влучний удар

"Скала" U-15 переможець Кубока "Чорне море"

було призначено 11-метровий штрафний удар у ворота «Скали». Проте раділи харків`яни не довго. Вже невдовзі після комбінаційної атаки моршинської команди влучний удар метрів з 17-ти вдався нападнику «Скали» Василю Пасічняку. Цей гол став для нього п`ятим на турнірі і за...Галичина спортивная

і Костянтин Сорока. Після перерви господарі майданчику два голи відквитали, на що під завісу зустрічі гравці «Сумду» відповіли ще двома влучними ударами. Голи на рахунку Петракова та Ігумнова. В результаті, 6:2 виїзна перемога сумчан. У матчі за «золоті» нагороди «студенти»...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Тим часом в елітному футзальному дивізіоні зіграні перші чвертьфінальні матчі. На три голи івано-франківців одноклубники Лебединця відповіли сімома влучними ударами. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

"Скала" U-15 за пів кроку до перемоги

позиції. Були хороші нагоди у Василя Пасічняка та інших гравців «Скали». А єдиний гол було проведено на 28-й хвилині, коли влучним ударом відзначився Даниїл Волков, після асисту Володимира Шевчука. Склад «Скали» проти «Чорноморця»: у воротах: Святослав Барасюк, Справа у захисті:...Галичина спортивная

Винниківський «Рух» втратив два очки у Нікополі і водночас перше місце у другій лізі. За «Рух» єдиний влучний удар у матчі завдав Григорій Баранець.Гал-info

кваліфікації до чемпіонату світу-2018. Команда Андрія Шевченка на виїзді поступилася лідеру групи І збірній Хорватії. У Загребі усе вирішив єдиний влучний удар колишнього форварда «Дніпра» Ніколи Калініча. Шансів для того, щоб відігратися і здобути позитивний результат, у нашої команди було...Гал-info

День 1: вдалий старт "Візи-Вторми"

На останній хвилині поєдинку Ігор Кушецький "заробив" на собі шостий фол для "ІНЕССу" і сам же пішов виконувати 10-метровий вирок. Влучний удар у нижню "шістку" - і франківці творять камбек! На жаль, радість довго не тривала - за кілька миттєвостей...Галичина спортивная

Юніори "Скали" вдруге перемогли "Карпати"

був кращим у складі господарів і не випадково провів два голи у ворота «Карпат». Причому свої голи Даниїл провів після влучних ударів зі середньої відстані і після індивідуальних дій. А остаточну крапку поставив ще один екс-запорожець Олег Троянов, якому асистував...Галичина спортивная

зимового турніру. І, незважаючи на ігрову перевагу, матеріалізувати її в гол миколаївці змогли лише в другій половині першого тайму – влучним ударом відзначився Євген Фальковський. Після цього підопічні Володимира Гладова та Ігоря Кравченка мали шанс відновити інтригу в матчі, але...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Ними стали брегівська "Зірка" та великоберезький "Талісман". У другій півфінальній парі зустрічались ФК Кідьош та великоберезький Талісман. Голос Карпат

По влучному удару на рахунках Максима Стадника та Валерій Макарова.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Черній після вдало розіграного кутового. Подвоїв перевагу Сондей на 36-й хвилині, а під кінець першого тайму рахунок став 3:0, завдяки влучному удару Євгена Лозового. У другій половині охтирчани забити не змогли, натомість двічі з пенальті забили «гірники». У підсумку, 3:2...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

ХК "Донбас" став фіналістом УХЛ

куди більш націленими на ворота Богдана Дьяченка, що і призвело до двох забитих голів: Євген Секірко і Сергій Афанасьєв відзначилися влучними ударами. Однак донеччани відповіли не менш результативно: дубль Віктора Захарова і гол Євгена Нікіфорова встановили остаточний рахунок в матчі...Unn.com.ua

Блискуча перемога "Руху"

початку другого тайму гості із Запоріжжя показали, що так просто здаватися не збираються, і свій гол престижу вони забили — влучним ударом головою відзначився доволі відомий персонаж в українському футболі Артур Каськов. Однак ентузіазм «металургів» швидко погасив «рухівець» Ярослав Кінаш.Галичина спортивная

Анонс

Ймовірно, бій завершиться в п'ятому - шостому раундах. Бокс - той вид спорту, де долю усього протистояння може вирішити один влучний удар, а тому незважаючи на усі прогнози списувати з рахунків Джейкобса не варто. Відповіді на всі питання ми дізнаємось...Спорт.ua

Полтавці здобули перемогу завдяки двом влучним ударам. До вашої уваги кращі світлини матчу.Vpoltave.info

"Відкритий Кубок Львівщини": "Княжий Ринок" вирвав путівку у півфінал

1:2. «Княжичі» значно краще за суперника розпочали цей поєдинок. Їхня перша, по суті, небезпечна атака завершилася взяттям воріт. Красиву комбінацію влучним ударом замкнув Юрій Когут. Втім, 1:0 на початку матчу — це майже нічого проти такого суперника, як «Статус». Команда...Галичина спортивная

Прем

тому серйозної турнірної мотивації у донеччан зараз немає. "Гірники" першими пропустили від Поступаленка на 24-й хвилині, після чого зуміли відповісти влучним ударом головою у виконанні Бланко-Лещука. У другому таймі швидкості впали, а "Олімпік" зумів втримати нічию. Варто відзначити, що це...Зеркало недели (газета)

"Ураган" U-15 - срібний призер чемпіонату України

Також Віктор Русин став кращим бомбардиром турніру, записавши до свого активу дев'ять влучних ударів. Галичина спортивная

Драгоманова та сумського державного університету.  Ведучи з рахунком 2:0, сумчани в підсумку програли киянам із рахунком 5:8. У складі «СумДУ» влучними ударами по воротах команди НПУ відзначились Денис Зеленкевич, Роман Зеленський, Дмитро Ігумнов та Андрій Бурдюг. Іще раз м’яч побував...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини