воріт

Захисник "Леванте" забив найкрасивіший гол сезону (ВІДЕО)

Захисник "Леванте" Чема відзначився неймовірним взяттям воріт у матчі 5-го туру іспанської Ла Ліги проти "Реал Сосьєдада". Повідомляє Футбол газета. На останній хвилині першого тайму оборонець "смачно"...Футбол газета

Німецька преса - про гру Ярмоленка проти "Гамбурга"

Німецькі журналісти продовжують розхвалювати Андрія Ярмоленка. Міг забити і сам, але із забійної позиції запустив м'яч вище воріт. Sportanalytic

Гол Шахова приніс "ПАОК" перемогу у матчі Кубку Греції

посиланням на сайт "ПАОКу".   При рахунку 1:1 екс-гравець "Дніпра" ударом зльоту з-за меж штрафного майданчику поцілив у нижній кут воріт – 2:1. Для "ПАОКа" це перша перемога на даній стадії турніру, котрий проходить спочатку у вигляді групового етапу. Відзначимо,...Unn.com.ua

На Закарпатті водій дорогого спорткара не впорався із керуванням і вилетів у кювет. Неподалік Нижніх Воріт. Ужгород.net.ua

ДТП біля Нижніх Воріт: у кювет злетів спорткар.

Аварія трапилася на трасі Київ- Чоп, поблизу Нижніх Воріт. Як зазначив очевидець, водій авто не постраждав у аварії. Голос Карпат

Донець: Нас підвела реалізація

заслужила негативного результату. У команди було як мінімум три стовідсоткові моменти - забивай і виходь в 1/8, а біля наших воріт два "напівмоменти" і влетіло два м'ячі. Але, за це люди і люблять футбол, за його непередбачуваність. Я подякував хлопцям...Ua-football

Валерій Мельников"Епідемія мінування" дісталася до Москви Предмет було виявлено близько 5 ранку, в районі запасних воріт біля поста №2. Були викликані представники...?Повінь

Ярмоленко допоміг "Борусії" розгромити "Гамбург"

господарів м'яч із верхнього кута вибив кіпер Матеніа. Також українець з меж карного майданчику відзначився гострим ударом трохи вище поперечини воріт "Гамбурга". Другий гол дортмундців відбувся так – Ярмоленко увійшов з м'ячем в штрафну і на дриблінгу прибрав зі шляху...1NEWS

Атлетік - Атлетіко 1:2.

вже про десятиматчеву серію без перемог над "Атлетіко", почав матч жваво. Команда Сіганди більше контролювала м'яч і намагалася наблизитися до воріт Облака. "Атлетіко" провів перший тайм від суперника. "Рохібланкос" знали - варто баскам віддати перевагу, і на другу половину у...Ua-football

мінарету не лунають заклики муедзина до намазу, а з-поміж інших приватних будівель на вулиці Матроса Кошки її вирізняє хіба декорування воріт знаком півмісяця та зірки, який […]The post Мечеть на Матроса Кошки: як живуть мусульмани у Вінниці appeared first on...Vежа

Киян закликали у п

Киян запрошують приєднатися до акції і їхати на роботу чи навчання саме велосипедом. Зазначимо, акція "Велосипедом на роботу" проходить у рамках Європейського тижня мобільності. Unn.com.ua

Загадка стародавніх воріт Тонга

У Полінезії знаходиться унікальна кам'яна споруда XI століття - Ворота Тонга. Ta4ki.net

«Карпати» вдруге пермогли миколаївський «Реал» (ВІДЕО)

8 - 14 (Мелекесцева, Кильч, Безрукова, Лезінська - двічі Сторожук, Бабій, Ситенька, Наімі, Борейчук, Бесова); Шипляк, Готра влучила в перекладину воріт Никифорук).ClipNews.info

Зозуля забив дебютний гол за "Альбасете"

клуб, повідомляє УНН з посиланням на сайт команди. За рахунку 0:2 Зозуля виграв верхову боротьбу і завдав удару у сітку воріт "Хімнастика" в рамках 5-го туру іспанської Сегунди. Однак зустріч завершилася не на користь "Альбасете" – 1:3. Примітно, що гол...Unn.com.ua

"ПСЖ" продовжив переможну ходу в чемпіонаті Франції

Попри перемогу господарів, футболісти "ПСЖ" у даному протистоянні не забивали. На 75 і 86 хвилинах м'ячі у власну сітку воріт відправили Марсело та Морель. Як повідомляв УНН, голи Неймара і Мбаппе дозволили ПСЖ розгромити Селтік.Unn.com.ua

ФСК "Буковина" - ФК "Львів": без голів

бракувало гостроти та активності. Небезпечніше ФК “Львів” почав діяти у другій половині першого тайму, пресингуючи та пересуваючись все ближче до воріт господарів. На 27 хвилині шанс відзначитися у ворота суперника мали львів’яни, Ігор Поручинський передає м’яч на лівий фланг Олексію...Галичина спортивная

Гол зі штрафного Безуса допоміг ФК Сент-Труйден перемогти Генк

із заміни на 68 хвилині. Через 11 хвилин “Сент-Труйден” заробив право на штрафний удар, котрий ударом в ближній верхній кут воріт реалізував екс-футболіст “Дніпра” Безус. …...1NEWS

"Зоря" відпустила "Карпати", завдавши 24 удари по воротах

Юрія Вернидуба нанесли 24 удари по воротах суперника, а львів'яни відповіли на це лише 1 пострілом."Зоря" тричі влучила у стійку воріт гостей, але це "чорно-білим" не допомогло. Поки призначення Сергія Зайцева пішло "левам" на користь.Чемпіонат України9 тур"Зоря" - "Карпати" -...Sportanalytic

Закарпатської поліції відкривав святковий концерт до Дня Чопа. Вчора, 16 вересня, мешканці Чопа святкували День міста. Урочисте відкриття свята Західних воріт України довірили оркестру Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.Ужгород.net.ua