внічию

Матч розпочався хвилиною мовчання у честь загиблих українських воїнів АТО. На поле не вийшов ключовий... 1NEWS

Сачко: Ми добре підготувались до гри 20:12Футбол. Динамо зіграло внічию з Хапоелем у спарингу 19:43Футбол. Антунеш каже, що щасливий повернутися в Хетафе 19:36Фехтування.1NEWS

Львівські "Карпати" на власному полі програли полтавській "Ворсклі"

Якщо минулого тижня карпатівцям ще вдалося зіграти внічию із кропивницькою "Зіркою...032.ua — сайт города Львова

Динамо провело на своїй базі контрольний матч з ізраїльським Хапоелем з Хайфи. 1NEWS

Контрольний матч.

Гра завершилася внічию - 1:1, причому господарям довелося відіграватися. Також в грі брав участь ряд молодих футболістів.Ua-football

Перший домашній матч луцька Волинь зіграла внічию із Балканами (Зоря). Через зливу початок гри відклали на 10 хвилинЧитати повністю...Online.ua

Верес - Олександрія 1:1 (1:0) Чорноморець - Сталь 2:2 (0:0) № І В Н П М О +3 1 ФК Олександрія 2 1 1 0 3-1 4 -1 2 Карпати 1 1 0 0 6-0 3 -1 3 Зоря 1...1NEWS

Новий сезон: «Зірка» зіграла внічию, а «Олександрія» програла

Результати матчів першого туру опубліковані на сайті УПЛ. «Олександрія» вдома приймала донецький «Олімпік». Україна-Центр

"Карпати" та "Зірка" зіграли внічию на "Україні"

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua. Честь відкривати новий футбольний сезон випала футбол 032.ua — сайт города Львова

Кропивницька Зірка у стартовому турі Лізі Парі-Матч зіграла внічию з львівськими Карпатами. У наступному турі, 23 липня, кропивницька Зірка вдома прийме донецький Олімпік.Online.ua

Українець відзначився у Лізі Європи (ВІДЕО)

Ліги Європи. Повідомляє Футбол газета. Романчук забив на 15-й хвилині матчу. Українець також вийшов на матч з капітанською пов'язкою.Гра завершилась внічию - 1:1.Відзначимо, що Дмитро Хомченовський залишився в запасі "Ягеллонії".У старті "Габалі" вийшли Дмитро Безотосний та Віталій Вернидуб.Taras Romanczuk Goal...Футбол газета

Артем Мілевський дебютував за Динамо (Брест)

офіційно дебютував за свій новий клуб - Динамо (Брест). У першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги Європи білоруський клуб зіграв внічию зі швейцарським "Альтахом" - 1:1. Артем почав матч на лавці запасних і вийшов на заміну на 86-й хвилині матчу.Ua-football

Підопічні Юрія Вернидуба зіграли внічию з з тбіліським Динамо.1NEWS

Арсенал-Київ зіграв внічию з чемпіоном Ірану

Останнім суперником "канонірів" став іранський "Персеполіс". Арсенал-Київ - Персеполіс 0:0 Заміни: Пилипенко, Матвєєв, ФНП, ФНП, ФНП, ФНП. Ua-football

Львівські «Карпати» зіграли внічию з грецьким «АЕКом» у товариському матчі в Польщі. Підсумковий рахунок матчу - 1:1.Гал-info

Міжсезоння: "Динамо" розібралося з австрійцями, "Олександрія" і "Карпати" зіграли внічию з греками

а ще один гол на свій рахунок записав Хльобас. "Олександрія" зустрічалася з "Панатінаїкосом" - команди голів не забили. Також зіграли внічию "Карпати" та АЕК - українці і греки забили по одному м'ячу. "Зірка" розібралася з "Волинню", а "Олімпік" поступився "Геліосу".Зеркало недели (газета)

У Нідерландах на навчально-тренувальному зборі Олександрія провела товариський матч. Забитий мячів у матчі не було 0:0. Online.ua

Зірка зіграла внічию з Балмазуйварошем

Кропивничани забили першими, але потім у другому таймі, через прикру помилку, пропустили. Sportgid

ФК Катеринопіль Слобода (Червона Слобода) 1:1 9-й тур. Online.ua