волока

Чемпіонат з футболу на Буковині закінчився неочікуваним рахунком

зазнав поразки вдома від "Іванківців" з рахунком 0:2. Відтак ФК "Борівці" програли "Кіцманю" із загальним рахунком  1:3.Трійка лідерів, що залишилася: "Університет" (32 очки), "Волока" та "Іванківці" (по 29).До фінішу залишається два тури, передає ФК "Буковина".Погляд

ФК Волока та МСК Кіцмань зіграли в домашньому матчі

А долю зустрічі вирішив пенальті, який заробив і реалізував Максим Федорович. Погляд

На Буковині шестеро дітей втекли з табору відпочинку. Чернівці.ТВ

Шестеро вихованців притулку зникли під час відпочинку на Буковині. ФОТО

залучили весь особовий склад поліції Чернівецької області. Правоохоронцям вдалося встановити, що близько 7 години 20 хвилин утікачів бачили в селі Волоці Глибоцького району. Звідти діти рейсовим автобусом приїхали на Центральний автовокзал Чернівців. На даний час працівники поліції проводять заходи по...Магнолія-ТВ

У Волоці на Буковині почали будувати багатофункціональний спортмайданчик

У Волоці Глибоцького району Чернівецької області почали будівництво багатофункціонального спортивного майданчику. Про це повідомив нардеп Григорій Тіміш на своїй сторінці у соцмережі...Погляд

Цікаві місця за 10 км від Чернівців

«Графська садиба».Як дістатися: по вул. Краматорській до самого кінця, далі почнеться ліс. Головний орієнтир – чернівецька телевежа, встановлена на горі.  Волока «На багаті села» – це сюди. Левова частка весільних суконь країни шиється саме в Волоці; географія їх імпорту –...Погляд

Буковинська розкіш: 10 цікавих місць за 10 км від Чернівців

Серед них - весільне село Волока, гора Цецино, Бояни і Топорівці...Молодой буковинец

Товариський матч: "Карпати" (Коломия) - ФК "Волока" 0:2

черговий матч-спаринг у рамках підготовки до старту другої частини обласного чемпіонату. Суперником «зелено-білих» у виїзному контрольному поєдинку був футбольний клуб "Волока", чемпіон Чернівецької області 2016 року. Гра завершилася перемогою буковинців з рахунком 2:0. Обидва м'ячі "Карпати" пропустили в першому таймі.За...Галичина спортивная