воріт суперника

Шабанов: У грі нам ще потрібно додавати, особливо в атаці

поруч зі штангою. В цілому, радує, що ми знову не пропустили, але в грі нам ще потрібно додавати, особливо біля воріт суперника. Нас чекає непростий відрізок, але ми готові до будь-яких труднощів, - сказав Шабанов.Ua-football

Серхіо Наварро: "В матчі з "Динамо" "Карпати" можуть сподіватись на першу перемогу в сезоні"

обіцяний атакувальний футбол? На мою думку, ми вже граємо в атакувальний футбол. Деякі елементи вже чітко помітні. Ми наближаємось до воріт суперника і створюємо нагоди. Звісно, якщо ми не реалізовуємо свої моменти, то нас за це карають. Будемо намагатись, щоб...Галичина спортивная

Кропивницька «Зірка» в першому домашньому матчі зіграла в безгольову внічию (ФОТО, ВІДЕО)

його. За кілька хвилин Прядун завершував стрімку контратаку ударом у дальній від воротаря кут, проте м'яч пролетів упритул біля стійки воріт суперників. По перерві червоно-жовті додали у швидкості, почали більше підключати фланги, контролювати м'яч. Особливо загострили ситуацію на полі господарі...Гречка

неї був дебютний поєдинок у другій лізі. Нива у Вишнівці приймала команду Арсенал-Київщина. Тернопільські футболісти створили ряд небезпечних моментів біля воріт суперника, але відзначитися змогли лише у доданий арбітром час. На 91-ій хвилині Олександр Апанчук відкрив рахунок, замкнувши головою подачу...Online.ua

Віталій Рябушко). Звітний матч команди розпочали без розвідки. Футболісти Інгульця з перших хвилин більше контролювали мяч, намагаючись загострити гру біля воріт суперника. Вже на 5-ій хвилині матчу біля воріт Євгена Ширяєва виник перший напівмомент: після подачі Віталія Рябушка зі штрафного...Online.ua

у яких грає Шахтар у чемпіонаті України - найскладніші для будь-якого тренера. 80% гри відбувається на останніх 30-40 метрах від воріт суперника. 11 гравців закриті в обороні, ставлять "автобус". І ось вам треба розкрити зони, де їх в принципі немає.Чемпион

Кривцов: Три очки в протистоянні з головним конкурентом дуже важливі

поля. Ви це відчули? Ми відштовхуємось від наших дій. Шахтарю важливо дотримуватися своєї тактики: більше контролювати мяч, створювати моменти біля воріт суперника та відводити гру подалі від власних. Зараз у центрі оборони ви виходите разом з Ярославом Ракицьким.Ua-football

Юніори "Карпат": Два спаринги в один день

першим номером і місцями це у них виходило не погано. І саме підопічні Андрія Тлумака першими завершили свою атаку взяттям воріт суперника, відкривши рахунок у матчі в середині першого тайму. Після стрімкої атаки Желізко, якого партнери вивели один на один,...Галичина спортивная

Подвоїла перевагу команда Романа Санжара після стрімкої контратаки лівим флангом. Гречка

Кирилюка не принесли, а кременчужани, "прощупавши" господарів підлаштувалися під швидкий стиль гри і зуміли вирівняти ситуацію. Перший удар в бік воріт суперника завдавав Руслан Качур з лінії штрафного майданчика на 8-й хвилині матчу, але "шкіряна куля" звалилася з ноги нашого...Online.ua

без розвідки. Тільки-но пролунав стартовий свисток арбітра матчу, як обидві команди намагалися організувати швидку контратаку і створити небезпечний момент біля воріт суперника. І в першій своїй атаці наші земляки мали шанс відкрити рахунок, але після подачі кутового, Євген Банада пробив...Online.ua

Три пропущені голи за 6 хвилин: ФК Буковина програла від Львова

а штрафний виконував Тарас Сивка. Після пострілу Тараса мяч, який влучив у стійку та голкіпера Андрія Жука, опинився у сітці воріт суперника. Капітан Буковини оформив перший дубль у своїй професійній футбольній карєрі. Міг забити Тарас і втретє. Увійшовши у штрафний...0372.ua

але не переграв голкіпера суперника Артура Денчука. У компенсовані хвилини матчу після передачі Романа Світличного Віталій Рябушко пробив під перекладину воріт суперника голкіпер перевів мяч на кутовий. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь Інгульця. Це перша перемога Інгульця над...Online.ua

Винники доводять серйозність своїх намірів

Руслана Мостового демонструвати змістовну гру. Щоправда, в першому таймі мінімальна перевага була на боці ковалівців, які частіше створювали моменти біля воріт суперника. Власне, вони й мали відкривати рахунок на 14-й хвилині, однак після потужного удару здалеку м‘яч влучив у перекладину,...Галичина спортивная

Картушова, який і підійшов до мяча виконати штрафний удар. Постріл півзахисника Десни видався вдалим і мяч затрепотів в нижньому куті воріт суперника, тим самим відкривши лік забитим голам чернігівської команди в новому чемпіонаті. На 35-й хвилині Андрій Мостовий завдав потужного...Online.ua

лаві запасних і думаючи про хороший шанс потрапити до фіналу змагань. У першому таймі матчу мали 5 моментів для взяття воріт суперника, але жодним з них не скористалися. А наприкінці тайму пропустили два мячі. При першому взятті воріт голкіпера нашої...Online.ua

Динамо розгромило Спарту в заключному спарингу в Австрії

але чехи масово пресингували киян, не дозволяючи їм перейти до рішучих дій. Але ледь не перший стандарт призвів до взяття воріт суперника - після подачі кутового чехи вибили м’яч подалі, але його підхопив Ярмоленко та влучним ударом метрів з 20-21-го...Unn.com.ua

Олександрія зіграла внічию з Панатінаїкосом

за м’яч. Гравці обох команд основну увагу приділяли надійному захисту, а за рахунок швидких випадів намагалися організовувати небезпечні моменти біля воріт суперника. Заслуговує на увагу атака «Панатінаїкоса» на 28-й хвилині, але Дімітріс Курбеліс, який її завершав, пробив над перекладиною. На...Спорт.ua

Дубль Бонавентуре допоміг Брюгге розбити Олександрію

Бонавентуре — 3:0. Наші земляки не відсиджувалися в обороні, а при нагоді йшли вперед і створили кілька гострих моментів біля воріт суперника, але, на жаль, своїми шансами не скористалися. 05.07.2017р., 19:00, Гардерен, стадіон «De Veluwse Boys» «Брюгге» — «Олександрія» —...Спорт.ua

Псел вирівняв гру та почав контракувати, але надійно грав захист і воротар Колоса. Тижневик «ЕХО