воріт

Ворота повинні відповідати стилю приватного будинку, красиво доповнюючи як зовнішній вигляд, так і служити гарантією спокою. Найбільш поширені матеріали для воріт Дерев’яні. Вибір таких воріт дозволяє  заощадити на матеріалах. Цей тип цілком можливо виготовити своїми руками, не вдаючись до допомоги...20 хвилин

момент зустрічі виник на 24-й хвилині, коли після розрізної передачі від Коваленко Циганков у ближньому бою не зумів переграти стража воріт збірної Туреччини. Перед цим господарі поля змарнували свій найреальніший момент у таймі – Унал на лінії воротарського запустив м’яч...Новини Полтавщини

Україна та Туреччина звели спаринг в безгольову нічию

Через поштовх Юнеса Унала арбітр матчу не зарахував гол збірної Туреччини. Після положення поза грою турки відзначилися зусиллями Союнчу арбітр відмінив взяття воріт. Unn.com.ua

В "Реалі" вирішили, що робити з Навасом

своїм становище в клубі через прихід бельгійця Тібо Куртуа влітку цього року.В поточному сезоні Навас відстояв 7 матчі в рамці воріт "Реала" у всіх турнірах, в яких пропустив 7 голів.Додамо, чинний контракт 31-річного воротаря буде діяти до 2020 року.https://www.youtube.com/watch?v=RrdYIyP7MzEСайт Footballtransfer,...Футбольні трансфери

на 41-й хвилині, коли після кутового на підборі вдало зіграв Віктор Лінделоф, який потужним ударом увігнав мяч у нижній кут воріт.Збільшив перевагу скандинавів на 72-й хвилині Маркус Берг, який вдало зіграв на добиванні, після того, як російський голкіпер Андрій Луньов...Чемпион

збірна України.67'Черговий кутовий Сердар заробляє. Матвієнко вибиває сферу за лицьову лінію. Турки розігрують корнер, але ні до чого стандарт біля воріт збірної України не призводить.66'Малиновський з партнером ледь не відірвали ноги Сердару. У зв'язку з цим рефері знову був змушений...Чемпион

Реал запропонує Навасу новий контракт

Найближчим часом "Реал" запропонує своєму голкіперу Кейлору Навасу новий контракт. Про це повідомляє ABC. За інформацією джерела, костариканський страж воріт отримає підвищення зарплати з 4 до 5 млн євро, а його угода буде продовжена ще на рік (до 2021-го року).Ua-football

сейвів. Героєм, як це часто буває, стала тварина. На відео потрапив кумедний випадок, коли такса врятувала команду від 100-відсоткового взяття воріт. М’яч післю удару футболіста зі стандарту летів точно в кут воріт, а воротар при цьому стрибнув у протилежний. Мабуть,...ICTV

Обираємо автоматику для розпашних воріт у Львові разом із brama-market.lviv.ua

Якісна автоматика для розпашних воріт здатна забезпечити безперебійне, безпечне та довговічне функціонування конструкції.Вчасно (Черкаси)

проектом стане будівництво другої злітнопосадкової смуги та логістичного центру. У планах проект другої злітно-посадкової смуги та розвиток логістичного центру повітряних воріт Запорізької області, які змогли б забезпечувати потреби навіть сусідніх областей, — сказав Бриль. Крім того, чиновник відзначив зростання прибуткі...Actual Today

Йорданський голкіпер забив гол із власної штрафної (ВІДЕО)

відкриття рахунку. Воротар збірної Йорданії Амер Шафі допоміг своїй збірній перемогти Індію в товариському матчі. Повідомляє Футбол газета. Причому страж воріт зробив це, не роблячи якісь дивовижні сейви, а забивши гол. Футболіст вивів свою команду вперед, вибиваючи м'яч з власної...Футбол газета

У Берегові завершився безперервний 34-годинний турнір з міні-футболу (ФОТО)

тисяч голів. Особливо плідною в цьому відношенні виявилась ніч з суботи на неділю одна третина забитих мячів тріпотіла в сітці воріт саме тоді. Не дивно, адже грали в цей період виключно дорослі. Найбільшу кількість учасників 120(!) представив ДЮФК Берегвідейк (президент...Голос Карпат

Туреччина під керівництвом Луческу вилетіла з групи Ліги націй

Ліги націй, повідомляє кореспондент УНН.На 50-й хвилині зустрічі шведи згаяли стовідсотковий момент. Навіс Ольссона замикав Ларссон в кількох метрах від воріт. Проте в цьому епізоді півзахисник гостей примудрився не влучити у майже порожні ворота. Єдине взяття воріт відбулося з 11-метрового...Unn.com.ua

Кропивницька "Зірка" зазнала розгрому від лідера

не стали форсувати події, і одразу ж добивати суперника, а почали спокійно контролювати гру. В результаті наступного гострого моменту біля воріт вихованця дніпровської Академії Марка Медведева довелося чекати 14 хвилин, доки Сергій Кравченко вирішив навісити у штрафний майданчик суперника, де...Дзеркало Кіровоградщини

ударом зі штрафного перевірила на міцність поперечину, а по завершенню півгодини гри Амброзіо із вигідної позиції не влучила у рамку воріт. Голкіпер «Львів-Янтарочки» Соуза також не сумувала у воротах, щонайменше двічі бразилійці довелося потурбуватися за те, аби м’яч не опинився...Жіночий футбол України

Футболістки зі Львова вийшли до півфіналу Кубка України

ура, хвалу заслуговують обидві команди, які повністю виклались сьогодні на полі. Багато боротьби, щодо гострих моментів, то їх вистачало біля воріт обох команд. Я дуже вдячний дівчатам за те, що вистояли і фізично витерпіли ці 120 хвилин гри. Команди з...Щоденний Львів

Авангард (Бзів) - володар Суперкубка Київської області

шляху. До того, як Сомов започаткував розгром результативним ударом на 18-й хвилині, м’яч уже тричі мав побувати в сітці чужих воріт. З огріхами зіграли захисники "Джуніорса". Зрозуміло, що часто помилявся, не витримавши навантаження та незвичного для нього темпу, Верхов, який...Sportgid

Збірна України розгромно поступилась Словаччині

всього.Перший гол господарі поля забили на 6-й хвилині. Марек Гамшек розіграв штрафний із Руснаком, який з накату несподівано пробив у ближній кут воріт. Рикошет від українського захисника й обмежена видимість завадили Денису Бойко захистити ворота своєї команди. 1:0.На цьому словаки зупинятися не хотіли. Далі було ще...Ваші новини

У Києві за адресою вулиця Золотоворітська, 7 прогримів вибух. Сообщение У столиці біля Золотих воріт прогримів вибух появились сначала на 1NEWS.1NEWS