вирішальний поєдинок

Думаю, що вирішальний поєдинок буде просто грандіозним. У бою з Бріедісом Усик взяв високий темп з першого раунду.24boxing

ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) - переможець IV Турніру пам

Івано-Франківська "Ніка-05" під керівництвом Єжова Олександра Олександровича переграла у вирішальному поєдинку луцький "Адреналін" та стала переможцем IV Турніру пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького, який з 19 по 21 лютого проводився у м.Івано-Франківську.Галичина спортивная

Івано-Франківська “Ніка-05” під керівництвом Єжова Олександра Олександровича переграла у вирішальному поєдинку луцький “Адреналін” та стала переможцем IV Турніру пам’яті Юрія Йосиповича Шулятицького. Тернір проходив з 19 по 21 лютого проводився у...Стик

"Галичанка" поступилась "Хіміку" у фіналі Кубка України з волейболу

Черкаси бажали чергового волейбольного свята — Черкаси його отримали! Цього разу на арені чудового місцевого Палацу спорту «Будівельник» відбулися вирішальні поєдинки розіграшу Кубка України, в яких зійшлися жіночі колективи «Хімік» і «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ», а також чоловічі «Барком-Кажани» і «Локомотив». Протягом змагального...Галичина спортивная

другій середній вазі буде перенесений на іншу дату, оскільки Грувз в півфінальному бою отримав серйозну травму плеча і попросив відкласти вирішальний поєдинок турніру.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінал WBSS в другій середній вазі відбудеться у Лондоні...24boxing

Російські ЗМІ: призер Олімпіади-2018 з керлінгу міг вживати мельдоній на похмілля

ж Крушельніцкій прийняв мельдоній сам. До того він здав десятки тестів і завжди був чистим. А тут допінг прямо перед вирішальним поєдинком. Схоже на самогубство. Навіщо йому це?! Нарешті, третя версія мельдоній відновлює баланс енергії в організмі і допомагає, серед...Ua-football

Український шпажист Нікішин виграв "золото" етапу Кубка світу з фехтування

У вирішальному поєдинку Богдану вдалося впоратися з чемпіоном Ріо-2016. Український шпажист Богдан Нікішин став переможцем етапу Кубка світу в канадському Ванкувері. Нікішин вступив...Дніпроград

але наприкінці зустрічі оріонівці свій шанс не втратили, скориставшись помилками царичан виривають надважливу перемогу (7:5). Другий матч за путівку до вирішального поєдинку проходив між командами Мир-2 (Царичанка) та Лелеки (Рудка). Цей двобій проходив теж у напруженій боротьбі. Перший тайм закінчився...Тижневик «ЕХО

чином розігрувалися: Bronze Cup, Silver Cup та головний трофей Premium Cup. "ГазМяс" успішно вийшов до фіналу останнього, найпочеснішого кубку У вирішальному поєдинку житомиряни зустрілися з місцевим ФК Оконськ, який є неодноразовим чемпіоном у турнірах під егідою АДФ Волині. Від самого...Спортивний Житомир

Турнір пам

У вирішальному поєдинку тоді зійшлися команди стрийської "Скали" та івано-франківського "Юніору".Галичина спортивная

Усик визнаний боксером місяця за версією WBC

перемогу за очками. Українець тепер володіє титулами WBC і WBO, а у фіналі WBSS зустрінеться з чемпіоном IBF/WBA Муратом Гассієвим. Вирішальний поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу та чек на 10 мільйонів доларів пройде 11 травня в Саудівській Аравії. Раніше...Зеркало недели (газета)

Українська дзюдоїстка Білодід виграла престижний турнір у Парижі

Кан Ю Чже Онг. Третє місце в цій ваговій категорії посіла ще одна представниця України – Марина Черняк, яка у вирішальному поєдинку групового раунду поступилася Фуне Тонакі, але змогла здобути перемогу у втішних сутичках. Таким чином, Білодід здобула свою першу...Зеркало недели (газета)

груповий етап 13:15Біатлон, чоловіки, спринт, 10км, медалі 14:10Хокей, жінки, груповий етап 15:10Фристайл, жінки, могул, медалі 12 лютого 02:05Керлінг, змішані команди, вирішальні поєдинки 03:00Фігурне катання, командні змагання, чоловіча одиночна довільна програма 03:00Сноубординг, жінки, слоупстайл, медалі 03:15Гірськолижний спорт, жінки, гігантський слалом, спроба...Новини Голої Пристані

Ярошенко: В Финляндии другой футбол

кінцівці чемпіонату впустили можливість вийти у вищий дивізіон. У двох-трьох матчах програли прямим конкурентам, хоча в перших таймах вигравали. У вирішальному поєдинку не забили пенальті. Удача відвернулася від нас, і в підсумку в новому сезоні ми знову будемо ставити завдання...Ua-football

"Філадельфія" виграла Супербоул-2018

спортивна подія року в США. "Нью-Інгленд Петріотс" і "Філадельфія Іглз" зустрілися в головній спортивній події року в США - Супербоулі-2018. Вирішальний поєдинок Національної футбольної ліги (НФЛ) відбувся в Міннеаполісі, штат Міннесота. У фінальному матчі сезону американського футболу "Філадельфія Іглз" обіграла...Зеркало недели (газета)

Відбулася головна спортивна подія року в США - Супербоул-2018

У Міннеаполісі (штат Міннесота) відбулася одна з найбільш значущих подій у американському спорті - Супербоул-2018, вирішальний поєдинок сезону в Національній футбольній лізі.iPress

Вирішальний матч Кубка Девіса.

До вашої уваги вирішальний поєдинок першого раунду Кубка Девіса у першій групі Євро-Африканської зони між збірними України та Швеції. Нагадаємо, що вчора українці програли обидві...Ua-football

Українка Козлова вийшла у фінал тенісного турніру WTA

Четверта ракетка України пробилася до першого в кар'єрі фіналу турніру WTA International обігравши німецьку тенісистку Нагадаємо, перша ракетка України і шостий номер світової класифікації Еліна Ракурс

Козлова вийшла у фінал турніру в Тайвані

вперше в кар'єрі піднятися в топ-65 світового рейтингу. Перемога в фіналі забезпечить Катерині місце в топ-55. За другу путівку у вирішальний поєдинок змагань посперечаються Бабош Тімеа (Угорщина) і Ван ЯФАН (Китай).Високий замок

«ОКС-ШВСМ- ЦОП», відповідно чинний чемпіон і віце-чемпіон країни. Сенсації не сталося — саме ці клуби посіли перші дві сходинки. У вирішальному поєдинку за золото ХК «ОКС-ШВСМ- ЦОП» переграв «олімпійців» із рахунком 7:5. Третє місце посів ХК «ШВСМ-Старт» (Бердичівський район), який...Моя Вінниця