воріт суперника

Левову частку уваги вболівальників прикуло протистояння між полтавською Ворсклою та київським Динамо. Чемпион

Бундесліга. Підсумки 13-го туру

повністю за Енергетиками. Підопічні Маркуса Вайнцірля програючи в рахунку майже всю другу половину, так і не змогли нічого створити біля воріт суперника. Навпаки, ближче до свого третього голу були гості.У підсумку, чергова, вже восьма за рахунком перемога РБ. При чому,...Новини футболу

Англійської Прем'єр-ліги між "Борнмутом" та "Ліверпулем" гостям вдався чудовий ігровий відрізок Сектор, протягом трьох хвилин гравці "Ліверпуля" відправили у сітку воріт суперника два м'ячі. Другий гол на рахунку Дівока Орігі.ДеПо

Перша ліга.

– п'ять результативних передач. При цьому нападник дуже часто опиняється сам на вістрі атаки і все одно нагнітає обстановку біля воріт суперників. Нарівні з Степанюком Філіппов однозначно кращі нападники першої ліги.На заміну: Олександр Бондаренко (Колос)Нападник Руслан Степанюк (Верес)Степанюк кращий бомбардир...Новини футболу

обидва колективи намагалися взяти своє на закиданні вперед і швидких атаках. І хоча тон задавав Дніпро, але досить багато біля воріт суперника нагнітала і Ворскла. Долю матчу вирішив єдиний гол Дениса Баланюка, який втілив невелику перевагу господарів. Дніпро Ворскла 1:0...Spy-Football

Дніпро закономірно виграв у Ворскли в 1/4 фіналу Кубка України. Про це заявив наставник полтавського клубу Василь Сачко. "Дуже шкода, що наша команда так і не вдарила в ствір воріт суперника. Чемпион

Як працювали українські арбітри в 16 турі УПЛ

гол у ворота киян. На картинці нижче чітко видно, що в момент удару по м'ячу гравець Волині перебував ближче до воріт суперника, ніж захисники Динамо.Малюнок 3 Офсайд у гравця ВолиніВ даному випадку Логінов отримує додаткову вигоду за рахунок свого початкового...Новини футболу

Шаран: Незадоволені результатом у матчі проти Олімпіка

Я не коментую суддівство. Я бачив один епізод, коли арбітр призначив пенальті в наші ворота, але потрібно подивитися моменти біля воріт суперника", - розповів Шаран в ефірі каналу "Футбол 1" пише Футбол 24. Володимир Шаран...Ukrainianwall

АПЛ. Анонс 13-го туру.

у всіх змаганнях з різницею м'ячів 7:0; - В останніх восьми матчах АПЛ Олів'є Жиру завдав 8 ударів у створ воріт суперників і забив 7 голів.Манчестер Юнайтед – Вест Хем18:30, Олд Траффорд Пряма трансляція на телеканалі Футбол 2Здобувши третю перемогу...Новини футболу

Порожні трибуни в Стамбулі і прощання Коньяспора.

ключових моментів поєдинку "Зорі" вмістила, по суті, в один абзац: "У першому таймі "Фенербахче" не вдалося створити небезпечні моменти біля воріт суперника, тож на перерву команди...Ua-football

Фенербахче - Зоря: Команда Вернидуба поступається в Стамбулі

поєдинку в Стамбулі був за гостями. Вони дуже непогано атакували флангами і практично кожна їхня атака призводила до напруження біля воріт суперника. Міг забивати Кулач, Каменюка і Гричишкин, але їх ударам не вистачило точності. А ось у другому таймі гра...Галичина спортивная

Київське "Динамо" в поточному розіграші Ліги чемпіонів є однією з найгірших команд за кількістю ударів в площину воріт суперника Лише 14 ударів у ствір воріт суперників завдали гравці "Динамо" за 5 матчів групового етапу Ліги чемпіонів.ДеПо

групового турніру Ліги чемпіонів проти італійського "Наполі". - Головний тренер сказав нам зіграти надійно, не пропустити, і тоді моменти біля воріт суперника будуть. В атаці, звичайно, ми грали не дуже гостро, але кілька контратак провели. Головне ж, що, на жаль,...Ua-football

"Наполі" і "Динамо" розійшлися миром: "біло-сині" втратили шанси на вихід в плей-офф ЛЧ (Відео)

з рахунком 0:0.Гра виявилася досить спокійною, без безлічі моментів. За весь матч гравці "Динамо" жодного разу не потрапили в створ воріт суперника, у італійців таких ударів було 5. Відсоток володіння м'ячем у команд був практично однаковий, 51% у "Наполі" і...Епізод.ua

у стартовому складі своєї команди, й провів на полі 79 хвилин. За цей час Олександр устиг двічі пробити в отвір воріт суперника, ще двічі при цьому не влучив, віддав три небезпечні передачі й виконав вісім кросів. Відсоток точних передач Зінченка...Чемпион

гру та робили схему 4-4-2. А потім наситили середину поля та перебудувалися на схему 3-5-2. Ми намагалися знайти ходи до воріт суперника за рахунок перебудови та інших дій. А те, що не забив Юра, це, як ви бачите, знову нестача...Буковинська правда

Сергій Шищенко: У нас є команда, яку люблять та поважають

гру та робили схему 4-4-2. А потім наситили середину поля та перебудувалися на схему 3-5-2. Ми намагалися знайти ходи до воріт суперника за рахунок перебудови та інших дій. А те, що не забив Юра, це, як ви бачите, знову нестача...Погляд

"Епіцентр К10" програв перший матч 1/16 фіналу Кубка України

сумів легко переграти голкіпера. Далі гра проходила з перевагою то однієї то іншої команди. Більше атакував «Епіцентр», який просувався до воріт суперника за рахунок аутів. Саме після ауту івано-франківці забили і другий гол. Конкольняк і Красій розіграли аут, удар останнього...Галичина спортивная

Дитячо-юнацька футбольна ліга України: Огляд матчів одинадцятого туру

безгольова нічия. Однак карпатівці все ж забили. Центрфорвард «левів» Ярослав Карабін, виявивши неабияку індивідуальну майстерність, на 43-й хвилині прорвався до воріт суперника по лівому флангу, обігравши по ходу кількох суперників, а потім обвів і воротаря та скерував круглого до сітки.Галичина спортивная

від "уваги" суперника лише підвищив ставки, і от вже його точний простріл на центрального нападника Артема Кравця приносить господарям взяття воріт суперника. Варто сказати, що в особі Кравця Суомі протистояв вельми небезпечний нападник. Не варто забувати, що не так давно,...Чемпион