воріт

МЗС перевіряє чи є серед постраждалих в Єрусалимі українці - Кирилич

Левової гори в старому Єрусалимі. Як повідомляв УНН, ізраїльська поліція розігнала в суботу натовп арабів, які зібралися на молитву біля воріт Баб-ель-Асбат в Східному...Unn.com.ua

"Поділля" - "Прикарпаття" - 1:3.

Володимир Ковалюк Попередження: Якубов, 44 – Громоляк, 30, Приймак, 43 Доволі несподівано першими відкрили рахунок в матчі хмельничани. До взяття воріт гостей призвела швидка атака за участю Морговського та Макарченко, а Музичук опинився в потрібному місці і влучно пробив у...Галичина спортивная

Гюттера вдалося на 58-й хвилині - Раве змістився з лівого флангу до центру та метрів із 22-х поцілив у кут воріт. Остаточний же рахунок встановив Сулеймані, блискуче виконавши штрафний удар, - м’яч влетів у дев’ятку воріт без шансів на порятунок...Чемпион

мали найкращу можливість аби змінити цифри на табло - Ковалець обіграв на виході голкіпера «моряків» та поцілив лише у стійку воріт. Цим скористалися кам'янчани -...1NEWS

Ізраїльська поліція розігнала натовп арабів біля воріт Баб-ель-Асбат в Єрусалимі

КИЇВ. 22 липня. УНН. Ізраїльська поліція розігнала в суботу натовп арабів, які зібралися на молитву біля воріт Баб-ель-Асбат в Східному Єрусалимі. Про це повідомив телеканал Al Jazeera, передає УНН. За  інформацією джерела, уточнити кількість постраждалих в сутичках...1NEWS

виявився доволі жвавим на події, а обидві команди навіть попри вологий газон відзначилися неабиякою рухливістю. І найкращі моменти для взяття воріт у першому таймі втратили саме волиняни: Сергій Петров з вигідної позиції головою пробив у голкіпера, а Артему Дудік з...Online.ua

Винниківський «Рух» зазнав першої поразки в сезоні

на 14-й хвилині Моїсеєнко,а Бидловський перед відпочинком відновив паритет, на старті другої половини зустрічі суперники обмінялися голами, а переможне взяття воріт організував Фаюк. Перша ліга. 2-й тур Рух Гірник-Спорт 2:3 Голи: Бідловський, 45+1, Курелєх, 48 (автогол) Моісеєнко, 14, 47, Фаюк,...Щоденний Львів

Коноплянка засмутив команду Бойка, забивши втретє поспіль за "Шальке"

Півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка відзначився черговим взяттям воріт за німецький клуб.Sportanalytic

Про це повідомляє прес-служба ФК Десна на своїй сторінці у Facebook. Вчора, 19 липня, завершились роботи з встановлення сучасних футбольних воріт. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АКЦІОНУВАННЯ КЛУБУ, ДОЛЕНОСНІ ПІВРОКУ ТА КВИТКИ ОН-ЛАЙН: ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ФК ДЕСНА ПРО ПЛАНИ У НОВОМУ СЕЗОНІ. ФОТО І...Online.ua

На стадіоні Металіст встановили систему фіксації голу

19 липня на ОСК Металіст у Харкові відбулося фінальне тестування системи автоматичної фіксації взяття воріт Goal Line. Необхідність застосування відповідної технології прописано в регламентуючих документах УЄФА для учасників групового етапу Ліги чемпіонів. Отже, система визначення...Ua-football

На стадіоні Гагаріна закінчили з газоном і поставили ворота

Гагаріна продовжуються підготовчі роботи, аби команда футбольного клубу Десна проводила домашні матчі у Чернігові. Сьогодні завершились роботи з встановлення сучасних футбольних воріт. Online.ua

ім. Гагаріна продовжуються підготовчі роботи до повернення ФК Десна до Чернігова. Сьогодні, 19 липня, завершились роботи з встановлення сучасних футбольних воріт. Про це написали на сторінці клубу у Facebook. Уже сьогодні о 18:00 команда вперше вийде на новенький смарагдовий газон...Online.ua

Гармата Роберто Карлоса, Марлос та Ярмоленко.

хвилин бразилець підхопив м'яч у центрі поля, обіграв суперника, наблизився до карного майданчика і потужно пробив у лівий нижній кут воріт. 3. Андрій Ярмоленко, "Динамо" "Динамо" "Чорноморець" 2:1 Андрій Ярмоленко у матчі проти "Чорноморця" став винуватцем першого пропущеного гола, який...Еспресо TV

матч футбольного чемпіонату країни Початок матчу був не за ворсклянами. Вже на четвертій хвилині штрафний у ворота Ткаченка закінчився взяттям воріт. Наприкінці тайму, можливо захопившись атакою, полтавці пропустили вдруге.Online.ua

Ескізи кованих воріт можна обрати з каталогу, або придумати самому. Ковані вироби Закарпаття коштують в залежності не тільки від розміру.Online.ua

Зозуля відіграв увесь перший тайм, після чого його замінили у перерві. Роман мав нагоду відзначитися, але на заваді стала стійка воріт. Після першої половини Бетіс програвав 0:1, а підсумковий...1NEWS

18 липня, полтавська Ворскла в рамках першого туру чемпіонату України вдома поступилась донецькому Шахтареві з рахунком 0:3. Донеччани відкрили лік голам на 27-й хвилині. Факундо Феррейра після падіння Марлоса підхопив мяч, увірвався до карного майданчика і точно пробив по воротах.Online.ua

Шахтар впевнено переміг Ворсклу

прийняти м'яч на підступах до штрафного, після чого бразилець ефектно розібрався з Олександром Скляром і хльостким ударом вразив нижній кут воріт Ворскли.А остаточний рахунок встановив в компенсований час Алан Патрік, який без особливого опору отримав м'яч на фланзі, змістився в...Infokava.com

теплогенеруючих установок, призначених для виробництва теплової енергії з використанням альтернативних видів палива (торфу). На вул. Київська, 3с у Тернополі (біля воріт котельні) відбулися збори членів громади міста, під час яких обрали ініціативну групу у складі 5 осіб, їх уповноважили зайнятися...Online.ua