Збірна України поступилася в 1/8 фіналу молодіжного Євробаскету

Як повідомляв УНН, збірна України поступилася Ізраїлю на молодіжному Євробаскеті. Unn.com.ua

Через влучання грозових розрядів горіли три будівлі у житловому секторі. Про це йдеться на сайті управління ДСНС України у Волинській області.Online.ua

За попередніми даними, через влучання грозових розрядів горіли три будівлі у житловому секторі.Online.ua

Вчора Волинню прокотилися потужні грозові дощі. За даними волинських рятувальників, через влучання грозових розрядів, горіли три будівлі у житловому секторі.Вісник+К

Блискавка на Волині спалила хату та два сараї

Вчора, 13 липня, на території Волинської області пройшли сильні дощі з грозами. За попередніми даними, через влучання грозових розрядів горіли три будівлі у житловому секторі, повідомляють у прес-службі ДСНС області.Press-Центр

3х3: Україна стала бронзовим призером чемпіонату Європи

Лідери світового рейтингу та чинні чемпіони світу одразу взялися розхитувати захист українців. Після трьох стартових хвилин серби мали два очка переваги - 6:4. Sportgid

Лідери світового рейтингу та чинні чемпіони світу одразу взялися розхитувати захист українців. Однак наші хлопці не дозволяли сербам зайвого. 1NEWS

Збірна України 3х3 вийшла в півфінал чемпіонату Європи

Наша відповідь пройшла лише через хвилину - Кобець розібрався під щитом. Ще через хвилину пройшла комбінація через Липовцева - 2:1. Суперники намагалися грати максимально виважено. Sportgid

Після влучання кулі снайпера бойовиків на Донбасі в серце бійця АТО із Закарпаття Володимира Бричака...Експрес

У категорії до 60 кг чемпіоном континенту став українець Юрій Шестак. Online.ua

Український боксер ефектно переміг росіянина та став чемпіоном Європи

Поєдинок відбувся в Харкові в палаці спорту "Локомотив". Закарпатський Кореспондент

Збірна України перемогла Австрію у відборі на Евробаскет 3x3

© fbu.ua Рахунок відкрила українка Моллова після першої хвилини гри. Після половини ігрового часу поєдинку рахунок був рівним - 5:5. Sportgid

ЧС. Жіноча збірна України вийшла в півфінал

кидками. Однак і українки майже дві хвилини не могли забити. Згодом швейцаркам вдалося двічі відзначитися зі штрафних. Українки втримали перевагу влучанням з гри. На половину ігрового часу рахунок був лише 4:3 на користь України. Швейцаркам вдалося провести кілька швидких результативних...Спорт.ua

За дві хвилини часу ми вже були попереду на 4 очки. На середину ігрового часу поєдинку українці були попереду на 6 очок. Online.ua

Збірна України не зуміла пробитися до чвертьфіналу жіночого Євробаскету-2017

Проте команда Словаччини розвинути перевагу Україні не дозволила. Unn.com.ua

Чоловіча збірна України виграла груповий етап ЧС з баскетболу 3х3

Нагадаємо, баскетболістки збірної України пробилися до 1/4 фіналу ЧС 3х3. Unn.com.ua