володар

сертифікацію в рамках національної або однієї з добровільних систем сертифікації систем менеджменту якості. Тільки після цього ви зможете стати щасливим володарем сертифікату відповідності ISO 9001, поповнивши ряди мільйонів компаній-членів «ІСО клубу». Стандарти якості ISO 9001: від якості управління до якості...УкрЗахідІнформ

став срібним призером етапу Кубка світу у французькому Німі. По ходу турніру Макаревич, який був посіяний під 28-м номером, пройшов володаря трьох медалей Олімпійських ігор і п’ятикратного переможця фіналів Кубка світу американця Брейді Еллісона та переміг голландця Джонаха Вілтагена. У...1NEWS

встановив, що португалець в 2011-2014 роках приховав від податкових служб близько 150 млн, через що іспанська скарбниця недорахувалася 14,7 млн. Володар "Золотого м'яча" визнав свою провину і погодився з чотирма пунктами звинувачення, за кожен з яких передбачено шестимісячне тюремне ув'язнення.7 днів

Школярів Чернігівщини запрошують на всеукраїнський конкурс з програмування

Всеукраїнський конкурс з програмування "Володарі Scratch" збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch.Svoboda FM

Школярів Кіровоградщини запрошують на всеукраїнський конкурс з програмування

Всеукраїнський конкурс з програмування Володарі Scratch збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch. Організатори проекту Фонд BrainBasket та компанія EPAM. Реєстрація...Гречка

Володар пояса чемпіона світу WBC в напівважкій вазі Олександр Гвоздик запланував на березень добровільний захист свого титулу. Гал-info

Гвоздик проведе добровільний захист титулу WBC

Володар пояса чемпіона світу WBC в напівважкій вазі Олександр Гвоздик запланував на березень добровільний захист свого титулу. Голос Украины (газета)

Перший в цьому році дитячо-юнацький турнір з шахів провели у Вінниці

і дівчат. Тож дюжину учасників, окрім традиційних медалей і грамот, чекали сюрпризи смачні торти. Несподіванок не трапилося. Чільні місця посіли володарі найвищих шахових рейтингів, представники клубу Романтик, за адресою: 600-річчя, 6. Зокрема, в старшій групі переміг студент педуніверситету Андрій Вічавський,...Главком

Кубка світу у французькому Німі. Про це повідомляє 1NEWS. По ходу турніру Макаревич, який був посіяний під 28-м номером, пройшов володаря трьох медалей Олімпійських ігор і п’ятикратного переможця фіналів Кубка світу американця Брейді Еллісона та переміг голландця Джонаха Вілтагена. У...1NEWS

Володар поясу WBC International кинув виклик Ломаченку

Молодий спортсмен також розкрив успішний план на поєдинок з українцем. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чемпіон світу назвав боксера, який нокаутує Ломаченко Нагадаємо, Ломаченко отримав двох претендентів на наступний бій. Unn.com.ua

BrainBasket та IT-компанія EPAM запустили конкурс «Володарі Scratch». 20 квітня буде проведено фінал конкурсу в Києві. Na chasi

"Роскосмос" захотів створити систему "Государєве око". Також у випуску: Новий батальйон путінської армії. 24 канал

Німі. На шляху до фіналу українець переміг декількох титулованих спортсменів. Упродовж турніру Макаревич, який був посіяний під 28-м номером, пройшов володаря трьох медалей Олімпійських ігор і п'ятиразового переможця фіналів Кубка світу американця Брейді Еллісона та розібрався з кривдником свого співвітчизника...24 канал

срібним призером етапу Кубка світу у французькому Німі.     По ходу турніру Макаревич, який був посіяний під 28-м номером, пройшов володаря трьох медалей Олімпійських ігор і п'ятикратного переможця фіналів Кубка світу американця Брейді Еллісона та розібрався з нідерландців Джонахом Уілтагеном.Голос Украины (газета)

року. Президент США Дональд Трамп має 2 номінації. Список був оголошений у відео на YouTube каналі нагороди. Трамп може стати володарем премії в категорії «Найгірший актор» за свою появу в відео, використаному у документальних фільмах «Смерть нації» і «Фаренгейт 11/9».Ua.news

Всеукраїнський конкурс з програмування Володарі Scratch збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch. 2 квітня оголошення списку фіналістів конкурсу та запрошення...Gurt.org.ua

Костянтин Сахаров покинув посаду головного тренера ФК «Полісся» (Ставки)

Під керівництвом Сахарова команда стала срібним призером Чемпіонату Житомирської області 2017, переможцем Кубку Житомирської області Пам’яті Героїв Небесної Сотні 2017, володарем Суперкубка області 2018 та здобула золоті нагороди Чемпіонату Житомирської області 2018. Ім’я нового тренера Полісся буде оголошено через декілька...HP i B LIFE

Колишній претендент на пояс IBF у середній вазі Сергій Дерев'янченко почав підготовку до зусрічі з колишнім володарем пояса WBA в напівсередній вазі німцем Джеком Кулкаєм.На своїй сторінці в Facebook спортсмен виставив фото із відповідним підписом."Приступив до тренувань...Чемпион