володар Кубка

Кубок Польного у "Карпат"

Не залишились без нагород і інші колективи та гравці. Свою повагу світлій пам’яті Польного приділили колишні футболісти львівських «Карпат» та володарі кубка СРСР з 1969 року Ростислав Поточняк, Богдан Грещак, Роман Рифяк і Василь Гунько. Не приховував свого задоволення з...Галичина спортивная

Фінал чотирьох Кубку Росії, а після закінчення сезону вона покине Ростов-Дон. Дар'я Кот у складі Кастамону виграла чемпіонат Туреччини, а володарем кубка Туреччини стала інша українка - Ольга Лаюк. 10 голів останньої стали вирішальним фактором у драматичній перемозі Енімахалле над...Чемпион

Полтавський «Вимпел» у 1973 році став чемпіоном та володарем Кубка СРСР.Vpoltave.info

Попереду підготовка та чемпіонат світу, що пройде в Угорщині. Раніше Павло Кондратов здобував титули багаторазового чемпіону України у різних розділах, володар Кубку Європи, переможець юнацьких Світових чемпіонатів.Незалежний громадський портал

Манчестер Юнайтед став п

три головних єврокубкових турніру під егідою УЄФА: Кубок європейських чемпіонів / Ліги чемпіонів, Кубок УЄФА / Ліги Європи і Кубок володарів кубків. "Ювентус" Кубок європейських чемпіонів: 1985, 1996 Кубок УЄФА / Ліга Європи УЄФА: 1977, 1990, 1993 Кубок володарів кубків:...Ua-football

Фан Спорт став офіційним партнером ФК Динамо Київ

2017/2018, із можливою пролонгацією на наступні сезони. ФК «Динамо» Київ Найтитулованіший футбольний клуб України. Основні досягнення: 15-разовий чемпіон України, 11-разовий володар Кубка України, 6-разовий володар Суперкубка України, 2-разовий володар Кубка Кубків, володар Суперкубка УЄФА, 13-разовий чемпіон СРСР, 9-разовий володар Кубка...Спорт.ua

Орест Коцюмбас: "В "Карпатах" Лемешка не було угруповань, він не любив підлабузників"

В «Карпатах» Лемешка не було угруповань, він не любив підлабузників. Було помітно потенціал тих «Карпат»?- Однозначно. Галичина спортивная

Львівський спортсмен Павло Коростильов став володарем Кубку світу у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м. Змагання відбувались у німецькому Мюнхені.Гал-info

(Житомир) - ФК "Таврія" (Сімферополь)початок - 16.00 ФК "Таврія" - іменитий та відомий в Україні клуб, перший чемпіон незалежної України, володар кубку України 2010 року. У 2014 році клуб припинив своє існування у зв'язку з анексією Криму Росією. Але в...Спортивний Житомир

Львів

Львівський спортсмен Павло Коростильов став володарем Кубку світу у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м. Змагання відбувались у німецькому Мюнхені. У фіналі турніру 20-річний львів'янин встановив...Галичина спортивная

Українець Іван Банзерук став володарем Кубка Європи зі спортивної ходьби на 50 кілометрів. Турнір тривав у чеському місті Подєбради. Український спортсмен фінішував першим із результатом 3:48.15.Урядовий Кур'єр

перших матчах, тому, мабуть, команди особливо не "напружувалися". Особливо це стосується коростенців, які навіть програли олевському "Поліссю". Але саме чинний володар кубку - СК "Коростень" потрапив до півфіналу. В інших матчах обійшлося без несподіванок - перемогу святкували лідери пар. Відтак...Спортивний Житомир

Ужгородські «Карпати» взяли "бронзу" Кубка України з гандболу

20 та 21 травня в сумському універсальному легкоатлетичному манежі гранди жіночої Суперліги визначали володаря Кубка України з гандболу. Сьогодні у матчі за третє місце Фіналу чотирьох ужгородські Карпати змагались із миколаївським Реалом. Матч закінчився впевненою...Голос Карпат

Щоправда, багато у чому цьому посприяли три автоголи від футзалісток Злагоди. Останнє слово у цьому фіналі залишилося за гравцями Злагоди. Чемпион

У Києві вперше відбувся турнір з чірлідінгу серед школярів

школярів, розіграли 35 комплектів нагород в 4-х змагальних видах: Cheer, Street, Pom, Jazz та 15-ти номінаціях Group/Solo/Duet/Trio. В загальнокомандному заліку володарем Кубку стала Студія REDFOXES (м.Київ) — 14 золотих нагород, 11 срібних та 7 бронзових. Право відкривати шкільну баскетбольну лігу...Спорт.ua

складно грати. Але про це ми вже забули, це було вчора. Попереду зустріч з Шахтарем, це теж складний суперник - володар Кубка України і чемпіон України. Гра буде дуже складна, ми до неї готуємося з хорошим настроєм. Хотілося б, щоб...Чемпион

Анонс перших матчі фіналу між "Енергією" та "Продексімом"

Легчанова у Львові здолала суперників з рахунком 5:2. «Продексіму» ж довелось відіграти всі п’ять матчів серії проти віце-чемпіона минулого сезону, володаря Кубка України харківського «Локомотива». Останній матч відбувся в Херсоні 13 травня і перемогу господарі майданчика здобули в овертаймі –...Галичина спортивная

“Карпатянки” позмагаються за гандбольний Кубок України. 20-21 травня в Сумському універсальному легкоатлетичному манежі гранди жіночої Суперліги визначатимуть володаря Кубка України з гандболу.Ужгород.net.ua

Санжар: Ми зобов

безумовно, ми в цьому поєдинку повинні вірити в себе і власні сили, хоча розуміємо, що граємо з чинним чемпіоном та володарем Кубка. Але, тим не менш, це футбол, у ньому все буває, ми будемо на це сподіватися, - сказав Санжар...Ua-football