влучно

«Буковина» поступилася першою сходинкою луцькій «Волині»

двічі. Підопічним Віталія Куниці вдалося лише скоротити перевагу суперника у рахункові. Наші земляки відзначилися зі стандарту. Після подачі Даніеля Раулюка влучно пробив головою Владислав Павлович. Буковина програла з рахунком 2:3 та поступилася першою сходинкою луцькій Волині. Матч проходив у жорсткій...0372.ua

Знову ця «домашка»…

Що не кажіть, а дитина влучно підмітила всі тонкощі домашніх завдань.Покоління ZET

Шахтар переміг Фейєноорд у Лізі чемпіонів

Фонсеки вже була попереду. Після багатоходової комбінації "Шахтаря" Богдан Бутко справа м’яко накинув м’яча на дальню штангу на Бернарда, який влучно пробив головою та оформив дубль. Донеччани догравали матч у меншості – на 75-й хвилині за повторне попередження з поля...Єдність

"Шахтар" у меншості переміг "Фейєноорд" у Лізі чемпіонів

Фонсеки вже була попереду. Після багатоходової комбінації "Шахтаря" Богдан Бутко справа мяко накинув мяча на дальню штангу на Бернарда, який влучно пробив головою та оформив дубль. Донеччани догравали матч у меншості на 75-й хвилині за повторне попередження з поля було...Еспресо TV

"Honda" створила людиноподібного робота-рятівника

гуманоїда півтори години, а мозок робота завдяки процесору "Core-i7" не перегрівається. У винахід умонтовані декілька камер і 3D-сенсори, тому він влучно хапається за поручні. Однак наразі "Honda" не відправляє "E2-DR" в зони...NewWest Media

тричі вдавалося зрівнювати рахунок. Команди жваво розпочали поєдинок і уже на 5-ій хвилині Богдан Слоневський відкрив рахунок – гравець “Ниви” влучно виконав штрафний удар. Але радість...Терноград

"А це дрібнота…": Турчинов коротко і влучно прокоментував конфлікт з Савченко в Раді

про реінтеграцію Донбасу Савченко підбігла до Турчинова та намагалась вирвати у нього мікрофон.The post “А це дрібнота…”: Турчинов коротко і влучно прокоментував конфлікт з Савченко в Раді appeared first on Корупція Інфо.Корупція

Чернівецька "Буковина" виграла у "Ниви"

виграла у "Ниви" (Вінниця) з рахунком 3:0. Відкрив рахунок на 33 хв наш півзахисник Євген Немтінов - прийняв м'яч і влучно пробив у ворота. Після перерви на 56 хв Роман Шафаростов головою забив другий м'яч. А у доданий час на...0372.ua

Корабели вдома перемогли Запоріжжя

на табло – 15:15. В другій чверті почався перформанс Павла Буренко, який встигав і перехоплювати м’яч і раз по раз влучно атакувати кільце суперника. Як результат - +4 для гостей після першої половини матчу. Третя чверть певно стала переломним моментом...Миколаївська правда

Влучно в ціль

В підсумку вона вибила 34 очка. ІнфоМалин

Готується новий серіал про юну відьму Сабріну

темне переосмислення походження і пригод Сабріни у формі історії дорослішання, яка переплітається з горором, окультизмом і чаклунством. Тож майбутній серіал влучно описується як схожий на класичні зразки жанру «Дитина Розмарі» та «Екзорцист». І буде тісно пов’язаний із «Рівердейлом», що також...Pingvin.pro

Прикарпатські поліцейські здають екзамени

Зокрема, проходять тестування на перевірку знань матеріальної частини та тактико-технічних характеристик вогнепальної зброї, функціональної, загально-профільної та тактичної підготовки, демонструють вміння влучно стріляти з пістолета, складають заліки із фізичної підготовки, що включає комплексні силові вправи: забіг на 100 м, крос 1000...Стик

серпня (ВІДЕО)Змінити рахунок вдалося лише під час другого овертайму. Господарі заробили штрафний на правому фланзі. Вадим Воронченко пробив сильно та влучно, відправивши мяч точно в дальній кут 3:2.Нагадаємо, попередню гру "Зірка" програла...Златопіль

Зокрема, проходять тестування на перевірку знань матеріальної частини та тактико-технічних характеристик вогнепальної зброї, функціональної, загально-профільної та тактичної підготовки, демонструють вміння влучно стріляти з пістолета, складають заліки із фізичної підготовки, що включає комплексні силові вправи: забіг на 100 м, крос 1000...Бліц-інфо

Прикарпатські поліцейські здають екзамени з професійної підготовки

Зокрема, проходять тестування на перевірку знань матеріальної частини та тактико-технічних характеристик вогнепальної зброї, функціональної, загально-профільної та тактичної підготовки, демонструють вміння влучно стріляти з пістолета, складають заліки із фізичної підготовки, що включає комплексні силові вправи: забіг на 100 м, крос 1000...Франківчани

власноруч виготовили для підрозділу макети територій Ужгорода й околиць. Щоб стати справжнім військовим, потрібно не лише знати будову техніки та влучно стріляти, – маєш бути мультизадачним. Серед іншого, треба вміти продумувати стратегію й виконувати тактичні задачі. Студенти кафедри військової підготовки...Ужгород.net.ua

хвилині зустрічі господарі поля провели результативну контратаку – Ігор Гатала протягнув м’яч з центру поля до штрафного майданчика суперника і влучно пробив повз воротаря. Потуги вінничан зрівняти рахунок не увінчалися успіхом. Щоправда, кінцівка...Терноград

Хетафе - Барселона 1:2.

відіграватися. Чудо-гол забив японський легіонер "Хетафе" Сібасакі. У перерві Вальвереде випустив Деніса Суареса замість Іньєсти, і саме центрхав зрівняв рахунок, влучно вразивши ворота "Хетафе" після пасу Роберто. Гра продовжувала складатися непросто для "блаугранас", і другий гол для них стало справжнім...Ua-football

заграв активніше, за що був віддячений на 64-й хвилині. Євген Пасич змістився з правого флангу до ценрту штрафного майданчика і влучно пробив у самісінький кут – 1:0. Після цього «Ворскла» розкрилася і в «Вереса» почали з’являтися моменти. Після одного з них,...Все