вольова перемога

Роббен: У першому матчі після зимової перерви завжди непросто

Півзахисник "Баварії" Арьєн Роббен прокоментував вольову перемогу над "Фрайбургом" (2:1) в матчі 17-го туру Бундесліги. "У першому матчі після зимової перерви завжди непросто. Ми самі створили собі...Ua-football

Баварія дотиснула Фрайбург

Гол Роберта Левандовскі в доданий арбітром час приніс Баварії вольову перемогу над Фрайбургом 2:1.Новини футболу

КАН-2017.

Тоголезцям вдалося шокувати суперника вже на п'ятій хвилині, забивши швидкий гол. Ua-football

В матчі групового етапу Кубка Африки-2017 команда Марокко перемогла Того Про це повідомляє Depo. Марокко - Того - 3:1 Голи: Буаддуз, 14, Саісс, 21, Ен-Несірі, 72 - Доссеві, 5 ДеПо

боротьби поступилася сербським дівчатам - 0:3 (18:25, 12:25, 8:25). До цього були втрачені очки і з командою Латвії - 3:2, вольова перемога, яка віддалила від фінального етапу. В останній день змагань українки на класі переграли команду Чорногорії - 3:1 (26:24,...Чемпион

Другий тур чемпіонату України з водного поло відбудеться у Маріуполі

16-го грудня минулого року на водному майданчику басейну «МіКомп» у місті Кам’янське, поступаючись на екваторі гри двома закинутими м’ячами (2:4), вольову перемогу з мінімальним рахунком 7:6 здобули динамівці, які наразі й очолюють турнірну таблицю, випереджаючи слобожанців на три пункти. Водне...Галичина спортивная

Сьогодні, 14 січня, у СК "Політехнік" футбольний клуб Нива у 7-му турі Першої футзальної ліги (група А) з рахунком 3:1 переміг команду Скалат Спорт Тернопільщини

"Севілья" перервала серію "Реала" з 40 матчів без поразок

Тим не менш, на останніх хвилинах господарі поля здобули вольову перемогу. Зеркало недели (газета)

Вольова перемога "Ниви" над "Скалатом"

А вдруге кіпера "Скалата" пробив Пікуль після скидки від Кіцака. Тернопільська Перша футзальна ліга, група А (тур 7) Галичина спортивная

В матчі 20 туру італійської Серії А "Інтер" вирвав перемогу у "Кьєво" Про це повідомляє Depo. "Інтер" - "Кьєво" - 3:1 Голи: Ікарді, 69, Перішич, 86, Мартінс, 90+3 - Пеліссьє, 34 ДеПо

Інтер зумів дотиснути К

Нерадзуррі весь матч провисіли на воротах Стефано Соррентіно, але зуміли відзначитися лише у другому таймі і здобули вольову перемогу над К'єво (3:1). Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.Інтер — К'єво 3:1Голи: Ікарді, 69, Перішич, 86, Едер, 90+3...Новини футболу

Кубок Англії-2016/17 з футболу Матч 1/32 фіналу Кембрідж Юнайтед - Лідс 1:2 (1:0) Голи: 1:0 - Ікпеазу (25), 1:1 - Даллас (56), 1:2 - Моветт (63) Чемпион

Цуренко відкрила сезон перемогою в першому раунді турніру в Хобарті

у першому раунді змагань у Сіднеї, де поступилася американці Крістіні Макхейл. Остання спочатку програла перший сет, але в підсумку здобула вольову перемогу в трьох партіях - 4:6, 7:5, 6:2. Нагадаємо, раніше найкраща тенісистка України Еліна Світоліна вийшла в півфінал турніру...Зеркало недели (газета)

Наполі насилу дотиснув Сампдорію

Гол Лоренцо Тонеллі на п'ятій доданій хвилині приніс Наполі вольову перемогу над Сампдорією 2:1. Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.Наполі - Сампдорія 2:1Голи: Габбьядини, 78, Тонеллі, 90+5 — Хисай...Новини футболу

Кубок Англії.

У суботу сьомого січня зіграно більшість матчів 1/32 фіналу Кубка Англії, в яких підопічні Моуріньо розгромили "Редінг", "Арсенал" вирвав вольову перемогу у "Престон Норд Енд" на останніх хвилинах, а "Лестер" вибиває "Евертон". Манчестер Юнайтед - Редінг 4:0 Голи: Руні, 7,...Ua-football

МЮ вирвав перемогу у Міддлсбро

Завдяки голам Мартиаля і Погба на останніх хвилинах матчу підопічним Моурінью вдалося здобути вольову перемогу. Новини футболу

Чемпіонат Івано-Франківської області: Ураган-4 - ТрейдЗахідБуд - 2:3

Вольова перемога "ТЗБ" над "Ураганом-4" у перенесеному матчі пятого туру вищої ліги чемпіонату області з футзалу.Фаворитом у цьому двобої вважався "Трейд Захід Буд", адже у цій команді вдало поєднано досвід і молодість. Саме завдяки цим якостям "будівельники" виграли чемпіонат міста...Галичина спортивная

Фотоогляд важкої перемоги Славії у півфінальному матчі Кубку міського голови Рівного з футзалу. Телеканал Ритм

"Аталанта" на свистку дотиснула "Емполі"

З вольової перемоги стартував новий тур чемпіонату Італії. Команда з Бергамо вдома здобула перемогу, забивши гол за кілька секунд до фінального свистка.Sportanalytic