влучно

222 млн, вечірки та в

форвард не з'явився у складі "Барселони" у матчі чемпіонату Іспанії проти "Депортиво". За офіційною інформацією через травму. Але у пресі влучно підмітили, що Неймар уже третій рік поспіль пропускає у один той самий період ігри і саме на нього припадає...Еспресо TV

Малиновський допоміг "Генку" розгромити "Бохольт VV"

таймі, замінивши на 61 хвилині матчу Настіча, і вже через три хвилини забив гол. Руслан перехопив м'яч та одразу ж влучно пробив, зробивши рахунок 5:1.Відзначимо, що сам поєдинок завершився перемогою команди українця із рахунком 7:2.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Коноплянка засмутив команду Бойка,...Sportanalytic

Дмитро Вовк пообіцяв розбудити Катеринопіль

чому обрали Гризла й Зінкевича?" митець відповів коротко: "Так зорі стали" http://viche.ck.ua/upl/18072017211947641084.jpg? Один із кращих портретів Семена Гризла. Дуже влучно передано його внутрішню інтелігентність, незламний дух, свободолюбність. Розвіяний чуб, очі надзвичайно живі й проникливі. Саме таким я і уявляв...Online.ua

"Зоря" програла "Сталі" на запорізькій "Славутич-Арені"

Ігор Харатін у підкаті ззаду намагався відібрати м'яч, за що отримав жовту картку та "привіз" штрафний у власні ворота. Штрафний влучно реалізував Андрій Якимов, який потужно пробив далеко з-за меж штрафної. Олексій Шевченко був безсилий - 0:1. Після пропущеного м'яча...Unn.com.ua

дихання, тому були дуже задоволені та вдячні за надану можливість. Поряд з тим, щоб відчути себе справжнім рятувальником, потрібно уміти влучно поцілити пожежним рукавом у визначену точку, яка є оптимальною для гасіння пожежі. Спробували виконати це завдання і учасники змагань,...Online.ua

Як обидва тернопільські клуби били пенальті

став нічийним. Другий тайм розпочався із взяття воріт «Металіста» - після ідеального навісу у штрафний майданчик господарів Назар Ільчишин головою влучно послав м’яч у сітку воріт. Такий сценарій, звісно ж, не влаштовував ні тренерський штаб харків’ян, ні численних вболівальників, які...Газета "Наш ДЕНЬ"

У Кропивницькому для дітей провели навчально-розважальні змагання

дихання, тому були дуже задоволені та вдячні за надану можливість. Поряд з тим, щоб відчути себе справжнім рятувальником, потрібно уміти влучно поцілити пожежним рукавом у визначену точку, яка є оптимальною для гасіння пожежі. Спробували виконати це завдання і учасники змагань,...Fotoinform

військовослужбовець Петро. Українські захисники кажуть, що ті, хто здійснює обстріли вже надто професійно стріляють. — По той бік вогонь ведуть професіонали. Вони вміють влучно стріляти. Спочатку вони «прощупують» наші позиції, відкривають вогонь зі стрілецької зброї по опорних пунктах. Ми відповідаємо тим же. Далі вони з бронетехніки ведуть вогонь...Народна Рада

Як уберегтися від квартирних крадіжок розповіли в поліції (відео)

Найпоширенішими видами злочинів, що трапляються у літній період, залишаються крадіжки. Ласі на чуже добро зловмисники, ладні заволодіти нашим майном, влучно потрапивши до кишені необачного перехожого або завітавши до квартири чи будинку. Загалом проникати в чужу оселю зловмисники можуть декількома способами.Online.ua

фланзі. Арман Оганесян обіграв опонента й віддав націлену передачу в штрафний майданчик на Есеолу. Наш форвард витримав необхідну паузу й влучно пробив 2:0. По перерві, почала відбуватись велика кількість замін. Певна стрункість гри загубилась й у атаках кропивничани припускались помилок:...Online.ua

Дубль Есеоли допоміг зірці обіграти Волинь

лівому фланзі. Арман Оганесян обіграв опонента й віддав націлену передачу в штрафний майданчик на Есеолу. Форвард витримав необхідну паузу й влучно пробив — 2:0. По перерві, почала відбуватись велика кількість замін. Певна стрункість гри загубилась й у атаках кропивничани припускались...Спорт.ua

Це набагато серйозніше і вже назавжди. Це розуміння, хто ворог і вбивця, мародер і грабіжник, загарбник і […]Запись У Раді влучно відповіли на нову колючість Путіна впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

У Вакуленцях завершують навчання для роти охорони

Олег Бондаренко. Для Едуарда тримати зброю не вперше. У минулому він вихованець військово-спортивного центру. Каже, більшість із учасників навчань вміють влучно стріляти, проте і для них такі тренінги необхідні. Едуард, учасник навчань: При малейшем движении в сторону мобилизации общей...Online.ua

На Луганщині підрозділи Сил АТО відпрацьовують тактику дій та влучність стрільби в умовах полігону

організатори заходу приділили питанням підгонки екіпірування військовослужбовців: розміщення засобів захисту, індивідуальних аптечок. Як зазначив представник оперативно-тактичного угрупування «Луганськ», важливо вміти не тільки влучно стріляти, а й тактично грамотно діяти в умовах максимально приближених до бойових: — З кожним заняттям рівень підготовки військовослужбовців зростає, а це означає, що в реальній бойовій обстановці вони...Народна Рада

передбачає умовного способу, що було – те було, і часто одні і ті ж люди […]Запись Бандера проти ЄС: журналіст влучно поставив польського міністра на місце впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Чому ми їдемо до Лондона говорити про реформи?

що ми хочемо колись зробити. "Наразі це не кінець. Це навіть не початок кінця. Але це, мабуть, кінець початку", - влучно сказав свого часу британський прем'єр Вінстон Черчилль. Нинішню конференцію можна вважати знаковим моментом в історії сучасної України. У певному...Європейська правда

Вихованців клубу юних десантників, що в Чутовому, вчитимуть за спеціальними програмами

Голос: У мене було три спроби із 3, я потрапив у десятку. Артем майже 10 років займається рукопашним боєм, влучно стріляє та стрибає з парашутом. Всьому навчився в клубі "Гвардія", куди їздить за десятки кілометрів з іншого села. Вже...Online.ua

У новому сезоні тернопільські актори здивують містян

Читайте також Закриття театрального сезону співпало з державним святом Нагадаємо, Сорочинський ярмарок новинка у репертуарі драмтеатру. Режисеру-постановнику Вячеславу Жилі вдалося влучно показати багатий український гумор, народну мудрість та широту української душі. Головні герої молода закохана пара Парася та Гриць. Мачуха...TeNews

Кубка Коржа у селі Диківка богданівський Буревісник з рахунком 7:0 розгромив місцеву Дружбу. Гостям вдалося забити швидкий мяч: Євген Наводничий влучно пробив з меж штрафного майданчику. А через 10 хвилин голкіпер порушив правила проти гравця суперника було призначено пенальті, яке...Online.ua