воротар

ФК «Львів» не впорався з кращою командою України

лінії воріт Ракицький. Покарання від Шахтаря прийшло майже миттєво: Мораес віддав розрізний вертикальний пас на Марлоса, який підсік сферу над воротарем і відправив її у сітку воріт. Львівяни, продовжували шукати щастя біля воріт суперників на стандартних положеннях. Після одного з...Щоденний Львів

відпочинку гості з Костополя заграли активніше. Спочатку на 59 хвилині оборонці уманчанок не встежили за Корнацькою, яка залишившись одна перед воротарем влучила точно в нижній кут воріт - 1:1. А на 71 хвилині блискучий удар у дальню дев'ятку воріт видався...Жіночий футбол України

"Наполі" орендував воротаря "Арсенала"

Голкіпер "Арсенала" Давид Оспіна перейшов в "Наполі". Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

голів. Найкращий шанс забити у "Миколаєва" був на початку другої половини. Цапій заробив пенальті, Семенина його взявся виконувати, але дуель воротареві гостей програв. І все ж Ігор зумів виправитися результативним ударом за десять хвилин. Наприкінці гри івано-франківцям не відмовиш у...Бліц-інфо

ФК "Львів" удома поступилися "Шахтарю"

максимальну кількість очок зі Львова, залишивши свої ворота сухими. У першому таймі, на 14-й хвилині, Ярослав Ракицький вперше перевірив пильність воротаря "Львова" своїм фірмовим дальнім ударом зі штрафного, але голкіпер був на місці. Через кілька хвилин 19-й номер львів'ян Аугусто...Ваші новини

Саламаха красиво пробивав "ножицями" через себе - вище. А Данило Книш не реалізував вихід тет-а-тет із Максимом Бабійчуком, програвши дуель воротарю. Фінішний штурм воріт господарів у виконанні нашої команди - також результату не приніс. Поразка - 0:1. Інформаційна служба НК...Все

В Новомосковську пройшов турнір з пляжного футболу

Новомосковський РЕС і Інтерпайп. Тайми в змаганнях з пляжного мініфутболу тривали по 13 хвилин. Команди складалися з 5 гравців і воротаря. Кубок переможця та грамоту за перше місце вже другий рік поспіль виборола команда Горгаз. Грамоту за друге місце отримав...Сайт города Новомосковска

тренерів. Переміг склад Фонсеки, повідомляє офіційний сайт "гірників". Примітно, що Паулу Фонсека, пробивав пенальті по воротах, на яких стояв юний воротар, і не зміг відправити м'яч у сітку. Головний тренер "Шахтаря" влучив у поперечину. @paulofonseca_oficial дети-участники проекта @letsplayfcsd во Львове.24 канал

Лопетеги: Не будем продолжать сезон с 5 вратарями - останутся трое

до його закриття. Важливі ті гравці, які є в команді, а не хтось інший. Навас і Куртуа? Це два чудових воротаря. Не думаю, що є рішення питання, як їх поєднувати. Будемо аналізувати ситуацію тиждень за тижнем. Вони обидва здатні грати...Ua-football

ФК "Арсенал-Київ" здобув перше заліковий бал в таблиці УПЛ

під дальню штангу 1:1. Найкращий момент аби вирвати перемогу господарі втратили ближче до закінчення основного часу. Після удару Сергія Гріня воротар був безсилим, але півзахисник Трубочкін виніс мяч із воріт. Примітно, що в компенсований час вилучення в Арсеналу отримав Андрій...Unn.com.ua

17 августа 2018 г.У період з 1916 по 1917 рік у збірну Бразилії викликалися Сідней Паллен, який народився в Англії, воротар Каземіро до Амарал - уродженець Португалії та італієць Франческо Поліс. Останній отримав запрошення в 1918 році.Збірна Бразилії 8 вересня...Чемпион

Про це гравець оборони розповів в інтерв'ю Sky Sport Italia. "Срна радив мені перейти в Кальярі. Чемпион

щоб ми стали людьми",- ділиться вихованець. Після фінальної гри організатори турніру вручили нагороди та кубки найкращим футболістам. Зокрема, відзначили найкращого воротаря, нападника та захисника. На завершення син Богдана Дебенка Ігор подякував командам за хорошу гру та побажав успіхів у майбутньому.Бліц-інфо

Іспанська преса: "Реал" не бачить для Луніна місця у складі

Український воротар Андрій Лунін принаймні цього сезону не матиме шансу проявити себе в основі "Реалу". Луніну ж залишається позиція третього голкіпера або...Sportanalytic

Кубок Присеймів

місце команда «Кароліна» з м.Бахмача, третє - команда «Білі роси». Кращим гравцем змагань було визнано О. Висоцького з Коропа, кращим воротарем О. Башука з м. Бахмача. Перможець та призери отримали грамоти та медалі, а усі учасники змагань пам’ятні сувеніри. Турнір...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

Білорусь U-20 отримала нагоду зрівняти рахунок в більшості, але пропустила сама. Севастьян Карпенко та Олександр Костіков втекли на побачення з воротарем і прекрасно скористалися своїм шансом. Остання шайба в цьому матчі була закинута вже в порожні ворота білорусів – дубль...24 канал

матчу після подачі кутового забила Олена Тарасенко. До гольового «стандарту» привели вдалі дії Діани-Дарини Цень, яка небезпечно пробивала низом, але воротар номінальних гостей зуміла перевести м’яч на кутовий, який у підсумку і став вирішальним. Отже, важка, але заслужена перемога «Карпат»,...Жіночий футбол України

Червенков: Могло бути і гірше

- Ви задоволені, що зіграли внічию. Могло бути і поразки? - Так, могло бути і гірше. В останні хвилини наш воротар Литовченко виручив...Ua-football

Наполи арендовал вратаря Арсенала

"Наполі" офіційно оформив оренду воротаря "Арсеналу" Давида Оспіни. У договорі про оренду включений пункт про викуп 29-річного гравця.Ua-football

футбольним клубом. Нажаль, перервати серію невдач підопічним Володимира Ковалюка не вдалося, повідомляє WestNews. Не допоміг й новачок клубу – досвідчений воротар Андрій Новак, який, щоправда, відбив пенальті. Але в 60-й хвилині «корабели» вже з гри забили – 1:0. ФУТБОЛ. Чемпіонат...Westnews