володар Кубка

Коровія - володар Суперкубка Чернівецької області

Буковина відбувся матч за Суперкубок Чернівецької області. Учасниками гри стали переможець чемпіонату області – 2018 ФК Неполоківці (Кіцманський район) та володар Кубку краю – ФК Коровія (Глибоцький район). Нагадаємо, що ФК Неполоківці та ФК Коровія у липні цього року зіграли...HP i B LIFE

Визначився володар Суперкубка Іршавщини з футболу

Дружба чемпіонством повноцінно забезпечила собі участь у цьому одноденному турнірі. Володар кубка Бужора, мабуть за прикладом Миная щодо обласного аналогічного трофею, вирішила не брати участь, а задля більшої конкурентності надати можливість позмагатися...Голос Карпат

Кубок пам

за ліком турнір. У першому переможцем виявилася команда ветеранів з Нової Каховки, у другому — Тавричанка. Тепер кожна прагнула стати володарем кубка вдруге. Перед початком гри футболісти і уболівальники вшанували хвилиною мовчання пам’ять багаторічного керівника місцевого дослідного господарства Героя України...Новий день

Також команда є 9-разовим чемпіоном України та 6-разовим володарем Кубку України з регбі-7.Слободской край

Чемпіонат Волинської області.

швидкі голи Романа Кузьміча та Юрія Дручика у Стиру відповів молодий Владислав Шулипа. А на дубль Андрія Заліпи у нещодавніх володарів Кубка Волині знайшовся лиш ще один аргумент у вигляді гола свого юного гравця. Тож підопічні Юрія Романчука святкували справедливу...HP i B LIFE

екс-тренера іспанців Хуана Лопетеги було звільнено. У якості футболіста Соларі – триразовий чемпіон Аргентини. Дворазовий чемпіон Іспанії. Триразовий чемпіон Італії. Володар Кубка Італії. Дворазовий володар Суперкубка Італії з футболу. Володар Міжконтинентального кубка. Переможець Ліги чемпіонів УЄФА. Володар Суперкубка УЄФА. Володар...Новини Полтавщини

11 листопада, у Підволочиську відбувся фінальний поєдинок за районний кубок "Золотої осені" Спорт Тернопільщини

Трофей виборов "Сокіл" з Біликів, який раніше став володарем Кубка району. Білики - селище міського типу в Кобеляцькому районі Полтавської області.Новини Полтавщини

Футболіст з Буковини став срібним призером чемпіонату в Естонії

сезон – 2018/19 провів у естонській команді «Левадія» (Таллінн). Сезон виявився вдалим для нашого земляка. У складі «Левадії» Юрій став володарем Кубку Естонії та Суперкубку країни. А нещодавно команда буковинця здобула срібні нагороди чемпіонату Естонії. Про це пише сайт chernivtsisport.com. В...Погляд

Харківські регбісти стали першими на чемпіонаті України

складі збірної України вони виграли у господарів в Будапешті. Харківські регбісти стали першими на чемпіонаті України. Гравці також є 9-разовими володарями Кубку України в цьому виді.Новини Харкова

У загальному командному заліку збірна нашої області посіла пяте місце. Гречка

5:1. (голи забивали Віктор Мазуренко (два), Олександр Шамановський, Сергій Синенок, Володимир Столярчук у ТАВРИЧАНКИ та В’ячеслав Кондаратенко у ЕНЕРГІЇ.Таким чином володарем Кубка газети «Новий день» пам’яті Героя України Віри Опанасівни Найдьонової серед команд ветеранів 35+ стала команда ТАРИЧАНКА Тавричанської ОТГ.Володарями...Любимый Херсон

2018 року серед ветеранів вікової групи “35+” зійшлися лауреати поточного сезону у даній віковій групі: чемпіон Фастова “Преміум ТМ” і володар Кубка Незалежності “Динамо-Фастів”. Суперкубкові матчі відрізняються надзвичайною напругою і наполегливістю, незважаючи на силу тієї чи іншої команди. Адже долю...Погляд

Команда ДЮСШ із Розсошенців - володар Осіннього кубку Полтавського району з футболу

та вболівальники обох команд залишилися задоволені грою. Футболісти показали чудову техніку, майстерність та високий рівень підготовки.  — Ми закінчуємо сезон володарями кубку району — це почесне звання для нас. Було приємно грати на такому полі з гідними суперниками. Сьогоднішня гра...Интернет-издание «Полтавщина»

"Танці з зірками 2018" 12 випуск дивитись онлайн - виступ Лесі Нікітюк та Максима Єжова Відео буде згодом MONATIK - 31-річний український співак Дмитро Монатік, танцюрист, автор пісень та композитор, який лише за декілька років підкорив українську сцену своїм...24 канал

9 листопада 2018 року, в рамках святкування Дня залізничника, на столичному стадіоні «Локомотив» відбувався благодійний футбольний матч «Кубок залізничника» між Збірною «Укрзалізниці» (ФК «Експрес») та «Збірною журналістів України». Гал-info

Перемогли кращі, але усі молодці - як херсонські школярі за кубок ХДМА змагалися (фоторепортаж)

конкурсах стройової пісні, виконання віршів про море, розгадування кросвордів, одягання рятувального жилету, перетягування канату та інших. Виборола перше місце і стала володарем кубку Херсонської державної морської академії команда Херсонського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської...Любимый Херсон

«Колос» з Лазірок виборов Суперкубок Полтавської області з футболу серед аматорів

У фінальному протистоянні мали зустрічатися переможці Чемпіонату області з володарями Кубку. Із рахунком 2:1 перемогла команда «Колос» з села Лазірки.Интернет-издание «Полтавщина»

і 1956 років,педагог 1946 — Михайло Томчаній,угорський і український архітектор,містобудівник,графік 1948 — Аугуст Білле,данський режисер 1948 — Віктор Матвієнко,футболіст «Динамо» (Київ),володар Кубка Кубків 1988 — Дакода Брукс,американська порноакторка 9 листопада іменини святкують: Андрій,Валентин,Капітоліна,Марко,Нестір,Прокла 9 листопада відзначається день пам’яті преподобного Нестора...Волинська правда

Усик отримав пояс за версією The Ring.

об'єднавши їх з виграними раніше чемпіонськими поясами за версіями WBOsuper (2016 н.ч.) і WBC (2018 н.ч.). Крім цього він став володарем Кубка Мохаммеда Алі. У його суперника Тоні Беллью крайній бій проходив 5 травня 2018 року. Опонентом британця був легендарний...Ua-football