волейболістка

всі матчі. В тому числі і очні поєдинки проти аутсайдерів. У підсумковій таблиці «Педуніверситет» посів останнє (8-е місце) Запись Чернігівські волейболістки вилетіли з елітного дивізіону впервые появилась Новини Чернігова.Новости Чернигова

У Запоріжжі рівненська «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» відіграла останні поєдинки турніру за 5-8-е місця. В результаті, волейболістки з Рівного завершили цей бліц-турнір на шостому місці та зберегли за собою місце в українській лізі принаймні ще на один...ОГО.ua

"Галичанка" у драматичному поєдинку поступилась луцькій "Волині"

Волейболістки тернопільської "Галичанки" з поразки 2:3 стартували у другому етапу Фіналу чотирьох, що 20 квітня стартував у Южному на Одещині. У заочному двобої за срібні нагороди тернополянки поступилися луцькій "Волині". Лучанки виграли стартові дві партії, але наші землячки спромоглися на...Галичина спортивная

Волейболістки тернопільської "Галичанки" з поразки 2:3 стартували у другому етапу Фіналу чотирьох, що 20 квітня стартував у Южному на Одещині Спорт Тернопільщини

Віктор Туркула: "У грі з "Волинню" не справилися психологічно"

змогли психологічно впоратися з цією ситуацією. І тому був такий результат матчу з «Волинню». Потім все встало по місцях — волейболістки оговталися та усвідомили, що треба працювати, як потрібно, і в матчі з «Білозгаром» це принесло результат. - В цій...Галичина спортивная

Волейболістки залишили на собі лише верхню частину форми - топи та гольфи. Чемпион

фінальний тур чемпіонату України в жіночій Суперлізі виявився не дуже вдалим для тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Гадз». Хоча ігри відбувалися у Тернополі наші волейболістки зуміли здобути лише одну перемогу в трьох матчах. В першій ігровий день «Галичанка» несподівано поступилася луцькій «Волині» — 1:3...Галас

р.н., в якому брали участь команди Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, м. Святогірська, смт. Зарічне, ІЗОШ №10. Переможцями турніру стали волейболістки з смт. Зарічне, ІІ місце посіла команда Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка (тренер-викладач Пивовар О.М.), ІІІ місце — команда...Обрії Ізюмщини

"Галичанка" прийме перший фінальний тур у боротьбі за медалі

беззаперечним фаворитом другого етапу є «Хімік» із Южного, який здобув 28 перемог у 28-ми матчах. Більше того, за всі поєдинки волейболістки «Хіміка» віддали суперницям лише чотири (!) партії. Значну перевагу над суперницями має й «Галичанка», яка з шести поразок в...Галичина спортивная

З 6-го до 8-го квітня у Тернополі за медалі боротимуться кращі волейболістки України З завтрашнього дня в Тернополі пануватиме великий волейбол! Спортивний майданчик ТНЕУ прийме перший із двох фінальних турів чемпіонату України...Галас

Остапенко, ЗОШ №20 - Валерія Лактіонова, ліцей «Політ» Тренер Вероніка Гончаренко. Ангеліна Хміль та Альона Ярошенко увійшли в 20 кращих волейболісток України і зараз знаходяться на тренувальному зборі у Білій-Церкві, перед відбірковим туром чемпіонату Європи в...Кременчугский Телеграф

Юні волейболістки з Чернівецької області привезли нагороди з Кам

року в місті Камянець-Подільський відбулася відкрита першість Камянець-Подільської ДЮСШ № 1 з волейболу серед дівчат. У змаганнях взяли участь юні волейболістки 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. з Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей. Місто Чернівці представляли вихованки Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної...Погляд

дівчат 20012002 року народження. У змаганнях взяли участь пять команд: з Решетилівки, Кременчука, Глобиного, Полтавського району та Нових Санжар. Новосанжарські волейболістки впевнено виграли три гри поспіль і заслужено посіли перше місце. Кращими гравцями у складі переможців визнали Вікторію Діденко та...Тижневик «ЕХО

У четвер, 23 березня, на спортивній базі КДЮСШ-2 відбудуться фінальні ігри відкритого чемпіонату Кременчука з баскетболу серед молодіжних команд. Після закінчення ігор відбудеться нагородження призерів змагань. Кременчугский Телеграф

Волейболістки "Хіміка" встановили рекорд чемпіонатів України

Відзначимо, що "Хімік" завершив перший етап чемпіонату України. Unn.com.ua

Рівненська "Регіна" в останньому, 14 турі першого етапу Чемпіонату України з волейболу грала на виїзді проти южненського "Хіміка". Все

Спортивні сім

маму: «В спортзалі вона така галаслива, старається всіма командувати, наказувати, допомагати дітям. А вдома спокійна любляча мама». Вихованка Оксани Яківни, волейболістка Ольга підтверджує: «Вона насправді дуже добра! Але враховуючи те, що вона деколи з нами не справляється, намагається дуже суворою...Галичина спортивная

На Буковині пройшли змагання з волейболу серед студентів ВНЗ

ІІІ-ІУ р.а. з волейболу серед жінок. Поєдинки проходили надзвичайно напружено і цікаво. Але клас є клас. Чемпіонами змагань стали досвідчені волейболістки Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (тренер-викладач Гринько С.О.). Які вдало виступають у вищій лізі Чемпіонату України та у вищій студентській...Погляд