влучний удар

ДЮФЛУ: Огляд матчів "Карпат" в 17-му турі

уже в першій чверті матчу.Рахунок було відкрито на 8-й хвилині. Підопічні Володимира Безуб’яка швидко розіграли на правому фланзі комбінацію, яку влучним ударом завершив Сікан. А за сім хвилин рахунок став уже 2:0 на користь господарів поля. Цього разу Данило залишив...Галичина спортивная

Успішний почин "Кристала"

другому колі минулорічного чемпіонату Тернопільщини показала другий результат (6 перемог, 1 нічия, 2 поразки). Три очки колективу Василя Івегеша приніс влучний удар одного з кращих бомбардирів минулого сезону — Івана Когута. «Бережани», незважаючи на поразку, втримали лідерство. Адже переслідувач підопічних...Галичина спортивная

До нічиєї забракло кілька секунд

вдалу гру високорослих Батальського та Федосова. Все складалося непогано, хоча ми й першими пропустили гол, ще до перерви відповіли трьома влучними ударами Баранова та Поручинського, який відзначився двічі. А після перерви з перших хвилин хлопці дещо втратили концентрацію, хоча я...Галичина спортивная

Україна (U-21) в першому матчі переграла однолітків зі Словаччини

На два голи Артема Мороховця та Мар’яна Пелеха словаки відповіли лише одним влучним ударом Перший з двох запланований поєдинків між молодіжними збірними Словаччини та України зібрав непогану аудиторію. Принаймні, на центральній трибуні «Мульті Хала...Спорт.ua

Ювентус в шостий раз поспіль став чемпіоном Італії

Домашньою перемогою над Кротоні туринці оформили шостий поспіль Чемпіонство. Завдяки двом влучним ударам Манджукіча і Дибали в першому таймі, а також голу Алекса Сандро під завісу поєдинку, команда Массіміліано Аллегрі здобула чергові три...Новини футболу

Огляд матчів 4-го туру чемпіонату Закарпатської області з футболу

мяч. Перший тайм видався більш-менш рівним, однак його виграли господарі завдяки реалізованому пенальті. За порушення правил гостями на 31-ій хв. влучним ударом з 11-метрової позначки відзначився Михайло Матяш. Проте за рахунок класу й настрою виноградівці зуміли переламати хід поєдинку після...Голос Карпат

Сезон 2016/2017 у цифрах та фактах

кожен з яких зустрічався по 2 рази.Голи. 7 команд спільними зусиллями забили 419 м’ячів, з яких на рахунку господарів 234 влучних удари, у гостей — 185. Середня результативність сезону — 8,22 (4,59-3,63). Найбільш результативними командами є «Епіцентр К3», який забивав...Галичина спортивная

Перемогу полтавцям приніс влучний удар Дмитра Шаповал.Vpoltave.info

«Карпати» прийматимуть «Ворсклу» на «Арені Львів»

виявився дещо несподіваним. Полтавська команда протистояла на рідному стадіоні гостям із Кропивницького. Сценарій матчу влаштовував Ворсклу до 73-ї хвилини, коли влучним ударом Ігор Загальський пробив ворота Шуста, зрівнявши рахунок у грі 1:1. Полтавчани втратили турнірні пункти, та, як наслідок, відпустили...Щоденний Львів

Володимир Боришкевич: "Для мене важлива перемога команди"

Балкан. Любить і уміє Володимир Боришкевич і забивати, особливо із стандартів як це було у матчі проти Поділля Два його влучних удари, статус матчу, а також вольова перемога дозволили Sport Arena спільно з ПФЛ визнати Боришкевича Героєм 31-го туру у...Галичина спортивная

"Рочин" - "Фенікс-Стефано" 0:3: не шукайте логіки в футболі

про себе знати. Ближче до завершення поєдинку гостям вдалося поставити у матчі жирну крапку. Атака лівим флангом завершилися ще одним влучним ударом по воротах Михайла Грицаля. При рахунку 0:3 гравці «Рочина» знову побігли вперед, однак у справжній камбек господарів вірилося...Галичина спортивная

Віталій Бодак: "На такому полі грати в комбінаційний футбол було складно"

можу сказати що ми цілком контролювали її хід, мали багато моментів проте нажаль не змогли їх реалізувати. І завдяки одному влучному удару всеж здобули 3 очки, що неможе не тішити.- Поле сьогодні було м'яко кажучи не в гарному стані, як...Галичина спортивная

ФК Буковина програла у Миколаєві

поля першими відкрили рахунок - на 29 хв. відзначився Олексій Алексанов. Підопічні Олега Ратія відновили рівновагу на 65 хв. пісял влучного удару Олександра Гуськова.Погляд

"Рочин" - "ОДЕК" 3:2: реванш за кубкову поразку

лінію атаки. Особливо це помітно було тоді, коли рахунок став 3:0 на користь «Рочина». Від господарів пройшла домашня заготовка, яку влучним ударом завершив Андрій Кохман. Що цікаво, домашню заготовку після кутового повинен був завершувати Андрій Дева, у якого замість удару...Галичина спортивная

поля першими відкрили рахунок – на 29 хв. відзначився Олексій Алексанов. Підопічні Олега Ратія відновили рівновагу на 65 хв. пісял влучного удару Олександра Гуськова. Але у кінцівці, на жаль, миколаївці зуміли забити ще два голи (Віктор The post «Буковина» на...

"Тепловик-Прикарпаття" перериває свою безпрограшну серію

вдало оборонялись, та все ж під завісу зустрічі "Мир" таки зумів пробити оборонні редути гостей - фінальна навала господарів завершилась влучним ударом Доценка. 1:0 - "Прикарпаття" перериваю свою трьохматчеву переможну серію в чемпіонаті. Поразка в Горноставїці відкинула підопічних Володимира Ковалюка...Галичина спортивная

ФК "Львів" - "Оскар" (Підгір

попереднього етапу Кубка України ААФУ.ФК Львів - Оскар (Підгір'я)14 травня, 15:00Чемпіонат України ААФУ, 17 турЛьвів, стадіон СКАУ першому колі, завдяки влучному удару Ростислава Романишина, "Оскар" здобув мінімальну домашню перемогу над львів'янами. У кубку ж команди обмінялися нічиїми. І лише за...Галичина спортивная

Пивовари уже на старті поєдинку повели в рахунку – на 9-ій хвилині відзначився Юрій Бровченко. На 54-ій хвилині Сергій Даценко влучним ударом The post ФК “Тернопіль” достроково оформив собі виліт у другу лігу appeared first on Галас Новини Тернополя та...Галас

гри на свою користь. Спочатку Назар Пятак забив свій 50?й гол у чемпіонаті та зрівняв рахунок, а потім Владислав Вакула влучним ударом приніс команді перемогу: 3:2. І у Зорі-3 перед останнім туром найкращі шанси на виграш турніру. На друге місце...Тижневик «ЕХО