вирішальний поєдинок

Сьогодні, 16 липня, відбувся чоловічий фінал Вімблдону-2017. У вирішальному поєдинку зустрічалися третій номер посіву Роджер Федерер зі Швейцарії та хорват Марін Чиліч, який був сьомою ракеткою турніру.Гал-info

Федерер став чемпіоном Вімблдону

Сьогодні, 16 липня, відбувся чоловічий фінал Вімблдону-2017. У вирішальному поєдинку зустрічалися третій номер посіву Роджер Федерер зі Швейцарії та хорват Марін Чиліч, який був сьомою ракеткою турніру. На старті матчу...Зеркало недели (газета)

Р.Федерер оновив власний рекорд за кількістю виходів у фінал Вімблдону

11-й раз пробився до фіналу турніру Великого шолому – Вімблдону, передає УНН з посиланням на сайт змагань. На шляху до вирішального поєдинку 4-та ракетка світу обіграв чеха Томаша Бердиха у трьох сетах, які тривали 2 години та 18 хвилин –...Unn.com.ua

У суботу, 15 липня, на головній футбольній арені Рівненщини відбудеться вирішальний поєдинок за Кубок області.ОГО.ua

За сумою двох матчів жіноча збірна України переграла Іспанію та вийшла у фінал Євроліги. У двох вирішальних поєдинках українки зіграють проти команди Фінляндії.Газета "Наш ДЕНЬ"

турніру відбудеться у вересні-жовтні. Переможці виходять до півфіналів (січень-лютий), а найкращі — до фіналу, який відбудеться у травні. На кону вирішального поєдинку — трофей Мохаммеда Алі, 10 мільйонів доларів призових, а також усі чемпіонські пояси. При цьому, учасники чвертьфіналів гарантовано...НОВА Тернопільська газета

"Ми були б раді бачити у Львові і 60 фанатських команд"

залишився.— Три останні турніри завершуються футбольною драмою для білорусів. То мінське «Динамо», то збірна Білорусі потрапляють у фінал, але у вирішальному поєдинку вкотре програють. Цього року історія знову повторилася. Розмов на цю тему, мабуть, уникнути не вдалося?— Вечір перед фінальною...Галичина спортивная

Фінал

Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України сезону-2016/2017 серед команд U-17, сформованих з гравців 2000 року народження. Сьогодні, 2-го липня, відбулися два вирішальні поєдинки турніру. Спочатку в грі за бронзові медалі донецький «Шахтар» з рахунком 3:0 обіграв команду столичного Олімпійського коледжу імені...Галичина спортивная

Чоловіча збірна України вийшла у фінал Євроліги з волейболу

нашої збірної (25:23, 19:25, 16:25, 25:22, 16:18)", - йдеться у повідомленні ФВУ. Варто зазначити, що сьогодні українська збірна зіграє у вирішальному поєдинку змагань за здобуття путівки до Світової ліги. Її суперником стане національна команда Македонії, яка в другому півфіналі також...1NEWS

Євро-2017 U-21.

Сьогодні в польському Кракові відбудеться вирішальний поєдинок на Чемпіонаті Європи серед молодіжних збірних, в якому зустрінуться команди Німеччини та Іспанії.Ua-football

відбувся 25 червня на Львівщині, Чайка здолала команду СКК Демня з рахунком 3:1, інформує офіційний сайт Федерації футболу України. Перед вирішальним поєдинком Чайка вже мала перевагу - 2:0 - здобуту у домашньому матчі 18 червня. Демня з початком гри намагалася,...Чемпион

СК Чайка - володар Кубку України серед аматорів 2016/2017

Команда з Петропавлівської Борщагівки вдруге стала володарем почесного трофею. Перед вирішальним поєдинком «Чайка» вже м...Новости ФК "Металлист"

Збірна Іспанії виграла жіночий Євробаскет-2017

У фіналі іспанки не залишили шансів Франції. У вирішальному поєдинку зустрічалися Іспанія і Франція.Зеркало недели (газета)

Україна здобула три золоті, срібну й дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи з боксу: відео

посилаючись на  24 Канал. У фінальний день турніру відразу чотири українці боролися за нагороди найвищого ґатунку. Наш боксер Микола Буценко у вирішальних поєдинках в категорії до 56 кілограм мінімально поступився англійцю Пітеру Макрейлу. Перше золото в скарбничку України приніс Юрій Шестак, який...Єдність

Українські шпажисти на чолі з капітаном-дніпровцем вибороли «срібло» чемпіонату Європи

фехтування. Від нього найчастіше залежить, чи здобудуть хлопці медалі, розповів заслужений тренер України, президент Дніпропетровської федерації фехтування Сергій Комаров. У вирішальному поєдинку на чемпіонаті Європи саме Богдан Нікішин скоротив розрив з чотирьох до одного уколу, проте хлопцям не вистачило трохи...Online.ua

формували остаточний склад. І ветерани зуміли підірвати світовий форум у змаганнях зі стрітболу, де українці грали аж двома командами. У вирішальному поєдинку гравці Калуша у напруженій боротьбі здолали російських ветеранів з міста Перм 8:7. На жаль, настільки вдало виступити на...Online.ua

Австралія - Німеччина Напередодні

окрім травмованого Милі Единака, з метою не тільки постаратися вдало виступити на турнірі, але і ще краще награти команду перед вирішальними поєдинками відбору на ЧС-2018, щоб здобути пряму путівку у фінальний турнір і уникнути нервування міжконтинентального плей-офф.Обидві команди підійшли до...Новини футболу

Волейбольна збірна прикарпатських депутатів перемогла на Всеукраїнській спартакіаді

Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, пише Бліц-Інфо. У вирішальному поєдинку прикарпатці зустрілися з волейбольною командою Полтавської області. Запекла боротьба на спортивному майданчику тривала більше години. У першій партії...Стик

У Львові завершився міжнародний турнір "Ukraine Open 2017" з флорболу серед дорослих команд

«Riga», яка у фіналі була сильнішою за своїх співвітчизників «PrivatBank» 8:4. Категорія «Men» Переможець команда «LUKS Hrubieshow». Польські флорболісти у вирішальному поєдинку перемогли львівський «Лемберг» 6:3. Категорія «Women» Переможець команда «Goal Diggers». У фіналі дівчата з Латвії перемогли новояворівський «Янтар»...Галичина спортивная

шаблісткам навіть вдавалося утримувати лідируючу позицію, але в передостанньому бою протистояння угорки повернули собі перевагу - 40:37. Як завжди, на вирішальний поєдинок вийшла Ольга Харлан, у якій практично вийшло відновити статус-кво, записавши на свій рахунок 6 ударів. Однак останній був...Чемпион