влучний удар

Чемпіонат Львівщини з футзалу: стовідсотковий "Кордон"

у першому таймі. Втім, у другому таймі «Кордон» було не спинити. На п’ять голів від «Кордону» «Шипшина» відповіла лише одним влучним ударом. За втраченими очками «Кордон» залишається неофіційним лідером чемпіонату. Кордон - Шипшина - 8:2 (3:1) 22.01.2017. СК ЛНУ. Судді:...Галичина спортивная

"Княжий Ринок" - "Ураган-2": перемога львів

могли, однак бодай на один гол у цьому матчі їх не вистачило. Більше того, Назар Яцишин та Володимир Лаба своїми влучними ударами у порожні ворота встановили остаточний рахунок у матчі. Обігравши «Ураган-2», «Княжий Ринок» наразі посідає друге місце в турнірній...Галичина спортивная

Підсумки сезону.

Христина Татарин, яка провела найбільше часу на полі (892 хвилин). Найкращим бомбардиром команди стала Надія Бойчук, в активі якої шість влучних ударів. Три голи у минулому сезоні до свого активу записали Тетяна Лайщук та Вікторія Гірин. Доробком у два влучні...Галичина спортивная

Успіх гостям забезпечили влучні удари Яго Аспаса і Хонні Кастро. Реал відповів лише голом Марсело і то не без допомоги рикошету.Spy-Football

"Барселона" у Львові

можна сказати, що поляки тотально переважали львів’ян. «Зелено-білі» частіше завдавали удари по воротах суперника і відкрили рахунок у матчі завдяки влучному удару з пенальті Дмитра Шостака. Незважаючи на перевагу в рахунку карпатівські тренери продовжували підганяти підопічних вперед і на утримання...Галичина спортивная

Юные дарования FC Barcelona Escola Varsovia посетили Львов

можна сказати, що поляки тотально переважали львів’ян. «Зелено-білі» частіше завдавали удари по воротах суперника і відкрили рахунок у матчі завдяки влучному удару з пенальті Дмитра Шостака. Незважаючи на перевагу в рахунку карпатівські тренери продовжували підганяти підопічних вперед і на утримання...Спорт.ua

Збірна України U-16 з поразки стартувала на турнірі в Туреччині

першого голу, який дозволив би учасникам ї зустрічі діяти розкутіше. Забитий мяч стався перед самою перервою: на 38-й хвилині Александропулос влучним ударом після стандарту вивів свою команду вперед. Після перерви українські футболісти значно додали у комбінаційних діях, але...Ua-football

потрапила до групи B, склавши компанію ветеранським збірним Азербайджану та Іспанії. Матч із командою Азербайджану завершився результативною нічиєю - 3:3, влучними ударами у складі нашої команди відзначилися Єзерський та Нагорняк, який оформив дубль. У наступній зустрічі групового етапу "синьо-жовті" завдали...Чемпион

Сборная Украины U-16 с поражения стартовала на Кубке Эгейского моря

першого голу, який дозволив би учасникам ї зустрічі діяти розкутіше. Забитий м’яч стався перед самою перервою: на 38-й хвилині Александропулос влучним ударом після стандарту вивів свою команду вперед. Після перерви українські футболісти значно додали у комбінаційних діях, але «синьо-жовтим» не...Спорт.ua

Ветеранская сборная Украины добыла второе место в Грузии

Матч із командою Азербайджану завершився результативною нічиєю - 3:3, влучними ударами у...Sportgid

потрапила до групи «B», склавши компанію ветеранським збірним Азербайджану та Іспанії. Матч із командою Азербайджану завершився результативною нічиєю — 3:3, влучними ударами у складі нашої команди відзначилися Єзерський та Нагорняк, який оформив дубль у зустрічі. У наступній зустрічі групового етапу...Спорт.ua

АПЛ. Тоттенхем легко розбирається з Вест Бромвічем

хотів. Уболівальникам команди доводиться тільки шкодувати, що Кейну ніяк не вдавалося піти на сьомий десяток голів в АПЛ (його перший влучний удар сьогодні став 60-м у 99 матчах турніру) - Фостер як міг гостей рятував від ганьби. Перший гол стався...Ua-football

"Епіцентр К10" розійшовся миром з "Рятувальником"

К10" у гостях розписав мирову з "Рятувальником". Перший тайм матчу у роменському СК "Електрон" завершився за мінімальної переваги гостей - влучний удар в активі Назарія Прокопіва. В дебюті другої половини супернки обмінялись "люб'язностями" спочатку Віталій Радченко відновив статус-кво, а за...Галичина спортивная

СК "Енергія": на "Титан-Зорю" - з новачком у складі

Двічі за «Енергію» у цьому матчі забив Михайло Грицина. Ще один гол — на рахунку Романа Кордоби. За «Титан-Зорю» єдиним влучним ударом відзначився В’ячеслав Кожемяка. «Енергії» у виїзному матчі не зможуть допомогти травмовані Василь Денис та Олег Легендзевич. Не поїхав...Галичина спортивная

Підсумки першої половини сезону.

сезоні дещо "затих" багнет одного з лідерів стрийської "Скали" Василя Цюцюри. У 17 поєдинках Першої ліги "Цюця" відзначився лише одним влучним ударом. Днями український футбольний інтернет-простір сколихнула тривожна звістка - за інформацією ЗМІ доросла команда "малиново-зелених" припинить участь у Першій...Галичина спортивная

"Карпати-2004" виграли "Кубок Володимира Вараксіна-2017"

від Вадима Петришина, захист «Кардинала» розсипався і впродовж наступних трьох хвилин м’яч ще двічі побував у воротах команди Миколи Дударенка. Влучними ударами відзначилися Юрій Важинський та все той же Вадим Петришин, який оформив «дубль». Тож 3:0 — і «Карпати-2004-2» здобувають...Галичина спортивная

День перший

рахунком 6:0 розібралися з львівською «Вікторією». По «дублю» у складі юних «левів» оформили Іван Варфоломеєв і Юрій Клімковський. По одному влучному удару нанесли по воротах суперника Андрій Столярчук та Богдан Слюбик. Значно важче далася перемога «зелено-білим» у поєдинку другого туру...Галичина спортивная

енергетичної незалежності! Як єдиний народ, ми раділи перемозі Джамали на Євробаченні, величезному успіху українських паралімпійців і медалям олімпійців в Ріо-де-Жанейро, влучним ударам наших боксерів. Прийдешній рік – особливий. Це – рік століття Української національної революції. Та тоді українці, замість того,...Європейська Україна - European Ukraine

Порошенко привітав українців із Новим роком

енергетичної незалежності! Як єдиний народ, ми раділи перемозі Джамали на Євробаченні, величезному успіху українських паралімпійців і медалям олімпійців в Ріо-де-Жанейро, влучним ударам наших боксерів. Прийдешній рік – особливий. Це – рік століття Української національної революції. Та тоді українці, замість того,...Зеркало недели (газета)

Поздравление президента Украины с новым годом: полный текст

енергетичної незалежності! Як єдиний народ, ми раділи перемозі Джамали на Євробаченні, величезному успіху українських паралімпійців і медалям олімпійців в Ріо-де-Жанейро, влучним ударам наших боксерів. Прийдешній рік - особливий. Це - рік століття Української національної революції. Та тоді українці, замість того,...ЛИГАБизнесИнформ