воротар

проти Хорватії У п'ятницю, 24 березня, в 5-му турі відбіркового турніру на чемпіонат світу Україна на виїзді поступилася Хорватії (0:1). Воротар "синьо-жовтих" Андрій Пятов дав післяматчевий коментар, в якому проаналізував важливі моменти зустрічі. "Перший тайм нам не вдався. Намагалися виходити...Znaj.ua

Хорватія - Україна: найкращі фото матчу

хвилині хорвати таки вийшли вперед: Калініч після красивого пасу п'ятою від Ракітіча потужно вистрілив з розвороту - без шансів для воротаря. Наприкінці Шевченко освіжив атаку Сидорчуком, Селезньовим і Беседіним, але це не допомогло гостям зрівняти рахунок. Ключові моменти матчу, відео...Зеркало недели (газета)

Головний невдаха АПЛ може повернутися до Іспанії

Воротар "Манчестер Сіті" Клаудіо Браво має шанс повернутися до Іспанії. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Хорватія мінімально обіграла Україну у відборі на ЧС-2018

хвилині хорвати таки вийшли вперед: Калініч після красивого пасу п'ятою від Ракітіча потужно вистрілив з розвороту - без шансів для воротаря. Наприкінці Шевченко освіжив атаку Сидорчуком, Селезньовим і Бєсєдіним, але це не допомогло гостям зрівняти рахунок. Збірна України зазнала першої...Зеркало недели (газета)

Хорватія - Україна.

Став відомий склад збірної України на відбірковий матч чемпіонату світу-2018 проти Хорватії Напередодні матчу українці втратили через хворобу півзахисника Руслана Малиновського. Букмекери називали фаворитами матчу Хорватія Україна господарів поля. Еспресо TV

Пятов готовий до гри із Хорватами

Воротар національної збірної Андрій Пятов поділився думкою щодо матчу із Хорватією. Пятов завірив, що Україна не приїхала в Хорватію відбувати номер, а зробить Sportgid

Пятов: Срна нам дуже допоміг

Воротар збірної України Андрій Пятов вже знає, кого хорвати випустять на поле у Загребі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Це йому розповів партнер по "Шахтарю" Даріо Срна, який буде присутнім на матчі. А от про тактичну схему чи сюрпризи екс-капітан вирішив не...Sportanalytic

"Скала" U-15 розійшлася миром з киянами

мяч задівши ногу суперника, опинився у воротах «Зміни». Відігралися кияни в другому таймі. Щоправда не обійшлося без грубої помилки нашого воротаря, адже удар гравець столичної команди завдавав ледь не з центра поля. Як азначив старший тренер «Скали» Олександр Єжаков, наша...Галичина спортивная

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що стала відома заявка збірної України на матч з Хорватією. Znaj.ua

Нагадаємо, що поєдинок Хорватія - Україна відбудеться сьогодні на стадіоні Максимір в Загребі. Znaj.ua

Срна возвеличив збірну Хорватії

вирішити долю матчу за 2 секунди, що на собі і відучує команда Шевченка.Срна переконаний, що хорватська дружина розпочне натиск на воротар України із перших хвилин і в Загребі зможе добитися позитивного результату.Додамо, гра відбору до ЧС-2018 між Хорватією та Україною...Футбол газета

закінчив у 16 років. Найкращих після неї брали в «Динамо-2» чи «Динамо-3», туди потрапив і Всеволод. Проте, наприкінці 1990-х років воротарю-вихованцеві динамівської школи було складно потрапити до основної команди через надзвичайно жорстку конкуренцію: Олександр Шовковський, В'ячеслав Кернозенко і Тарас Луценко.Vpoltave.info

господарі майданчика команда Виноградів-1. Призи та медалі від організаторів дісталися не тільки командам-призерам, але й кращим юним спортсменам. Так, кращим воротарем турніру був визнаний Мілан Баник (Виноградів), кращим бомбардиром Мирослав Бабяк (Ужгород), а кращем гравцем Станіслав Сабов (Сільце). Це вже...Голос Карпат

Воротар "Мілана" поб

"Манчестер Сіті" включився в боротьбу за голкіпера "Мілана" Джанлуїджі Доннарумму. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

команда Легенда (Коростень), а переможцем чемпіонату стала команда Промінь (Малин). Кращим бомбардиром чемпіонату став Петренко Дмитро (команда Фан-клуб Динамо). Кращим воротарем було визнано Антонова Євгена (команда Легенда), а звання кращого гравця завоював Зборовський Олег (команда Промінь). Під час урочистого закриття...Спортивний Житомир

Команда "Скала" U-15 розпочала з перемоги виступи на "Чорному морі"

став нападник «малиново-зелених» Василь Пасічняк, який відзначився «хет-триком». Два перші голи Василь провів у першому таймі. Спочатку, закинув «за комірець» воротареві суперника, який необачно вийшов із воріт, а другий гол став наслідком позиційної атаки нашої команди. Третє взяття воріт відбулося...Галичина спортивная

Екс-гравець "Шахтаря" впевнений в перемозі Хорватії над Україною

Колишній воротар "гірників" Стіпе Плетікоса вірить у своїх. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

Воротарі: Корпісало - Андерсен Воротарі: Берньє - Тальбо (Броссуа, 31:24) Чемпион