влучний удар

Перша ліга 22 тур.

Сьогодні відбувся матч 22- туру Першої ліги України. Успіх "Гірнику" приніс влучний удар Голядинця, який після розіграшу кутового замкнув фланговий навіс Панасенка.Football-ukraine.com

Вадима Солдатенка. У матчі 21-го туру нафтовики святкували перемогу над «Миколаєвом». Солдатенко зберіг свої ворота сухими, а перемогу охтирчанам приніс влучний удар Антона Яременка в середині першого тайму. У зв’язку з тим, що гру 22-го туру чемпіонату України з футболу...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Юніори "Скали" перемогли лідера Бундесліги U-19

неймовірний за силою і красою вдався удар Артему Челядіну, який метрів з сорока відквитав статус-кво. А перемогу нашій команді приніс влучний удар Юрія Черепущака, який на початку другого тайму замінив на лівому фланзі атаки Миколу Ісаєва. Наш нападник на швидкості...Галичина спортивная

Чернівецька «Буковина» перемогла "Полісся" з рахунком 2:1

хвилині зустрічі ворота Миколи Гоменюка вразив Ігор Олексієнко. Відігралися гравці буковинської команди на 26 хвилині гри. Своє повернення на поле влучним ударом відзначив Тарас Сивка. Міг забити гол у роздягальню Антон Батрак. На жаль, влучити у ворота Полісся Антон не...0372.ua

У Мукачеві змагалися ветерани футбольних команд «Карпати» та «Севлюш» / ФОТО

у другому таймі постаралися Сергій Чейпеш (47 хв.) та Іван Фурик (54 хв.). Та між цими двома голами був іще влучний удар Мирослава Бундаша, отож футболісти з міста над Латорицею зуміли в непростому двобої виграти з рахунком 3:2 і відстояти...Голос Карпат

У ворота господарів арбітр зустрічі Олександр Кальонов тричі призначав пенальті. Олександр Колос, 75), 7. Леван Кошадзе (14. Віталій Рябушко, 87), 9.Олександр Мішуренко, 21. Нереалізований пенальті: Олександр Акименко (Олександр Акименко), 10. Гречка

Коноплянка забив 15-й гол за збірну України і увійшов до трійки найліпших бомбардирів (ВІДЕО)

Євгена Коноплянки в матчі проти збірної Словаччини, в якому українці перемогли з рахунком 2:1, став знаковим для футболіста. Це п'ятнадцятий влучний удар Євгена в футболці збірної України. Таким чином, Коноплянка увійшов до трійки найліпших бомбардирів збірної, ділячи третю сходинку з...Гречка

Футбольна збірна України завершила у Львові 2017 рік перемогою

Андрій Ярмоленко, який не зумів вдало розпорядися мячем після пасу Коноплянки, виправився після Марлосу, котрий видряпав м'яч у центрі поля. Влучний удар півзахисника Боруссії - і на табло Львів Арени загорілися дві одиниці. По перерві українці не зупинилися. Коломоєць заробив...Щоденний Львів

Пятерка лучших голов 11-го тура АПЛ

До вашої уваги п'ятірка найкращих голів 11-го туру АПЛ за версією самої ліги. Відзначимо, що лише два влучні удари з цієї підбірки стали переможними для команд авторів голів.Ua-football

Команда ЛДУФК зазнала першої поразки у Чемпіонаті ВНЗ України-17/18 з футболу

свого на 35-й хвилині. Затяжна багатоходова комбінація завершилася скидкою Романа Толочка головою на Ігоря Карпенка і центрфорвард довершив зусилля партнерів влучним ударом. Здавалося, відкривши нарешті рахунок у матчі, команда Олега Колобича розвине свій успіх, як це було в їхньому першому...Галичина спортивная

"Енергія" у драматичному поєдинку вирвала перемогу в "ІнБев/НПУ" - відео

Влучним ударом дев'ятку вразив їхній капітан Віталій Дзюба. Десь розслабились, можливо, на останніх хвилинах і пропустили. Ще залишався час, треба було грати до останньої секунди. Галичина спортивная

Чергові матчі чемпіонату України з футболу зіграли представники Сумщини у першій лізі. Два влучні удари Юрія Бушмана принесли перемогу ПФК «Суми» у виїзному матчі проти кременчуцького «Креміня». Відкрив рахунок Юрій на тринадцятій хвилині, головою зігравши...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Завдяки влучному удару Амато Чічіретті Беневенто вів у рахунку протягом понад 30 хвилин. Але у другому таймі Гонсало Ігуаїн та Хуан Куадрадо забили...Чемпион

Першими відзначилися гості, завдяки влучному удару Надії Бойчук на 23 хвилині.Жіночий футбол України

(266 матчів, 128 голів), на третій позиції Факундо Феррейра - 0,47. У 20 поєдинках нинішнього сезону нападник відзначився вже 15 влучними ударами, пише офіційний сайт Шахтаря. Нагадаємо, що гравці Шахтаря Феррейра та Марлос потрапили до збірної 4-го туру ЛЧ.Чемпион

Двойной удар Зельке!

вихід з групи "J" Ліги Європи. Незважаючи на сильні зміни в складі, Берлін показав хороші результати, які привели до двох влучних ударів Зельке, кожен з голів називається не інакше, як "хітовим". Не могли не відзначити в "Кicker" сильний старт "Старої...Ua-football

«КНТЕУ-Меркурій».  В першому таймі суперники обмінялись голами  - відзначились два Владислава. На гол киянина Труського на 33-тій хвилині сумчани відповіли влучним ударом Зрибняка на 39-тій. В другому таймі команди продовжили боротьбу з суперником і полем. В підсумку - фінальний свисток ...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

12 забитих за сезон. Забивши вісімнадцять голів у чемпіонаті кращим бомбардиром турніру став гравець липоводолинського «Альянсу» Віталій Лісніченко. На три влучні удари менше в активі Дмитра Іщенка з охтирського «Нафтовика-2» та Андрія Анцибора з роменського «Агробізнеса ТСК». Завтра на полі...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

рахунком 1:2 програли і у матчі відповіді пропустивши два «сухих» м’ячі. На виїзді у Дніпрі підопічні Сергія Песоцького обмінялись парою влучних ударів з «Катиринославхлібом». А на паркеті сумського манежу перемогла дніпровська команда. Гості відкрили рахунок на першій хвилині, а до...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Проваливши перший тайм, олександрійці взялися виправляти ситуацію по перерві. Гречка