воріт

U-17: Украина обыграла Молдову на турнире в Беларуси

хвилини дещо активніше діяли молдавські футболісти, провівши кілька небезпечних атак, одного разу м’яч після удару зі штрафного влучив у стійку воріт українців. Але «синьо-жовті» досить швидко погасили атакувальний запал суперників, уже на 10-й хвилині зустрічі повівши у рахунку: Артем Холод...Спорт.ua

Прімера. 19-й тур.

"Атлетико" не та команда, від якої варто чекати "гостросюжетного", палкого футболу. Особливо зараз. "Матрацники" віддають перевагу поступальному, але цілеспрямованому рухові вперед. Сьогодні міг відбутися четвертий поспіль переможний матч "Атлетико" в чемпіонаті Іспанії. Три останніх матча "матрацники" виграли з загальним рахунком...Ua-football

плани підопічних Сергія Песоцького. Сумчани з таким перебігом подій не збирались миритись, тому протягом першого тайму створили кілька нагод біля воріт Дурбана. Однак, голкіпер рівненської команди не пропускав. А у другому таймі господарі майданчику створили справжній холодний душ для «СумДУ»...SumyToday

Атакувальні гравці отримають більше можливостей забити, якщо суперник обороняється глибоко біля власних воріт. Жовті картки планується змінити на тимчасове вилучення гравця з поля.Spy-Football

Екс-кіпер «Говерли» вже не гратиме в угорському «Гонведі»

Український голкіпер угорського «Гонведа» Олександр Надь із Ужгорода вирішив завершити кар’єру в будапештській команді. Контракт 31-річного стража воріт підійшов до кінця в грудні 2016-го, і сторони вирішили припинити співпрацю. Нагадаємо, в стан «угорських армійців» Олександр перебрався в 2015...ClipNews.info

Без офсайду та пенальті.

виявилася позиція, щодо скасування положення "поза грою". Зараз офсайд фіксується у гравця атакуючої команди, якщо він перебуває ближче до чужих воріт, ніж останній захисник суперників. "Було б цікаво подивитися за грою без офсайдів. Сьогодні футбол схожий на гандбол, коли одна...Еспресо TV

"Ворскла" підписала вихованця "Шахтаря" і "продовжила" нападника "Динамо"

21-річний голкіпер Богдан Сарнавський став гравцем полтавської "Ворскли" Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Ворскли". Страж воріт підписав повноцінний півторарічний контракт. Також "Ворсклі" вдалося домовитися про продовження оренди до кінця сезону нападника "Динамо" Дмитра Хльобаса.ДеПо

Кубок Іспанії.

Відправивши два м'ячі в сітку воріт Вершкових, Галісійці зуміли вивезти з Сантьягу Бернабеу сенсаційну вікторію в першому матчі 1/4 фіналу Копа дель Рей (2:1).Новини футболу

[1] Фото: architector.ua У Шевченківському районі столиці планують побудувати мережу архітектурно-декоративного підсвічування Павільйону над руїнами Золотих воріт. Це дозволить удосконалити художній образ міста у вечірній і нічний час, покращить освітлення, створить комфортні умови відпочинку для киян і...Крещатик (газета)

ФК "Тернопіль" переміг білоцерківських "канонірів" на Меморіалі Макарова

флангового півзахисника Ярослава Солонинка, м’яч дістався до центрального хава Ігоря Вонса, котрий потужно пробив з середньому відстані у самісінький кут воріт. Завтра, 18 січня, ФК «Тернопіль» поміряється силами з командою «Агродім» з Бахмача (Чернігівська...Галичина спортивная

принесли їм перемогу - 3:0. Та у другому таймі футболісти, що грали у формі «Геліоса», мали кілька слушних нагод для взяття воріт номінальних господарів, але гравці «Ворскли» відпрацювали захист та зуміли зберегти свої ворота сухими. 18 січня ті ж самі гравці,...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Торіно - Мілан 2:2.

подарував глядачам неймовірний сюжет - в першому таймі господарі поля забили двічі і могли і третій м'яч відправити у сітку воріт Доннарумми, але молодий воротар розгадав задум Ляїча. У другому таймі Мілан повернувся в гру і зрівняв рахунок до 60-й...Ua-football

це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт грузинського клубу Тбіліську команду зараз очолює український фахівець В'ячеслав Грозний. 29-річний страж воріт підписав контракт з Динамо за схемою "1+2". Минулий сезон українець також провів в Грузії, захищаючи кольори "Зугдіді", в складі...ДеПо

Сборная Украины U-17 проиграла Литве

Дебют зустрічі виграли литовці, які вдало розпочали гру. У литовської команди було ще кілька нагод для взяття воріт Бабічина.Спорт.ua

Золоті ворота підсвітять у вечірній і нічний час

художнього образу пам’ятки архітектури та столиці загалом. У Шевченківському районі столиці планують побудувати мережу архітектурно-декоративного підсвічування Павільйону над руїнами Золотих воріт. Це дозволить удосконалити художній образ міста у вечірній і нічний час, покращить освітлення, створить комфортні умови відпочинку для киян...Єдність

Ворскла разгромила харьковский Гелиос

© ФК Ворскла Матч розпочався із серії кутових біля воріт «Геліоса». Утім особливої загрози воротам «Сонячних» футболісти «Ворскли» не створили. Даллку точно віддав праворуч на Сапая, той кинув у прорив...Sportgid

Захисники Української держави всього в п'ятистах метрах від повітряних воріт Донецька підняли національний прапор. Інформацію про це оприлюднив один з телеканалів Української держави.Politic.kiev.ua

КАН-2017.

Слово "організувавши" при першому взятті воріт більше відноситься до "орлів".Ua-football

"Вайтхоука" Том Стюарт надовго запам'ятає цей деньПро це повідомляє Depo.Сектор. Його клуб програв 1:4 від "Далвіч Гамлет", а сам страж воріт отримав удар ногою в голову. Після гри Стюарт поділився фото з величезною гулею на лобі.ДеПо

в Росію, Сарнавський захищав кольори київського Арсеналу і донецького Шахтаря. За "гірників" провів два поєдинки, але не зумівши витіснити з воріт Андрія П'ятова відправився в пошуках ігрової практики в сусідню країну.Чемпион