воріт

"Рочин" - "Чортків-Педуніверситет" 3:0: нокаут у першому таймі

змарнував Назар Цюпка, однак дуже швидко після цього Олег Домальчук ефективно виконав штрафний удар, після чого м’яч затріпотів у сітці воріт гостей. При рахунку 1:0 на свою користь гравці господарів аж ніяк не заспокоїлися і продовжували перегравати суперника. Регулярні атаки...Галичина спортивная

"Нива" здобуває першу перемогу у 2017-му році

опинявся Юрій Головачук і двічі свою команду рятував воротар Дмитро Дувакін, переводивши м'яч на кутовий. Перший по-справжньому гострий момент біля воріт тернополян стався на 21-ій хвилині гри. Гравець з Ковеля пробивав з близької відстані, але удар вийшов надто сильним та...Галичина спортивная

Вже на початку поєдинку обидві команди обмінялися гострими моментами. Однак, трохи згодом львів'яни стали частіше шукати щастя біля воріт Кирила Ципуна.Pravda.ks.ua

Виїзний синдром знову забрав очки у "Руху"

господарі так сам відразу побудували не один «автобус» біля власного штрафного майданчика. Проте гравці винниківської команди таки знаходили шляхи до воріт «Реал Фарми». Зокрема, після масованої атаки пробив у ворота, перебуваючи трохи зліва у карній зоні одеситів, Борис Баранець, але...Галичина спортивная

УПЛ. П

коли на полі незадовго до фінального свистка з'явилися Марлос, Тайсон і Бернард. Плюс, за статистичними даними (кутові, удари в сторону воріт і в створ) перевага якраз у номінальних господарів. Але Динамо, тричі по ходу матчу виходячи вперед, все ж закономірно...Новини футболу

Куртуа: Челсі був не на висоті

Якби Ремсі не був у офсайді, я міг би зіграти на виході і вибити м'яч, але він був близько до воріт. Після цього вони зловили кураж і почали домінувати. Вони могли б забити ще парочку, і нам треба це визнати.Ua-football

"Сіті" підпише найдорожчого воротаря у світі

"Бенфіки" Едерсон близький до переходу в "Манчестер Сіті". Повідомляють Футбольні трансфери За інформацією Goal.com, "міщани" готові викласти за бразильського стража воріт 40 мільйонів євро.23-річний футболіст може стати найдорожчим воротарем в історії футболу. Чинне досягнення належить Джанлуїджі Буффону, який в 2001...Футбольні трансфери

якому приймали участь майже 400 чоловік, пройшов під гаслом «Створемо українську культуру разом». Учасники маршу у вишиванках зібралися біля Золотих воріт. Там пройшла офіційна частина під час якої усі присутні заспівали Гімн України. Далі сформована колона...1NEWS

Арсенал - Челсі - 2-1: онлайн трансляція фінального матчу Кубка Англії

головою -повз ворота81 хв. попереджено Джаку78 хв.ГООООООООООООООООООООООООООООЛ -Ремзі76 хв.ГООООООООООООООООООООООООООООЛ -Коста74 хв. Кехілл б'є головою після подачі з кутового - вище воріт72 хв. замість Педро вийшов Вілліан72 хв. "каноніри" на кілька хвилин закрили гостей в карному майданчику - били, били, та...Online.ua

Карпати мінімально здолали Волинь та гарантували собі місце в УПЛ

Зокрема, Шаповал пробив над поперечиною воріт «Карпат».Спорт.ua

27 травня чернівецька Буковина буде приймати Геліос

До рідної чернівецької команди повернувся останнього міжсезоння в я кості граючого тренера. Початок матчу "Буковина" "Геліос" о 17:00. Погляд

забили у другому таймі на 52-й хвилині, а вирішальним став третій на 71-й хвилині, коли Ярмоленко пробив у ближній кут воріт. Джерело...Високий замок

Дубль А.Ярмоленка допоміг "Динамо" обіграти "Шахтар"

Патрік отримав м'яч в центральній частині поля, пройшов із ним метрів двадцять і пробив з-за меж штрафної точно у кут воріт Коваля. На старті другого тайму Ярмоленко чітко реалізував пенальті, котрий заробив Сидорчук при порушенні на ньому правил Танковського. "Шахтар"...Unn.com.ua

ДЮФЛУ: Огляд перенесених матчів "Карпат" у 18-му турі

нагоди збільшити свою перевагу за забитими м’ячами. Однак Костянтин Домарацький і Максим Сеник не зуміли довести зусилля партнерів до взяття воріт господарів. Тут слід відзначити голкіпера «Скали» Павла Гудименка, який вдало діяв у рамці.Напевне, якби гості повели в рахунку 2:0,...Галичина спортивная

ФК "Тернопіль-Педліцей" святкує чергову перемогу в чемпіонаті області

Перший гол у матчі стався після помилки оборонців кременецької команди. Друге взяття воріт сталося після красивої позиційної атаки ліцеїстів.Галичина спортивная

Гайдая, який став автором дебютного голу в матчі. Після пропущеного голу гравці Олесани активізувалися, однак всі їх спроби біля чужих воріт завершувались невдачею або ж через впевнену гру воротаря Левів KROSCHU Гордаша, або ж господарів підводила влучність. А після чергового...Спортивний Житомир

Відбувся 8 тур чемпіонату міста з футболу 8х8

Весь цей час шанхаівці провели в облозі воріт Локомотива та рахунок гри не змінився - 3-2 на користь команди «Локомотив».Сайт міста Шепетівка

А.Меркель сьогодні зустрінеться з Б.Обамою та Д.Трампом

і нинішньої главою країни Дональдом Трампом, передає УНН із посиланням на CNN.Як повідомляється, спершу А.Меркель зустрінеться з Б.Обамою біля Бранденбурзьких воріт на заході, організованому німецькою протестантською церквою, потім канцлер вирушить до Брюсселя на саміт країн-членів НАТО. Видання відзначає, що під...Unn.com.ua

хвилині "Юнайтед" вдалося відкрити рахунок: Погба пробив з-за меж штрафного, а м'яч після рикошету від ноги захисника полетів у сітку воріт голландців. "Аякс" намагався йти вперед, але захист європейського гранда без проблем справлялася зі спробами суперника забити гол. У підсумку...Зеркало недели (газета)

мали не одну можливість збільшити рахунок. Варто сказати, що в другій половині матчу номінальні господарі обстукали чи не увесь каркас воріт "дніпрян" - "сталевари" влучили у стійку й у перекладину. Підопічним Леоніда Кучука відверто зрадила пані Вдача. Ювіляр туру Герой...Чемпион