вихованки

2 місце - Валерія Стояновська (тренер Марченко Л.В.), 3 місце - Вікторія Великородна (тренер Марченко Л.В.). По програмі КМСУ серед вихованок 2004-2005 р.н. 2 місце посіла Поліна Павлюк (тренер Смірнова І.В.).  По програмі КМСУ серед групових вправ 5 стрічок: місце...Кременчугский Телеграф

У Жмеринці двоє дівчаток утекли з центру реабілітації

Подружки разом подалися до Вінниці У Жмеринці 16 квітня з реабілітаційного центру зникло двоє дітей. Спочатку адміністрація закладу намагалася знайти вихованок самотужки, у поліцію повідомили близько першої години ночі.Главком

6 квітня напередодні головного християнського свята – Воскресіння Христового за доброю традицією волонтери Державної іпотечної установи відвідали вихованок Новоборівського дитячого будинку – інтернату для дітей з особливими потребами.Візитери від ДІУ на добровільні пожертвування, як завжди привезли пасхальні кулічі...Державна іпотечна установа Кабінету Міністрів України

місце. 3 місце  серед гімнасток          2009 р. н. вдалося вибороти   також нашій юній гімнастці –  Реш Дарії.      Вітаємо наших  вихованок та педагогів  і  бажаємо їм подальших перемог!   admin for Navchas, 2018. | Permalink | No comment | Add...Navchas

Львівська жіноча баскетбольна команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», сформована зі студенток Львівського державного університету фізичної культури та вихованок СДЮCШ ІВС «Спартак», вийшла у плей-оф чемпіонату України сезону-17/18 серед клубів Вищої ліги з другого місця Групи 1. У чвертьфіналі...Западная информационная корпорация

відібралися за підсумками чотирьох турів. Загалом на старт вийшло 17 команд. Збірна команда Житомирської області, у складі якої виступало п’ять вихованок дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, зайняла п’яте місце. Всього...Українські міста в інтернеті

Львові набирає обертів 4 Міжнародний турнір з художньої гімнастики “Кришталеві булави”. На тамтешньому килимі виступають і рівненькі спортсменки. Зокрема, 15 вихованок СК “Золота осінь”. І вже в перший день змагань рівнянки мають серйозні здобутки. Так, золоті медалі вибороли Вікторія Корнійчук,...Телеканал Ритм

Львові набирає обертів 4 Міжнародний турнір з художньої гімнастики "Кришталеві булави".  На тамтешньому килимі виступають і рівненькі спортсменки. Зокрема, 15 вихованок СК "Золота осінь". І вже в перший день змагань рівнянки мають серйозні здобутки. Так, золоті медалі вибороли Вікторія Корнійчук,...Все

старт рівненських гімнасток відбудеться вже найближчими вихідними у Львові на 4 Міжнародному турнірі "Кришталеві булави". Підкорювати місто Лева поїдуть 15 вихованок СК "Золота...Все

місце у ваговій категорії до 36кг, а її старша сестра Вероніка завоювала ІІІ місце у в.к. до 39кг. Дівчата є вихованками свого батька та тренера КДЮСШ-1 Сергія Кондратенка, також вони є членами Спортивного клубу ім.Богдана Сцібайла ГалТерS. Ці змагання є...Галас

Олександрійські каратисти - володарі головного кубка змагань м. Ірпеня

березня у м.Ірпені пройшли змагання на «Кубок княгині Ольги» та відкрита першість м. Ірпеня з кіокушинкай карате. Олександрію представили 18 вихованок та 39 вихованців СК «СПАРТА-17». За підсумками змагань 35 наших спортсменів вибороли перемогу і призові місця. На цьогорічному турнірі...Новости Александрии

Прийшли на змагання, стан ніби нормальний, а голова спить, очі закриваються - українська легкоатлетка про пригоди на ЧС

було. Через відміну рейсу вона прилетіла у Бірмінгем за кілька годин до початку змагань зі стрибків у висоту. Проте у вихованок Ірини Григорівни Пустовойт є унікальна особливість вони ніколи не намагаються виправдати себе ані складними перельотами, ані самопочуттям. Й Ірина...Ua-football

Спортивная программа Каменского на неделю

Аношкіна, 109) 5Відкрита першість ДЮСШ №4 «Весняні грації» з художньої гімнастики09-11.03.201810.03.201814-00КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа№4» КМР(вул. Сергія Слісаренка, 5) 6Показові виступи вихованок відділення гімнастики художньої СК «Прометей» «Весняні грації» до             Дня 8 Березня07.03.201810-00Палац спорту КЗ «СК «Прометей» КМР(просп. Аношкіна, 109)  Каменское...Кстати+

Юні тернополянки Вероніка Кондратенко та Надія Шимків завоювали «срібло» і «бронзу» престижного турніру з вільної боротьби

39 кг виборола «срібло», та Надія Шимків, у якої бронзова нагорода у ваговій категорії до 27 кг. Обидві призерки є вихованками КЗ ТМР «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1» та членами Спортивного клубу ім.Богдана Сцібайла «ГалТер’S». Юні спортсменки тренуються під керівництвом...Тернопіль Наживо!

Баскетболістки СДЮСШОР №4 м. Миколаєва привезла з Харкова 12-ту перемогу поспіль

12-ту перемогу поспіль: 21.02.2018 "Інваспорт"(Харків)- СДЮСШОР №4 83:97 22.02.2018 "Інваспорт"(Харків)- СДЮСШОР №4 65:91З Дві перемоги у "южному дербі" від наймолодших вихованок СДЮСШОР №4 24-25 лютого відбувся тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2006 р.н. у м.Одеса. Миколаївські баскетболістки зіграли...Миколаївська правда

Олексій Мазур більше п'яти років працює в Житомирі дитячим тренером з баскетболу з дівчатами. За цей час, разом зі своїми вихованками, він встиг зіштовхнутися із чималою кількістю проблем у місцевому баскетбольному середовищі. І мав можливість порівняти ситуацію в Житомирі із...Sportgid

Прикарпатські боксерки завоювали 5 медалей на чемпіонаті України

культури "Текстильник" в Рівному прийняв понад 250 боксерів-жінок з 22 областей, які змагалися за чемпіонський титул та призові місця. Для вихованок Заслуженого тренера України Сергія Даниліва та Заслуженого тренера Василя Кондрата, які виступали за ШВСМ, чемпіонат виявився чи не одним...Галичина спортивная

«Сумчанка» виборола для України місце у півфіналі чемпіонату світу з індорхокею

За місце у півфіналі українська збірна, яка повністю складається із вихованок сумського клубу, змагалась зі збірною Швейцарії. Рахунок у грі відкрила Яна ВОРУШИЛО. Також переможними голами відзначились Марина ХІЛЬКО, Юлія ШЕВЧЕНКО...RegioNews-Суми

ЧС-2018 з індорхокею. Україна зіграє за бронзу

© ukrainehockey.org У Берліні пройшов перший півфінал жіночого чемпіонату світу з індорхокею.Збірна України, повністю складена з вихованок сумського хокею, зустрічалася з чемпіонками світу та фаворитками збірною Голландії.На жаль, наші дівчата не змогли нічого протиставити голландській машині, яка...Sportgid