воротар

"Барселона" перемогла "Реал" в "Ель Класіко"

Ліонель Мессі встановив паритет у зустрічі. Далі події на полі розвивалися таким чином: обидві команди створили кілька гольових нагод і воротарі колективів здійснили ефектні сейви. На 73 хвилині Барселона зуміла вирватися вперед завдяки голу із-за меж штрафного майданчика у виконанні...Unn.com.ua

Мессі приніс перемогу "Барселоні" над "Реалом" на останніх секундах матчу

і відкрив рахунок на 28-й хвилині, після чого на 33-й Мессі скористався пасом Ракітіча, обійшов захисника і не залишив шансів воротарю мадридців. Після перерви у обох команд були моменти для взяття воріт, але у кінцівці зустрічі ситуація ускладнилася саме для...Зеркало недели (газета)

Україна програла другий матч на чемпіонаті світу з хокею

передачу з-за воріт, а Маласінскі відправив шайбу у сітку. Зрівняти рахунок українці зуміли в другому періоді, коли Благой зловив зненацька воротаря - шайба парашутом опустилася йому за спину. Однак втримати позитивний результат господарям не вдалося: Капіца прибрав захисника і розстріляв...Зеркало недели (газета)

Блогер: є одна річ, за що я ненавиджу пана Коломойського

існує. «Людина спеціально тупо убиває клуб на зло кому? Порошенку? Гройсману? А, що таке 400 тисяч боргів? За продаж лише воротаря Дениса Бойка у «Бешикташ», не кажучи вже про Конопоянку, «Дніпро» отримав 5 мільйонів. Не гривень, звичайно», — написав Павло...Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Україна програла Польщі і ризикує покинути дивізіон

Підопічні Олександра Савицького мінімально поступилися Польщі і максимально ускладнили собі питання виживання у дивізіоні. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Де Хеа готується покидати Манчестер

Воротар "Манчестер Юнайтед" Давід Де Хеа знов додав жару у вогню. Повідомляють Футбольні трансфери За інформацією Daily Mail, іспанський голкіпер виставив на продаж свої шикарні апартаменти.Страж воріт хоче виручити за свій дім в Манчестері 4,5 мільйони євро.Можливо, це перший крок...Футбольні трансфери

Віталій КВАРЦЯНИЙ: «Нічия була б закономірним підсумком матчу»

футболісти допускали багато браку. Команди створили багато гольових моментів. Нашій команді не вистачає майстерності, щоб завершити взяття воріт. Непогано зіграв воротар Боровик, у якого непогане відчуття місця, який правильно обирає позицію. Маю претензії до деяких молодих футболістів, які зіграли набагато...Спорт.ua

Було багато роботи, хоча футболісти допускали багато браку. Непогано зіграв воротар Боровик, у якого непогане відчуття місця...Sportgid

Наш воротар у стрибку витягнув удар Дениса Васіна зі штрафного. Небезпечно пробивав Олександр Акименко, удар якого парирував воротар сталеварів, не використав перспективний момент Федеріко Перейра. Вилучення: Есеола Адерінсола Хабіб (70, друга жовта картка).Гречка

Андрій Чіх: "Львову" було важко, але він не мав права так грати"

дві низькокваліфіковані команди. Нам забили на початку з пенальті, який ми ж і привезли. Другий м'яч - помилка захисників і воротаря - 0:2. Це при всьому, при тому, що ми змогли створити стільки моментів, що на нічию могли претендувати. Чернівці...Галичина спортивная

оборони і півзахисту до логічного футбольного завершення. За великим рахунком, можна згадати лише удар Шарпара, який став простою здобиччю для воротаря дніпрян Луніна.   На перерву команди пішли з єдиним забитим господарями голом.   Гості з Духовної столиці значно активніше...Vpoltave.info

Тотовицький забив гол у порожні ворота в чемпіонаті Бельгії

"Кортрейк", забив гол в матчі національної першості проти "Ейпена". Тотовицький скористався помилкою суперника на 91-й хвилині, коли перехопив м'яч, обіграв воротаря і точно пробив по порожніх воротах. Варто відзначити, що півзахисник зробив рахунок 2:3, а на 94-й хвилині "Кортрейк" зумів...Зеркало недели (газета)

Тотовицький забив феноменальний гол у чемпіонаті Бельгії

У вчорашньому матчі проти "Ейпена" Андрій спершу "вкрав" м'яч з-під носа у захисника суперника, потім впав на газон, піднявся, обіграв воротаря і забив у порожні ворота.Нагадуємо, що "Кортрейк" може викупити Тотовицького в "Шахтаря" за 4 млн євро.Сам Тотовицький сумнівається, що...Sportanalytic

"Реал" та МЮ можуть здійснити грандіозний обмін

"Манчестер Юнайтед" можуть влітку підірвати всю футбольну общину. Повідомляють Футбольні трансфери За інформацією The Sun, "Червоні дияволи" готові відпустити свого воротаря Давіда Де Хеа в столицю Іспанії.Натомість керманич МЮ Жозе Моурінью наполягає включити в даний трансфер когось із пари гравців...Футбольні трансфери

Воротар Балкан Олексій Паламарчук вибув на невизначений термін із-за важкої травми, яку він отримав у матчі 26 туру другої ліги з новокаховською Енергією. Голкіпер був змушений покинути поле тільки за допомогою лікарів вже на 15 хвилині після зіткнення з форвардом...1NEWS

удача, що ми надійно зіграємо в обороні. Зрозуміло, що ігри проти свідомо більш сильного противника виграються завдяки удачі, відмінній грі воротаря, реалізації нечисленних шансів", - додав фахівець. "Ми віддаємо собі звіт, що гра буде проходити в 30-40 метрів від наших...1NEWS

існує. «Людина спеціально тупо убиває клуб на зло кому? Порошенку? Гройсману? А, що таке 400 тисяч боргів? За продаж лише воротаря Дениса Бойка у «Бешикташ», не кажучи вже про Конопоянку, «Дніпро» отримав 5 мільйонів. Не гривень, звичайно», – написав Павло...Replyua

Україна поступилася угорцям у матчі-відкритті ЧС з хокею

вивів Україну на крок вперед. Перша половина третього періоду пройшла без закинутих шайб, але із жорстокими атаками. Пробити ворота угорського воротаря намагалися Артем Бондарєв і Роман Благой, але їм не вдалося обійти супротивника. Зрівняти рахунок (3:3) у матчі вдалося Ендрю...Unn.com.ua

Україна з боями поступилася Угорщині

Збірна України з хокею з поразки стартувала у дивізіоні ІА. Остання шайба влетіла вже у порожні ворота, коли Україна зняла воротаря. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Якщо виграємо Кубок області, заявимося на Кубок України серед аматорів, - Полтавець

от інші троє – нові люди в обласному футболі. Хто це і як ви один одного знайшли? – Перший – воротар Дмитро Козаченко з Дніпра, працює там помічником головного тренера аматорської команди. Остання професійна команда – луганська "Зоря". У нас...Про Все