воріт суперника

Статистичні підсумки Ліги Європи 2016/17 - гравці

Олександра Кучера, який помилився лише в трьох передачах з 195 виконаних.Бертран Траоре з Аякса здійснив найбільшу кількість ударів в створ воріт суперників – 18. У його партнера Аміна Юнеса 16, стільки ж — у півфіналіста Яго Аспаса з Сельти.А ось...Новини футболу

завершив турнір на сьомій позиції в групі 1. Житомиряни активно розпочали гру, однак вже на 7 хвилині втрачають м'яч біля воріт суперника. Гості швидко організовують контратаку і гравець зірки, залишившись без опіки захисту, вийшов сам на сам з воротарем і...Спортивний Житомир

Шведи стали десятиразовими чемпіонами світу з хокею

перемогу в серії булітів. На 40-й хвилині Віктор Хедман вивів збірну Швеції вперед, при цьому його команда під час узяття воріт суперника була в чисельній меншості. На 42-й хвилині збірній Канади вдалася гольова атака у відповідь, її вінцем став точний...Урядовий Кур'єр

Забіг з центру поля.

сама ситуація з голом. Були дві спроби по одній у Суареса та Мессі. Обидва футболісти вибігали з центру поля до воріт суперника. Суарес без опіки, Мессі з кількома суперниками на плечі. Але саме Мессі зумів реалізувати момент, в той час...Ua-football

"Енергія" мінімально поступилась "Продексіму" у другому матчі фіналу

львів'яни розіграли кутовий – поруч зі штангою пробив Михайло Грицина. Далі настала позиційна боротьба без гольових моментів. Створювати небезпеку біля воріт суперників команди почали ближче до середини першого тайму. В “Енергії” можна відзначити удари від Кордоби, Михайла Грицини, Багряка; в...Галичина спортивная

Одразу львів'яни розіграли кутовий — поруч зі штангою пробив Михайло Грицина.Далі настала позиційна боротьба без гольових моментів. Створювати небезпеку біля воріт суперників команди почали ближче до середини першого тайму.В “Енергії” можна відзначити удари від Кордоби, Михайла Грицини, Багряка; в “Продексіму”...Pravda.ks.ua

по команді. Вдавалися гостям і проходи по центру, і швидкі флангові атаки. Активністю вирізнявся Назарій Муха, який двічі опинявся біля воріт суперника, та в останній момент йому завадили реалізувати свої наміри олександрійські оборонці. Зрештою, можна сказати, що «Ворскла» U-21 забирає...Vpoltave.info

Завершилося перше коло чемпіонату міста з футболу 8х8

проходила на зустрічних курсах, м’яч майже не затримувався у центрі поля. І хоча командами було створено багато моментів для взяття воріт суперника, фінальний свисток судді зафіксував перемогу команди «Шанхай» з рахунком 2-1. Також у даній грі на всі сто відсотків...Сайт міста Шепетівка

своїми обов’язками в центрі поля як гравець, який має відвойовувати цей плацдарм для своєї команди, ні з завданням загострювати біля воріт суперника. Скандал туру Перед стартовим свистком у матчі луганської Зорі та Олександрії наставник номінальних гостей Володимир Шаран відмовився потиснути...Чемпион

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 17-го туру

"Малинська" не вдалося перевати безпрограшну серію волочиської команди. "Агробізнес" забив швидкий гол, а у другому таймі відправив м'яч у сітку воріт суперників ще двічі. Третій гол у ворота "Малинська" провів Микола Темнюк для якого цей м'яч став 13-им у сезоні...Галичина спортивная

На 63-й хвилині матчу Малиновський відкрив рахунок, відправивши ефектним ударом мяч під поперечину воріт суперника. Відео голу: Цей гол вже пятий для українця у чемпіонаті Бельгії і сьомий у складі "Генка".1NEWS

"Епіцентр К10" (Івано-Франківськ) - "Епіцентр К44" (Бровари) - 3:3

першими: успіх принесла класна триходівка: Андрій Ардашников - Іван Харлан - Сергій Степаненко і 0:1. Далі Степаненко класно втік до воріт суперників, пробивши в дальню стійку. Могло стати 0:2, але могло дійти і до 10-метрових: Бровари завершували тайм з п'ятьма...Галичина спортивная

"Рочин" - "Юність": без голів не буває перемог

прочитати ті чи інші атакувальні дії гравців. Після гри гравці «Рочина» навіть жартували між собою, що наша команда добігає до воріт суперника, після чого розвертається і біжить до власних. Окремо хотілося б написати про те, що гравцям «Рочина» в атаці...Галичина спортивная

Верес та Оболонь переможця не виявили

Сергій Борзенко. Його удар після подачі Артура Западні прийшовся трошки повз ворота. У середині тайму непогано пробивав у ближній кут воріт суперника Руслан Степанюк — знову мимо. А за шість хвилин до перерви свій восьмий гол у сезоні знову міг...Спорт.ua

атакуючого півзахисника, й гру відверто провалив. За час, який був відведений Євгену, Коноплянка не зумів жодного разу влучити в отвір воріт суперника, жодного разу не відібрав у суперника м’яча, лише одного разу успішно обіграв візаві. Крім того, точність передач нашого...Чемпион

Збірна України розгромлена Англією на Євро-2017: з

Причому британці забили два голи протягом чотирьох хвилин. У другому таймі українці віднайшли свою гру і почали створювати небезпеку біля воріт суперника. Online.ua

ФК "Львів" U-19: чергова поразка на виїзді

“синьо-золотих левів”, і ті пішли в атаку. Вадим Янчак провів стрімку атаку на правому фланзі та пробив м’яч у сторону воріт суперників, де той влучив у стійку воріт та відбився. Віталій Дахновський вчасно з’явився на лівому фланзі та все таки...Галичина спортивная

після подачі Корнєва, але м’яч просвистів над поперечкою воріт «Буковини». Господарі поля явно були налаштовані на перемогу, тому влаштували осаду воріт суперника в завершальній десятихвилинці. «Оболонь-Бровар» атакував і зрештою, їх старання принесли свої плоди. На 87-й хвилині матч Шевчук змістився...Буковинська правда

сферу аж до меж штрафного майданчика і, трохи змістившись уліво, завершив свій сольний прохід результативним ударом лівою у ближній кут воріт суперника. Цей гол у битві команд з Кропивницького та Львова виявився вирішальним. Таким чином, Драченко забив свій перший гол...Чемпион

Чемпіонат Закарпаття з футболу: зіграно всі матчі першого туру / ВІДЕО

гра між віце-чемпіоном і чемпіоном області. Перший тайм був за господарями, і Михайло Чедрик та Василь Луця знайшли ключі до воріт суперника. Проте після перерви підопічні Івана Шанти активізувалися. Як наслідок, відзначилися Руслан Соскида (реалізував пенальті) та Нуцу Арделян. Могли...Голос Карпат