воротар

Воротар Ворскли Олександр Ткаченко став єдиним гравцем у складі української команди, хто отримав схвальні відгуки. У матчі 6 туру групового етапу Ліги Європи Ворскла на виїзді зустрічалася з португальським Спортингом. Зустріч пройшла на стадіоні Жозе Алваладе і завершилася розгромом гостей...ICTV

Разом з іншими, до поєдинку готується український воротар Андрій Лунін. Андрій Лунін став найкращим гравцем матчу Райо Вальєкано - Леганес.Чемпион

Андрій Лунін потрапив до заявки Леганеса на матч проти Сельти

"Сельта" на своєму полі прийме "Леганес". Разом з іншими, до поєдинку готується український воротар Андрій Лунін.Ua-football

Російська модель, яка зруйнувала шлюб футболіста Баварії і обожнює відверті фото.

Шлюб Хамеса Родрігеса з Даніелой Оспіни (сестрою воротаря Наполі) розпався ще в минулому році. Однією з головних причин розставання пари стала інтрижка футболіста з російською моделлю Ольгою, яка...Ua-football

Динамо мінімально обіграло Ворсклу

за останні півгодини ігрового часу небезпечних моментів було обмаль. Можна пригадати хіба що шанс Сідклея, який все ж не пробив воротаря. Поєдинок так і завершився мінімальною перемогою фаворита. Україна. УПЛ, 12 тур Ворскла Динамо 0:1 Гол: Циганков, 40...Тижневик «ЕХО

Воротар "Динамо" присоромив усіх киян

Голкіпер київського "Динамо" Георгій Бущан прокоментував поразку від "Яблонця" в Лізі Європи. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

Клуб Луніна отримав "Реал" в супротивники Кубку Іспанії

Команда воротаря збірної України Андрія Луніна ФК Леганес, дізналася імя суперника по 1/8 фіналу Кубку Іспанії з футболу, повідомляє УНН з посиланням...Unn.com.ua

Юнацька збірна України зазнала поразки в першому матчі Кубка чотирьох націй

У паралельному матчі Данія програла Словаччині з рахунком 3: 5. Відзначимо, що Україна тричі перемагала Угорщину перед цим. Угорщина одного разу обіграла Україну з рахунком 6:2. Ua-football

матчу з Яблонцем.Про це повідомляє Трибуна."Я вважаю, що пенальті був, але суддя вирішив по-іншому. Дотик був", - сказав Бущан.За словами воротаря Динамо, гол, пропущений на 10-й хвилині не вибив киян із колії."Не можу сказати, що перший гол вибив Динамо з...Чемпион

Эксперт рассказал, как Динамо помогли судьи в Лиге Европы

Долежал перехопив м'яча, вийшов один на один з Бущаном, прокинув м'яча повз голкіпера і впав на газон після маневру українського воротаря. Арбітр покарав Долежала жовтою карточкою за симуляцію, хоча повтор показав чітко з боку Бущана був фол. Сергій Шебек також...Ua-football

Вихованці Віктора Білорибця відзначились у трьох турнірах

1:1. Тому переможця визначали в серії післяматчевих пенальті. Тут краще себе проявили кобелячани, які забили три голи і пропустили один. Воротаря Лідера Івана Гуєвського визнали кращим голкіпером турніру, оскільки він не пропустив у іграх жодного мяча. Тренери полтавської Ворскли зацікавилися...Тижневик «ЕХО

УЄФА оприлюднив символічну збірну 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. До команди потрапили: Воротар: Ігор Акінфєєв (ЦСКА); 24 канал

На НСК "Олімпійський" команді зіграє матч Ліги Європи проти чеського "Яблонця". Перед матчем було затверджено, в формі якого кольору проведуть матч обидві команди. 24 канал

КДЮСШ Барса-2 м.Шостка тр. Мороз Ілля, махотке В'ячеслав, Яковенко Ігор За підсумками турніру були визначені кращі гравці по лініях: Кращий воротар - Товстоліткін Богдан (СДЮШОР Динамо м.Суми) Кращий захисник - Махотков Єгор (КДЮСШ Барса-1 м.Шостка) Кращий нападник - Бойко Олександр...Спортивний Житомир

вдалося Лерою Сане, який блискуче виконав штрафний. Саме німець Сане і приніс англійцям три очки, коли на 61 хвилині обіграв воротаря при виході з ним один на один 2:1. Український легіонер Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і відіграв 64...Спортивний Житомир

Наставник Ворскли обіцяє проблеми іменитому клубу з Португалії

В історії всіляке трапляється: навіть воротарі забивають! Надамо шанс проявити себе у грі з таким іменитим суперником іншим хлопцям.Ua-football

Чемпіон світу Касільяс повторив рекорд за кількістю перемог в Лізі чемпіонів

Колишній воротар збірної Іспанії, а нині ФК Порту Ікер Касільяс здобув 100-ту перемогу в карєрі Ліги чемпіонів, повідомляє УНН з посиланням на...Unn.com.ua

"Шахтар" не зумів перемогти "Ліон" та вилетів у Лігу Європи

Жуніор Мораес впіймав мяч та завдав точного пострілу. Французи нанесли 11 ударів по воротах Пятова за підсумками першого тайму, але воротар продемонстрував надійну гру. Вирівняти становище ткачі зуміли на 65 хвилині, коли Набілю Фекіру дали прийняти мяч у карній зоні...Unn.com.ua