вольова перемога

Росія програла Мексиці та ганебно вилетіла з Кубка конфедерацій

Збірна Мексики здобула вольову перемогу над командою Росії в поєдинку 3-го туру групового етапу Кубка конфедерацій, таким чином залишивши росіян на 3 місці і всього...Футбол газета

Грандіозний ляп Акінфєєва

Збірна Мексики, добуваючи другу вольову перемогу поспіль, вийшла в півфінал Кубка Конфедерацій. Підопічні Хуана Карлоса Осоріо сьогодні переграли збірну Росії з рахунком 2:1.Ua-football

Расія вилетіла з Кубка Конфедерацій-2017

Програвши збірній Мексики (1:2), росіяни покинули Кубок Конфедерацій. У матчі заключного туру групового етапу Кубка Конфедерацій Мексики вдалося домогтися вольовий перемоги над Расією з рахунком 2:1.На гол Самедова гості відповіли двома влучними пострілами Араухо і Лозано. З-за цієї поразки росіяни...Новини футболу

господарів нічийний результат. У підсумку 1:1. Гра між юнацькими складами проходила за напруженої боротьби. Дограючи матч вдесятьох, юні колосяни здобули вольову перемогу 1:0. Голом відзначився Владислав Шкуринський. 24 червня Колос вдома прийматиме ФК Карлівку, а ФК Кобеляки зіграють у Гадячі...Тижневик «ЕХО

Мексика мінімально обіграла Нову Зеландію на Кубку Конфедерацій-2017

Збірна Мексики здобула вольову перемогу над Новою Зеландією в Сочі у рамках другого туру групової стадії Кубка Конфедерацій-2017. Про це повідомляє УНН з посиланням на...Unn.com.ua

Кубок конфедерацій: вольова перемога Мексики над Новою Зеландією

У Сочі зустрічалися збірні Мексики та Нової Зеландії. У першому матчі дня Росія поступилася Португалії. Зеркало недели (газета)

Кубок Конфедерацій.

Головний арбітр: Бакарі Гассама (Гамбія) Мексика Нова Зеландія 2:1 Ua-football

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-16 - "Дніпро" U-16 - 0:1

поєдинку було зафіксовано нічию — 1:1. Рахунок відкрив «Дніпро», а «УФК-Карпати» відігралися у другій половині зустрічі. Могли «академіки» й вирвати вольову перемогу, але незадовго до фінального свистка не реалізували дуже гарну нагоду забити другий м’яч. Перші хвилини звітної зустрічі, тепер...Галичина спортивная

Євро-2017 (U-21): Словаччина зуміла здобути вольову перемогу над Польщею

Пропустивши на самому початку зустрічі, збірна Словаччини знайшла в собі сили не тільки зрівняти рахунок, але й вирвати три очки з командою-господаркою турніру збірної Польщі (2:1). Новини футболу

Гранд-ліга Львова: нестримна "Галицька Здоба"

30 Попередження: Близнак, 24, Лясковський, 28 Арбітри: Р. Хомляк, І. Яимишин (обидва Львів) Ще в одному поєдинку шостого ігрового дня вольову перемогу, а з нею і свою прем’єрну в чемпіонаті здобула команда «ЛМІ Медик». По ходу матчу підопічні Сергія Вацяка...Галичина спортивная

Чоловіча волейбольна збірна України закінчила перший етап групи Б туру Євроліги-2017 вольовою перемогою над Угорщиною.1NEWS

Ужгородські "Лісоруби" здобули перемогу

суперникаСьогодні у Києві ужгородські Лісоруби перемогли місцевих Бульдогів з рахунком 21-34.Наша команда в дуже ослабленому складі на полі суперника здобуває вольову перемогу над Бульдогами 21-34, - йдеться у повідомленні у мережі Фейсбук на сторінці Ужгородські лісоруби- See more at...Online.ua

ЧС-2018: результати матчів європейської кваліфікації 9 червня, турнірні таблиці

кваліфікаційного турніру на чемпіонат світу 2018 року. Поєдинки були зіграні в групах А, В і Н. Збірна Швеції здобула вольову перемогу у домашньому матчі з французами, білоруси досягли першого успіху при Ігорі Криушенко, а Кріштіану Роналду відзначився дублем у...Зеркало недели (газета)

ЧС U-20.

Молодіжна збірна Англії зуміла здобути вольову перемогу над італійцями та пробилася у фінал чемпіонату світу. На цих хвилинах англійці відправили голи у ворота Італії.Новини футболу

Світоліна вольовою перемогою вийшла у 1/4 фіналу Ролан Гарос

С початку матчу, Світоліна поступалася майже в усіх аспектах гри. - сказала Світоліна відразу після перемоги. Ваші новини

Українка провела складний матч і здобула вольову перемогу. Шоста ракетка світу українка Еліна Світоліна вийшла в 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Франції. У четвертому раунді українка зустрічалася з хорваткой...Зеркало недели (газета)

Футбол: як Василівка у меншості «взула» Гадзинку

Але й після цього, навіть у меншості, перехопивши ініціативу, під завісу матчу василівці забили й переможний гол (3:2), чим здобули вольову перемогу і набрали дев’ять очок у чемпіонаті району. Матчі наступного туру на стадіоні у Глибочиці відбудуться 11 червня, коли...Сільске життя

І перші хвилини матчу переповнюють уболівальників оптимізмом. У перші сезони після відновлення Колоса він захищав кольори новосанжарської команди. Тижневик «ЕХО

Світоліна здобула вольову перемогу в другому колі

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у третє коло французького турніру серії Великого Шолома. Сьогодні Еліна програла першу партію болгарці Піронковій, але потім зібралася і перемогла суперницю. Sportanalytic

Прощання Реброва, поповнення в збірній, сенсація на молодіжному ЧС.

того, як біля воротаря луцької команди вибухнула петарда. Натомість "Карпати" перервали свою невдалу серію у протистоянні з "Зіркою" та здобули вольову перемогу завдяки голам Нестерова та Матвієнка. В першій групі вирішувалось, хто зіграє в Лізі Європи "Олександрія" чи "Чорноморець". Одеситам...Ua-football