влучний удар

Матчем між луганською "Зорею" та "Дніпром" закінчувався суботній тур УПЛ. У наднапруженому поєдинку перемогу таки здобули гості, перемогу яким приніс влучний удар Кочергіна в кінцівці матчу.Sportgid

та Андрій Ярмоленко в перші 15 хвилин зустрічі, здавалося, зробили комфортну перевагу «динамівцям»,  однак полтавці досить швидко відновили статус-кво завдяки влучним ударам Санжара Турсунова та Павла Ребенка – 2:2.   Слід відзначити, що матч відбувся завдяки титанічній роботі працівників стадіону...Vpoltave.info

21-го року. Товариська гра відбулась у стінах легкоатлетичного манежу імені Голубничого. Відкрили першими рахунок – роменчани, на 15 хвилині матчу. Влучним ударом відзначився Віталій Радченко. Але наприкінці першого тайму Ігор Дмитрієв рахунок зрівняв. У другому таймі свою перевагу представники збірної...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

На Гусятинщині завершено футбольний сезон 2016 року

«Золотої осені». Тому підопічні Ігоря Козелка аж ніяк не хотіли закінчувати рік, втретє — другими. І їм це вдалося. Два влучні удари спочатку Н. Мороза на шістнадцятій хвилині та А.Чорного на шістдесят восьмій хвилині, встановили остаточний результат матчу 2:0 на...Галичина спортивная

Днепр - Шахтар 0:2.

в 16-му турі чемпіонату України. Поєдинок пройшов за переваги донецької команди, яка в підсумку і здобула три очки завдяки двом влучним ударам Віктора Коваленка. "Дніпро" - "Шахтар" 0:2...Ua-football

Юніори. "Карпати" U-19 - "Сталь" U-19 - 3:1

Лівий захисник господарів Юрій Завінський «обрізався» в центрі поля і гості організували миттєву контратаку: комбінацію в чотири передачі у дотик влучним ударом з близької відстані завершив Владислав Вакула — 1:1. Шансів врятувати свою команду від пропущеного голу у воротаря «Карпат»...Галичина спортивная

Волинь - Динамо 1:4.

чемпіонату України. Луцька команда зуміла забити швидкий м'яч - відзначився Діденко, але фаворита це не збентежило і він відповів чотирма влучними ударами, три з яких належать Жуніору Мораесу. Єдиний гол, забитий в складі Динамо не бразильцем, провів Андрій Ярмоленко, який,...Ua-football

чемпіонів та Ліги Європи. Відповідно на рахунку ван Ністелроя, який виступав за манкуніанців з 2011 по 2006 роки, було 38 влучних ударів. Руни дебютував в єврокубках за Манчестер Юнайтед 28 вересня 2004 року в матчі Ліги чемпіонів проти "Фенербахче" (6:2),...Ua-football

Серйозна інтрига панувала й у протистоянні Шахтаря та Карпат. А перемогу Шахтарю забезпечив влучний удар Феррейри.Урядовий Кур'єр

в період з 30 вересня 2015 року по 30 вересня цього року, за версією організації. На нагороду претендують 10 авторів влучних ударів. Претенденти на премію Пушкаша2016: Маріо Гаспар (Іспанія) - 13.11.2015, Іспанія проти Англії, товариський матч; Хломпхо Кекана (ПАР) -...Ua-football

краще розпорядитися м'ячем - не вистачало чіткого удару по воротах. Добре, що все добре закінчилося". Нагадаємо, що "Дніпро" переміг завдяки влучним ударам Ротаня і...ДеПо

Тепловик - Реал Фарма: анонс матчу

О.Є. (Київ)4-й арбітр: Салаш І.І. (Калуш)Спостерігач арбтіражу: Кревський О.Є. (Київ)У першому колі матч цих команд завершився внічию - 2:2. На влучні удари Антона Хромих та Костянтина Злєпко, івано-франківці відповідали голами Ігоря Худоб’яка.На даний момент одеська команда посідає п'яте місце у...Галичина спортивная

Перемогу дніпрянам приніс влучний удар Дениса Баланюка на 42-й хвилині.   Як розповіли у прес-службі «зелено-білих», гра відразу набула відповідного характеру: обидві команди мали свої...Vpoltave.info

Боруссія Дортмунд - Баварія.

11 забитих м'ячів і він на ряду з Антоні Модестом з Кельна очолює список бомбардирів. У Роберта поки що 7 влучних ударів. Навряд чи поляку вдасться вже сьогодні наздогнати свого головного конкурента, але наблизитися — шанси будуть однозначно. Левандовські і...Новини футболу

«ПЗМС» здобув важку перемогу у Дніпрі та продовжує боротьбу за чемпіонство.   Підопічні Миколи Кудацького першими пропустили завдяки влучному удару Валентини Тараканової на 14-й хвилині, на що була знайдена повноцінна відповідь через 4 хвилини – статус-кво відновила Євгенія Шаповал.  ...Vpoltave.info

Прев

з рахунком 2:1. На гол-красень зі штрафного від Володимира Бідловського та гол Святослава Козловського після кутового гості зуміли відповісти лише влучним ударом від Олександра Райчева. Загалом, цей матч був непростим для кожної команд. Боротьба була на кожному клаптику поля і...Галичина спортивная

Команда Андрія Шевченка експериментальним складом у Харкові обіграла збірну Сербії - 2:0. Влучними ударами у складі нашої команди відзначилися Євген Шахов та Андрій Ярмоленко.Гал-info

"Сокіл" - "Ураган" - 1:2

на 22-й хвилині, після потужного удару Андрія Лисенка. Та перевага в рахунку збереглася недовго. Вже на 23-й хвилині "Ураган", завдяки влучному удару Ігоря Корсуна, рахунком став 1:1. А ще через 5 хвилин в воротах Іллі Бакінського відзначився Андрій Сімка, для...Галичина спортивная

другому таймі.   На важкому полі полтавського стадіону «Локомотив», яке через тривалі опади відчутно втратило у якості, перемогу киянам приніс влучний удар Есеола Адерінсола на 71 хвилині.   До вашої уваги кращі світлини матчу, автором яких є Олег Дубина.  ...Vpoltave.info

Прев

сумнівів. У матчі першого кола «Рух» здобув перемогу над «Суднобудівником» з рахунком 1:0. У Первомайську, де команди проводили матч, єдиним влучним ударом у другому таймі відзначився Олег Шептицький. «Шипа» головою пробив не тільки ефектно, а ще й ефективно. Загалом, «Рух»...Галичина спортивная