Екс-воротар збірної України переходить в іноземний клуб

Зараз я розглядаю деякі варіанти продовження кар'єри. Якщо все складеться, то найближчим часом я підпишу контракт. "Зоря" оформила трансфер ще одного новачкаСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Україна U-17: подробиці підготовки до матчів з Ізраілем

Під час цього збору головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов розраховує на 20-х футболістів. Sportgid

Буффон залишиться в запасі Ювентуса в туринському дербі

Нагадаємо, що контракт Буффона з "Ювентусом" закінчується в кінці сезону. У нинішньому чемпіонаті досвідчений воротар зіграв в 11 матчах "Юве" з 24.Ua-football

Олімпіада-2018.

Достроково, незалежно від результату заключного поєдинку, визначився переможець групи А в олімпійському хокейному турнірі. Перемогу над швейцарцями підопічним Йозефа Яндача принесла шайба, яку закинув на контратаці після ідеальної передачі Яна Ковара Домінік Кубалік. Ua-football

Шуст: В перерві Скачко підвищив тон і сказав, як треба грати

Воротар "Ворскли" Богдан Шуст розповів, чому полтавська команда стала грати краще в другому таймі матчу з "Вересом" (1:0). "Звичайно, в перерві тренер підказав, як потрібно грати, десь підвищили тон, це зрозуміло, нам самим не сподобалася наша гра, ми розуміли, що...Ua-football

Суперник "Шахтаря" погодився продати воротаря за 80 млн євро

Воротар римської "Роми" Аллісон потрапив до сфери інтересів "Ліверпуля". Футбольні трансфери

хороших полях. А до цієї гри - готувалися на штучному. На поле такої якості вийшли сьогодні вперше. Звісно, попереджали і воротаря, і гравців, що іноді треба просто притримати м`яч, аби дати партнерам перевести подих. Хлопцям було дуже важко. Це -...Все

Олексій Шевченко: Я не програвав конкуренцію Луніну

Мені в цьому допомагає колишній воротар Геннадій Жилкін. Зараз я розглядаю деякі варіанти продовження кар'єри. Якщо все складеться, то найближчим часом я підпишу контракт.Ua-football

Экс-форвард Динамо не помог аутсайдеру в матче с Валенсией

карточку отримав). Марселіно Тораля дуже потішила ця вольова перемога, яка ледь не вислизнула з рук на заключних секундах, коли воротар "Малаги" прийшов до штрафного майданчика суперника і дуже небезпечно пробив головою.Ua-football

Шикарный гол арендованного у Барсы игрока в ворота команды Зеедорфа.

прекрасним результативним ударом на 61-й хвилині. Футболіст отримав м'яча на підступах до штрафного майданчика суперника і прицільно пробив під поперечину. Воротар Рубен, який поки що не дав шансів Максиму Ковалю (цей матч пропускав через травму) дебютувати в чемпіонаті Іспанії, виявився...Ua-football

Жиру допоміг Кабальєро відбити пенальті в ворота Челсі

пенальті. Олів'є Жиру розташувався в полі видимості перед Віллі Кабальєро, і коли хавбек "Халла" Девід Мейлер пробивав пенальті, встиг вказати воротареві "Челсі" в який кут буде пробитий удар. Кіпер "синіх" послухався поради Жиру і відбив пенальті. В результаті, матч закінчився...Ua-football

Худжамов: Поки буде поділ на шістки, результат залишається важливіше гарної гри

Воротар "Маріуполя" Рустам Худжамов розповів, в якому стані команда підходить до відновлення сезону. Ми забагато пропустили в першій частині чемпіонату. У мене так вперше. Тому під час підготовки акцент робився і на оборону. У спарингах потрібно було отримати картинку, що...Ua-football

"Карпати" U-19 у Нідерландах: перша поразка та розгром "Сент-Трюйдена"

другому таймі, адже решту поєдинку саме карпатівці домінували на полі. Дублем відзначився Андрій Ременюк: півзахисник класним ударом розвів м’яч та воротаря по різних кутах — 3:2.Остаточний же рахунок зафіксував Олег Кос, який на повну скористався помилкою кіпера «Сент-Трюйдена» при виході...Галичина спортивная

році, а для гостей - останній на груповому етапі. Тому боротьба вийшла надзвичайно напруженою. В першому таймі після помилки нашого воротаря гості відкрили рахунок вже на восьмій хвилині матчу. Відігратися до перерви в нашої команди не вийшло. Але вже на...Спортивний Житомир

Балкани вирушили на турецький збір

Воротарі - Олексій Паламарчук, Богдан Лободров, Сергій Лукаш Ua-football

Ще один іспанський клуб втрачає українця

Український воротар Максим Коваль не зможе взяти участь у сьогоднішньому матчі чемпіонату Іспанії. Іспанський клуб втратив українцяСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic

Визначено форму на матч «Сталь» - «Олександрія»

«сталевари» зіграють у формі темно-синього кольору, воротар - зеленого.Новости Александрии

з середини першого періоду, коли фаворитки мали подвійну більшість, але пропустили перехоплення Анни Шохіної, яка втекла від суперниць і переграла воротаря Флоренс Шеллінґ один в один. На другий період збірна Швейцарії начебто вийшла сконцентрованішою. Дві закинутих у ворота Надєжди Морозової...Ua-football

Воротар Бойко оцінив шанси "Динамо" на вихід в 1/8 фіналу Ліги Європи

Але, вважаю, що вся наша команда виконала установку на матч. Бойко відзначив втому фактором, який негативно позначився на діях команди у другому таймі. Unn.com.ua

Шальке - Хоффенхайм.

тримати емоції під контролем. Хайдель відзначив гідну гру Шальке в програному матчі з Баварією і закликав не гніватися сильно на воротаря і капітана Ральфа Ферманна, для якого гра в Мюнхені стала не найкращою в його кар'єрі. Крім того, Хайдель наголосив...Ua-football