вольова перемога

Неймовірні емоції юнацької збірної України після виходу на Євро-2017 (відео)

2017 року. Команда Сергія Попова здобула путівку на континентальну першість завдяки м’ячу, забитому на третій хвилині компенсованого арбітром часу, та вольовій перемозі над командою Австрії із рахунком 2:1.Єдність

Збірна України U-17 вийшла на Євро-2017

ФФУ, передає УНН.Команда Сергія Попова здобула путівку на континентальну першість завдяки мячу, забитому на третій хвилині компенсованого арбітром часу, та вольовій перемозі над командою Австрії 2:1. Дублем у зустрічі відзначився Кащук, попри те що австрійці зусиллями Шміда першими відкрили рахунок...Unn.com.ua

2017 року. Команда Сергія Попова здобула путівку на континентальну першість завдяки м’ячу, забитому на третій хвилині компенсованого арбітром часу, та вольовій перемозі над командою Австрії, інформує сайт ФФУ. Передматчева ситуація була для українців не надто райдужною. Синьо-жовті мали лише три очки...Spy-Football

товариського поєдинку Португалія - Швеція У вівторок, 28 березня, відбувся контрольний матч, в якому збірна Швеції в гостях зуміла добути вольову перемогу в матчі з Португалією (3:2). Португальці відкрили рахунок в зустрічі зусиллями Кріштіану Роналду. А на перерву пішли навіть...Znaj.ua

Збірна України віком до 17-ти років пробилася на чемпіонат Європи

сайт ФФУ. Команда Сергія Попова здобула путівку на континентальну першість завдяки м’ячу, забитому на третій хвилині компенсованого арбітром часу, та вольовій перемозі над командою Австрії.Передматчева ситуація була для українців не надто райдужною. «Синьо-жовті» мали лише три очки...Sportgid

і вийшли до фінальної частини Збірна України U-17 з футболу вийшла на Євро-2017. У третьому турі еліт-раунду кваліфікації українці здобули вольову перемогу над Австрією (2:1). Українці посіли друге місце в групі з шістьма очками і завоювали путівку в фінальну частину...Znaj.ua

Збірна України U-17 гратиме на Євро-2017

2017 року! Команда Сергія Попова здобула путівку на континентальну першість завдяки м’ячу, забитому на четвертій хвилині компенсованого арбітром часу, та вольовій перемозі над командою Австрії. Передматчева ситуація була для українців не надто райдужною. «Синьо-жовті» мали лише три очки в активі...Галичина спортивная

ХК "Тампа-Бей" вирвав перемогу у лідера Західної конференції НХЛ "Чикаго"

і давати супернику шанси. Ми зобов'язані краще поводитися з шайбою", - зауважив головний тренер "Блекхокс" Джоель Кенневілль. Варто зазначити, що вольова перемога "Тампа-Бей" над "Чикаго" дозволила жителям півдня впритул наблизитися до зони плей-офф. За сім матчів до кінця чемпіонату всього...Unn.com.ua

Підопічні Юрія Калитвинцева здобули вольову перемогу, поступаючись в рахунку за підсумками першого тайму. На 37-й хвилині зустрічі Артем віддав гольову передачу на Максима Палієнко.Znaj.ua

Підопічні Юрія Калитвинцева здобули вольову перемогу, поступаючись в рахунку за підсумками першого тайму. На 37-ій хвилині зустрічі Артем віддав гольову передачу на Максіма Палієнко.Чемпион

Туреччина обіграла фінів, невдача Грузії

Відновилась кваліфікація до Чемпіонату світу 2018 року. Сербія здобула вольову перемогу у Грузії, повернувши лідерство у групі.Sportanalytic

Юніори "Скали" вдруге перемогли "Карпати"

того, як гості відкрили рахунок на 34-й хвилині, після атаки правим флангом і прострілу у штрафний майданчик. Отже у підсумку вольова перемога «малиново-зелених», які з бойовим настроєм очікують першої офіційної гри у цьому...Галичина спортивная

Ліга 1. ПСЖ здобув вольову перемогу над Ліоном, Монако розгромив Кан

Гості швидко вийшли вперед завдяки голу Лаказетта. За шість хвилин ПСЖ вийшов вперед завдяки голам Рабио і Дракслера. Новини футболу

Черкаські Мавпи посіли четверту сходинку регулярного чемпіонату (відео)

З антирекордом реалізації, але й з вольовою перемогою. "Черкаські Мавпи" напружено фінішували у регулярному чемпіонаті Суперліги, - повідомляє видання "Вікка".Вчасно (Черкаси)

прес потрапили футболісти ковалівської команди, яких намагалися у тому числі облити водою. Матч проходив на стадіоні у Вараші та завершився вольовою перемогою номінальних гостей 3:2. По ходу зустрічі суддя призначив три пенальті, два з яких у ворота рівненського клубу, а...Чемпион

"Черкаські Мавпи" закріпилися на четвертій сходинці регулярного чемпіонату

З антирекордом реалізації, але й з вольовою перемогою. "Черкаські Мавпи" напружено фінішували у регулярному чемпіонаті Суперліги.ВIККА

Черкаські Мавпи вирвали вольову домашню перемогу у МБК «Миколаїв»

збільшив різницю, а в гостей натомість відповідь не вдалася. Переможним акордом для черкащан стала атака з-під щита Кольченка. У підсумку вольова перемога, четверте місце в регулярному чемпіонаті та перевага власного майданчика в плей-оф проти БІПИ. Гравець матчу У переможців Кольченко...Миколаївська правда

БК "Миколаїв" на виїзді мінімально поступився "Черкаським мавпам"

натомість відповідь не вдалася. Переможним акордом для черкащан стала атака з-під щита О.Кольченка (22:16). У підсумку БК "Черкаськи мавпи" здобув вольову перемогу із загальним рахунком 67:61. Кращим гравцем матчу став миколаєвець В.Тоненко, який набрав 22 очки. У переможців кращим став...Unn.com.ua

Команда київського Динамо, складена з гравців 2002 року народження, здобувши вольову перемогу над збірною Києва (2:1), здобула Зимовий Кубок Дитячо-юнацької футбольної ліги 2017-го року. У матчі за третє місце юніори запорізького Металурга...Чемпион