воріт

"Динамо" зазнало другої поразки на зборах в Іспанії

відкрив рахунок у цьому матчі. На 25-й хвилині австрійці могли знову забити, але мяч пролетів у декількох сантиметрах від площини воріт. В останні десять хвилин першого тайму довелося попрацювати і голкіперу Штурму спершу після удару Віталія Буяльського з-за меж штрафної...Unn.com.ua

Реал летом подпишет сразу двух вратарей

цього літа планує серйозно зміцнити воротарську позицію. Як повідомляє Cadena Ser, в Мадриді розраховують підписати першого номера - топового стража воріт і його дублера. На роль основного воротаря "вершкові" збираються купити або Давида Де Хеа з "МЮ", або Тібо Куртуа...Ua-football

так само жваво, як і перший тайм, внаслідок чого воротар Савсервіс-Персей-2 знову тричі був змушений виймати мяча з сітки власних воріт. Навчені прикладом першого тайму, у подальшому гравці ЖЛГЗ не поступалися ініціативою супернику, хоча й навіть за такого розвитку подій...Спортивний Житомир

Український талант відзначився в Іспанії

Sportanalytic.com. В матчі Сегунди проти хіхонського "Спортінга" (3:1) він ідеально навісив на партнера, якому залишилось головою переправити м'яч до сітки воріт. Це вже третя результативна дія вихованця "Карпат" в сезоні.Зазначимо, що Кравець є на довгостроковому...Sportanalytic

"Зоря" звела внічию спаринг із 17-кратним чемпіоном Хорватії

Зоря відповіла небезпечним ударом Артема Громова, однак кіпер Динамо впорався з цим ударом. Напівмоменти був у Артема Гордієнко, який пробивав головою вище воріт. Unn.com.ua

Шальке - Ганновер 1:1.

Сухий футбол без великої кількості моментів давно став візитною карткою Шальке. Другий тайм почався з чергового небезпечного моменту біля воріт Ганновера.Ua-football

Почеттіно: Тоттенхем занадто часто помилявся

Ми більше володіли м'ячем, однак недостатньо агресивно діяли в атаці, і створили мало шансів для взяття воріт, - передає слова Почеттіно BBC. Команда занадто часто помилялася, але з подібними помилками матчі не виграються. Результат закономірний, команда отримала...Ua-football

Всі дії Зінченка в переможній грі "Ман Сіті" (ВІДЕО)

в першій половині зустрічі, а от в другому таймі одного разу помилився при грі в захисті, що призвело до взяття воріт Едерсона.Та попри одну помилку авторитетне видання WhoScored виставило Зінченку оцінку 7,0, що є доволі високим результатом.Нагадаємо, "Ман Сіті" впевнено...Футбол газета

Офіційно. "Динамо" віддало Коваля в "Депортиво"

грати в іспанському "Депортиво". Повідомляє Футбол газета. Кияни віддали свого голкіпера в піврічну оренду з правом подальшого викупу.Додамо, 25-річний страж воріт не мав постійного місця в основі "Динамо", поступившись молодшому Артуру Бущану.Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"Ураган" переміг "Титан" і вийшов до чвертьфіналу Кубка України

першому таймі було видно, що пропущений м’яч суттєво вплинув на дії підопічних Дмитра Камека. Вони, звичайно, намагались створювати моменти біля воріт Євгена Іваняка, проте надскладних задач для голкіпера "Урагану" фактично не ставили. "Дракони", у свою чергу, теж не могли розвинути...Галичина спортивная

Динамо: Турнір на четверо воріт

Динамо: Турнір на четверо воріт Ukrainefootball.net

Мессі став лідером іспанської Прімери за кількістю нереалізованих пенальті

Орта.Мессі не вдалося реалізувати 11-метровий удар у поєдинку 1/4 фіналу Кубку Іспанії проти Еспаньолу. Аргентинець пробив у правий нижній кут воріт, проте голкіпер вгадав політ мяча і перевів його на кутовий. Таким чином, Мессі не реалізував уже третій пенальті в...Unn.com.ua

Суворі тренування аргентинських воротарів.

Воротар - це півкоманди і його помилки коштують команді дорожче, ніж будь-якого іншого футболіста. Тому страж воріт повинен бути завжди в хорошій формі. У провідних клубах розробляються спеціальні системи тренувань для воротарів і наймаються кращі тренери. Але...Ua-football

У Польщі засудили учасників акції, які вбили вівцю біля воріт Аушвіца

Районний суд в Освенцимі засудив до року ув'язнення двох організаторів акції перед воротами колишнього нацистського концтабору Аушвіц, в ході якої було заколото вівцю. iPress

На думку судді, засуджені осквернили місце пам'яті. Учасники гепенінгу стверджують, що це був антивоєнний протест. Європейська правда

Видеообзор сенсационного поражения Барселоны и промаха Лео Месси

"Барселона" зазнала несподіваної поразки в першому матчі чвертьфіналу Кубка Іспанії проти "Еспаньола". До вашої уваги відеоогляд матчу "Еспаньол" - "Барселона". Ua-football

"Енергія" переконливо здолала "Сокіл"

кажуть, на табло. Розпочали поєдинок гравці «Сокола» доволі активно, але вже на 4 хвилині змушені були виймати м’яч з власних воріт. Андрій Федюк подав з кутового і Віталій Танський «з ходу» пробив точно в кут воріт – 1:0. Ще за...Галичина спортивная

зачиняв ворота сховища, біля якого стояв автомобіль КАМАЗ 5320. Вантажівка мала від’їджати від сховища, але різко рушила назад в бік воріт сховища, притиснувши військовослужбовця К. до воріт, внаслідок чого останній отримав тяжкі тілесні ушкодження. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури...Гал-info