вирішальний поєдинок

Анонс, суддя, трансляція

що всі думки гравців зосереджені на матчі проти українців, а тому сьогодні буде зовсім інша гра."Динамо"Для Олександра Хацкевича це черговий вирішальний поєдинок. "Динамо" вилетіло від "Янг Бойз" і дуже скаржилося на штучний газон, але позавчора ЦСКА вийшов і виграв на...Sportanalytic

Нью-Йорк може прийняти фінал Ліги чемпіонів-2020 - ЗМІ

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Вирішальний поєдинок головного клубного турніру Європи з футболу - Ліги чемпіонів, може вперше пройти на іншому континенті, інформує УНН з посиланням на...Unn.com.ua

Фінал Ліги чемпіонів у 2020 році може пройти в Нью-Йорку

Вирішальний поєдинок головного клубного турніру Європи може вперше пройти на іншому континенті. Нагадаємо, в минулому сезоні фінал Ліги чемпіонів пройшов в Кардіффі. Зеркало недели (газета)

Вінницькі дзюдоїсти з порушеннями слуху привезли три «бронзи» з Дефлімпійських ігор (ФОТО)

і дуже нервово. Я міг би досягти кращих результатів. Але між поєдинками мені не давали відпочивати. Був несправедливий суддя. Перед вирішальним поєдинком з турком я відпочив всього пять хвилин, хоча потрібно мінімум 15, - поділився враженнями дзюдоїст. Антон, на відміну...Інформаційна Вінниччина

Персиковий король Берегівщини живе у приборжавській Бені / ФОТО

Керестень, які віртуозно виконали кілька класичних композицій. Багато глядачів зібрав турнір з міні-футболу, який проходив паралельно на місцевому стадіоні. У вирішальному поєдинку зустрілись команди головної та побічних вулиць Онча. Почесний трофей здобули останні, які переграли суперника з рахунком 3:1. Фест...Голос Карпат

Нагадаємо, що на останньому чемпіонаті світу, який пройшов у Москві у 2015-му, збірна шпажистів зуміла виграти золоті медалі, здолавши у вирішальному поєдинку представників Південної Кореї з рахунком 34:24.Чемпион

«Масив» володар кубка Тальнівщини з футболу

Минулими вихідними відбувся фінальний матч за футбольний кубок Тальнівського району. У вирішальному поєдинку за почесний трофей зустрілися дві команди з Тального Масив та Ветеран.Online.ua

15:11, в 1/16 – Келлі Харлей (США) – 15:11. А у 1/8 українка обійшла Юджі Сун (Китай) з рахунком 15:13. У вирішальному поєдинку за медаль – чвертьфіналі – українка перемогла олімпійську чемпіонку, чемпіонку світу та Європи Тетяну Логунову з Росії з...Український Інтерес

Сьогодні, 16 липня, відбувся чоловічий фінал Вімблдону-2017. У вирішальному поєдинку зустрічалися третій номер посіву Роджер Федерер зі Швейцарії та хорват Марін Чиліч, який був сьомою ракеткою турніру.Гал-info

Федерер став чемпіоном Вімблдону

Сьогодні, 16 липня, відбувся чоловічий фінал Вімблдону-2017. У вирішальному поєдинку зустрічалися третій номер посіву Роджер Федерер зі Швейцарії та хорват Марін Чиліч, який був сьомою ракеткою турніру. На старті матчу...Зеркало недели (газета)

Р.Федерер оновив власний рекорд за кількістю виходів у фінал Вімблдону

11-й раз пробився до фіналу турніру Великого шолому – Вімблдону, передає УНН з посиланням на сайт змагань. На шляху до вирішального поєдинку 4-та ракетка світу обіграв чеха Томаша Бердиха у трьох сетах, які тривали 2 години та 18 хвилин –...Unn.com.ua

У суботу, 15 липня, на головній футбольній арені Рівненщини відбудеться вирішальний поєдинок за Кубок області.ОГО.ua

За сумою двох матчів жіноча збірна України переграла Іспанію та вийшла у фінал Євроліги. У двох вирішальних поєдинках українки зіграють проти команди Фінляндії.Газета "Наш ДЕНЬ"

турніру відбудеться у вересні-жовтні. Переможці виходять до півфіналів (січень-лютий), а найкращі — до фіналу, який відбудеться у травні. На кону вирішального поєдинку — трофей Мохаммеда Алі, 10 мільйонів доларів призових, а також усі чемпіонські пояси. При цьому, учасники чвертьфіналів гарантовано...НОВА Тернопільська газета

"Ми були б раді бачити у Львові і 60 фанатських команд"

залишився.— Три останні турніри завершуються футбольною драмою для білорусів. То мінське «Динамо», то збірна Білорусі потрапляють у фінал, але у вирішальному поєдинку вкотре програють. Цього року історія знову повторилася. Розмов на цю тему, мабуть, уникнути не вдалося?— Вечір перед фінальною...Галичина спортивная

Фінал

Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2016/2017 серед команд U-17, сформованих з гравців 2000 року народження. Сьогодні, 2-го липня, відбулися два вирішальні поєдинки турніру. Спочатку в грі за бронзові медалі донецький «Шахтар» з рахунком 3:0 обіграв команду столичного Олімпійського коледжу імені...Галичина спортивная

Чоловіча збірна України вийшла у фінал Євроліги з волейболу

нашої збірної (25:23, 19:25, 16:25, 25:22, 16:18)", - йдеться у повідомленні ФВУ. Варто зазначити, що сьогодні українська збірна зіграє у вирішальному поєдинку змагань за здобуття путівки до Світової ліги. Її суперником стане національна команда Македонії, яка в другому півфіналі також...1NEWS

Євро-2017 U-21. Сьогодні Німеччина та Іспанія розіграють титул чемпіона

Сьогодні в польському Кракові відбудеться вирішальний поєдинок на Чемпіонаті Європи серед молодіжних збірних, в якому зустрінуться команди Німеччини та Іспанії.Ua-football

відбувся 25 червня на Львівщині, Чайка здолала команду СКК Демня з рахунком 3:1, інформує офіційний сайт Федерації футболу України. Перед вирішальним поєдинком Чайка вже мала перевагу - 2:0 - здобуту у домашньому матчі 18 червня. Демня з початком гри намагалася,...Чемпион