влучання

Лень оформив дабл-дабл у матчі НБА проти "Лейкерс"

Олексій Лень провів вдалий матч за "Фінікс". Раніше Олексій Лень оформив перший дабл-дабл у новому сезоні НБА. Зеркало недели (газета)

Український центровий Фінікса Олексій Лень зробив дабл-дабл у переможному матчі проти Лейкерс (122:113). Нагадаємо, що попередній поєдинок проти Лейкерс Лень провалив. Чемпион

Голи Мессі, яких ви ще не бачили

Прес-служба Барселони опублікувала відео, як Ліонель Мессі готується до матчів безпосередньо перед грою. Коли аргентинцю взагалі ніхто не заважає, він, здається, демонструє стовідсотковий результат влучань. Ua-football

Україна перемогла Нідерланди на старті відбору на ЄвроБаскет-2019

Горан Бошкович дебютував з перемоги в якості головного тренера збірної України, а наша національна команда вдало розпочала кваліфікацію. Високий замок

Победа Реала с сумасшедшим по красоте голом Асенсио

Дуже важливий гол, який дозволив мадридцям в другому таймі діяти розкуто. Момент Вітоло в першій половині першого тайму заве Ua-football

ФК «Львів» здобув вольову перемогу у Вінниці

Натомість в інформаційній службі ФК Львів повідомили про його стартовий склад в сьогоднішньому матчі: Герич, Бариляк, Романчук, Кисленко, Бухал, Багдай, Орловський, Коблюк, Панасюк, Зайчук, Омельченко. Щоденний Львів

Перша ліга 22 тур.

Вчора відбувся перенесений матч 22-туру Першої ліги. Інгульцям вдалось здобути важливу перемогу завдяки точним влучанням Акименка і Мишуренка. Football-ukraine.com

"Зоря" "вигризає" перемогу над "Гертою"

берлінську "Герту" в 3 турі Ліги Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Гол зі штрафного Сіласа в першій половині гри і переможне влучання п'ятою від Світка принесли луганцям дуже важливу перемогу над берлінською командою, за яку відзначився Зельке.Ліга ЄвропиЗоря - Герта -...Sportanalytic

Матч Суперліги: «Будівельник» поступився «Дніпру»

Проте у другій чверті завдяки дальнім влучанням Загреби і Глєбова гості … 1NEWS

Телефон був виведений з ладу, а власниця iPhone змогла залишити місце бійні неушкодженою. Не повідомляється, чи було влучання кулі в смартфон …...Телеканал Ритм

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Месси в очередной раз творит чудеса.

Далі відеообзор матчу "Барселона" - "Лас-Пальмас". Голи: Серхіо Бускетс 49, Ліонель Мессі 70, Ліонель Мессі 77 Ua-football

Внаслідок влучання боєприпасів після вибухів на складах у Вінницькій області загорілись шість будіве...Експрес

Рятувальники повідомили, скільки людей постраждали у Калинівці Вінницької області. Наразі рятувальники ліквідували загоряння 6 споруд, що виникли внаслідок влучання боєприпасів.Чернівці.ТВ

Від влучання боєприпасів на Вінниччині загорілись шість будівель

"Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 6 споруд, що виникли внаслідок влучання боєприпасів. Пожежу на військових складах у Калинівці кваліфікували як диверсію.Unn.com.ua

Ярмоленко на вершині  Бундесліги

Блискавка ледь на спалила будинок Руслани Лижичко (ФОТО)

Про це співачка сама написала на своїй сторінці у Facebook. Внаслідок влучання блискавки обгоріли конструкції будинку.Press-Центр

Дніпро переміг турецький Буюкчекмече у Кубку Європи ФІБА

Турки заволоділи ініціативою й до кінця стартової чверті мали вже 13 очок переваги. Відзначимо повернення після травми на чемпіонаті Європи Мішули. Спорт.ua

ФК «Львів» вийшов у 1/8 фіналу Кубка України

Господарі стадіону «СКІФ» на вулиці Черемшини у Львові перемогли аматорів із мінімальним рахунком. Щоденний Львів