воріт суперника

зміг обіграти - 2:1. В стороні від тріумфу свого колективу не залишився й наш футболіст. В активі Льопи перше взяття воріт суперника, причому Дмитро, який, як відомо, вражаючими габаритами не відзначається, забив головою! Про велику значущість Льопи для своєї команди...Чемпион

Не використав свій момент при пробитті штрафного і Андрій Бацула, хоча м'яч і пролетів після його удару впритул зі стійкою воріт суперників.Визначальною стала 70-а хвилина, коли арбітр Ігор Пасхал показав другу жовту картку Есеолі, вирішивши, що Адерінсола симулював у нападі.За...Гречка

цієї зустрічі, але, на жаль, не досягли успіху в тому, що добре вдалося господарям поля - реалізація створених епізодів біля воріт суперника.   Зі стартовим свистком дніпряни взяли м'яч під контроль, намагаючись грати широко і неодноманітно. Молодість і відсутність досвіду...Vpoltave.info

Карпати - Волинь.

Склад Волині не рясніє зірками, але такі фігури як Редван Мемешев, Сергій Петров та Артем Дудик можуть створити небезпеку біля воріт суперника. Ось тільки кадрова ситуація у Волині напередодні матчу у Львові не найкраща. Відразу два важливих гравця основи пропустять...Новини футболу

"Карпати" U-19 - "Зірка" U-19 - 3:0

кулю в дальню лузу. А от в інших створених гольових моментах, у господарів з реалізацією не складалося. Хоча до взяття воріт суперника вони були близькими не один раз. Зокрема, двічі гостей рятувала поперечина, а вищезгаданий Віталій Микитин змарнував відмінну нагоду...Галичина спортивная

"Львів" U-19: Несподівана поразка на виїзді

кутового на додаткових хвилинах. Львів в свою чергу нічого не зумів протиставити чернівчанам. За 90 хвилин жодного удару в площину воріт суперника. В підсумку заслужена перемога госпордарів поля. Інформаційна служба ФК...Галичина спортивная

після матчу на Камп Ноу. Це футбол. Ми планували грати у високому темпі і наносити велику кількість ударів в ствір воріт суперника, але нам не вистачило гостроти в завершальній стадії атак. Це була хороша гра у виконанні двох хороших...1NEWS

після матчу на Камп Ноу. "Це футбол. Ми планували грати у високому темпі і наносити велику кількість ударів в ствір воріт суперника, але нам не вистачило гостроти в завершальній стадії атак. Це була хороша гра у виконанні двох хороших команд",...Чемпион

лідерів групи, сумській "Барсі" з рахунком 0:2. Житомиряни непогано відіграли перший тайм, багато пресингуючи і створивши декілька небезпечних моментів у воріт суперника. Але першими пропустили після розіграшу кутового. На жаль, "стандарти" лишаються найбільшою проблемою житомирян. А в другому таймі господарі...Спортивний Житомир

Наші в збірній 25-го туру УПЛ

Крім величезного обсягу роботи в своєму штрафному майданчику 30-ти річний центрбек також відзначився і біля воріт суперника. Новости Александрии

Підсолоджена пігулка: ЛУФК U-15 - СЕЛ "Байєр" U-15 - 7:4

справу зроблено. А даремно — німці рук не опустили і упродовж наступних двох з половиною хвилин зуміли довести до взяття воріт суперника дві свої атаки. Тож за дві хвилини і дев’ять секунд до завершення ігрового часу на табло горіли цифри,...Галичина спортивная

Підопічні Олександра Омельчука не змогли схилити шальки терезів на свій бік. У першому таймі футболісти обох команд практично не створювали небезпеку біля воріт суперників. Vpoltave.info

"Волинь" U-19 - "Карпати" U-19 - 0:3

за надмірне намагання надто часто взяти гру на себе. Тому по перерві й не вдавалося доводити свої атаки до взяття воріт суперника. Що ж до «Волині», то окрім кількох спонтанно створених напівмоментів у «хрестоносців» фактично більше нічого й не було.Галичина спортивная

удар по воротах у Єловчича не вийшов. Початок другого тайму не дав переваги жодній команді, та й помилок біля своїх воріт суперники майже не припускалися. За перші 10 хвилин другої половини гри шанси змінити рахунок на табло мали Білоцерківець та...Spy-Football

Кракова (останній нині переживає не кращі часи й замає п’яту позицію) в останньому матчі свого колективу. Однак свій успіх біля воріт суперника Путівцев нівелював тим, що забив іще й своєму голкіперу! Матч закінчився домашньою поразкою клубу з Нєчиці з рахунком...Чемпион

Олег Дулуб: "Не сподобався психологічний стан гравців перед грою, мені вже самому цікаво, що відбулось"

Перш за все, це було видно щодо психологічного стану. Кінцівка матчу була для глядачів, а не для тренерів. Хотіли підсилити атаку та змістити гравців ближче до воріт суперника. Галичина спортивная

коментувати. Це один з них. Наша команда намагалася робити все, було багато гольових моментів. Ми проводили майже весь час біля воріт суперника. Натомість Чорноморець, пройшовши кілька разів до наших, скористався моментами й забив", - зазначив він. "Це футбол, і тому...Чемпион

одразу втілилася у гол. Бернард класно обігрався з Бланко Лещуком, вийшов на ударну позицію та поцілив точно у дальній кут воріт суперника. Вже через 10 хвилин гості відповіли своїм шикарним голом. Андрієвський в один дотик класним ударом з лету поцілив...Еспресо TV

чолі з Торстеном Фрінгсом. Двічі за матч наш представник вдало йшов у відбір, одного разу навіть зумів влучити в отвір воріт суперника, та ще й записав у свій актив непоганий відсоток точності передач - більше 60%. Втім, результат матчу, а...Чемпион

пройшла під диктовку господарів поля, втім пробити оборону сумської команди їм так і не вдалося. «Містяни» також гострими моментами біля воріт суперників не запам’ятались. Єдиний гольовий момент у сумчан був на 70-й хвилині, коли Коновалов вийшов один на один із...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини