воріт суперника

Ворскла разгромила харьковский Гелиос

відмовлявся залітати у дальній кут воріт «Геліоса». А ось трохи згодом полтавська команда все ж відправила другий м’яч до сітки воріт суперника. Відзначився Загорулько, влучно пробивши з розвороту — 2:0. Тільки після другого голу гості перейшли до рішучих атакувальних дій.Спорт.ua

Кубок Іспанії.

мадридців пройшла швидка комбінація, на завершальній стадії якої Грізманн отримав в штрафному майданчику передачі з флангу від Гайтана і розстріляв воріт суперника. "Лас-Пальмас" швидко відповів, забивши зусиллями Ліваї. Марко взяв на себе ініціативи на правому фланзі, наблизився до воріт і...Ua-football

Піке. Центрального оборонця, втім, випередив голкіпер "Атлетіка". А наприкінці тайму, коли рахунок був вкрай неприємним для "Барселони", фаворит влаштував облоги воріт суперника, але ніяких дивідендів з переваги не витиснув. Кілька кутових, кілька штрафних, гострий удар Неймара з меж штрафного майданчика...Ua-football

День перший

дуже дисципліновано і організовано тримав оборону і підопічним Віталія Пономарьова та Івана Шуги не так просто було підібрати ключик до воріт суперника. До того ж надійно стояв у рамці й голкіпер «Янтарного». Та все ж переможний гол наші хлопці забили.Галичина спортивная

Нападник Мукура Вікторі Мусса Камара не зміг забити гол з вигідної позиції, влучивши у поперечину. Після цього футболіст підбіг до воріт суперника і швидко провів певний чаклунський ритуал, що ледь не спровокувало бійку між футболістами. За свою магічну витівку форвард...Spy-Football

матчу. Так, під час зустрічі прем'єр-ліги Руанди між "Мукурі Спорт" і "Район Спортс" футболіст гостей Мусса Камара провів ритуал біля воріт суперника і через декілька хвилин забив гол. Федерація штрафуватиме викритих в чаклунстві футболістів на 100 тис. франків Руанди ($120).Еспресо TV

У Руанді гравцям заборонили чаклувати під час матчу

з матчів чемпіонату Руанди. У поєдинку між "Мукурі Вікторі" і "Райан Спортс" нападник гостей Мусса Камара здійснив дивний ритуал біля воріт суперника. Арбітр зустрічі показав гравцеві жовту картку, однак уже приблизно через п'ять хвилин нападник забив гол. У федерації прийняли...Ua-football

одному з матчів чемпіонату країни. У поєдинку між Мукура Вікторі та Райан Спортс нападник гостей Мусса Камара здійснив ритуал біля воріт суперника. Арбітр зустрічі показав гравцеві жовту картку, а вже через кілька хвилин він забив гол, інформує sport-express.ru. У Федерації...Чемпион

АПЛ. Анонс 18-го туру

раз протягом попередніх 6-ти візитів на Терф Мур, здобувши 3 перемоги;- Бернлі і Міддлсбро — дві найменш б'ють в напрямку воріт суперників команди: 157 і 156 ударів відповідно;- Команда Шона Дайча дозволила нанести 111 ударів у площину воріт в поточному...Новини футболу

Наші гравці технічні і можуть вирішити долю епізоду самостійно. Також є командні дії, які дозволяють нам завдяки комбінаціям доходити до воріт суперника. Ми створюємо моменти. І хлопці практично щодня працюють на тренуваннях над їх реалізацією. Все це призводить до того,...ДеПо

ФК "Віза-Вторма" переграв "Княжий Ринок"

Ігор Подолюк, Олег Веприк та Василь Гурак. Саме Василеві вдалося подвоїти рахунок на 10 хв. точним ударом у нижній кут воріт суперника. У гостей гра "не клеїлася" і вони частенько фолили, щоб зупинити гравців "Візи". Першу небезпеку біля воріт Орищука...Галичина спортивная

Наші за кордоном.

"Шальке" розгубив форму. Може, навіть у кризі. +10=2-0 у всіх турнірах, а після цього +0=1-3. Катастрофічно мало ударів у площину воріт суперника (нуль тиждень тому, два - нині). І лігочемпіонська зона все далі. Вже на дев'ять очок. Причиною цього є...Ua-football

Тернопільська "Нива" виходить у лідери

лідер "ТерТехПанелі" та кращий бомбардир Першої ліги Роман Жига. Після його потужного удару м'яч влучив у поперечину. У відповідь каркас воріт суперника перевірив Дмитро Галадей. А у середині першого тайму настав час Андрія Понєдєльніка, який двічі вразив ворота опонентів. Перший...Галичина спортивная

й узагалі був націлений на загострення гри. Навіть коли його партнери обирали статичні позиції, Зінченко надавав перевагу рухові в бік воріт суперника... Так, ПСВ довго не міг забити, хоча володів перевагою протягом тривалого часу. Взяття воріт у виконанні Сіма де...Чемпион

на перемогу, проте "біло-синім" відверто зрадила пані Фортуна. Гості ж зіграли на своєму рівні та використали майже усі моменти біля воріт суперника. Світлина ФК Шахтар Команда туру Кропивницька Зірка заслужила статус найкращого колективу ігрового кола, що минуло. На рахунку команди...Чемпион

Клубний ЧС.

Потім корейцям вдалося нестандартно розіграти стандарт в двадцяти метрах від воріт суперника. Ua-football

"Динамо" - "Шахтар": найкращі фото матчу

поля знову вийшли вперед у середині тайму. Степаненко порушив правила біля свого штрафного, а Рибалка ідеально виконав штрафний у "дев'ятку" воріт суперника. Після перерви в одній з контратак донеччани знову зуміли відігратися, коли Срна прострілив з флангу, а Фред в...Зеркало недели (газета)

Прем

«Дніпро» і «Сталь» відіграли останні матчі в 2016 році: турнірна таблиця

Караваєв, Безбородько (Бонавентуре, 46) Попередження: Пашаєв, Чайковський, Гречишкін За весь перший тайм команди не створили жодного дійсно гострого моменту біля воріт суперника, м'яч знаходився, в основному, в центрі поля. І нулі на табло після перших 45-ти хвилин стали закономірним результатом.Дніпропетровська обласна державна адміністрація