воріт

У Миргороді в приватному домогосподарстві стався вибух - під час відкривання воріт здетонував невідомий пристрій

Внаслідок вибуху чоловік отримав травму ноги, його доставили до місцевої лікарні. За попередньою інформацією чоловік отримав легкі тілесні ушкодження. Интернет-издание «Полтавщина»

У Миргороді, при відкриванні воріт, стався вибух невідомого предмета. Як повідомив прес-офіцер обласної поліції Юрій Сулаєв, чоловіку в результаті вибуху пошкодило ногу.Кременчуг Тудей

"Рочин" обіграв дублерів львівських "Карпат"

цих епізодах зіграли воротарі обох команд. У другій половині гри перевагою на полі володіли соснівчани, створюючи постійно гострі моменти біля воріт "Карпат" U-21. Але рахунок до кінця матчу так і залишився незмінним - 1:0 на користь "Рочина". Якби гравці "Рочина"...Галичина спортивная

Навпроти Золотих воріт у Києві з'явилася міні-скульптура «Київський фонтан».Ua.news

ФОТОФАКТ. У Києві з

Це крихітна копія фонтану у сквері біля Золотих Воріт. Фото: Ю. Бевзенко Нагадаємо, в Києві... Topnews

Модріча в штрафну французів виникла штовханина, Перішич видряпав собі м’яч і від душі приклався по ньому, зарядивши в дальній кут воріт. На 38 хвилині з пенальті після фолу хорватів забив гол Антуан Грізманн. Facenews...УСБН

Став відомий новий чемпіон світу з футболу

підопічні Дідьє Дешама не могли впоратися на перших хвилинах. Незважаючи на це, чи не перша серйозна вилазка французів до чужих воріт призвела до голу. Антуан Грізманн виконав навіс зі штрафного, а Маріо Манджукіч зрізав м'яч в свої ворота. Хорватія відігралась...Закарпатський Кореспондент

Збірна Франції здолала Хорватію та виграла Чемпіонат світу з футболу 2018 року

гра розпочалася дещо несподівано. Усі думали, що ініціативою заволодіє збірна Франції. Однак хорвати видали потужний старт, притиснувши конкурентів до їхніх воріт. Триколірні протягом 15-ти хвилин нічого не могли створити попереду, лише відбиваючи атаки шашкових, які часто завершувалися навісними подачами. З...Главком

Терорист-смертник підірвав вибухівку біля воріт Міністерства сільського відновлення та розвитку (MRRD) у Кабулі, в результаті чого загинули щонайменше шість осіб.Западная информационная корпорация

У Кабулі смертник підірвався біля міністерства, шестеро загиблих

Терорист-смертник підірвав вибухівку у Кабулі біля воріт Міністерства з відновлення та розвитку сільських районів, у результаті загинули щонайменше шестеро людей. Про це повідомляє Tolo News із посиланням...День

Терорист-смертник підірвав вибухівку біля воріт Міністерства сільського відновлення та розвитку у Кабулі, в результаті чого загинули щонайменше шість осіб. Про це повідомляє Tolo News. У...24 канал

Гол українця приніс його команді суперкубок

ціль прямим ударом зі штрафного. Всього українець відіграв 78 хвилин, після чого був замінений. Але його команда, окопавшись у своїх воріт (0 ударів в створ за весь другий тайм), утримала мінімальну перевагу. Легія (Варшава) - Арка(Гдиня) 2: 3 Голи:...Чемпион

Бельгія - бронзовий призер Чемпіонату світу 2018

гострі моменти. Рахунок міг би зрівнятися, якби на 75-й хвилині захисник бельгіців в останній момент не витягнув м'яч з лінії воріт, коли англійський нападник вийшов один на один з воротарем.  Однак це не злякало бельгійців а навпаки, мотивувало добити свого...Ваші новини

Найвище досягнення в історії бельгійської збірної

цього бельгійці трохи збавили оберти, вирішивши пограти другим номером. Суперник був не против, однак крім контролю м'яча нічого гострого біля воріт Куртуа за першу половину зустрічі не продемонстрував. Тома Меньє відкрив рахунок у матчі. Фото: ФІФА У свою чергу Бельгія...Главком

«Схеми» зафіксували факти, які підтверджують те, що соратник президента Ігор Кононенко є куратором української енергетики

у якому мешкає президент України Петро Порошенко у Козині. Зустріч відбулась пізно ввечері 26 квітня. В цей же час біля воріт резиденції були зафіксовані автівки, якими користується депутат Олександр Грановський. Окрім того «Схеми» зафіксували факти, які підтверджують те, що соратник...HP i B LIFE

У херсонського аеропорту з

для подальшого ефективного розвитку міжнародного аеропорту «Херсон». Якщо пропозицію підтримають, то буде оголошено конкурс з визначення приватного партнера для повітряних воріт Херсона. Підготовкою документів для проведення цього конкурсу має займатись спеціальна робоча група, яку має створити голова обласної ради. Саме...Херсонцы

"Динамо" з рахунком 9:0 одержало перемогу над австрійським клубом

Спочатку Гармаш вивів на фланг Морозюка звідки фулбек подав з правого флангу Шапаренко головою замкнув пас. Друге взяття воріт також відбулося з правого флангу.Unn.com.ua

Марта разом з сестрою щиро радіють взяттю воріт збірної Англії.Чемпион

точність на турнірі ветеранів Kyiv Football Cup-2018. У матчі ветеранів України та Вірменії Ігор Шуховцев ударом з рук від своїх воріт відправив м'яч у ворота суперника. Нагадаємо, що Шуховцев не був алкоголіком, але йому довелося вшивати ампулу під лопатку. Раніше...Чемпион