влучний удар

Прімера. 6-й тур.

"Реал Сосьєдад" двічі наздоганяв суперника. Перший гол "летючі миші" забили в ході стрімкої контратаки. Баски відповіли голом з кутового та влучним ударом з середньої дистанції.Ua-football

вперед, але вже через сім хвилин господарі відновили рівновагу. Вдруге команда Валерія Кліщенка вийшла вперед на тридцять сьомій хвилині -  влучним ударом відзначився Ярослав Сидоренко. В другому таймі «Олімпія» зрівняла рахунок у матчі, але за рахунок мінімальної домашньої перемоги «Агробізнес»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Підсумки 3 туру чемпіонату міста з футболу 8х8

грі туру Шанхай переміг команду військових в/ч А 3730. Вже в першому таймі шанхаївці двома голами Денисюка Дениса та одним влучним ударом Скрипки Максима забезпечили собі комфортну перевагу. У другому таймі на гол шанхаївця Пирожка Костянтина в/ч А3730 відповіло голом...Сайт міста Шепетівка

Шахов забив красивий гол за ПАОК (ВІДЕО)

кубковому матчі за ПАОК. Повідомляє сайт Футбол Україна. Шахов вийшов на поле в другій половині матчу проти "Левадіакоса" і відзначився влучним ударом з за меж штрафного майданчика.https://youtu.be/Oj32wJWIAqA?t=2m9sВ підсумку перемога ПАОКа 2:1.Ці та інші події про український футбол читай на Футбол...Football-ukraine.com

Зірка сенсаційно поступилася сімферопольський Таврії та на старті розіграшу Кубку України припинила участь у турнірі. Асистенти арбітра: Запороженко Дмитро (Запоріжжя), Рибченко Ігор (Запоріжжя). Масюткін Данііл, 6. Журавленко Владислав, 18. Голи: 1:0, Логвиненко Максим (7, з пенальті); Гречка

УПЛ 9 тур.

Все розпочалось з автоголу Михайличенка, який невдало відпасував воротареві. Відповідь команди Мелікяна обмежилась влучним ударом Обрадовіча. В підсумку впевнена перемога "Олександрії", яка схоже оговтується від жахливого старту сезону.Sportgid

Жіноча збірна України не втримала перемогу з хорватками

тільки на 75 хвилині матчу. З пенальті відзначилась Апанащенко. Та на додаткових хвилинах гри хорватки змогли зрівняти рахунок. Руделич відзначилась влучним ударом за "картатих". Варто відзначити, що на прикінці першого тайму хорватки залишились у меншості.Таким чином українки набрали 1 очко...Sportanalytic

Шикарний гол Сидорчука в ворота Скендербеу

матчі. В результаті саме удар капітана став переломним моментом в грі. Динамо здобуло перемогу з рахунком 3:1 завдяки ще двом влучним ударам Мораеса і Мбокані з пенальті.Ua-football

Мінімальну перемогу в першому матчі святкував і чемпіон Сумщини – роменський «Агробізнес ТСК» - він переміг «Олімпію» з Полтавщини, завдяки влучному удару Ярослава Сидоренка на 56-тій хвилині гри. Матчі-відповіді відбудуться 20-го вересня. А вже у суботу, 16-го вересня, роменчани зіграють...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Донецький Шахтар із перемоги стартував у новому розіграші Ліги Чемпіонів. Перемогу донецькому клубу принесли влучні удари Тайсона та Феррейри. У паралельному матчі нашої групи Манчестер Сіті у Голландії знищив Фейеноорд.Spy-Football

не проти продовжити свою переможну серію у Харкові, однак у підсумку італійці залиши Україну з порожніми руками. Успіх «гірникам» принесли влучні удари Тайсона та Факунди Ферейри, на що «блакитні» відповіли реалізованим 11-метровим у виконанні поляка Аркадіуша Милика – 2:1.  ...Vpoltave.info

Президент України привітав «Шахтар» з перемогою над «Наполі»

"Гірники" перемогли неаполітанців завдяки влучним ударам Тайсона і Феррейри. Єдиний гол у гостей забив з пенальті польський нападник Аркадіуш Мілік.Sportgid

Гранд-ліга Львова: нагороди знайшли переможців

ворота суперників забили одразу двоє гравців «Галицької Здоби» - Сергій Тригубець та Назар Цимбаляк. В активі обох футзалістів по 43 влучні удари. Асоціація футзалу...Галичина спортивная

розпочнеться о 17:00. У матчі першого кола у Глухові перемогу святкувала роменська команда, яка забила супернику два «сухих» м’ячі – влучними ударами відзначились тоді Сергій Савченко та Андрій Анцибор. За рахунку 0:2 Роман Луценко не зміг реалізувати пенальті, призначений у...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Угорщина - Португалія 0:1.

Результат поєдинку вирішив влучний удар Андре Сілви після навісної передачі від Кріштіану Роналду. Пропонуємо Вашій увазі відеоогляд поєдинку Угорщина - Португалія.Ua-football

Полтавець Олександр Хижняк виграв Чемпіонат Світу з боксу 2017

у захист і намагався спіймати полтавця на контрударі. У другому раунді Хижняк «запер» суперника в куті рингу і провів серію влучних ударів. Третій раунд теж був за полтавцем. Таким чином Олександр Хижняк здобуває єдине українське «золото» на турнірі і стає...Интернет-издание «Полтавщина»

відзначився Сергій Храпач, за Дрижину Юрій Хоменко. У овертаймі одинадцятиметровий у ворота котовців забив Дмитро Дрига, а крапку в матчі влучним ударом у дальню девятку поставив Юрій Хоменко 1:3. Відповідно до отриманих результатів, у фінальному поєдинку за Кубок району з...Тижневик «ЕХО

з «точки». На початку другого тайму команда Сумського району відновила інтригу в матчі. Але на це вихованці «Барси» відповіли трьома влучними ударами і в підсумку перемогли суперника з рахунком 5:2. В головному матчі турніру зустрілись команди Глухова та Чернігова. Долю...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Михайленко: Після Кіпру батько привів в ДЮСШ Динамо

Син головного тренера СК Дніпро-1 забиває за ФК Дніпро. На пятій компенсованій арбітром хвилині влучний удар цього нападника приніс перемогу Дніпру над Таврією-Сімферополь 1:0. Йому лишень 18, і минулого сезоні він грав у чемпіонаті ДЮФЛУ, а...Неофициальный сайт ФК Днепр