ворскла полтава

Ковпак подпишет контракт с Полтавой

Ковпак уже подписал контракт с полтавским клубом, однако детали соглашения пока неизвестны. Sportgid

ЗМІ: Полтава підписала Ковпака

Досвідчений нападник підписав контракт з місцевим футбольним клубом, деталі якого не розголошуються. Також Олександр провів три матчі в складі збірної України. Ua-football

Жеребкування третього попереднього етапу Кубка України відбудеться 4 серпня

Базовий день матчів - 20 вересня. Команди, які братимуть участь в третьому попередньому етапі Кубка України: "Гірник-Спорт" Горішні Плавні "Арсенал-Київ" Київ "Дніпро-1" Дніпро Ua-football

«Ворсклу» и «Динамо» рассудит Абдула

Работу арбитров оценит инспектор ФФУ Юрий Мосейчук (Черновцы). Динамо Киев от Шурика

Олег Борисович Ратій народився 5 липня 1970 року в Харкові. Online.ua

Вирішальним у зустрічі став другий тайм, наприкінці якого Артур Загорулько сильним ударом приніс перемогу полтавцям 2:1. Online.ua

Александр Мелащенко: «Лобановский сказал: «Чего тебя туда потянуло?..»

- Александр, тяжело было принимать решение закрыть такое историческое заведение? Надо было просто бежать вперед, а мяч меня сам находил. Команда №1

Стали відомі дати та час початку матчів пятого туру чемпіонату УПЛ. Online.ua

У компенсований до матчу час моментів підопічним Романа Монарьова створити також не вдалося. Златопіль

Але натякає, що отримав чимало знань, щоб стати шукачем скарбів. Скарб єврейського кагалу Кременчука Про цей скарб розповідав AVтограф кілька років тому. Online.ua

Артур ЗАГОРУЛЬКО: «Победа была для нас принципиальной»

Сегодняшняя победа для нас была принципиальной, ведь мы никак не могли переиграть «Зирку» в прошлом чемпионате. Сразу на эмоциях и не вспомню комбинацию, после которой мы забили второй гол. Спорт.ua

Ворскла - Зірка 2:1.

"Ворскла" (Полтава) - "Зірка" (Кропивницький) 2:1 Голи: Загорулько 84 - Оганесян 21 (авт.), Драченко 25 Ua-football

Грачев: Игра со Сталью оказалась очень непростой для Шахтера

О поединке «Шахтер» - «Сталь» Насколько сейчас «Шахтер» готов к такой закрытой игре в чемпионате Украины? Ukrainefootball.net

Кропивницька «Зірка» організувала собі поразку в Полтаві (ВІДЕО)

Проте вже на 20-й хвилині вдалось забити Ворсклі. Ворскла (Полтава) Зірка (Кропивницький) 2:1 (1:1). Делегат ФФУ: Дігтяр Олександр (Полтава). Гречка

«Ворскла» переграла кропивницьку «Зірку»

«Ворскла» - «Зірка» 2:1 Детальний звіт про матч і відео голів дивіться на «Полтавщині Спорт». Интернет-издание «Полтавщина»

Олександр Музика повернувся до ФК "Тернопіль"

Перший прихід Олександра до муніципалів датується 2015 роком. Народився Олександр Музика 14 березня 1991 року в Стаханові. Галичина спортивная

Монарев: Зирке не хватило агрессии в атаке

Перемогу в поєдинку з рахунком 2:1 здобули господарі. "Зірка" відігралась дуже швидко. Футбол Полтавщини

Теперь Николая Матвиенко ждет встреча с Андреем Ярмоленко

Армянское дерби в пользу Кадымяна В первом тайме соперники обменялись голами. Команда №1

Главный тренер Зирки рассказал об игре в Полтаве с Ворсклой (1:2) Ua-football