влучний удар

"Оскар-1" - чемпіон міста Івано-Франківська по футзалу

Завдяки влучним ударам Михайла Басараба та Віктора Данищука ФК "Оскар" вчора зумів обіграти "SAV-сервіс" у фіналі чемпіонату міста Івано-Франківська. Суперники зуміли відповісти голом...Галичина спортивная

Київський сюрприз для "Львів

несподіванкою третього туру стала поразка лідера групи «Б» «Львів’яночки» від київського «Атекс СДЮШОР». Першу перемогу для столичних футболісток на турнірі влучним ударом у другому таймі принесла Шилова. «Атекс СДЮШОР» (Київ) — «Львів’яночка» (Львів) — 1:0 Гол: Шилова (65) Понеділок, 20...Галичина спортивная

Кропивничани розгромили швейцарців

Романа Монарьова провели ще одну товариську зустріч зі швейцарською командою Обервалліс. Уже на 21-й хвилині кропивничани вийшли вперед. Андрій Бацула влучним ударом замкнув подачу від кутового прапорця 0:1. За десять хвилин Зірка забила ще раз. Цього разу вихід сам на...Fotoinform

Дванадцятий тур: закономірні перемоги лідерів

шанси потіснити "мануфактурників" з першої сходинки, розбив "Ураган-4" - 4:1. Дублем у складі переможців "вистрелив" Михайло Ткачук, що з десятьма влучними ударами очолив голеадорський список чемпіонату області. В іншому матчі дня коломийський "Sandalino" дотиснув долинський "Нафтовик" - 3:2.У турнірній таблиці...Галичина спортивная

Одинадцятий тур: "Епіцентр К10" програє у "будівельному" дербі

гостях зазнали поразки від одного з лідерів турніру - одеського "Епіцентру К-Авангард". Вже до третьої хвилини матчу обидві команди обмінялись влучними ударами - на гол Назарія Даніва господарі відповіли забитим м'ячем у виконанні Коваленка. За дві хвилини Дрозд вивів одеситів...Галичина спортивная

метрів поцілив у кут воріт збірної Кременчука. Яскрава відповідь підопічних Валентина Цвелиха прозвучала після перерви – дубль Сергія Лапи та влучні удари Валерія Скляренка і Кирила Смирнова принесли впевнену перемогу...Vpoltave.info

Забивши в ворота «СумДУ-U19» по два сухих м’ячі в кожному з таймів, перемогу з рахунком 4:0 святкувала перша команда СумДУ. Влучні удари на рахунку Данили Параконного, Станіслава Смоляка, Сергій Бабиніна та Дмитра Ігумнова. Крім двох команд «політеху» за путівку в...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Відкритий Кубок Львівщини": успішний дебют "Здвига"

став Олег Іванишин. Оскільки до завершення матчу «Гранд-Галичина» не змогла відігратися, цей гравець «Здвигу» став одним із героїв поєдинку. Його влучний удар у порожні ворота дозволив «Здвигу» здобути перші три очки у групі D. Хоч і в цьому квартеті «Княжий...Галичина спортивная

надзвичайно швидко. І за три хвилини до закінчення поєдинку рахунок був лише 5:4 на користь Зорі-1! Ветерану не вистачало одного влучного удару, щоб урятувати поєдинок. Проте останні хвилини пройшли знову під контролем зорян. Артем Співак двома контрольними ударами зняв усі...Тижневик «ЕХО

Олександр устиг відзначиться шістьма влучними ударами по воротах суперників.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

ФК "Тернопіль" здобув другу перемогу на кубку Юста

відзначилися після успішних дій на фланзі — Тарас Червнецький відпасував на свого тезку Тараса Кривого, котрий з центральної зони завдав влучного удару (2:0). Після відпочинку Кривий записав на свій рахунок дубль. Тарас з флангу виконував, очевидно, передачу, але так закрутив...Галичина спортивная

"Тепловик-Прикарпаття" у гостях поступився "Руху"

Влучні удари до свого активу записали Володимир Бідловський, що реалізував пенальті та Володимир Федорів. Склад МФК "Тепловик-Прикарпаття": Галичина спортивная

Полтавці здобули перемогу над солігорським «Шахтарем» завдяки влучним ударам Одарюка та Хльобаса.Vpoltave.info

метрів поцілив у кут воріт збірної Кременчука. Яскрава відповідь підопічних Валентина Цвелиха прозвучала після перерви – дубль Сергія Лапи та влучні удари Валерія Скляренка і Кирила Смирнова принесли гостям перемогу з рахунком 4:1.   Матч-відповідь відбудеться у Кременчуці 18 лютого.Vpoltave.info

пішли з рахунком 2:1 на користь конотопської команди. Після перерви конотопчани забили ще один. На що і господарі майданчика відповіли влучним ударом. На останніх хвилинах матчу наставники сумської команди Володимир Гладов та Ігор Кравченко кинули в атаку всі сили, розігруючи...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Княжий Ринок" розгромив "Енергію-2" ЛДУФК

пропущеного голу молодь «Енергії» почала відкриватися й голи посипалися у їхні ворота один за одним. До кінця першої 20-ти хвилинки влучними ударами відзначилися Павло Миколюк (дебютний гол за «Княжий Ринок»), а також граючий тренер Євген Москвін. Друга половина зустрічі розпочалася...Галичина спортивная

"Відкритий Кубок Львівщини": Студенти "Кордон" не пройшли

зовсім вдало тактично, що призводило до результативних атак суперника. На голи від Артема Остапця та Олега Яценка номінальні гості відповіли влучним ударом Михайла Бахарєва. Незважаючи на це, на перерву у матчі команди пішли за рахунку 3:1 на користь «Кордону». Гандикап...Галичина спортивная

сумського хокею, в останньому груповому матчі другого раунду світової ліги переграла збірну Шотландії. На 7-й хвилині зустрічі шотландки вийшли вперед, влучний удар на рахунку Сари Робертсон. Українки зрівняли рахунок у другій половині матчу, на 49-й забила Оксана Пономаренко, а на...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Сборная Украины переиграла ветеранов Бетиса

другому матчі в Іспанії ветеранська збірна України перемогла ветеранів «Бетиса» - 3:1! Вже в першому таймі «жовто-сині» вийшли вперед завдяки влучним ударам від Сергія Назаренка, Олександра Косиріна та Андрія Донця. По перерві іспанці скоротили рахунок завдяки голу від Езекюіеля. Перемогу...Спорт.ua

"Відкритий Кубок Львівщини": Тренерська перемога "Гранд-Галичини"

як і тактичної, так і справжньої чоловічої. Гравцям GTL таки вдалося відкрити рахунок у матчі на 34-ій хвилині. «Червоним» завдяки влучному удару Назаря Тузяка вдалося погасити «пожежу» у штрафному майданчика суперника. Втім, наставник «Гранд-Галичини» Ігор Піх — людина у футзалі...Галичина спортивная