вихованець

Кременчуцький боксер Віталій Покуляк - чемпіон України серед юнаків

представили двоє спортсменів. Всеволод Сліпченко у ваговій категорії 75 кг поступився спортсмену з Київської області і не зміг пройти далі. Вихованець СК “Легіон” Віталій Покуляк під керівництвом тренера Михайла Мельника завоював “золото” чемпіонату. Віталій у ваговій категорії 91+ кг у...Кременчугский Телеграф

Буковинський боксер Степан Грекул став чемпіоном України

Шипинців Кіцманського району Чернівецької області Степан Грекул («Україна») виграв чемпіонат України серед чоловіків віком до 22 років. У вирішальному двобої вихованець Івана Собка та Андрія Грудея переміг полтавського боксера Олександра Погребняка. На шляху до перемоги 20-річний наш земляк також переміг...Погляд

Житомирянин виграв срібло на чемпіонаті України з кікбоксингу WАКО

місті Дніпрі відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед дорослих у розділах К-1 та фул-контакт. Житомир на цих змаганнях представляв вихованець Житомирської спортивної школи Авангард Єгор Фролов (1998 р.н.). У ваговій категорії до 75 кг у розділі фул-контакт Єгор виборов...Житомир.info

Вихованець Динамо продовжить кар

23-річний атакуючий півзахисник Ахлідін Ісраїлов знайшов собі нову команду. Нова команда футболіста грає у другому за силою дивізіоні країни. Ua-football

Екс-"динамівець" перейшов у індійський клуб

Індії. Повідомляють Футбольні трансфери.Футболіст збірної Киргизстану підписав контракт із тамтешнім клубом "Нерок". Деталі угоди поки що невідомі.Відзначимо, що Ісраїлов є вихованцем "біло-синіх", а його останнім клубом в Україні був "Черкаський Дніпро".Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

за жорстокий фол на Ростиславі Волошиновичі отримав Сергій Яворський. Втім, навіть у меншості “Маріуполь” зумів відігратися. Гол за азовців забив вихованець […]...В кулуарах

Екс-гравець "Металісту" підсилив склад "Олімпіку"

донеччан. Угода з українським футболістом розрахована лише до кінця 2017 року. Виступатиме новачок під 9-м номером на футболці. Прийомов є вихованцем одеського футболу, а також німецького клубу "Енергі" (Котбус). За свою кар'єру змінив безліч клубів як в Україні, так і...Unn.com.ua

буде такою, як і в 90-е. Нинішні діти будуть так само, як і батьки, грати з тамагочі, доглядати за електронним вихованцем і вчасно його годувати.Нова спроба воскресити тамагочі - не перша. Нагадаємо, що в кінці 20 століття було випущено більше...Наша мама

Прикарпатський спортсмен Валентин Блясецький виграв престижний борцівський турнір і кваліфікувався на Чемпіонат світу

Валентин Блясецький переміг у ваговій категорії до 57 кг. Валентин Блясецький є вихованцем борцівського клубу "Ластівка" в селі Джурів.Телерадіокомпанія РАІ

Озвучена сумма бонусов, которую получит Месси, если подпишет с Барселоной новый контракт

буде не разовою, а розбита на кілька років. Також джерело повідомляє, що для того, щоб отримати додаткові кошти і зберегти вихованця в команді, керівництво "Барси" навіть готово продати права на назву свого стадіону. Нагадаємо, що поточний угоду Мессі з клубом...Ua-football

Мукачівець посів призове місце на ЧУ зі спортивного орієнтування на велосипедах

Олександр Касьянов вкотре виборов нагороди чемпіонату країни зі спортивного орієнтування на велосипедах. Цього разу у Чугуєві, що на Харківщині, 23-річний вихованець мукачівського клубу Товариш став віце-чемпіоном на десяти- і двадцятикілометровій дистанціях (першим обидва рази фінішував харківянин Ренат Хасаншин), та виборов...Голос Карпат

України Олександр Касьянов вкотре виборов нагороди чемпіонату країни зі спортивного орієнтування на велосипедах.Цього разу у Чугуєві, що на Харківщині, 23-річний вихованець мукачівського клубу «Товариш» став віце-чемпіоном на десяти- і двадцятикілометровій дистанціях (першим обидва рази фінішував харків’янин Ренат Хасаншин), та виборов...Zaholovok

Чопський боксер став чемпіоном країни й потрапив до кадетської збірної України. Одним із представників Закарпаття був вихованець Чопської ДЮСШ Дмитро Мага.Ужгород.net.ua

Вітання! Василю Шостенку - 60 років

Випускник Малинського лісотехнікуму, вихованець відділення легкої атлетики Малинської ДЮСШ.ІнфоМалин

Марко Левішин - переможець другого етапу Кубка МАСЕК

Рівненський спідвеїст та вихованець секції спідвею, що діє в Рівненському обласному спортивно-технічному клубі ТСО України, Марко Левішин став переможцем другого етапу Кубка МАСЕК, який...Сайт міста Рівне

Також бронзову медаль чемпіонату виборов вихованець тренера Мельника Віталія Гуменюк Дмитро.Спортивний Житомир

У командному заліку жіноча команда області в складі Ірини Хочиної (студентка СумДПУ ім. Макаренка), Євгенії Чибісової і Анни Вихровой посіла перше місце. В особистому заліку Євгенія Чибісова стала бронзовим призером. Мост

Бишовець: Думав, що в другому таймі шанси збірної України зростуть

Я засмутився - як українець, колишній гравець Динамо, вихованець українського футболу. У Хорватії хороша команда: багато цікавих гравців, і вони демонструю...Ua-football

Львів

вправі найкращий — німець Крістіан Райтц. У стрільбі з пневматичної гвинтівки на дистанції 10 м шосте місце посідає ще один вихованець ЛУФК Олег Царьков. Очолює рейтинг — росіянин Володимир Масленніков. Окрім львів’ян у ТОП-10 увійшли ще троє українців: черкащанин Сергій...Галичина спортивная