вольова перемога

Прімера. "Малага" - "Лас-Пальмас" - 2:1

"Малага" спромоглася на вольову перемогу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

стримувати натиск суперника, аж поки наприкінці тайму гості не вгледіли за лідером команди Шиманського Медведчуком, який і приніс своїй команді вольову перемогу з рахунком 3:2. Олесана Олімпік 5:4 (1:2) Голи: Дубчак 11; Мельничук 25; Ковбасюк 27, 29; Поліщук 40; Ширнін...Спортивний Житомир

Тоттенхем і Ман Юнайтед зробили крок в 1/4 фіналу Кубка Англії

Вертонген, Уинкс (Дембеле, 79), Ваньяма, Аллі (Онома, 86), Еріксен, Кейн (Сіссоко, 75), Сон Хин Хв.Ман Юнайтед, у свою чергу, домігся вольової перемоги над Блекберном. На гол Грема манкуніанці відповіли точними ударами Рашфорда і Ібрагімовича.Блекберн - Манчестер Юнайтед 1:2Голи: Грем, 17...Новини футболу

Матч між ФК Черкаський Дніпро та Сталь закінчився нічиєю

Матч завершився з рахунком 1:1. Минулого року команди перетиналися в 1/16 Кубку України — тоді “Сталь” за рівної гри здобула вольову перемогу з рахунком...Вчасно (Черкаси)

Вольова перемога "Реалу", шок для "Арсенала"

До вашої уваги кращі моменти зустрічей. "Баварія" - "Арсенал" - 5:1 (ВІДЕО)ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. Sportanalytic

Але підопічні Зінедіна Зідана одразу ж захопили ініціативу і продовжували утримувати її по ходу всього матчу. І не просто утримувати, а перетворювати перевагу в голи. Spy-Football

"Початок видався неприємним, оскільки ми пропустили гол, який не піддався логіці гри. Бензема показав свій характер в ключових моментах матчу. Чемпион

На товариський матч "Скали" та "Вереса" поставили 134 тисячі євро - ЗМІ

хід подій в даному товариському матчі. "Верес" поступався в рахунку після першого тайму з рахунком 0:2, проте після перерви здобув вольову перемогу — 4:2. "Верес" (Рівне) — "Скала" (Стрий) — 4:2 (0:2) Голи: Степанюк (51, 77), Борзенко (85), Козьбан (90)...Галичина спортивная

Захисника стрийської «Скали» намагалися підкупити

на перемогу Вереса. І хоч рівняни поступалися в рахунку після першого тайму з рахунком 0:2, проте після перерви все-таки здобули вольову перемогу 4:2. А про те, чи чесно домоглися цього, нехай читачі Щоденного Львова самі дійдуть висновку, переглянувши відеотрансляцію матчу...Щоденний Львів

фінального свистка наважився на дальній постріл: Віталій запустив круглого по дузі точно під поперечку порожніх воріт суперника і приніс ЖНАЕУ вольову перемогу. ФК ІнБев-Полісся-3 Лісгосп 3:8 (2:3) Голи: Гаврилюк 8; Сімашкін 15; Малиновський 39; Корнійчук 5, 28, 40; Диняк 17;...Спортивний Житомир

Зимова пауза в УПЛ: розгромна перемога "Динамо", нічия "Дніпра"

другої частини сезону. Сьогодні, 11 лютого, київське "Динамо" розгромило китайський клуб "Хебей Чайна Форчун", "Карпати" переграли мінське "Динамо", "Ворскла здобула вольову перемогу над солігорським "Шахтарем", а "Дніпро" зіграв внічию з боснійським клубом "Младость". "Ворскла" – "Шахтар" (Солігорськ) – 2:1 Голи:...Зеркало недели (газета)

Карпати" - "Динамо" (Мінськ) - 2:1 Голи: Ксьонз, 18 (пен.), Худоб'як, 31 - Премудров, 6. Чемпион

Суперліга. "Хімік" знищив "Миколаїв", вольова перемога "Будівельника"

У чемпіонаті України з баскетболу відбулись нові матчі. Лідери "Будівельник" та "Хімік" знову перемогли, а от "Політехнік" поступився у битві аутсайдерів. Sportanalytic

У чемпіонаті Тернопільської області з волейболу серед дівчат змагалося сім команд

місце -Скалатська ДЮСШ; 5 місце - Козівська ДЮСШ. Сенсаційно вперше команда Лановецької ДЮСШ (тренер Вишневська Наталя) у безкомпромісній боротьбі виборола вольову перемогу з рахунком 2:1 над другою командою ОДЮСШ (тренер Юдаєва І.В) та посіла третє призове місце, що свідчить про...Галичина спортивная

Камерун здобув вольову перемогу над Єгиптом у фіналі Кубка африканських націй та упяте в історії став чемпіоном континенту. На гол єгиптянина Мохаммеда Ель-Нені з...Урядовий Кур'єр

Камерун здобув вольову перемогу над Єгиптом у фіналі Кубка африканських націй

Камерунці завоювали п'ятий трофей в історії. Вирішальний гол підопічні Уго Брооса забили на 87-й хвилині. Зеркало недели (газета)

Камерун став найкращою командою Африки

Збірна Камеруну стала переможцем Кубка Африки 2017 року.Повідомляє Футбол газета. > У фіналі "Неприборкані леви" здобули вольову перемогу над командою Єгипту, а переможний гол забив Венсан Абубакар.Гравець лондонського "Арсеналу" Мохамед Ельнені відкрив рахунок у середині першого тайму, але...Футбол газета

1 лютого в манежі Коледжу фізвиховання відбувся перший півфінальний поєдинок Кубка АМФІФО. Коломийське Sandalino здобуло вольову перемогу над долинським МФК Нафтовик та вийшло до фіналу, інформує Дзеркало Коломиї з посиланням на Галичину спортивну. Sandalino (Коломия) Нафтовик (Долина)...Дзеркало Коломиї

Звезда обыграла кипрскую Кармиотиссу в товарищеском матче

У підсумку українська команда здобула вольову перемогу з рахунком 2:1.Sportgid

"Sandalino" Коломия - фіналіст Кубка області АМФІФО

У перший день лютого в манежі Коледжу фізвиховання відбувся перший півфінальний поєдинок Кубка АМФІФО. Коломийське "Sandalino" здобуло вольову перемогу над долинським МФК "Нафтовик" та вийшло до фіналу. Другий півфінал відбудеться 15-го лютого.Галичина спортивная