воріт

ДЮФЛУ: Дві перемоги "Скали"

першого тайму пройшла в рівній боротьбі і без моментів. Проте потім господарі захопили ініціативу і почали створювати небезпечні моменти біля воріт ужгородців. Перший дзвіночок пролунав на 27-й хвилині, коли після поджачі з кутового Максименком пробивав Лукач, проте мяч з порожніх...Галичина спортивная

Ушёл из жизни поэт Борис Олийнык

-і тихо пішла за межу.- Куди ж це ви, мамо?! -сполохано кинулись діти.- Куди ж ви, бабусю? -онуки біжать до воріт.Та я недалечко...де сонце лягає спочити.Пора мені, діти...А ви вже без мене ростіть.- Та як же без вас ми?..Та що...InfoKava.com

тренувань і вчора відіграв один тайм за молодіжний склад Зірки.Матч розпочався на зустрічних курсах, майже без розвідки. Першими небезпеку біля воріт Євгена Паста створили Карпати. Але асистент арбітра угледів у цьому епізоді офсайд. Згодом, здалеку пробивав Ігор Худобяк наш голкіпер...Гречка

– Шарпар забив з 11-метрового, призначеного за фол Паньківа на Пердуті, а через 9 хвилин Ребенок закотив м’яч у сітку воріт «Сталі», успішно завершивши контратаку господарів – 2:0.   До вашої уваги кращі авторські світлини матчу. Автор - Олег Дубина.Vpoltave.info

Суми знімають Десну з прохідного місця

Якщо б чернігівська команда ще і не проспала перший тайм, в ході якого був створений лише один небезпечний момент біля воріт гостей, і той наприкінці тайму – Кирієнко вивалився до воріт на місці правого напівсереднього, але вдарив вкрай невдало! Цікаво,...Новини футболу

Переконлива перемога "Руху" над "Поділлям"

чистих нападників — Євгена Бохашвілі та Олексія Омельченка. І вже на 3-ій хвилині перший із них мав момент для взяття воріт, однак не пощастило. Але господарі доволі швидко забили гол. Стартовий натиск «Рух» приніс плоди. Після скидування з кутового від...Галичина спортивная

Кропивницька «Зірка» вдома приймала львівські «Карпати»

і вчора відіграв один тайм за молодіжний склад Зірки. Матч розпочався на зустрічних курсах, майже без розвідки. Першими небезпеку біля воріт Євгена Паста створили Карпати. Але асистент арбітра угледів у цьому епізоді офсайд. Згодом, здалеку пробивав Ігор Худобяк наш голкіпер...Fotoinform

Верес переграв Арсенал-Київ завдяки дублю Степанюка

Згодом, Сергій Сітало врятував киян вже після удару Ростислава Волошиновича. Після передачі Антона Котляра він ефектно пробив з льоту - трошки вище воріт! Спорт.ua

Екс-воротар "Говерли" подався в аматори

колишній голкіпер ужгородської "Говерли" Дмитро Бабенко потрапив у заявку ФК "Минай", який виступає в чемпіонаті Закарпатської області.Останнім клубом 38-річного стража воріт була литовська "Ліетава".Додамо, також за "Минай" виступають Михайло Кополовець, Владислав Микуляк та Микола Гібалюк, які встигли зіграти не один...Футбольні трансфери

Перший тайм запам'ятався моментом Олега Баранніка - від голу «сталеварів» врятував каркас воріт. До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.Vpoltave.info

МЮ вже знайшов заміну зірковому голкіперу

Англійський "Манчестер Юнайтед" схоже вже попрощався зі своїм воротарем Давідом Де Хеа.Повідомляє Футбол газета. > Нагадаємо, іспанського старжа воріт сватають в мадридський "Реал".Тим часом МЮ планує придбати воротаря "Атлетіко" Яна Облака.Додамо, що Облак перейшов в "Атлетіко" в 2014 році.Футбол газета

МЮ втратить провідного гравця

трансфери.За інформацією Marca, 26-річний голкіпер вже встиг попросити керівництво, щоб відпустило його в "Реал".Мадридський клуб готовий викласти за іспанського стража воріт 75 мільйонів євро та узгодити довготривалий контракт на 5-6 років.Нагадаємо, 2 роки тому обидва клуби вже домовилися про трансфер...Футбольні трансфери

Гол Є.Шавхова вивів "ПАОК" у фінал Кубка Греції

На73хвилині після боротьби вкарній зоні мяч відлетів напідступи доштрафного іЄ. Шахов першим дотиком пробив усітку воріт. 1NEWS

Найоплачуваніші голкіпери світу.

розкрито зарплати кращих голкіперів світу. Нойєр - беззаперечний лідер.Повідомляє Футбол газета. > Як бачимо, в рейтинг навіть не входять стражі воріт "Реала" та "Атлетіко" Кейлор Навас та Ян Облак.>Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Скажена ондатра покусала літню жінку у селі Камяногірка на Вінниччині. Гризуна, що підкрався до воріт у сутінках, переплутала з птахою і замахнулася палицею. Ондатра підскочила і вчепилася зубами за...1NEWS

Паливну базу військових намагалися підірвати в Дубно (ВІДЕО)

Під контрольно-пропускним пунктом військової паливної бази в Дубно зранку прогримів вибух. О 10:30 невідомі на автомобілі підїхали до воріт і кинули вибуховий пакет. Щоправда, вибух не завдав суттєвої шкоди навіть воротам. Про загрозу загорання палива, яке зберігається на базі...Press-Центр

Українець Р.Малиновський відзначився голом за ФК "Генк"

рахунок у протистоянні на 20-й хвилині. Наш співвітчизник зі штрафного удару обвів стінку супротивників і відправив м'яч у ближній кут воріт. Однак "Ейпен" вирвав нічию у зустрічі 1:1. Зазначимо, що цей гол став для українця шостим у цьому сезоні, також...Unn.com.ua

тут. Брами в гараж від Алютех: дізнайтесь ті, що від вас Запись brama-market.lviv.ua вразить вас всією правдою про виготовлення гаражних воріт Alutech в Івано-Франківську впервые появилась Новини Чернігова.Новости Чернигова

ФК "Львів" вилітає в 1/4 Кубку України серед аматорів

наші суперники. Матч гостріше розпочали господарі поля. Вже на перших хвилинах суперники створили вбивчий момент, проте гравець “Демні” пробив вище воріт. Було ще декілька нагод, яким бракувало влучності, та від яких рятував ворота голкіпер “городян”. В середині першого тайму Олег...Галичина спортивная