внічию

Анатолій Безсмертний: "У Тернополі був типово весняний футбол"

Головний тренер ФК «Суми» Анатолій Безсмертний на післяматчевій прес-конференції проаналізував хід поєдинку з ФК «Тернопіль», який завершився внічию - 2:2.Галичина спортивная

Перша ліга-2016/17 України з футболу Матчі 21-го туру Буковина - Авангард 0:0 Тернопіль - Суми 2:2 (1:1) Чемпион

Чемпіонат Італії-2016/17 з футболу Торіно - Інтер 2:2 (1:1) Попередження: Лопес (90) Чемпион

Донецький «Шахтар» втратив очки у матчі з «Олімпіком». Матч завершився внічию 1:1.Гал-info

Юніорська команда «Карпат» в рамках підготовки до весняної частини Чемпіонату України U-19 провела черговий спаринг. Гал-info

в 6 з 13 матчів Шальке і кожен раз виходив на заміну. Додамо, що рерша гра команд в Гельзенкірхені завершилася внічию 1:1. Тоді Коноплянка теж був відсутній у заявці Шальке. Євген Коноплянка...Чемпион

11 березня, ФК "Тернопіль" зіграв свій останній спаринг під час навчально-тренувального збору на Закарпатті. У суперниках муніципалів був донецький "Шахтар" (U-19) Спорт Тернопільщини

ФК "Тернопіль" та "Шахтар" (U-19) зіграли внічию

Цікавий та безкомпромісний поєдинок завершився внічию - 1:1. У другому таймі перевагою володіли тернополяни.Галичина спортивная

Чемпіонат Іспанії-2016/17 з футболу Валенсія - Спортинг Х 1:1 (0:0) Чемпион

Представники Эйбара - кращі в Ла Лізі в лютому

Зброярі розгромили Валенсію (4:0, дубль Энрича), Гранаду (4:0, гол Энрича), поступилися Севільї (0:2), обіграли Малагу (3:0, гол Энрича) та зіграли внічию з Сосьєдадом.Офіційний сайт Ла Ліги повідомив, що Серхі Енріч визнаний кращим футболістом лютого в чемпіонаті Іспанії, а Хосе Луїс...Новини футболу

Чемпіонат Іспанії-2016/17 з футболу Алавес - Севілья 1:1 (0:1) Чемпион

25 років тому відбувся перший матч чемпіонату України з футболу zaxid.net

Вболівальника "Спартака" на виїзді вбив тролейбус (ФОТО)

тролейбус.Повідомляє Футбол газета. > 20-річний молодик приїхав до Краснодару на матч 18-го туру РФПЛ між "Краснодаром" і "Спартаком", який закінчився внічию (2: 2).Попрощался с друзьями, бежал через дорогу к брату-близнецу и отцу. Разметки нет. pic.twitter.com/dwL0i84Y9Q– Dmitry Egorov (@edim_sport) 5 березня...Футбол газета

Чемпіонат Англії-2016/17 з футболу Манчестер Юнайтед - Борнмут 1:1 (1:1) Вилучення: Серман (45) Чемпион

"Чорноморець" в меншості зіграв внічию з "Дніпром"

"Дніпро" вдома при порожніх трибунах не змогло дотиснути одеський "Чорноморець", попри вилучення у одеситів на останніх хвилинах матчу. Повідомляє сайт Футбол Україна. Sportgid

"Дніпро" - "Чорноморець" - 1:1 (ВІДЕО)

В рамках 20 туру УПЛ Сьогодні, 4 березня, "Дніпро" при порожніх трибунах зіграв внічию з "Чорноморцем". Повідомляє сайт Футбол Україна. До вашої уваги відео голів:Ці та інші події про український футбол читай на Футбол...Sportgid

Вилучення: Хочолава (90). Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

"Бордо" і "Ліон" переможця не виявили

Доволі статусний матч відкрив черговий тур чемпіонату Франції. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Бордо" та "Ліон" зіграли внічию, що, напевно, нікого не розчарувало. Гості врятували очко за 11 хвилин до завершення поєдинку.Чемпіонат Франції28 тур"Бордо" - "Ліон" - 1:1Голи...Sportanalytic