воротар

Гвардіола на матч з Шахтарем взяв 21 футболіста

За повідомленням офіційного сайту англійської команди, до України Пеп Гвардіола з собою взяв 21 футболіста: Воротарі: Едерсон, Деніел Грімшоу, Аро Муріч; Ua-football

Українському воротарю зламали щелепу

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він вийшов з воріт і невдало зіткнувся із суперником. Юрчуку одразу повезли в лікарню, де виявили струс мозку і перелом виличної кістки щелепи. Sportanalytic

У Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського турніру з дворового футболу

та футбольні м’ячі, а головний переможець із Полтавської області — сертифікат на побудову сучасного футбольного майданчика у своєму місті. Кращим воротарем турніру було визнано Ігоря Близнюка, кращим захисником — Артема Воловича, кращим гравцем — Дмитра Бординського. Організатори впевнені, що подібні...HP i B LIFE

Балашов: Ми змусили помилитися захисника і воротаря Чорноморця

важко грати. Моменти були з боку обох команд, але нам більше пощастило. Ми більше хотіли перемогти, змусили помилитися захисника і воротаря, що призвело до взяття воріт. - Як працюється під керівництвом В'ячеслава Шевчука? - В...Ua-football

Шастал, здавалося, втратив момент, пробивши вже з лінії поля у сторону воріт. У простій ситуації Мегреміч невдало скинув м'яч своєму воротарю. Та зробив це настільки незграбно, що м'яч потрапив до того ж Шастала, і він пробив у ближній нижній кут...24 канал

також Ранцевс, свою ж українці закинули в третьому – постарався Ігнатенко. За 9 секунд до кінця зустрічі Юліус Шуплер зняв воротаря, але зрівняти рахунок українська команда так і не зуміла. Окремо варто відзначити гру воротаря "Курбадса" Улдіса Калпа, який, в...24 канал

Эвертон - Кристал Пэлас 2:0.

АПЛ. Эвертон благодаря двум поздним голам вырвал победу над Кристал Пэлас

Евертон - Крістал Пелас 2:0 Голи: Калверт-Льюїн (87), Тосун (89) На 60-й хвилині Мілівоєвіч не забив пенальті (воротар) Ua-football

Винниківський "Жупан" вдало розпочав боротьбу у Кубку Осені

закінчився з рахунком 0:0, а в серії післяматчевих пенальті сильнішим виявилися винниківчани, здобувши суху перемогу 3:0. Героєм цього матчу став воротар "Жупану" Володимир Пігура, який парирував всі одинадцятиметрові удари...Винники Plus

"Пушкаш Академії" (0:1). Єдиний гол в матчі вийшов дуже ефектним, коли Янош Гедеус зміг забити гол з центру поля, а воротар "Ферценварошу" просто не встиг зреагувати на м'яч. Захисник "Академії" запам'ятає його на все життя. Сергій Ребров прокоментував першу поразку,...24 канал

Тренер Волині каже, що знав підсумок поєдинку ще до його початку

виходило завдяки другому форварду. Ми зняли одного опорного півзахисника і це дало свої плоди. Я можу дуже добре оцінити нашого воротаря, він зіграв дуже добре, не винен у пропущеному голі, виручив нас декілька разів. Якщо буде далі так грати ми...Ua-football

відбувся в Новограді-Волинському, "жовто-зелені" мінімально обіграли чернівецьку "Буковину". Переможний гол на 67 хвилині забив Денис Скепський. Денис пробивав пенальті,влучив у воротаря, але зумів першим встигнути на добивання і виправити свою помилку, таки закинувши м'яч у ворота. Здобуті три очки дозволили...Спортивний Житомир

Ми не заслуговували на поразку»

Треба було відрізати футболістів "Львова" одним дотиком. У перерві підкоригували гру, почали рухатися більше, але добре зіграв воротар суперника. Можна було випустити його на уколах, але не стали цього робити.Ua-football

Анри: Не о таком дебюте я мечтал

поспілкувався з журналістами про матч зі "Страсбуром" (1:2). Обставини зіграли проти Анрі в його дебютному поєдинку в якості тренера: молодий воротар Сейду Сі пропустив не самий складний м'яч, Фалькао отримав травму ще в першому таймі, а один з гравців, який...Ua-football

U-21: ФК "Львів" впевнено переміг "Арсенал-Київ"

нижній кут, а після цього Араужо не вистачило акцентованого завершального удару. Непогано до м’яча приклався Савошко на 21-й хвилині — воротар витягнув «сферу» з-під поперечини. Невдовзі Білий перехопив м’яча у центрі поля і розпочав контратаку, яку сам і завершував, пробиваючи...Галичина спортивная

Пятов: С семи лет стою в воротах - почувствовал, что мое

Звісно, є гарні й погані матчі, але такий футбол. Якщо зявиться сильніший від мене воротар, залюбки поступлюсь йому місцем. Передусім хочу бути гарною людиною, кількість матчів для мене другорядна".Ua-football

Воротар Барселони Марк-Андре тер Штеген декілька разів ефектно врятував команду у важливому поєдинку з Севільєю. Як наслідок, він отримав багато компліментів від журналістів і вболівальників. Барселона в центральному матчі 9 туру Прімери впевнено перемогла Севілью – 4:2. Каталонці вийшли на...24 канал

Грубая ошибка вратаря привела к первому поражению Реброва во главе Ференцвароша

програв зі своєю командою в чемпіонаті Угорщини. Результат зустрічі з ФК "Академія Пушкаша" вирішив удар зі своєї половини поля Хегедюша. Воротар "Ференцвароша" Денеш Дібус не передбачив, що суперник зважиться на такий удар, і не зміг вчасно повернуться в ворота. Іван...Ua-football