виїзний матч

Леся Цуренко не допоможуть Україні в матчі першого раунду Другої Світової групи Кубка Федерації проти Австралії. Першим номером України на виїзний матч з Австралією може стати Катерина Бондаренко.Чемпион

Сачка обрано найкращим тренером за підсумками 19 туру УПЛ

перемога над одним із них в очному матчі відкривала перед полтавцями чудові перспективи. Незважаючи на всі труднощі, підопічні Сачка виграли виїзний матч і в чудовому настрої завершили ігрову програму року, сказано в у повідомленні. Примітно, що Сачко отримав найвищі оцінки...Unn.com.ua

таким чином: 1. Агробізнес (88,9% набраних очок від кількості можливих); 2. Прикарпаття (77,8%); 3. Нива Т (60,0%). А ось за виїзними матчами лідери розташувалися дещо інакше: 1. Агробізнес (100% набраних очок від кількості можливих); 2. Прикарпаття (70,8%); 3. Скала (42,9%).Стик

Легіонер покинув Сталь

Сьогодні "Сталь" виїзним матчем з "Маріуполем" завершує першу частину чемпіонату України. На цей поєдинок не поїхав сербський нападаючий кам'янчан Неманья Обрадович.Ua-football

в атаці), 2 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах. Бігмен збірної України Ігор Зайцев вийшов у стартовій п’ятірці Роси Радом у виїзному матчі Ліги чемпіонів проти Олімпії. Польський клуб українця поступився з рахунком 72:80, а Зайцев за 28 хвилин записав набрав...UkrBasket

Гаттузо: Хочу, щоб у матчі з Рієкою гравці Мілана показали своє бажання

Головний тренер "Мілана" Дженнаро Гаттузо поділився очікуваннями від виїзного матчу групового етапу Ліги Європи з "Рієкою". "Звичайно, з точки зору таблиці цей матч нічого не вирішує, але він дуже важливий...Ua-football

Аллегри: Игра с Олимпиакосом была похожа на финал, нам нужна была только победа

Головний тренер "Ювентуса" Массіміліано Аллегрі прокоментував перемогу у виїзному матчі з "Олімпіакосом" (2:0) в 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів. "У другому таймі ми багато помилялися, тому я був злий.Ua-football

Ювентус перед решающим матчем Лиги чемпионов теряет основного защитника

Захисник "Ювентуса" Джорджо К'єлліні не зіграє у виїзному матчі 6-го туру групового Ліги чемпіонів з "Олімпіакосом". 33-річний футболіст, який тільки недавно залікував травму і вийшов на поле в останньому...Ua-football

Ярмоленко про "Боруссію": Я кудись не туди потрапив

Півзахисник "Боруссії" Андрій Ярмоленко розповів програмі "Профутбол" про свої сумніви. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Такі думки відвідали Андрія під час виїзного матчу з "Тоттенхемом" у Лізі чемпіонів на "Вемблі".Ярмоленко каже, що був без сил вже на 20-й хвилині матчу, тому подумав,...Sportanalytic

Суперліга. "Дніпро" знищив "Будівельник", перемога "Мавп"

з баскетболу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Лідер сезону "Дніпро" у домашніх стінах не залишив жодних шансів київському "Будівельнику".А "Черкаські Мавпи" у виїзному матчі здолали "Політехнік", трохи не дотягнувши до сотні."Дніпро" - "Будівельник" - 82:59 (24:23, 19:17, 24: 8, 15:11)"Дніпро": Глєбов...Sportanalytic

Одноклубник Ярмоленко був замінений через пошкодження на восьмій хвилині

Виїзний матч з Байєром почався для дортмундської "Боруссії" травмою Максиміліана Філіппа. Замість нього на поле вийшов Андре Шюррле. Ua-football

Сьогодні МБК Миколаїв зіграє з БІПА-Одеса

до п'яти поєдинків. Віце-чемпіон України програв усі матчі регулярного чемпіонату у листопаді і тепер спробує «вилізти» зі смуги невдач у виїзному матчі проти аутсайдера. Запоріжжя, який зіткнувся із кадровими проблемами, навіть у такому стані може попсувати нерви южненцям, які наразі...Миколаївська правда

Богдан Слоневський - автор найкрасивішого голу "Ниви" у першій частині сезону

Ігоря Гатали у ворота хмельницького "Поділля". За нього віддали голоси 95 користувачів. Третє місце посів гол Анатолія Чорномаза у переможному виїзному матчі проти "Агробізнеса" (14 голосів). Прес-служба футбольного клубу "Нива"...Галичина спортивная

Віце-чемпіон України БК "Хімік" зазнав п

КИЇВ. 2 грудня УНН. Віце-чемпіон України Хімік у виїзному матчі проти Миколаєва зазнав чергового фіаско в чемпіонаті України Суперлізі Парі-Матч, інформує УНН з посиланням на сайт Хіміка.Виграючи на початку поєдинку...Unn.com.ua

тижня проведе ще один домашній матч. Команда Валерія Плеханова 2 грудня о 14:00 зіграє проти Хіміка, а БІПА продовжить турне виїзним матчем проти Миколаєва о 16:00.UkrBasket

5 гравців, яких "Динамо" варто позбутися

наставник киян використовує його хіба для покращення атмосфери у роздягальні команди. Про теперішню ігрову форму Гусєва свідчить те, що у виїзному матчі проти "Скендербеу", програючи 1:3, Хацкевич так і не використав третю заміну, хоча на лаві сидів Олег. Очевидно, що...Sportanalytic

Малиновський отримав триматчеву дискваліфікацію

клубі не згодні з таким жорстким покаранням і спробують оскаржити рішення дисциплінарного комітету. Таким чином Малиновський не допоможе "Генку" у виїзному матчі з "Мехеленом", але тепер уже в чемпіонаті і пропустить домашню гру з "Юпеном".Ua-football

Віце-чемпіон України “Хімік ” у виїзному матчі проти “Миколаєва” не зміг переломити хід гри після катастрофи в третій чверті. Набравши 21 очко поспіль після великої перерви, «корабели» завдали...UkrBasket

як Хімік, зігравши 7 матчів, виграв лише 3. Для команди Віталія Степановського це найгірший старт сезону за останні роки. Однак виїзний матч проти традиційно непоступливих вдома “корабелів” продемонструє, чи пішла южненцям на користь пауза у чемпіонаті. Це буде перша зустріч...UkrBasket

Руки задрожали, ноги подкосились.

Півзахисник "Динамо" Віталій Буяльський прокоментував виїзний матч чвертьфіналу Кубка України проти чернігівської "Десни". - Завжди приємно приїжджати, коли на стадіон приходить багато вболівальників. Неважливо навіть, яку команду...Ua-football