воріт суперника

Самый противоречивый игрок Динамо признан лучшим в своем амплуа по итогам года

має в цьому напрямку непогані успіхи. Разом з тим Євген досі максимально не використовує свою антропометрію під час стандартів біля воріт суперника і не позбувся залежності від настрою. Щоправда, цього разу він не зясовував стосунки з арбітрами чи опонентами, а...Ua-football

Ордець: Було видно, що ми грали вдома

Захисник "Шахтаря" Іван Ордець прокоментував перемогу над "Манчестер Сіті" в Лізі Чемпіонів. Хороший матч вийшов, багато моментів створювали біля воріт суперника. Я дуже радий, що виграли і показали хорошу гру".Ua-football

F – англійський “Манчестер Сіті”. Уже з перших хвилин матчу “Шахтар” заволодів ініціативою, раз за разом організовуючи гострі атаки біля воріт суперника. І результат не забарився. На 26-ій хвилині Бернард майстерним ударом з кута штрафного майданчика запустив м’яч дугою у...Терноград

Моуриньо: Пятнадцать очков на групповом этапе в год возвращения в Лигу чемпионов - это неплохо

хорошу гру - до тих пір, поки ми не забили два голи, ми не припиняли постійні спроби щось створити біля воріт суперника. 15 очок на груповому етапі в рік повернення в Лігу Чемпіонів - думаю, це непогано. Це здорово, що...Ua-football

трійки найгіршик нападників цьогорічної Ліги чемпіонів. Про це пише Goal.com. Аргентинський форвард Ювентуса Паулу Дібала завдав 25 ударів в бік воріт суперника, проте так жодного разу і не зміг забити. На другому місці за цим показником іде уругвайський нападник Барселони...Чемпион

Переможцем Ліги чемпіонів Закарпаття-2017 став ФК "Великі Лази"

Знову на початку тайму небезпеку біля воріт суперника створили футболісти з Негрова. Асистенти арбітра: Грубінка Іван (Мукачево), Лофинець Віталій (Мукачево).Голос Карпат

головний тренер Динамо Олександр Хацкевич. "Може здатися, що гра давалася нам легко - активно розпочали поєдинок, створили багато моментів біля воріт суперника в перші 20 хвилин", - зауважив наставник киян. "Але потім одна помилка в обороні, яку, на щастя, нам...Чемпион

команд першої ліги також визначено двох кращих гравців. Ними стали представники Черкаського Дніпра захисник Ілля Нікітенко та найкорисніший в атаках воріт суперника Олексій Передерій. Найкращим тренером сезону 2016/2017 журі визнало Олексія Дроценка з київського Динамо. Минулого сезону команда столичного клубу...Урядовий Кур'єр

2: 1. Господарі першими відкрили рахунок: на 13-й хвилині Владислав Кулач зіграв на випередження і головою відправив м'яч у сітку воріт суперника. Маріуполь відігрався в першому таймі завдяки голу Андрія Борячука, а в другому таймі переможний м'яч забив Андрій Тотовицький.Урядовий Кур'єр

Український півзахисник Євген Шахов відзначився забитим м'ячем у поєдинку. Екс-гравець Дніпра відірвався від захисника і головою пробив точно у кут воріт суперника. Цей гол став 5-м у матчі. Кубок Греції 29 листопада Платамона - ПАОК - 0:5 Нагадаємо, що саме...Чемпион

Юнацька Екстра-ліга: "Ураган" здобув дві домашні перемоги

практично до завершення матчу. "Ураганівці" пропустили швидкий гол після рикошету, але до перерви зуміли відігратися. Загалом створили чимало нагод біля воріт суперника, однак на заваді стояла низька реалізація і голкіпер "Темп-ЗАЕС, який часто рятував свою команду. Знову два м'ячі забив...Галичина спортивная

5; Попередження: немає Вилучення: немає Сак Вихованці ДЮСШ Полісся почали звітний матч першим номером, першими почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника, але першими пропустили Окрушко використав помилку в обороні суперника і відкрив рахунок у матчі. Опісля активність господарів поникла,...Спортивний Житомир

17-й тур.

дії одного з найактивніших гравців «Олександрії» не інакше як «креативними»:    - З дивовижною наполегливістю Сергій шукає свій шанс біля воріт суперників, відчуває наміри партнерів, відкривається, сам віддає вивірені передачі і, головне, забиває. Артем Полярус      На позиції форварда...Новости Александрии

Бугай 25; Попередження: немає На правах фаворита матчу коростенці зі стартових хвилин захопили ініціативу й почали активно підбирати ключі до воріт суперника. Юнаки СК Візаж-Полісся трималися до сьомої хвилини, коли Мартинович вперше вразив ворота житомирян. Не встигли гості оговтатись, як...Спортивний Житомир

УжНУ грає внічию з лідером Суперліги

команду вперед. Здавалося цей результат стане остаточним у матчі, хоч футзалісти з УжНУ й мали перевагу, створили чимало нагод біля воріт суперника, однак надійно діяв М.Лютнянський, а двічі його рятувала стійка воріт. Та за 30 секунд до завершення поєдинку Є.Голос Карпат

гру на дві частини. У першому таймі не виникало проблем від Олександрії. Хоча, хотілося б створити більш гострих можливостей біля воріт суперника", - сказав він. "Другий тайм почали не так агресивно, як того хотілося. Почалися проблеми після травми Перейри, через...Чемпион

Львівські «Карпати» програли всьоме в сезоні

на чолі з Олегом Бойчишиним. Матч розпочався у спокійному темпі: обидві команди діяли обережно та дещо нерішуче, потроху прицілюючись до воріт суперника. Господарі першими взяли на себе ініціативу відкрити лік ударам у ствір воріт. Чеботаєв вивів Старенького на класну позицію,...Галичина спортивная

Олег БОЙЧИШИН: «Пропускали дитячі голи»

У першому таймі не виникало великих проблем від «Олександрії». Хоча, хотілось би створити більше гострих можливостей біля воріт суперника. Другий тайм розпочали не настільки агресивно, як того хотілось.Галичина спортивная

"Карпати" U-19 - "Ворскла" U-19 - 1:0

Андрія Артима у недоторканності, а й забити єдиний у матчі гол, який приніс їм перемогу. На 75-й хвилині до взяття воріт суперника призвела атака, яка розпочалася на лівому фланзі. Далі круглого було переведено в середину і Андрій Ременюк по центру,...Галичина спортивная

жорсткий підкат отримав Олександр Скляр. Однак у меншості полтавці мобілізувались та відійшли в оборону. Маріупольці не змогли знайти ключ до воріт суперника, але раз за разом наражались на контратаки. Двічі поспіль на важкі удари реагував Рустам Худжамов, який рятував свою...Високий замок