воріт

на стадіоні "Емірейтес". Полтавській команді до 32-ї хвилини вдавалося грати на нуль з "канонірами" і навіть двічі пробити у бік воріт "Арсенала". Після обрізки в контратаці господарі організували швидку контратаку, яку влучним ударом завершив П`єр-Ерік Обамеянг - 1:0. Додати до...MediaStar

Кубок України.

господарі, які на старті поєдинку двічі виходили на ударні позиції, але їх постріли з кута штрафного майданчику та по центру воріт були неточними. На це дніпряни відповіли ударом Назаренка з лінії штрафного майданчику, після чого Варцаба у красивому стрибку вибив...HP i B LIFE

Циганков, який на 11-й хвилині отримав передачу від Віталія Буяльського і в один дотик результативно пробив у лівий нижній кут воріт гостей, та Денис Гармаш (45+2) – після пасу Беньяміна Вербича. У складі “Астани” відзначилися Марін Анічич (21), який з...1NEWS

Послематчевая пресс-конференция тренеров

зіграв з ним у стіночку, і, не входячи в штрафну, метрів з 18 пробив точно в правий від воротаря кут воріт. Незважаючи на перевагу як в ігровому плані, так і в рахунку, розвивати свій успіх «біло-сині» довго не могли і...Mig.com.ua

Втрачена перемога на останніх хвилинах

Казахстану. Підопічні Хацкевича просто чудово розпочали зустріч і вже на старті поєдинку створили кілька гострих моментів, які могли завершитися взяттям воріт. Вже на 4-й хвилині міг забити Циганков, але влучив у голкіпера. Через дві хвилини голкіпер казахстанського клубу Ерич парирував...Главком

в нашому поєдинку. замість Александра Кобахідзе догравати буде Михайло Сергійчук.80'Подав з кута поля Езіл на дальню штангу, але вийшов з воріт Шуст і спокійно забрав м'яч у свої руки.78'Чергова заміна сталася в нашому поєдинку. Замість Владислава Кулача на поле вийшов...Чемпион

чемпіонату Казахстану. Першими вдалося відкрити рахунок у матчі саме киянам, коли Віктор Циганков пробив з-за штрафного майданчику точно в кут воріт і не залишив шансів для голкіпера суперника. Вже за 10 хвилин "Астана" могла зрівняти після помилки "Динамо". Гармаш віддав...24 канал

Тренер "Хоффенхайма": 10 футболістів були змушені оборонятися

В іншому біля наших воріт були небезпечні в основному стандарти. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

зустрічі відзначився Ерік Калінець. Незадовго до перерви реалізував вихід один один Ярослав Караман.У другому таймі були і стійка, і поперечка воріт гостей. Попович та Салай змарнували декілька хороших нагод. А забити вдалось знову Калінцю, який оформив дубль. Четвертий гол на...Ужгород.net.ua

вже на 2 хвилині змусив нашого голкіпера Віталія Уманського, демонструвати дивовижну реакцію. Нападник гостів залишився неприкритим у кількох метрах від воріт і в один дотик з передачі не зумів переграти нашого голкіпера. Однак на 4 хвилині мяч все ж таки...Спортивний Житомир

Захисник Шахтаря: Багато помилялися в першому таймі

виграти зрештою домашній матч. У першому таймі було багато помилок, давали суперникові простір, виникало чимало моментів та кутових біля наших воріт. Ми добре готувалися до Гоффенгайма, знали, що це команда дуже висока, але програли багато боротьби й не завжди вчасно...Чемпион

Бенфика - Бавария 0:2.

чемпіонів. Німецькій команді вдалося забити швидкий мяч, після чого вони повністю контролювали хід зустрічі. Другий тайм також ознаменувався швидким взяттям воріт. Мяч забив Ренату Саншеш, який отримав свій шанс через травми основних виконавців. Як усе відбувалося, дивіться в огляді матчу.Ua-football

"Шахтар" зіграв в результативну нічию на старті Ліги чемпіонів

з нагод українського клубу був точний верховий навіс у штрафну від Ракицького на Степаненка – півзахисник запустив м’яч трохи вище воріт. Відігратися “помаранчево-чорним” вдалося на 27 хвилині, коли сольний рейд по лівому флангу від Ісмаїлі закінчився його ж голом –...Волинська правда

Бауманн запізно зреагував на цей удар. Однак на перерву "Хоффенхайм" пішов, ведучи у рахунку. Нордвейт головою переправив м'яч за лінію воріт після подачі з кутового. Варто відзначити, що тут знову на виході помилився П'ятов, який не дотягнувся до м'яча. У...24 канал

Салах засмутився перемозі "Ліверпуля" (ВІДЕО)

ПСЖ. Переможний гол в компенсований час забив бразильський нападник англійців - Роберто Фірміно. Під час того, як "Ліверпуль" святкував взяття воріт, телеоператори зняли кадр як Мохамед Салах кинув пляшку з водою на землю. Можливо єгипетського нападника засмутило те, що гол...Футбол газета

Шахтар почав атакувати і ледь не вирвав перемогу в матчі.90'Зачепився за м'яч біля лицьової лінії Ісмаїлі і низом прострілив уздовж воріт, але на дальній штанзі трохи не встиг до м'яча Бутко.90'Перехопив м'яч в центрі поля Коваленко і вирізав чудовий пас...Чемпион

викотив м'яч на вільного Мудрика, який опинився наодинці в штрафному майданчику Хоффенхайма, однак потужний удар українця прийняла на себе перекладина воріт. Шахтар – Хоффенхайм: анонс матчу Ліги чемпіонів Перший тайм проходив в обопільній боротьбі команд. Під завісу першого тайму "гірники"...24 канал

Роберто Фірміно, який вийшов на заміну замість автора іншого гола Старіджа розірвав захист парижан і відправив м’яч у дальній кут воріт Ареола.ICTV

Фланговою передачею Кобака скористався Ванат, який вразив ціль із другого поверху. Повна заслуга нападника київського "Динамо" і в другому взятті воріт азербайджанців.Новини Полтавщини

Ноу і завершилася з рахунком 4:0 на користь господарів. На 31-й хвилині Ліонель Мессі відкрив рахунок, пославши м’яч у кут воріт ударом зі штрафного. На 74-й хвилині Усман Дембеле розвернувся між двома захисниками, вийшов на ударну позицію і послав м’яч...ICTV