володар Кубка

місті Румя 18-19 листопада.Про це пише "Район Острог". Нагадаємо, що Олег Жох вже семиразовий чемпіон світу, семиразовий чемпіон Європи, шестиразовий володар Кубка Світу, срібний призер Кубка Світу в абсолютній ваговій категорії, восьмиразовий чемпіон України та багаторазовий переможець різноманітних всеукраїнських та...Все

"Это дерби всегда ожесточенное".

леді і джентльмени! Опираючись на крайні результати Тоттенгема та Арсенала, це протистояння можна описати так: команда, яка заслужено перемогла чинного володаря Кубка чемпіонів мадридський Реал, проти команди, яка першою в цьому сезоні змогла обмежити нестримний Манчестер Сіті лише девятьма ударами...Ua-football

пісню Ой на горі два дубки у власній версії колективу. Всім хоровим колективам були вручені короваї, Дипломи оргкомітету конкурсу, а володарями кубків, яким присуджено, І, ІІ, ІІІ місця, стали: ІІІ місце хоровий колектив Калина; ІІ місце хоровий колектив Мереживо; І...Гречка

То ж кубок «Золотої осіні - 2017» після сімнадцятирічної перерви нарешті виборола "Іскра"! Новамедіа

11 листопада на футбольному полі спортивно-оздоровчого комплексу смт Заводське Чортківського району відбувся міжрайонний футбольний турнір кубок Заводського "Золота осінь" Спорт Тернопільщини

Ужгородець Лев Смагін привіз золото Кубку Європи з дзюдо / ВІДЕО

Закарпаття спортивне має ще одного володаря кубку Європи, цього разу із дзюдо. У місті Копер у Словенії відбулися європейські змагання серед кадетів до 18 років.Голос Карпат

Закарпатець здобув золото Кубку Європи з дзюдо / ВІДЕО

Закарпаття спортивне має ще одного володаря кубку Європи, цього разу із дзюдо. У місті Копер у Словенії відбулися європейські змагання серед кадетів до 18 років. І вихованець...Голос Карпат

Ужгородець привіз "золото" Кубку Європи з дзюдо (ВІДЕО)

Спортивна сфера Закарпаття поповнилася ще одним володарем кубку Європи, цього разу - із дзюдо. У місті Копер у Словенії відбулися європейські змагання серед кадетів до 18 років. І...Закарпатський Кореспондент

Спортсмен із Ужгорода виборов кубок Європи з дзюдо (ВІДЕО). Закарпаття спортивне має ще одного володаря кубку Європи, цього разу із дзюдо.Закарпаття онлайн

Виноградівський район вперше візьме участь у чемпіонаті України з волейболу

В спортивному залі ліцею с.Карачин відбудеться чемпіонат України з волейболу серед чоловіків. Нагадаємо, визначено володаря Кубку Закарпаття з пляжного волейболу.Голос Карпат

"В комі" після тривалої відсутності знову радують своїми жартами. Публіка за ними сумувала. Завершальним етапом дійства став виступ "Одуванчика" - володаря кубка Закарпатської ліги КВН, неодноразового улюбленця глядачів і журі.Тішить, що закарпатські команди вражають розмаїтістю жартів та формами їх подачі.Ужгород.net.ua

13.11.2017 11 листопада у селі Цибулеве відбувся розіграш Кубка закриття футбольного сезону 2017 року у Знам'янському районі. Komora.info

Перемогу в драматичній зустрічі здобули тавричанці - 3:2. Вони й стали володарями Кубка пам'яті В. О. Найдьонової.Новамедіа

У вирішальному двобої зустрілися новотроїцька "Таврія" та "Чорнянка-Агроспорт" (Чорнянка Каховського району). Новамедіа

Київське «Динамо» провело товариський матч із переможцями Кубка Героїв АТО - командою «Президентський полк»

переможець Кубка Героїв АТО матиме можливість провести матч із професійною командою футбольного клубу київського «Динамо». Сьогодні таку можливість отримав діючий володар Кубка, команда «Президентський полк». Ми дуже вдячні за таку можливість. Нашою головною метою є психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація наших...In Kyiv

На Херсонщині змагаються за Кубок "Золота Осінь 2017"

двох чудових по-осінньому футбольних полях, - пише він. Організаторами турніру були запрошені усі клуби, учасники розіграшу Білозерської Футбольної Ліги. "Чинним володарем кубку є новоспечений переможець Кубку Закриття Сезону, правдинський Цареводар, - повідомляє Андрій Пилипченко. Читайте також: Хто переміг на виборах...ПІК-Південна Інформаційна Компанія

Гусев: Хотелось бы поблагодарить ребят, защищающих нашу Родину

Півзахисник "Динамо" про матч з володарями Кубка героїв АТО. Думаю, їм цей матч запам'ятається надовго.Ukrainefootball.net

Динамо проведе спаринг із переможцем Ліги АТО

ФК "Президентський полк". 2017 рік став для команди вкрай успішним, вона перемогла у Всеукраїнській футбольній Лізі учасників АТО та стала володарем Кубка Героїв АТО. Ці два престижних турніри проводяться під егідою Федерації футболу учасників АТО. Таким чином, поєдинок "Динамо" -...Unn.com.ua

Рибка: Багатьом здається, що чемпіонат Туреччини - це периферія

вищу лігу, але за турецькими мірками - це солідний клуб з історією - Гезтепе перемагав в національному чемпіонаті і ставав володарем Кубка Туреччини. Колишні гравці з УПЛ дуже задоволені Туреччиною і хочуть пов'язати своє...Ua-football