влучний удар

«Колос». Нижче топ-трійки у турнірній таблиці розташувались «СНАУ» та «Барса-U17». Гравець команди аграрного вишу Олександр Федченко (в активі якого шість влучних ударів по воротах суперників) лідирує у «гонці»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

після того, як Панасенко порушив правила у власному штрафному майданчику, за що отримав другу жовту картку. Дзюба покарав за це влучним ударом з пенальті. Здавалось, що ІнБев/НПУ зможе втримати мінімальну перевагу. Однак, відсутність концентрації на останніх хвилинах, що в цьому...Спортивний Житомир

відзначився красивим голом під час тренування дортмундської команди. Команда Ярмоленка перехопила м'яч у центрі поля та провела блискавичну атаку, яку влучним ударом завершив український півзахисник. Юліан Вайгль у підкаті відібрав м'яч, який у підсумку потрапив до Ярмоленка. Андрій вийшов віч-на-віч...Чемпион

Новий рік енергетики розпочали з впевненої перемоги

Пенальті реалізував кращий бомбардир “Енергії” у чемпіонаті Тарас Кузь – 4:1. Енергетики не зупинялись і на 35 хвилині Віталій Радевич влучним ударом завершив швидку контратаку своєї команди – 5:1. А на 37 хвилині капітан “Енергії” Андрій Федюк реалізував вихід сам-на-сам...Галичина спортивная

трихвилинку, під час якої український боксер побував у нокдауні. Тоді Джошуа активно розпочав раунд і вже за півхвилини після декількох влучних ударів рефері у рингу зафіксував нокдаун. Зазначимо, що Кличко спромігся "вижити" після потужних атак британця, а під кінець раунду...Чемпион

2017 рік нічиєю 1:1 із Фіорентиною у рамках 19-го туру чемпіонату Італії. На гол Джованні Сімеоне червоно-чорні майже одразу відповіли влучним ударом Хаканом Чалханоглу. Таким чином Мілан не зміг обійти Фіорентину у турнірній таблиці, залишившись на 9-му місці. 🔚 Full-time...Чемпион

"Шахтар" представив найкращі голи команди у 2017 році

Донецький клуб включив до збірки 17 влучних ударів. В число найкращих потрапили точні удари Феррейри, Тайсона, Марлоса, Фреда та інших лідерів команди.Зеркало недели (газета)

Андрій Ярмоленко асистував Сіндзі Кагаві/bvb.de Нагадаємо, раніше цей гол було визнано найкращим влучним ударом Бундесліги у вересні.Чемпион

цитує спеціаліста СпортАрена. Нагадаємо, що наразі на рахунку Кейна 53 голи, які він забив у 2017 році. Він на один влучний удар відстає від Ліонеля Мессі. 26 грудня о 14:30 Кейн може збільшити свій доробок під час зустрічі Тоттенгема із...Чемпион

Підсумки осені: Друга ліга

що провів усі 17 (!) матчів від свистка до свистка. Найкращим голеадором клубу став Ігор Худоб'як в активі якого 12 влучних ударів у 15-ти зіграних поєдинках. Шість голів в активі Романа Кузьмина, а молодий нападник Роман Дитко записав до свого...Галичина спортивная

Ветерани "Карпат" допомогли зібрати кошти для воїнів АТО

за хвилину перевага зелено-білих за забитими мячами подвоїлася. І знову свій автограф у воротах команди Ігоря Баїка залишив Котельник, який влучним ударом завершив контратаку левів. 2:0 на користь ветеранів Карпат саме за такого рахунку суперники пішли на перерву, а могло...Щоденний Львів

забивши у ворота суперника, Гамшик записав у свій бомбардирський рекорд 116 гол у футболці Наполі, випередивши легендарного аргентинця на один влучний удар. Нагадаємо, що Гамшик виступає за Наполі вже 10-й сезон. Тоді як Марадона грав у Неаполі наприкінці 1980-х років.Чемпион

"Арсенал" і "Ліверпуль" зіграли бойовий матч в Лондоні

Початок другої половини гри перевернув матч з "ніг на голову". На влучний удар Салаха підопічні Венгера зуміли відповісти одразу трьома голами і вийти вперед.Sportanalytic

Яремчук відзначився влучним ударом головою на 7-й доданій арбітром хвилині. Раніше повідомлялося, що Яремчук допоміг Генту здобути перемогу в матчі Кубка Бельгії.Чемпион

Найращий бомбардир року.

раунд суперництва найкращих бомбардирів Європи. Так, з двох претендентів на перемогу сьогодні забив тільки форвард ПСЖ Едінсон Кавані, який відзначився влучним ударом в ворота "Кана". Це дозволило уругвайцю на один гол обійти Мессі, Роналду і Левандовські. До речі, Роберт сьогодні...Ua-football

3:2 у нижньосироватського «Аргоса». «Сучасник» із рахунком 1:6 програв «Форесту»-СК «Великі Вільми». «Ніка», пропустивши три м’ячі від «Валедіанса», відповіла шістьма влучними ударами. «Форест»-СК «Великі Вільми» йде без втрат очок; «Медцентр БДР» - без поразок. У «зоні вишки» йдуть «Аргос» і...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Бако. "Беркутівці" впевнено повели в рахунку й до кінця зустрічі зуміли довести їх лік до 8 "Алекс" відповів лише двома влучними ударами Михайла Трухана та Генріха Мкртчана.Турнірна таблиця суперліги набула такого вигляду: "Проспект" - 16 очок; "Минай" - 15; УжНУ...Ужгород.net.ua

ще гіршим у другому таймі. Покровці вийшли на другу 20-хвилинку і стали більше грати першим номером, однак пропустили контратаку, яку влучним ударом завершив Бакум. Після цього Дмитро Камеко зробив хід, який став одним з важливих у цій зустрічі замість досвідченого...Спортивний Житомир

Ломаченко став кращим боксером світу в захисному плані

у списку найбільш ефективніших оборонних боксерів. Варто зазначити, що у протистояннях з українським чемпіоном, його візаві завдали лише 16,5 відсотки влучних ударів. На другому місці опинився саме Рігондо 16,7. Далі йде Майкі Гарсіа з 17,8 відсотками, Даніель Джейкобс 17,9 і...Unn.com.ua

Бундесліга. Лейпциг знову втратив очки

Поульсен увійшов в штрафну, зібрав навколо себе всіх захисників і віддав на дальню штангу, де ніхто не завадив Хальстенбергу завдати влучного удару. По ходу другого тайму на поле замість Маріо Гомеса вийшов Дівок Орігі. У форварда була прекрасна можливість вирвати...Ua-football