воріт

випадках рахунок залишався незмінним. Гравці МФК Житомир продовжували володіти ініціативою, тоді як господарі одну із своїх небагатьох нагод біля чужих воріт використали і Сінчук зрівняв рахунок у матчі. Чим ближче був фінальний свисток, тим активніше юнаки МФК Житомир йшли в...Спортивний Житомир

У другому таймі гра вирівнялась, сприятливі нагоди для взяття воріт марнували то полтавці, то...Футбол Полтавщини

"Дніпро" завершив міжсезонні збори перемогою над грузинським ФК "Діла"

Взяття воріт організували Володимир Адамюк і Артем Довбік.Unn.com.ua

"Нива" розгромила "Руданці" та пройшла у наступний етап

футболісти з Тернополя не використали ще безліч гольових нагод. Натомість опонент "Ниви" лише два рази завдавав удару у напрямку чужих воріт. Коротко зупинимося на забитих голах: 1:0. Уже на третій хвилині поєдинку рахунок відкрив сьогоднішній іменинник Степан Матвійків, якому у...Галичина спортивная

Українець Костевич відзначився гольовою передачею в матчі за польський "Лех"

"Леха" Володимир Костевич віддав гольову передачу в матчі чемпіонату Польщі проти "Пяста" (3:0). Українець асистував Радославу Маєвські при другому взятті воріт на 35-й хвилині. Костевич вийшов у стартовому складі польського клубу і провів на полі всі 90 хвилин зустрічі. Зазначимо,...Зеркало недели (газета)

Костевич зробив перший асист в Польщі(ВІДЕО)

Повідомляє сайт Футбол Україна. Українець асистував Радославу Маєвському при другому взятті воріт на 35-й хвилині. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Товариський матч.

0:2, повідомляє офіційний сайт клубу. Перший тайм пройшов за певної переваги підопічних Віталія Кварцяного, у яких непогані шанси для взяття воріт були у Петрова, Мемешева і Романюка. Втім, забити бодай гол нашим землякам не вдалося. По перерві відбулись заміни складів.Sportgid

Наталі Пасічник, став для мене її вірш “Японська каліграфія», опублікований минулого року в “Українській літературній газеті». Залишивши по цей бік воріт знання, що поетеса вже двічі (як на мій погляд, досить легковажно) висувалася на …івську премію (ким? а якщо й...Слово Просвіти

керівництвом Роберто Розетті", - додав він. Зазначається, що під час матчу два арбітра будуть приймати рішення у спірних ситуаціях (взяття воріт, порушення у карному майданчику, вилучення), переглядаючи відеоповтори. Світлина EPA...Чемпион

2010 року) в Україні були помічені одиниці Aston Martin Rapide (один з них – це найперший Rapide, який виїхав з воріт заводу). Нагадаємо, що Aston Martin Rapide оснащується 6,0-літровим V12, що видає 477 к.с. потужності і 600 Нм крутного моменту.Autotheme.info

1:4.   В першому таймі глядачі побачили лише один забитий м’яч - Андрій Місяйло з декількох метрів поцілив у кут воріт збірної Кременчука. Яскрава відповідь підопічних Валентина Цвелиха прозвучала після перерви – дубль Сергія Лапи та влучні удари Валерія Скляренка...Vpoltave.info

"Відкритий Кубок Львівщини": успішний дебют "Здвига"

грі зі «Здвигом». Інколи у цьому матчі «зеленим» непросто було захищатися, однак вони робили це більш-менш вдало. Основна загроза біля воріт Андрія Коробова в основному виникала тоді, коли «Гранд-Галичина» при першій можливості бігла в контратаки. Роботи у голкіпера номінальних гостей...Галичина спортивная

саме гостям. На 8-й хвилині Лоренцо Інсіньє підловив голкіпера Реала Кейлор Наваса, який втратив ворота, і пробив точно в кут воріт з-за меж штрафного. Але підопічні Зінедіна Зідана одразу ж захопили ініціативу і продовжували утримувати її по ходу всього матчу.Spy-Football

міг забити і ще, його часто критикують за марнотратство, але я задоволений тим, що він постійно створює гостроту біля чужих воріт і приносить команді велику користь", - цитує француза soccer.ru. Зінедін Зідан...Чемпион

Ліга чемпіонів: "Баварія" розгромила "Арсенал", "Реал" впевнено здолав "Наполі"

На 11-й хвилині господарів поля вивів вперед Роббен точним ударом у верхній кут воріт. Після перерви практично відразу Левандовськи вивів "Баварію" вперед, вигравши верхову боротьбу у Мустафі.Зеркало недели (газета)

Взяттям воріт також відзначився новачок парижан Юліан Дракслер.Znaj.ua

Стартовий натиск господарів призвів до досить швидкого взяття воріт у виконанні Ді Марії. Ще однією взяття воріт на рахунку Юліана Дракслера після однієї з контратак.Spy-Football

Щонайменше четверо людей загинули через атаку смертника в Пакистані

За даними джерел, терорист-смертник намагався проникнути у приміщення місцевої політичної адміністрації. Коли його спробували зупинити, він підірвав себе поблизу центральних воріт адміністрації. У заяві пакистанських сил вказано, що два терористи-смертники брали участь ватаці. Перший підірвав себе, а інший був застрелений...Unn.com.ua

"Динамо" завдало мінімальної поразки ФК "Бейджин Гоань"

першим на підбиранні й правомірно спрямував мяча у ворота, вивівши свою команду вперед. Надалі китайці ще більше притиснулися до власних воріт та майже не думали про атаки, динамівці же володіли відчутною перевагою. По-справжньому небезпечних моментів біля воріт одна одної команди...Unn.com.ua

"Зоря" поступилася у контрольному матчі ФК "Астана"

виходили стандартні положення, зокрема кутові, проте завдати акцентований удар не змогла ні одна, ні друга команда. До ударів в створ воріт справа в першій 45-хвилинці так і не дійшла. Перший небезпечний момент у матчі виник біля воріт Олега Чуваєва на...Unn.com.ua