воріт

Ібрагімович: Коли я біг до воріт, то думав про те, що було холодно

було форварду важко через те, що той мав надто багато часу в моменті зі своїм голом. "Коли я біг до воріт, то думав про те, що було холодно. Треба було забити цей гол, щоб зігрітися. Це я жартую, але у...Ua-football

Біля воротаря МЮ вибухнула петарда

- МЮ. Сутички фанів в Одесі (ВІДЕО)Впав він прямо у воротарському майданчику, коли голкіпер Гостей Серхіо Ромеро вибивав м'яч він воріт. На щастя, аргентинець не постраждав.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

ТРЦ «Суворовський» приводять до ладу

Незважаючи на безліч робіт на мережах та об’єктах, Водоканал завжди приймає участь у загальномісцевих заходах – будь то ремонт Очаківських воріт, благоустрій парку «Херсонська фортеця» або просто прибирання...Херсонщина за день

"Зоря" поступилася МЮ в Одесі

цю спробу. "Манкуніанці" відповіли своїм моментом у середині першого тайму. Поль Погба з хорошої позиції не зміг влучити у кут воріт Левченка. Українці створили свою можливість аж через 20 хвилин, однак м'яч після удару Кавараєва не влетів у сітку англійської...Галичина спортивная

перших хвилинах намагалася забити швидкий гол. Двічі поспіль мали нагоду гравці Браги відкривати рахунок, але Шевченко впевнено діяв у рамці воріт. А Шахтар відповів голом. Марлос виконав подачу з кутового, яку ударом головою замкнув Кривцов. Одразу ж міг забивати Борячук,...Високий замок

Кращі голи листопада в чемпіонаті Англії

Найкращі взяття воріт минулого місяця в АПЛ - тільки для вас. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Шедевр від Кулібалі.

перемозі над "Брагою" подарував шанс "Генту" на вихід до плей-офф Ліги Європи. Бельгійському клубу ніяк не вдавалося знайти лазівку до воріт "Коньяспора", поки справу у свої руки не взяв Каліфа Кулібалі, якому вдався неймовірний удар вже в компенсований час. Нагадаємо,...Ua-football

став першим воротарем в історії турніру, що забив два автоголи, повідомляє Mister Chip. Минулого року Акінфеєв відправив м'яч до своїх воріт в Лізі чемпіонів 25 листопада в домашній грі з Вольфсбургом (0:2). Крім того, в матчі з Тоттенгемом голкіпер продовжив...Чемпион

іспанських грандів. Відзначимо, що більше половини всіх результативних ударів (14) німецька команда завдала по воротах Легії, а історичне 21-ше взяття воріт оформив Марко Ройс. Реал Боруссія Д 2:2 Голи: Бензема, 28, 53 Обамеянг, 61, Ройс, 88...Spy-Football

Ураїнець отримав м'яч за межами карного майданчика і шикарним дальнім ударом вразив дев'ятку воріт Монако. Гол українця залишається поки єдиним у матчі. - Bayer 04 Leverkusen (@bayer04fussball) 7 декабря 2016 г.Чемпион

Саррі: Ми були переконані, що є найсильнішою командою в групі

не вдавалося зробити. Ми добре провели перший тайм, додали у другій половині зустрічі та змогли створити достатньо моментів для взяття воріт. Прикро, що пропустили гол. За такої гри ми цього не заслуговували, що мене трохи засмутило. Перше місце в групі...Ua-football

святом для Борнмута. Джеймс Мілнер закрутив м'яч у ворота прямо з кутового прапорця і Боруц зловив "круглого" вже за лінією воріт. Але, на жаль, для команди Юргена Клоппа, щоб гол було зараховано, м'яч повинен повністю перетнути лінію. За допомогою сучасних...Ua-football

центру брала гору над олександрійцями ще у 2004 році. Мяч після удару головою зльоту захисника олександрійців пролетів біля правої стійки воріт Паста. Часу, що лишився, футболістам Олександрії вистачило лише, щоб розіграти мяч.Гречка

"Шахтар" Донецьк - "Сталь" Кам

ворота Паньківа, який, до слова, двічі дався обдуритися. На 16-й хвилині Бернарду не вдався удар з-за меж карного майданчика. Вище воріт пробив і Кучер. Врешті Каленчук «врізав» по ногах Марлоса і львів’янин Грисьо справедливо зафіксував порушення правил та вказав на...Галичина спортивная

Система фіксації взяття воріт не дозволила "Ліверпулю" перемогти "Борнмут".

між "Борнмутом" та "Ліверпулем" завершився вольовою перемогою перших. (4:3). > За рахунку 3:1 на корист "мерсисайдців" м'яч, здавалося, перетнув лінію воріт після подачі з кута поля, та система показала, що "Ліверпулю" не вистачило декількох міліметрів до четвертого м'яча.Пропонуємо вашій увазі...Футбол газета

Степаненко: У суперника нічого не вийшло біля наших воріт

один в один з нашими фланговими півзахисниками, практично не залишала вільних зон. Втім, у суперника нічого не вийшло біля наших воріт. Це заслуга всієї команди, яка добре і швидко реагувала при втраті м'яча", - сказав Степаненко.Ua-football

2 місце турнірній таблиці та путівку в плей-офф турніру. Найрезультативнішим гравцем Мотора став росіянин Глєб Калараш, який відправив у сітку воріт турків дев'ять м'ячів. В останньому матчі групового етапу проти данського Холстебро, який відбудеться 12 лютого, не буде мати для...Чемпион

Кравцю повернули суперечливий гол

повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЧС-2018. Україна - Косово - 3:0 (ВІДЕО)УЄФА одразу ж виправив помилку арбітра, який записав взяття воріт як автогол Аміра Рахмані. ФІФА знадобилось для цього два місяці.Таким чином, на рахунку українського нападника три голи в чотирьох...Sportanalytic

найближчий вівторок, 6 грудня. "Фенербахче" - "Бешикташ" - 0:0 Цікаво, що "Бешикташ" і "Фенербахче" не завдали жодного удару в площину воріт в цій грі.ДеПо

Зоря - Дніпро 2:3.

Було два різних тайми. Перший пройшов під нашу диктовку, ми контролювали хід гри і не давали нічого створювати біля своїх воріт. У другому таймі "Зоря" додала і стала діяти агресивніше на нашій половині поля. Важко нам стало виходити з оборони,...Ua-football