влучний удар

Австралія та Камерун розійшлись миром

другий тур групи B Кубка Конфедерацій. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Володарі Кубка Африки відкрили рахунок у матчі тільки наприкінці першого тайму: влучним ударом відзначився Андре Замбо. Австралійці своїм взяттям воріт відповіли на 60 хвилині, коли Марк Мілліган вдало реалізував одинадцятиметровий.З рахунком...Sportanalytic

середині першого тайму відзначився Роман Луценко. Після перерви зусиллями кращого бомбардира поточного сезону Євгена Фальковського відновили статус кво. А завдяки влучному удару Максима Ганжи в підсумку святкували перемогу. Вона вивела Вікторію на перше місце в турнірній таблиці команда з Миколаївки...Online.ua

Ністор постійно вязав кременчужанина і ліз у клінч. Проте це не завадило українцеві у першому раунді видати серію сильних і влучних ударів. Михай Ністор кілька разів намагався зробити підсічку, за що отримав попередження від рефері. Вже у першому раунді Віктор...Online.ua

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-14 - "Скала" U-14 - 0:0, пенальті - 5:4

виконанні центрального форварда Андрія Дурдаса. Одразу зазначимо, що коли в тих іграх команди на двох в кожній грі обходилися одним влучним ударом, то цього разу в ігровий час глядачі результативних атак у виконанні як «малиново-зелених», так і «зелено-білих» взагалі не...Галичина спортивная

Славії, і це їм цілком вдалося. У підсумку, ФК ЛМЗ-Квасилів забив по мячу в ворота суперника наприкінці кожного з таймів влучними ударами відзначилися Анатолій Чурок та Юрій Онищук. Лише після цього Продторгобладання отримало нагоду провести гол престижу. Але пенальті господарям...Online.ua

матчі пятого туру приймали футбольний клуб Шостка. На тринадцятій хвилині матчу гостей уперед вивів Ілля Романцов. На це сумчани відповіли влучним ударом Сергія Коритника на 36-тій хвилині. Після перерви шосткинці вдруге повели в рахунку після гола Артема Москаленка. Вдруге в...Online.ua

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-16 - "Зміна-Оболонь" U-16 - 3:1

«академіки», тож логічно, що саме вони й відкрили рахунок у матчі. На 34-й хвилині наші хлопці розіграли хорошу комбінацію, яку влучним ударом завершив Данило Сікан. Треба відзначити, що пробивав наш центральний нападник з доволі гострого кута, але виконав удар на...Галичина спортивная

ДЮФЛ: "УФК-Карпати" U-16 - "Дніпро" U-16 - 0:1

вони награли. Найнебезпечніший момент галичани створили в ситуації, коли крайній захисник Артем Данилюк виконав дуже небезпечний фланговий простріл. Завершувати атаку влучним ударом могли двоє — Роман Наконечний та Вадим Мельнійчук, але ні один, ні другий не змогли довести справу до...Галичина спортивная

клубом Первомайськ із Миколаївської області. В першому колі наші земляки на своєму полі мінімально перемогли суперника перемогу Вікторії приніс тоді влучний удар Сергія Ретушняка. Збірна команда України повернулась з чемпіонаті Європи з панкратіону, який пройшов в італійському місті Бріндізі. Серед...Online.ua

"Агрон-ОТГ" підтягнувся до лідерів

перерви знайшла в собі сили відігратися. Але здобути бодай очко гостям все рівно не вдалося. Вже у компенсований арбітром час влучний удар Андрія Блакити приніс «Колосу» третю перемогу у чемпіонаті. Результати 6-го туру «Бережани» — «Агрон ОТГ» (Великогаївська громада) 0:1Гол:...Галичина спортивная

матчі вихованці нашої Академії виграли без особливих проблем. Спочатку з рахунком 4:0 наші юнаки здолали херсонський Кристал. Перемогу принесли два влучних удари Максима Нетребенка, а також голи Максима Головка й Андрія Неменова. З таким же результатом завершився поєдинок Зірки з...Online.ua

занадто повільно, занадто схематично. Ярмоленко і Коноплянка намагалися загострювати, але жодна наступальна акція від них не пройшла. Не було і влучних ударів здалеку. Фіни грали у свою силу, і цього їм цілком вистачало, щоб створювати нам проблеми. Як зазначили експерти,...Урядовий Кур'єр

з рахунком 11:2. Явір із рахунком 2:1 переміг Лебединця. Северинівському Колосу для перемоги над Україно з Токарів вистачило і одного влучного удару Сергія Ткаченка. На перше місце в турнірній таблиці вийшов северинівський Колос, який на одне очко випереджає Тростянець і...Online.ua

гру у воротарському майданчику, вони поступилися одноліткам з Диківки 2:4. У решті фінальних двобоїв подібної зливи голів не спостерігалося. Два влучних удари Назарія Ткаченка принесли "бронзу" турніру команді з Цибулевого у проистоянні зі Знам'янською КДЮСШ. А матч між Дмитрівською ЗШ...Online.ua

на виїзді (1:2) у попередній грі цих команд. І на 10-й хвилині гри це дало свої плоди атаку своєї команди влучним ударом з меж карної зони завершив Максим Ядловський 1:0. А замість прагнень відігратися гравці Стиру, як підбитий боксер, почали...Online.ua

Відбір до ЧС-2018.

міжнародної карєри Ардою Тураном не завадило збірній Туреччини здобути розгромну перемогу над Косово. На швидкий мяч від Шена господарі відповіли влучним ударом Ррахмані після розіграшу кутового.Ua-football

матч із командою Польщі. Українки з сумчанкою Катериною Самсон у воротах поступилась суперницям. На два голи синьо-жовтих біло-червоні відповіли трьома влучними ударами по воротах. Уже на шостій хвилині зустрічі Самсон була змушена дістати мяча з сітки воріт. Відповіли на це...Online.ua

Найкращі голи "Карпат" сезону 2016/2017 - відео

У минулому чемпіонаті гравці «Карпат» забили у ворота суперників 35 голів. Інформаційний центр вибрав десяток влучних ударів, які були або красивими або важливими, або включали в себе обидва критерії.Таким чином, до переліку потрапили по два голи Амбросія...Галичина спортивная

Ігор Худоб

другої української ліги став гравець івано-франківського "Тепловик-Прикарпаття" Ігор Худоб'як. "Халк" за сезон забив 24 голи, що складає майже половину всіх влучних ударів команди.За всю історію українських футбольних чемпіонатів до цього лише двом гравцям із Івано-Франківщини вдалося стати найрезультативнішими футболістами за...Галичина спортивная

Гранд-ліга Львова: трилер у матчі "Альтернатива" - "Спільнота"

«Фуджікура». З перших хвилин зустрічі підопічні Володимира Когута, який пропускав гру через дискваліфікацію, кинулися в атаку й досить швидко забили. Влучним ударом відзначився Роман Танечник. Щоправда, вже за декілька секунд «Здвиг» завдяки Назару Сенишину рахунок зрівняв. А далі ігровою ініціативою...Галичина спортивная