вольова перемога

Свій виступ на першому в сезоні турнірі серії Великого шолома українка продовжила на головному корті Australian Open Rod Laver Arena вольовою перемогою над 59-ю ракеткою світу чешкою Катериною Синяковою, яку в ніч на середу переграла за 2 години 17 хвилин...Урядовий Кур'єр

Бондаренко зустрінеться з переможницею протистояння між бельгійкою Кірстен Фліпкенс і 19-м номеромпосівуМагдаленою Рибариковою зі Словаччини. У першому колі Павлюченкова здобула вольову перемогу над українкою Катериною Козловою (3:6, 6:4, 6:3). Бондаренко також виступить в парному розряді першого в сезоні турніру серії...Стик

змін у турнірному заліку не відбулося: олевський Штурм-Полісся попри поразку від авіаторів втримався на третій сходинці, а Нікітенко приніс Кварі вольову перемогу над ФК Інбев-2 й наразі Кварацхелія і Ко продовжують погоню за лідерами. Штурм-Полісся Авіатор 3:4 (3:2) Голи: Попович...Спортивний Житомир

Українська тенісистка здобула перемогу над росіянкою

Друга ракетка України Леся Цуренко успішно стартувала на Australian Open-2018. У першому колі легендарного турніру наша тенісистка у матчі-трилері здобула вольову перемогу над росіянкою Наталією Віхлянцевою.Високий замок

Цуренко здобула вольову перемогу над росіянкою

Українська тенісистка Леся Цуренко вийшла до другого раунду австралійського турніру серії Великого Шолома. Сьогодні вранці Леся програла перший сет росіянці Віхлянцевій, але потім зібралася і перемогла у двох наступних партіях. Sportanalytic

Цуренко пройшла росіянку в стартовому раунді Australian Open

росіянку Наталію Віхлянцеву і вийшла у друге коло Australian Open. Українська тенісистка, програвши першу партію, зуміла зібратися і здобути вольову перемогу. 1-й раунд Наталія Віхлянцева (Росія) – Леся Цуренко (Україна) – 6:3, 3:6, 4:6 Зазначимо, що Леся Цуренко перемогла...Зеркало недели (газета)

Прімера. "Барса" розбила "Сосьєдад", "Реал" знову програв

Мадридський "Реал" знову підвів свого тренера, а "Барселона" здобула космічну вольову перемогу. "Реал" - "Вільярреал" - 0:1 (ВІДЕО)ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Прімера.Sportanalytic

Ганновер здобув вольову перемогу над Майнцом В 18 турі Бундесліги Ганновер поступаючись до 31 хвилини 0:2, зумів не лише зрівняти рахунок (ще в першому...Чемпион

першого тайму поступалася Ворсклі-Сталкеру з рахунком 2:0. Але у другому футболісти з Великого Кобелячка забили три голи поспіль та здобули вольову перемогу 3:2. Матчі другого етапу чемпіонату почнуться вже 13-14 січня. Команди зіграють у одне коло девять турів. Виняток складає...Тижневик «ЕХО

Кубок французької ліги.

з рахунком 4:2 обіграв Тулузу. Господарі двічі поступалися в рахунку, проте двічі зрівнювали, і в підсумку, в кінцівці матчу, вирвали вольову перемогу. Ам'єн - ПСЖ 0:2 Голи: Неймар (53, з пенальті), Рабіо (78) Вилучення: Гюртне (34) Парі Сен-Жермен цілком бойовим...Ua-football

Гвардиола: Полуфиналы всегда трудны, и важно, как наши игроки среагировали на первый гол Бристоля

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола прокоментував вольову перемогу над "Брістоль Сіті" (2:1) в першому матчі 1/2 фіналу Кубка англійської ліги. "Сьогоднішній матч був цікавим у багатьох відношеннях. Треба...Ua-football

Прімера. "Валенсія" - "Жирона" - 2:1

"Валенсія" здобула вольову перемогу над "Жироною". Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Українські юніори обіграли Польщу в овертаймі

націй», участь у якому шостий рік поспіль бере юніорська збірна команда України. В стартовий день змагання підопічні Олега Ігнатьєва здобули вольову перемогу, у додатковий час здолавши однолітків з Польщі.«Синьо-жовті» протягом усього матчу володіли ігровою та територіальною перевагою, проте першими пропустили.Sportgid

Салах визнаний найкращим гравцем Африки 2017 року

збірної Замбії Патсон Дака став найкращим молодим гравцем Африки. Нагадаємо, що у фіналі останнього розіграшу Кубка африканських націй Камерун здобув вольову перемогу над Єгиптом з рахунком 2:1. Найкращим гравцем Африки 2016 року був визнаний футболіст англійського "Лестера" алжирець Ріяд Марез...Зеркало недели (газета)

Тоттенхэм - Вест Хэм.

з трьох поєдинків за цей тиждень. UA-Футбол робить свій прогноз на матч, виділяючи фаворита протистояння. Вчора команда Девіда Мойєса вирвала вольову перемогу над "Вест Бромвічем" і перервала 3-матчеву безвиграшну серію. Найкраще описати цей результат для "молотобійців" словом "доречно", бо він...Ua-football

Сергій Шевцов про завершення року і майбутнє МФК Кристал Херсон

закінчився раніше ніж у суперників, але в цілому виглядали достойно. У матчі за третє місце проявили характер і здобули важливу вольову перемогу. Розкажіть про рішення міської ради виділити кошти для фінансування клубу у 2018 році. Про яку суму йде мова?...Мост

забив на даний момент найшвидший гол в АПЛ цього сезону. Тоттенгем на виїзді здолав Свонсі - 2:0. Вест Гем здобув вольову перемогу - 2:1, забивши переможний гол на 93-й хвилині гри. Дубль у складі молотобойців на рахунку Енді Керрола. HAPPY...Чемпион

Гельзін: 2017-й рік став для Олімпіка історичним

гідно протистояли маститому грецькому ПАОК. Ми разом добули масу яскравих, історичних перемог, які надовго врізалися в нашу пам'ять. Тут і вольова перемога над "Ворсклою" (3:2), і перша перемога над "Динамо" (2:1), і успіхи в матчах з "Зорею", "Чорноморцем" і "Шахтарем".Ua-football

Клопп: Не можу вимагати більшого від Салаха

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп поділився коментарем про вольову перемогу над "Лестером" (2:1). Три очки "червоним" приніс дубль Мохамеда Салаха. "Вигравати матч ось таким чином - це максимальна сатисфакція. В...Ua-football

Ліверпуль здолав Лестер/Liverpool Fc Twitter Челсі не залишив шансів Сток Сіті, розгромивши гостей 5:0. А Ліверпуль здобув вольову перемогу над Лестером. Our final game in 2017 ends with five goals and three points!Чемпион