воріт

"Динамо" планує трансфер українського воротаря

увагу тренерського штабу збірної України."Динамо" ж відчуває проблеми з позицією №1 після відходу Олександра Шовковського і бачить у Мазарадзе стража воріт на тривалий термін.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Караваєв заговорив про трансфер в "Динамо"Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Барселона" розгромила "Леганес" в матчі іспанської Прімери

Єдине взяття воріт у перші 45 хвилин відбулося доволі курйозне. Під завершення години гри Суарес оформив дубль.Unn.com.ua

кілька моментів, щоб збільшити рахунок, але вдало грав голкіпер "Зірки" Паст. До того ж двічі ворота господарів поля рятувала стійка воріт. Після 16 турів "Динамо" набрало 32 очки і посідає друге місце. Після поразки донецького "Шахтаря" від "Олександрії" відставання киян...Високий замок

"Карпати" U-21 - "Маріуполь" U-21 - 3:1

дійшла. Запам’яталися, щоправда, достатньо небезпечні удари з середньої та дальньої відстані у виконанні Мемешева і двічі Кльоца, однак до взяття воріт вони не призвели. В одних епізодах карпатівцям бракувало влучності, а в інших — вдало діяв кіпер гостей Гальчук, який...Галичина спортивная

У Запоріжжі "Зоря" зіграла внічию з "Вересом"

передає кореспондент УНН.Матч розпочався з боротьби переважно у центрі поля. Пізніше обидві команди почергово почали атакувати, але ближчими до взяття воріт першими були підопічні Юрія Вернидуба. На 18-й хвилині Зоря могла забивати двічі. Спочатку Іурі пробив вище порожніх воріт, а...Unn.com.ua

Зирка - Динамо 0:2.

і волі до перемоги. Бущан вступав в гру дуже рідко і можна згадати тільки два з половиною небезпечні моменти біля воріт Динамо. Тому перемога кияни виглядає цілком переконливою і заслуженою. Докладний звіт про матч очікуйте трохи пізніше. Прем'єр-ліга. 16-й тур...Ua-football

Ярмоленко увійшов до п

(6,91), Гьотце (7,10) і Філіп (7,47). На рахунку Ярмоленка 42 передачі з відсотком точності в 81, 1 удар в площину воріт, 2 ключові передачі при 3-х перехопленнях. Відзначимо, що у складі переможців більше 7 балів отримали - Зілер (7,94), Брекало...Unn.com.ua

"Рух" сильніший за "Авангард"

за ініціативу між суперниками. Проте вже на старті відчувалися значна націленість «рухівців» на ворота гостей, що виливалося у гостроту біля воріт «Авангарда», та велике бажання взяти реванш за прикру поразку в Краматорську у першому колі (1:2). І як результат —...Галичина спортивная

Миколаївський міжнародний аеропорт отримав сертифікат авіаційної безпеки

обласної державної адміністрації Олексій Савченко. «Вітаю колектив підприємства та дякую за старання і невпинну роботу на шляху до відродження інвестиційних воріт Миколаївщини. Попереду – багато роботи та досягнень», - зазначив Савченко. Сертифікат авіаційної безпеки підтверджує здатність підприємства забезпечувати належний рівень...Миколаївська правда

Раньєрі: Хочу, щоб Нант залишався спокійним і зосередженим в матчі з ПСЖ

Клаудіо Раньєрі прокоментував майбутній матч проти ПСЖ. - Якби я міг, я б виставив 22 гравця і припаркував біля наших воріт відразу два автобуса. Але з іншого боку, ви ж все бачили, як Монпельє з п'ятьма захисниками зіграв з ПСЖ...Ua-football

“ВАЗ-2103 поліцейським повідомив сам власник, житель села Нагоряни, передає zz.te.ua. Чоловік залишив машину відчиненою та ще й з ключами  на вулиці біля воріт власного будинку. Така безпечність призвела до протиправного […]The post На Тернопільщині юнак викрав чужий автомобіль appeared first on Галас...Галас

У Херсоні патрульні евакуювали автомобіль-порушник

14 листопада близько 10:00 до патрульних звернулись громадяни. Транспортний засіб стояв біля воріт, чим унеможливлював рух на підприємство.Херсон Daily

Штурм воріт скандинавської збірної італійці продовжили з новими силами після перерви.Високий замок

На трасі Київ-Чоп водій каміону не впорався із керуванням. Закарпатський Кореспондент

двічі були близькими до пропущеного голу після ударів Горносталя і Гурківського. Але для господарів все обійшлося, тоді як біля протилежних воріт у полі чола працювали ударне тріо Галанту Тарасюк Безверхий Кульбака. Втім, усі їх спроби також були марними: господарів або...Спортивний Житомир

"Рух" вратив перемогу в матчі з "Балканами"

стартової навали, та все ж саме підопічні Андрія Пархоменка на 6-ій і 7-ій хвилинах створили дві хороші нагоди для взяття воріт. Спочатку Платунов, розігравши стінку з партнером, вийшов на ударну позицію, Ільющенков якось нівелював загрозу, а за мить на допомогу...Галичина спортивная

початку другої половини матчу не використав Владислав Клочан. Після подачі з кутового він зряче пробив головою, але влучив у стійку воріт.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збірна України перемагає збірну СловаччиниНе забиваєш ти забивають тобі, мовить старе неписане футбольне правило. Так сталося і цього...Златопіль

Молодь. "Верес" U-21 - "Карпати" U-21 - 0:1

розпочалася в середньому темпі, але вже у дебюті суперники обмінялися гострими випадами. На 5-й хвилині першу небезпеку у матчі біля воріт номінальних господарів створили «зелено-білі». Після флангового навісу Лебедь з району 11-метрової позначки головою пробивав по цілі, але удар вийшов...Галичина спортивная

Воротар-мотала.

Страж воріт вступив у гру на 90+5 хвилині, замінивши нападника Антона Яременка. Додамо, що заміна ніяк не вплинула на результат.Ua-football