воріт суперника

Львів

Мякушко та Мар’ян Швед. Навіть за відсутності Карраскаля, якого замінив Катріель Санчес, «леви» продовжували створювати нагоди. Господарі рідко наближалися до воріт суперника і, мабуть, найбільш небезпечним моментом для команди Романа Санжара був удар Геннадія Пасіча, на який зреагував Шевченко. Незважаючи...Галичина спортивная

Енергетики вийшли вперед у півфінальній серії

меншості і після цього команда Валерія Легчанова здобула додаткову психологічну перевагу. За підтримки численних вболівальників “Енергія” активно шукала “ключ” до воріт суперника і врешті досягла мети за тринадцять секунд до фінальної сирени. Андрій Федюк відпасував на Віталія Радевича, який в...Галичина спортивная

Футболісти «Кременя» мінімально поступаються на виїзді

ми задумували. Добре, що забили в кінці 1 тайму. І в другому таймі був 100% момент, згодом хлопці відійшли (від воріт суперника на свою половину - ред.) боялися за результат. У нас великі кадрові проблеми, пропустили матч троє людей й...Кременчугский Телеграф

"Карпати" U-21 - "Маріуполь" U-21 - 1:1

результативного завершення їм бракувало хорошої кінцівки. Тож у першій половині зустрічі «зелено-білі» не змогли бодай раз довести справу до взяття воріт суперника. Водночас гості у заключні 15 хвилин першого тайму мали три моменти, аби забити. Зокрема, на 32-й і 38-й...Галичина спортивная

був забитий найшвидший гол у цьому сезоні. Уже на 12 секунді гри Микола Бут зі Старсу вгатив круглого у сітку воріт суперника. Футболісти зі Старих Санжар постійно були попереду, проте гравці зі Стовбиної Долини їх далеко не відпускали. Після комфортних...Тижневик «ЕХО

через 10 хвилин його подвоїв Володимир Шепелєв, а наприкінці першого тайму забив ще й Артем Бєсєдін.У другому таймі м’яч до воріт суперника закинув Беньямін Вербич. Єдиний гол для “Дніпра-1” подарував Ігор Когут. Читайте також:Олександр Зінченко та “Ман Сіті” достроково стали...Український Інтерес

вдалося зрівнятися і на перерву команди пішли за рівного рахунку. Під час другої двадцятихвилинки команди обмінювалися взаємними небезпечними випадами біля воріт суперника і це...Новини Полтавщини

Важная голевая передача Безуса в матче чемпионата Бельгии.

туру 2-го етапу чемпіонату Бельгії. На 85-й хвилині зустрічі українець знайшов пасом партнера Джордана Ботаку, який відправив м'яч у сітку воріт суперника. Цей гол дозволив Сент-Трюйдену зрівняти рахунок в матчі. Поєдинок завершився з рахунком 2:2.Ua-football

"Олімпік" U-19 - "Карпати" U-19 - 0:2

у сітці воріт «олімпійців» і на табло з’явилися цифри 0:1. Втім, як засвідчила кінцівка матчу, це було не останнє взяття воріт суперника «левами». Фінальний свисток зафіксував звитягу «зелено-білих» з перевагою у два забиті голи. Аналізуючи хід гри упродовж усіх 90...Галичина спортивная

здобув впевнене лідерство у списку бомбардирів «Карпат». У матчі зі «Сталлю» карпатівець міг збільшувати кількість голів, але м’яч у сітку воріт суперника від іменинника, який у цей день святкував своє 25-ліття, так і не залетів.Западная информационная корпорация

Сергій МЯКУШКО: «Маленькими кроками рухаємось вперед»

здобув впевнене лідерство у списку бомбардирів «Карпат». У матчі зі «Сталлю» карпатівець міг збільшувати кількість голів, але м’яч у сітку воріт суперника від іменинника, який у цей день святкував своє 25-ліття, так і не залетів. «Для нас зараз кожен матч...Спорт.ua

помітний на полі як завжди. До середини другої половини зустрічі господарі більше позиційно оборонялися, а гості намагалися знайти ключ до воріт суперника. Однак кінцівка гри вийшла просто феєричною. На 72 хвилині форвард "Черкаського Дніпра" Роман Локтіонов майстерно прийняв в центрі...Провінція

Краще ніж нічого

Мінімальна перемога львів'ян істотно підвищує їх шанси в боротьбі за виживання Лише Кузик за рахунок індивідуальних якостей хотів зробити хоч щось небезпечне біля воріт суперника. Галичина спортивная

Важка перемога

матчу Олег Веприк в падінні через себе замикав скидку партнера, але м'ячу не вистачило лічених сантиметрів, щоб затріпотіти у сітці воріт суперника. На одинадцятій хвилині зустрічі той же Веприк небезпечно виконав кутовий удар, але команду гостей врятувала штанга, добивання ж...Галичина спортивная

«Динамо» переграло «Шахтар» у матчі 27-го туру Прем

того ж Алана Патріка, однак удар бразильця з-за меж карного парирував Бойко. Кияни ж у свою чергу не створили біля воріт суперника жодного небезпечного моменту. Ну так, можна звісно згадати дальній удар Вербича, але м'яч пішов точно в руки П'ятову,...Главком

"Енергія" поступилась "ХІТу" у першому півфінальному матчі 2:4

плей-оф. Розпочали поєдинок команди доволі обережно, без особливо загострення. На стартових хвилинах можна згадати лише спробу Віталія Ковальчука прорватись до воріт суперників та сейв Андрія Пітулі після удару Микити Тменова. Згодом була два дуже хороші моменти у львів'ян. Спершу Андрій...Галичина спортивная

матчу Олег Веприк в падінні через себе замикав скидку партнера, але м’ячу не вистачило лічених сантиметрів, щоб затріпотіти у сітці воріт суперника. На одинадцятій хвилині зустрічі той же Веприк небезпечно виконав кутовий удар, але команду гостей врятувала штанга, добивання ж...Westnews

Закарпатські гандболісти розгромили суперників з Києва / ФОТО

гри закарпатці активніше діяли в нападі та захисті. Карпати атакували швидко та результативно, ЦСКА-КСЛІ ж мали більше випадів в бік воріт суперника, але реалізувати свої моменти їм не вдавалось. Варто відзначити і гру воротаря Карпат, який має в своєму активі...Голос Карпат

До квартету приєдналися «Реал» і «Баварія»

на «суху» нічию, «Баварія» мала достатньо моментів, щоб забити. А «Севілья» успішно оборонялася і сама також намагалася шукати шанси біля воріт суперника. За сумою двох поєдинків перепустку до півфіналу вибороли мюнхенці. *** Нагадаємо, що окрім «Реала» і «Баварії» півфіналістами за...Голос Украины (газета)

Російський коментатор дав прогноз на матч "Шахтар" - "Динамо"

що і нічия його повністю влаштовує. Тут багато що залежить від того, як швидко "Динамо" зможе почати створювати моменти біля воріт суперника. І чи зможе їх реалізувати, - пояснив Андронов.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com