влучний удар

В Івано-Франківську проти місцевого Тепловика гості зазнали мінімальної поразки. Долю зустрічі на 61-й хвилині другого тайму вирішив єдиний влучний удар Худобяка.Футбол Полтавщини

Перемогу команді Василя Сачка принесли влучні удари В'ячеслава Шарпара та Павла Ребенка.Vpoltave.info

Неймовірний трилер із розв

моментах і переважали. Відкрила рахунок у цьому матчі саме “Енергія”. На 1 хвилині брати Грицини розіграли швидку контратаку, яку завершив влучним ударом Михайло – 0:1. Далі моменти раз по раз виникали як біля одних, так і біля інших воріт –...Галичина спортивная

півфіналу команда Миколи Кудацького розгромно поступилася дніпровській «Злагоді».   Старт матчу у Дніпрі став повторенням сценарію першої зустрічі – завдяки влучним ударам Валентини Тараканової та Ксенії Гриценко «Злагода» повела у рахунку 2:0. Таїсія Бабенко зменшила перевагу дніпрянок, але помилки у...Vpoltave.info

Анонс перших матчів півфіналу плей-офф

гри забити більше і пройти далі в турнірі вдалось киянам – 3:2. На голи А.Борсука, Чепорнюка та Журби львів'яни відповіли влучними ударами Кузя та Федюка. У півфінальних матчах проти «ХІТа» своїй команді не зможуть допомогти енергетики Тарас Кузь та Василь...Галичина спортивная

На Багамах стартовал Чемпионат Мира по пляжному футболу 2017

вперед, але стартовий ігровий відрізок завершився внічию 2:2. У другому періоді перевага перейшла до європейців, в першу чергу завдяки трьом влучним ударам Габріеле Горі. На початку заключної третини нігерійці скоротили відставання до мінімуму - 5:6, але потім пропустили п'ять разів...Спорт.ua

"Тепловик-Прикарпаття" - "Кремінь" (Кременчук): анонс матчу

перемігли при цьому дублерів "Інгульця". Кращим бомбардиром у команді гостей є 24-річний півзахисник Артем Козлов - 14 м'ячів. Саме його влучний удар приніс 3 очки супернику у матчі першого кола проти підопічних Володимира Ковалюка.Завтрашня гра повинна також бути важливою і...Галичина спортивная

У матчі 5-го туру другого етапу чемпіонату Бельгії з Ейпеном влучний удар гравця Генка Руслана Малиновського довзолив його команді не програти (1:1). На 20-ій хвилині Малиновський ефектним ударом зі штрафного відкрив рахунок.Spy-Football

Спортивний директор МФК "Княжий Ринок": "Друге місце можна вважати хорошим результатом"

-Організація фіналу на хорошому рівні. Суперник в фіналі нічим не здивував, хороша, досвідчена команда. Галичина спортивная

володар суперкубку обласного центру - сумський «Медцентр БДР». У першому таймі голів суперники не забивали. В другому перемогу сумчанам приніс влучний удар Романа Морозова на 68-мій хвилині гри. У матчі чотирнадцятого туру аматорського чемпіонату України з футболу «Вікторія» з Миколаївки...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

лідером чемпіонату – маріупольським «Іллічівцем». Охтирчани поступились мінімально, в складі господарів поля відзначився Сергій Яворський, на 75-й хвилині йому вдався влучний удар. У результаті, після 26-ти турів «нафтовики» йдуть шостими, в їх активі 39 пунктів. Сумчани ж залишаються 16-ми з...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

«Княжий Ринок» став срібним призером серед команд другої ліги з футзалу сезону 2016/2017. Гал-info

ДЮФЛУ: Огляд матчів "Скали" у 13-у турі

турі від львівського «УФК-Карпати», моршинська команда же з перших хвилин кинулася вперед і це принесло свої плоди. На 3-й хвилині влучний удар з близької відстані вдався нападнику «Скали» Максимові Бомащуку. На цьому команда Івана Кованди не зупинилася і ще до...Галичина спортивная

Влучний удар нападника Андрія Кохмана на 30 хвилині матчу виявився єдиним у поєдинку. Гал-info

Рамірес перебоксував Бурсака

чемпіон спокійно працював на ногах та вантажив претендента серіями дальніх ударів. Незрозуміло чому українець не розвивав свої атаки - після влучних ударів, Бурсак відходив від суперника замість того, щоб продовжити пресинг. Чемпіонські раунди, як і весь бій впевнено забрав Рамірес.Спорт.ua

Анонс матчу

завдавши їй розгромної поразки — 3:0, перервавши переможну серію «Колоса». А у Стрию вихованці Руслана Костишина зуміли реваншуватися, завдяки єдиному влучному удару на 14-й хвилині Євгенія Морозка. У нинішньому чемпіонаті стрияни вдруге поспіль завдали поразки «Колосу» на його полі. Гра...Галичина спортивная

Юрій Захарків: "У Європі з дитинства вболівав за "Мілан", коли Шевченко там був"

своєму п’ятому матчі у новому футбольному році аутсайдер чемпіонату першої ліги здобув першу перемогу над «Скалою» – 1:0. Приніс її влучний удар зимового новачка команди. І хоча після того тернополяни вже встигли програти «Буковині» перенесений матч 19-го туру (0:4), саме...Галичина спортивная

"ОДЕК" - "Рочин": усе вирішиться в Соснівці

України серед аматорів між «ОДЕКом» з Оржева та соснівським «Рочином» не виявив переможця. У «першому таймі» команди обмінялися по одному влучному удару (1:1), а відтак кращий у цій парі визначиться у Соснівці у середу, 26 квітня, коли команди зіграють матч-відповідь.Галичина спортивная

України серед аматорів між «ОДЕКом» з Оржева та соснівським «Рочином» не виявив переможця. У «першому таймі» команди обмінялися по одному влучному удару (1:1), а відтак кращий у цій парі визначиться у Соснівці у середу, 26 квітня, коли команди зіграють матч-відповідь.Гал-info

Велика поразка ФК "Тернопіль" у Чернівцях

навіс Дацюка, однак завдав удару зовсім трішки неточно. Свою ж нагоду реалізували господарі. Чергове підключення Артема Тєрєхова на стандарт завершилося влучним ударом головою — 3:0. Пішовши ва-банк, гравці ФК «Тернопіль» створили чимало вільного простору для атакувальних гравців «Буковини». І ті...Галичина спортивная