волейболісти

У Кропивницькому пройде етап чемпіонату України з класичного волейболу

заявилися одразу дві команди з Кропивницького ФФВ ЦДПУ, сформована переважно зі студентів факультету фізичного виховання місцевого педагогічного університету та Обленерго, волейболісти якої вже третій рік поспіль виступають у друголіговому чемпіонаті України. Чемпіонат проходитиме у двох групах, кожна з яких налічує...Гречка

Львівські волейболісти прийматимуть в 1/32 фіналу єврокубка «Маккабі»

Про це повідомили сьогодні, 21 листопада, в прес-службі Львівської міськради. Щоденний Львів

Один із волейболістів збірної України з волейболу Олег Плотницький перейшов до стану колективу італі...Експрес

Волейболіст збірної України продовжить кар

Один із волейболістів збірної України з волейболу Олег Плотницький перейшов до стану колективу італійської Серії А, інформує УНН з посиланням на ФВУ. Представник...Unn.com.ua

Волейболісти львівського ВК "Барком-Кажани" зіграють з ВК "МХП Вінниця"

за 2 години до початку зустрічі. А 22 листопада у Львові відбудеться матч Кубку Європейської конфедерації волейболу (ЄКВ) сезону-2016/2017. Львівські волейболісти гратимуть у 1/32 фіналу Кубка з волейбольним клубом «Маккабі» із міста Тель-Авів (Ізраїль). У Тель-Авіві матч-відповідь львів’яни проведуть 28...Галичина спортивная

?Львівські «Кажани» вдома зіграють з ізраїльськими волейболістами «Маккабі»

Гра відбудеться у рамках 1/32 фіналу Кубка Європейської конфередації волейболу. Львівські

Херсонські волейболісти виступили на Чемпіонаті України

З 10 по 12 листопада в місті Біла Церква відбулися ігри І туру чемпіонату України Дитяча ліга з волейболу серед команд юнаків 2002 року народження та молодших. Сайт города Херсона

The post Тернопільські волейболісти принесли місту ще одну перемогу appeared first on Галас Новини Тернополя та області.Галас

Тернопільські волейболісти виграли І тур Чемпіонату України "Дитяча ліга" серед юнаків 2003 р.н. та молодших.Спорт Тернопільщини

у складі 5 вихованців ДЮСШ відділу освіти: Бойко Олександр, Бойко Євгеній, Дегтяр Денис, Щербинський Дмитро, Костючик Владислав, а також 5 волейболістів з інших міст Кришталь Владислав (Лозова Харківської області), Курінний Данило (Первомайський Харківської області), Ніколайцев Олексій і Джуль Микола (Олешки),...Херсон Daily

Тернопільські юні волейболісти вибороли перемогу у І турі Чемпіонату України

Тернопільські волейболісти вибороли перемогу у І турі Чемпіонату України Дитяча ліга серед юнаків 2003 року народження. Змагання проходили у Тернополі, участь них...TeNews

Українські збірні вибороли звання віце-чемпіонів Європи з паралімпійського волейболу

Обидві команди у боротьбі за золоті нагороди поступилися російським волейболістам. Unn.com.ua

Житомирські волейболісти стали срібними призерами чемпіонату України "Дитяча ліга"

Житомирські волейболісти з команди ДЮСШ №1 здобули друге місце у першому турі чемпіонату України з волейболу Дитяча ліга (діти 2003/04 р.н.). Чемпіонат...0412.in.ua — сайт города Житомира

Житомир приймає перший тур чемпіонату України з волейболу "Дитяча ліга"

(діти 2003/04 р.н.). В групі С грають команди з Сум, Чернігова, Краматорська, Запоріжжя. Житомирщина на змаганнях у даній групі представлена волейболістами з команди ДЮСШ №1, під керівництвом досвідченого тренера Вадима Кравченка. Сьогодні наші земляки здобули дві впевнені перемоги, вони засмутили...Новини Житомира

Обласна організація УТОГ відсвяткувала 80-річчя

лише Житомир, область, а й Україну на спортивні арені, на мистецькій сцені». Голова обласної ради нагадав присутнім про перемоги наших волейболістів на змаганнях у Турції, країнах Східної та Західної Європи. Також на учасників свята чекав концерт.Новини Житомира

Господарі поміряються силою із волейболістами з Запоріжжя, Краматорська, Сум, Чернігова. 13:00 - Житомир - Запоріжжя...Спортивний Житомир

"Кажани" готуються до гри з ізраїльським "Маккабі"

Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» готується до участі у одній з найбільших волейбольних подій — Кубку Європейської конфедерації волейболу (ЄКВ). Львівські волейболісти зіграють у 1/32 фіналу Кубка. Суперником «кажанів» став волейбольний клуб «Маккабі» із міста Тель-Авів ( Ізраїль). Як розповів головний...Галичина спортивная

Волейболісти з села Будище призери турніру пам

Руської Поляни та Байбуз. На майданчику боротьба велася за кожний м’яч. Та все ж, в кінцевому результаті, переможцями турніру стали волейболісти з с. Будище.Нова доба

10 та 11 листопада у рамках третього туру XXVII Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги у Львові відбудеться гра між львівським волейбольним клубом «Барком-Кажани» та ВК «Серце Поділля» (місто Вінниця). Гал-info