воріт

Чернігівська "Десна" розгромила "Зірку" і побилася в УПЛ

Волков виконав подачу з правого флангу, а Денис Фаворов зіграв на випередження і в один дотик переправив мяч в сітку воріт гостей 1:0. Другий тайм, як і перший, розпочався з атак Десни, і вже на початку другої 45-ти хвилинки сіверяни...Unn.com.ua

У Берліні відбулись масові мітинги у підтримку опозиції

Правопорядок під час акцій забезпечують близько двох тисяч поліцейських. - Jusos in der SPD (@jusos) May 27, 2018 День

Десна не помітила Зірку на шляху до Прем

Почав пристрілюватися до воріт і Денис Фаворов і таки свого досяг.Спорт.ua

Ліги чемпіонів 26 травня в Києві на стадіоні “Олімпійський”. Про це пише Gazeta.ua. Капітан клубу Серхіо Рамос разом з кубком і сіткою воріт НСК “Олімпійський” підходив до кожного гравця і вітав з перемогою. Після цього футболісти розпочали обливання шампанським і святкові танці.Волинська правда

У Берліні праві і ліві провели акції

тисяч осіб, анти-марш зібрав набагато більше учасників. Учасники ходипід назвою Майбутнє Німеччини пройшли від центрального залізничного вокзалу в напрямку Бранденбурзьких воріт, протестуючи проти ісламізації Німеччини. Альтернатива для Німеччини виступає проти прийому мігрантів з мусульманських країн. За даними організаторів акції, близько...Радіо Свобода

Блохін: У Ліверпуля не виявилося гідної заміни Салаху

Потім ще і ця незрозуміла воротарська помилка, яка призвела до першого голу в ворота "Ліверпуля". Не було нічого небезпечного біля воріт, Каріус сам придумав цей гол. - Це був явно не вечір "Ліверпуля".Ua-football

"Я не відчуваю нічого.

українцям Спочатку на 51 хвилині Каріус, виводячи м'яч в гру, потрапив в ногу Бензема, і м'яч рикошетом закотився в кут воріт. Це, напевно, був найлегший, смішний і безглуздий гол, який забивав французький форвард. А потім, на 83 хвилині, Бейл пробив...Корупція

Ведучий Top Gear потролив голкіпера "Ліверпулю" після поразки

Кларксон покепкував з голкіпера англійського "Ліверпулю" Лоріса Каріуса. Так у власному Instagram Кларксон оприлюднив фото, на якому він стоїть біля воріт на футбольному полі, додавши у коментарі: "Dear Liverpool. Im available" ("Шановний Ліверпуль. Я доступний"). Додамо, що кумедності посту додає...5 канал

СК «Дніпро-1» вдома декласував миколаївський «Суднобудівник»

Суднобудівник. Про це повідмляє Дніпроград із посиланням на прес-службу спортклубу. Як і очікувалося господарі одразу ж притисли суперника до його воріт, встигши провести дві гострі атаки лівим флангом вже до 6-ї хвилини, але захисники впоралися із гострими прострілами Польового і...Дніпроград

«Реал» виграв фінал Ліги чемпіонів у Києві

Вже на 47-й хвилині після удару Іско англійців рятує поперечка воріт. Після подачі стандарту та скидки від Ловрена Мане пробиває ворота "Реала" - 1:1.Волинська правда

"Реал" втретє поспіль виграв турнір, обігравши "Ліверпуль"

Перший тайм обидві команда провели доволі обережно, практично не створюючи моменти біля чужих воріт. У "Реала" двічі доволі небезпечно пробивав Роналду, "Ліверпуль" же відповів потужним ударом Фірміно, з яким впорався Навас. До слова, після...Sportanalytic

Іспанець пробивав по воротах Каріуса, який вже покинув лінії воріт. Та після навісу від Мілнера Ловрен головою скидав на лінію воріт. І знову забив Бейл.24 канал

"Реал" забив гол, але "Ліверпуль" відразу відповів

мерсесайдців. На 47 хвилині рикошетом від Лалани м'яч потрапив на ногу Іско, який пробив по воротах. М'яч влучив у отвір воріт.Але вже на 50 хвилині після помилки голкіпера Ліверпуля Бензема забив гол. Голкіпер намагався ввести м'яч у гру - покотив...Unn.com.ua

показали, як виглядає НСК Олімпійський за півгодини до стартового свистка фінального матчу Ліги чемпіонів-2017/18 між Реалом та Ліверпулем. Фото з-за воріт з боку Бесарабки з'явилося на офіційному Twitter Ліги чемпіонів УЄФА. Нагадаємо, раніше у мережі з'явилося відео прибуття Ліверпуля на...Чемпион

"Скала" U-19 - "Карпати" U-19 - 0:2

сітки стриян на 20-й хвилині, але лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши у карпатівця офсайд, тож арбітр в полі Ярослав Леськів взяття воріт відмінив. А от на 26-й хвилині «леви» забили гол за всіма правилами футболу і рахунок став 1:0 на їхню...Галичина спортивная

ДЮФЛУ: Огляд перенесених матчів 18-го туру

Роман Лісовик (30, 71), Мирон Бідний (63). Господарі з самого початку зустрічі дали зрозуміти, що шукатимуть своє щастя виключно поблизу воріт гостей. Не забарилися вони й зі створенням гольових моментів, а першу результативну атаку провели на 15-й хвилині. Лівий захисник...Галичина спортивная

Вчені підказали воротарям формулу ідеального захисту від пенальті

може допомогти воротарям підготуватися до серії пенальті перед фіналом Ліги Чемпіонів Голландські математики непередодні фіналу Ліги Чемпіонів розрахували ідеальну формулу захисту воріт від пенальті. Для цього вони вивчили сотні відеозаписів футбольних матчів і за допомогою спеціальних програм проаналізували характеристики вдалих ударів.Ракурс

далі над воротаркою Альмут Шульт, однак Ноель Марітц вибила м’яч. Декілька повторів так і не показали, чи перетнув м’яч лінію воріт. Однак суддя Яна Адамкова не зарахувала гол. Згодом все та ж Ежені Ла Соммер на 84 хвилині в дотик...24 канал

Час-ЖДТУ на стартовий відрізок матчу не спрацював рятівники не просто стримали натиск суперника, а й поступово посунули гру до власних воріт. За такого розвитку подій уже воротарю гостей Панасюку довелося все частіше вступати у гру. А поки футзалісти Рятівника обстрілювали...Спортивний Житомир