юнацька збірна України перемогла у першій грі турніру Баннікова

U-17 та Естонії U-17. Протистояння відбулося на стадіоні "Ювілейний" у Бучі, передає УНН.   Помилка Анатолія Трубіна при виході з воріт обійшлася "синьо-жовтим" пропущеним голом вже на 5-й хвилині від Крістофера Піхта. Десять хвилин знадобилося українцям аби встановити паритет. Представник...Unn.com.ua

ВОРОНЕЖ, 16 серпня —. СК почав дослідчу перевірку за інформацією про падіння футбольних воріт на 11-річну дівчинку в Смоленській області, повідомляє в середу регіональне управління СК РФ. © Fotolia / kichigin19 В Братську впав...Повінь

Смертниці у Нігерії підірвали на ринку сотню осіб

стався на північному сході країни в селі Кондуга поруч із містом Майдугурі. Крім того, ще дві смертниці підірвали себе біля воріт табору для біженців, який розташований недалеко від вищезгаданого ринку.Вісник+К

У Нігерії смертниця підірвала себе, 27 осіб загинуло, 83 дістало поранення

регіональної поліції, передає «Є!». Зазначають, що жінка могла бути причетною до радикальної організації "Боко Харам". Іще двоє смертників підірвали себе біля воріт найближчого табору для біженців, у підсумку мирні жителі не загинули, але багато дістало поранення, сказав співробітник служби надзвичайних...Єдність

За «воротами» - сквер, великі клумби, сучасний спортивний майданчик та залишки старих будівель за зеленим забором. Покоління ZET

Ярмоленко: На фланзі більше часу, а в центрі на тобі одразу два гравця

в центрі, один вже у тебе на нозі, а другий його страхує. З іншого боку, є можливість перебувати ближче до воріт і брати участь у всіх моментах, - сказав Ярмоленко в ефірі каналу 2+2. Нагадаємо, Динамо на своєму полі обіграло...Ua-football

Роналду: Я вже не той гравець, що був раніше

що проходив суперників і давав передачі.Тепер я по іншому сприймаю футбол. Я не чистий форвард я повинен бути ближчим до воріт, однак мені потрібно більше свободи і простору", - сказав португалець.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роналду можуть дискваліфікувати на 12 матчів.Цікавишся футболом? заходь...Футбол газета

Багато кованих воріт сьогодні використовують в якості перекриття проїзду на ділянці.Новости Чернигова

МФК «Кристал Херсон» забив своєму супернику 10 голів

майданчика і, обігравши воротаря, відкрив рахунок. Йшла 14 хвилина матчу. Зазначимо, що саме Барладим і Гливий були найбільшою загрозою для воріт, а їх перевага над суперником у швидкості була беззаперечною. У першому таймі м'яч ще двічі побував у воротах...Мост

господарі поля мали територіальну перевагу, проте реалізувати її не змогли. Так само і гості, які нанесли більше ударів у площину воріт, не змогли забити.1NEWS