воротар

"Білий Барс" поступився "Донбасу" у зустрічі лідерів УХЛ

ще в першому періоді 0:2. Другий період донеччани почали спокійніше, втім, ближче до середини періоду цілий каскад сейвів довелося здійснювати воротарю "барсів". Кіпер господарів із цією роботою довгий час справлявся, але Філіпу Матвієнко все-таки вдалося закинув першу шайбу в сезоні.Unn.com.ua

Манчестер Юнайтед зазнав першої поразки в нинішній Лізі чемпіонів

передає кореспондент УНН.У першому таймі гольові моменти виникали виключно у воріт швейцарців. Ромелу Лукаку не зумів реалізувати вихід віч-на-віч з воротарем, а в двох ударах головою Феллаіні, то захисник вибив м'яч з лінії воріт, то бельгійцю не вистачило точності. Також...Unn.com.ua

Голкіпер ЦСКА перервав рекордну серію за пропущеними голами в ЛЧ

Російський воротар "ЦСКА" Ігор Акінфєєв зумів не пропустити вперше з 2006 року в рамках матчу основної сітки Ліги чемпіонів УЄФА, інформує УНН...Unn.com.ua

Андерлехт - Баварія 1:2.

але замість поваги і пошани форвард отримав приголомшені погляди, повні розчарування. Поляк не реалізував два виходи один на один з воротарем, а в ще одному епізоді не пробив Ульрайха із забійної позиції. На початку другого тайму Баварії вдалося трохи збити...Ua-football

У чемпіонаті України з хокею відбулися два матчі. Нагадаємо, що нещодавно Динамо без шансів програло Кременчуку. Чемпион

"Челсі" став сьомим учасником плей-оф Ліги чемпіонів

права схибити. Ближче до завершення поєдинку лондонці влаштували розгром опонентам. Спочатку Сеск Фабрегас пробив на силу під ліву штангу - воротар Шехіч напрямок вгадав, але до м'яча не дотягнувся. Потім Вілліан, отримавши м'яч від Педро, змістився паралельно лінії штрафного і...Unn.com.ua

Акінфєєв уперше за останні шість років не пропустив гол у Лізі чемпіонів. Визначальним став матч проти Бенфіки (0:2). Таким чином, воротар ЦСКА перервав найдовшу в історії Ліги чемпіонів серію пропущених голів. До цього антирекорд становив лише 16 матчів поспіль. В...Чемпион

Акінфєєв перервав свій антирекорд

Воротар московського "ЦСКА" Ігор Акінфєєв, відігравши "на нуль" (2:0) в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з "Бенфікою", нарешті перервав свій антирекорд за пропущеними м'ячами в матчах ЛЧ. Нагадаємо, що до цього Акінфєєв пропускав в 43-х матчах турніру поспіль.Ua-football

"Челсі" і ЦСКА обіграли суперників

завдяки дублю екс-"гірника" Вілліана та двом пенальті. А от "Бенфіка" знову програла та ще й не забила, перервавши антирекордну серію воротаря ЦСКА Ігоря Акінфєєва.Ліга чемпіонів5 турГрупа AЦСКА - "Бенфіка" - 2:0Голи: Щенніков, 13, Жардел, 56Група C"Карабах" - "Челсі" - 0:4Голи:...Sportanalytic

Німецька преса: Ярмоленко був одним з кращих проти "Тоттенхема"

матч Ліги чемпіонів проти "Тоттенхема".Зокрема, він отримав оцінку 2,5, що є найвищим балом серед польових гравців "джмелів". Вище має лише воротар Роман Бюркі (2).Revier Sport: "На його правому фланзі атаки весь матч був рух. Вже на 13-й хвилині Ярмоленко почав...Футбольні трансфери

Хацкевич назвав 20 гравців, які вирушили на матч проти "Скендербеу"

Захисники: Морозюк, Кендзьора, Миколенко, Хачеріді, Кадар, Пантич, Піварич; Unn.com.ua

УЄФА відкрила голосування на своєму офіційному сайті, за підсумками якого буде сформована символічна збірна 2017 року. Чемпион

"Продексім" дав бій фавориту

"Лупаренсе" чемпіон України був явним аутсайдером, але тримав інтригу до останніх секунд. За рахунку 1:2 команда ризикнула і грала з воротарем у полі, але пропустила у порожні ворота третій гол.Додамо, що з нашої групи виходить лише переможець.Сайт Sportanalytic.com, читай новини...Sportanalytic

Без Мбокани, Гармаша, Буяльского, Виды и Гонсалеса

Вратари: Максим Коваль, Артур Рудько, Георгий Бущан. Mig.com.ua

Динамо: курс на Албанію / ФК Динамо Київ До списку футболістів, які вирушать з командою до Албанії потрапили: Чемпион

Скендрбеу - Динамо.

Воротарі: Георгій Бущан, Максим Коваль, Артур Рудько. Матч Скендербеу - Динамо відбудеться завтра. Ua-football

Я хочу, щоб після гри вболівальники повертались додому у гарному настрої, - новий тренер житомирського «Полісся»

із Едуардом Хавровим з командою прощаються і 11 гравців. Частину прізвищ голова ОДА назвав під час прес-конференції. «Покидає команду однозначно воротар Міхєєв, покидає команду однозначно Менжега, Онищук, покидає команду однозначно Вчора ми провогорили з Володимиром Івановичем про те, що Зайнчковський...Житомир.info