вольова перемога

Друга ліга.

досвідчених футболістів. Мотивація у команді максимальна. Ви знаєте, як зіграв ваш наступний суперник в першому колі ФК Львів? Так, здобув вольову перемогу. Перед кожним матчем проводимо розбір суперника, дивимося відео-нарізки гри суперника. Відзначаємо сильні та слабкі сторони команди. Перед ФК...Online.ua

Хацкевич жене з "Динамо" зіркового футболіста, - ЗМІ

"Динамо" Києва за 8 млн євро. "Динамо" у матчі за Суперкубок України поступилося "Шахтареві". У 1 турі Прем'єр-ліги кияни здобули вольову перемогу над "Чорноморцем".Еспресо TV

Шепелев: Чорноморець - моя колишня команда, тому голи в їхні ворота я святкувати ніколи не буду

Півзахисник "Динамо" Володимир Шепелєв прокоментував вольову перемогу команди над "Чорноморцем", а також розповів про суперника киян в Лізі чемпіонів. - Перший матч чемпіонату завжди грати важко, тим...Ua-football

Динамо - Чорноморець 2:1.

До вашої уваги відео огляд матчу першого туру чемпіонату України, в якому Динамо здобуло вольову перемогу над Чорноморцем. Кияни пропустили від свого вихованця Олексія Хобленка після помилки Андрія Ярмоленка. Втім, капітан Динамо реабілітувався забивши другий гол...Ua-football

"Шахтар" знищив "Ворсклу", "Динамо" важко обіграло "Чорноморець"

сезону. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Донецький "Шахтар" не мав абсолютно ніяких проблем з полтавською "Ворсклою", рознісши команду Сачка.А от "Динамо" здобуло вольову перемогу у матчі з "Чорноморцем", але виглядало відверто важко.Чемпіонат України1 тур"Ворскла" - "Шахтар" - 0:3Голи: Феррейра, 27, Марлос, 66,...Sportanalytic

"Шахтар" і "Динамо" з перемог стартували в новому сезоні Прем

першій половині гри, коли кияни спочатку пропустили від Хобленка, але в кінцівці першого тайму зуміли двічі засмутити Безрука і здобути вольову перемогу. "Динамо" – "Чорноморець" – 2:1 Голи: Шепелєв, 22, Ярмоленко, 42 – Хобленко, 13 "Динамо": Коваль, Кадар, Хачеріді, Віда,...Зеркало недели (газета)

ФК "Львів" повернувся - перші враження

проходила у Раві-Руській. А дебют перед рідною публікою мав відбутись в першому турі Другої ліги. Матч вдався на славу — вольова перемога 4:3. Під час і після гри було дуже багато емоцій та вражень, тому ми вирішили поділитись своїми думками...Галичина спортивная

не впевнено перемогла луцьку Волинь. З Черкаського Дніпра пішло кілька основних футболістів, а він зумів, програючи з рахунком 0:2, здобути вольову перемогу 3:2. З Оболоні-Бровар пішло кілька виконавців. По при це ця команду зуміла відібрати очки у Арсеналу-Київ. І Авангард...Online.ua

Микола Шапаренко: Приємно грати з Рибалкою, Бурдою, Кравцем і Кендзерой

Ми обіграли важкого суперника, здобули вольову перемогу. Після першого тайму Юрій Мороз вказав на помилки і показав все на макеті.Ua-football

Як інформують у ФК "Черкаський Дніпро", в стартовому матчі нового сезону черкаська команда здобула вольову перемогу 3:2 над кременчужанами в рідних стінах. Перед матчем Команда входила в новий сезон з масою проблем, як фінансового характеру, так...Online.ua

Андрій Чіх: "Ми відродили ФК "Львів"

Головний тренер ФК «Львів» прокоментував вольову перемогу своєї команди у першому турі Другої ліги в грі з «Буковиною» (4:3). - Сильні емоції та враження. Перший матч на...Галичина спортивная

Футболісти "Черкаського Дніпра" у стартовому матчі сезону показали характер

Незадоволені грою фанати "дніпрян" почали залишати стадіон. Однак черкаським футболістам у середині другого тайму вдалося вирівняти ситуацію та навіть здобути вольову перемогу в кінці матчу. Двічі відзначився Кошадзе (який у минулому сезоні грав саме за "Кремінь") та Чорний. Таким чином,...Online.ua

ФК «Львів» стартував у чемпіонаті України перемогою

Футбольний клуб «Львів» здобув вольову перемогу з рахунком 4:3 попри те, що програвав із рахунком 1:3. Перипетії сьогоднішнього матчу між ФК Львів і чернівецькою Буковиною в...Щоденний Львів

Волейбол. Жіноча збірна України виграла Євролігу

Фінляндії і здобули важливий титул.Варто додати, що наші дівчата програли перший сет, але потім виграли три партії поспіль і здобули вольову перемогу.Україна - Фінляндія - 3:1 (17:25, 25:23, 27:25, 25:16)Нагадаємо, тиждень тому такого ж успіху досягла чоловіча збірна.Сайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic

"Агробізнес" в серії пенальті сильніший за ФК "Тернопіль"

яку "Агробізнес" от-от мав програти, команда з Волочиська перевернула на свою користь. І розпочала свій шлях в професійному футболі з вольової перемоги. Тернопіль. Центральний міський стадіон “Тернопіль” — “Агробізнес” (Волочиськ) 1:1 (по пен 3:5) Голи: Ігор Вонс (84) — Микола...Галичина спортивная

Фінальний поєдинок з командою Фінляндії відбувся в Івано-Франківську, у забитій вболівальниками залі. Збірна України отримала вольову перемогу 3:1. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс. Господарі турніру програли першу партію, але виявили характер і в драматичній...Online.ua

Чорноморець - Маріуполь 1:3.

До вашої уваги відеоогляд контрольного матчу між Чорноморцем і Маріуполем, який відбувся 9-го липня в Одесі. Приазовці здобули вольову перемогу - 3:1. У складі маріупольців відзначилися Руслан Кисіль, Олег Міщенко і Сергій Горбунов. У одеситів забитий м'яч на рахунку Кирила...Ua-football

повідомляє Футбол 24. Близько 45 тисяч було поставлено на тотал м’ячів. Рахунок в матчі відкрив Арсенал, але Маріуполь зумів отримати вольову перемогу, забивши вирішальний гол на 86-ій хвилині з пенальті. Нагадаємо, під підозру комітету етики потрапляв матч київського...1NEWS

Зірка в результативному спарингу перемогла Миколаїв

© fczirka.com.ua Сьогодні кропивницька «Зірка» провела на навчально-тренувальних зборах в Ужгороді два поєдинки. У першому з них наша команда здобула вольову перемогу над представником першої ліги, МФК «Миколаїв», з рахунком 4:3. Слід зазначити, що у складі кропивничан у цій грі...Sportgid