воріт

Біля воріт Освенцима зловили 11 голих протестувальників з ягням

Польська поліція затримала і висунула звинувачення 11 протестувальникам, які у п'ятницю ввечері роздяглися біля головних воріт колишнього нацистського концтабору в Освенцімі. Усім затриманим загрожують штрафи і тюремне ув'язнення терміном до двох років, повідомляє Укрінформ. Серед 11...Високий замок

Арсеналу. Принаймні, про це стверджує The Mirror. У послугах данця всерйоз зацікавлений головний тренер лондонців Арсен Венгер. Придбанням 30-річного стража воріт "лисиць" Венгер хоче посилити конкуренцію за місце у складі для Петра Чеха. Нагадаємо, була інформація, що Венгер повідомив гравцям,...Чемпион

Після чого Ткачук «обікрав» Рибалку поблизу воріт і небезпечно пробив по воротах - вище. Ще кілька хвилин - і міг забивати Хльобас.Vpoltave.info

Коли перевага ще не означає перемогу

відскочив дещо назад, його підхопив Григорій Баранець, проштовхнув собі під удар й ефектним пострілом у правий від воротаря нижній кут воріт змусив капітулювати голкіпера «Нікополя». Далі гра трохи заспокоїлася. «Рухівці» не дозволяли нічого створювати команді господарів, самі ж час від...Галичина спортивная

Черговий поєдинок чернівецької "Буковини" закінчився у Чернігові рахунком 0: 0. Буквально відразу ж чернігівці створили ряд моментів, кожен з яких міг завершитися взяттям воріт. Буковинська правда

До 80-ї хвилини в активі "Десни" не було жодного удару в площину воріт "Буковини"...Молодой буковинец

Чому збірна України програла Хорватії

Короткий аналіз без емоцій матчу відбору до ЧС-2018 Хорватія Україна. Ще в Австрії на зборах в неофіційних розмовах часто підіймалося питання, як грати проти хорватів. Sportgid

U-17: Україна програла Франції у другому матчі

Франція з перших хвилин матчу заволоділа ініціативою, особливу небезпеку біля воріт Лтайфа Дані носили стандартні положення у виконанні...Sportgid

U-17: Сборная Украины уступила Франции в элит-раунде чемпионата Европы

Франція з перших хвилин матчу заволоділа ініціативою, особливу небезпеку біля воріт Лтайфа Дані носили стандартні положення...Sportgid

А результат лівий

думки не вловив. Заявив про свої бомбардирські апетити Нікола Калініч. Його перший удар парирував П’ятов, а Манджукіч потряс стійку наших воріт. Ракітіч також наводив на українців жах, але обходилось …хвилюванням. І ось, Калініч вивів хорватів вперед. В епізоді, коли Нікола...Галичина спортивная

відкрито на 38-й хвилині. Гол у ворота збірної України забив Нікола Калініч. Він прийняв м'яч у карному майданчику спиною до воріт, розвернувся і потужно пробив у праву дев'ятку. Хорватія виграла 1-й тайм 1:0. Після перерви хорвати контролювали ситуацію на полі.Високий замок

Україна мінімально поступилася Хорватії

Удар форварда Ювентуса завершився потраплянням мяча у стійку воріт. Синьо-жовті відповіли ударом Андрія Ярмоленка з кута штрафного.Unn.com.ua

Україна пропустила гол від Хорватії у матчі відбору ЧС-2018

Хорватії Гол у ворота збірної України на 38-й хвилині забив Нікола Калініч. Він прийняв м'яч у карному майданчику спиною до воріт, розвернувся і потужно пробив у праву дев'ятку. Хорватія вийшла вперед 1:0. Сьогодні у іншому матчі групи I Туреччина перемогла...Еспресо TV

Раніше у футбол грали без сітки для воріт

часу, починаючи з XIV ст., коли на Туманному Альбіоні зародилася ця гра, команди мінялися воротами після кожного гола, а замість воріт стояли дві палиці, між якими було натягнуто мотузку. Першу сітку для воріт винайшов і запатентував інженер Броді з Ліверпуля...Високий замок

"Шахтар" "Олімпік" (ФОТО)

Пропонуємо вам фото-огляд матчу "Шахтар" - "Олімпік". Результат поєдинку був зроблений у першому таймі: на гол Поступаленка "гірники" відповіли взяттям воріт Бланко Лещука. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

"Рух" - у фіналі Меморіалу Ернеста Юста

у кар’єрі. На 4-ій хвилині футболіст нашої команди Омельченко міг відкривати рахунок, проте пробив головою зі зручної позиції вище від воріт. Згодом гравці «Кар’єра» дещо вирівняли гру, їхні гострі атаки призвели до того, що нагоду відкрити рахунок отримав Пульків, та...Галичина спортивная

Бойко відкрив таємницю своїх виступів за "Малагу"

Бойко переконаний, що повернеться у рамку воріт вже протягом кількох найближчих турів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Агент сказав, чому не грає БойкоСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

просять читачів допомогти у пошуку зниклого автомобіля. Як розповіли поліцейські, викрадачів було четверо. Вони діяли досить нахабно, адже відкрили двоє воріт, і знали про те, як потрібно завести автомобіль попередньо відривши капот і встановивши клему на акумулятор. Дана автівка була...Украина криминальная

суботи на неділю близько 2-ї години. Відповідне відео з посиланням на поліцію опублікувало місцеве виданняСевлюш Інфо. Четверо невідомих відкрили двоє воріт і завели автомобіль, попередньо відривши капот і встановивши клему на акумулятор, повідомило ЗО.Голос Карпат