вирвати

Патрульні загримали 62-річного львів'янина, який пограбував листоношу zaxid.net

У Бережанах вітер вирвав дерева разом з корінням. Детальніше - в сюжеті ТТБ...Місто Онлайн

Футболісти київського "Динамо" на 90+2 хвилині вирвали у суботу перемогу (1:0) у "Льв...Експрес

Завершився останній матч суботи в Українській Прем'єр-лізі. Динамо все ж здолало непоступливого дебютанта - ФК Львів. Гал-info

Черкаські патрульні затримали громадян, які вирвали у містянина телефон.Прес-Центр

Левко Лук'яненко, який помер 7 липня, у віці 89 років, був живим символом незламності українського духу. Западная информационная корпорация

Мукачівські правоохоронці оперативно затримали чоловіка, який пограбував 25-річну місцеву мешканку Mukachevo today

Збірна Бельгії у матчі проти збірної Японії на Чемпіонаті світу могла створити чергову сенсацію раун... Експрес

Бельгії вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату світу. У другому таймі бельгійці поступалися 0:2, але зрівняли рахунок і в доданий час вирвали перемогу.Чемпион

Заключний матч чергового ігрового дня Чемпіонату світу-2018 відбувся між національними збірними Швеції та Німеччини, передає УНН. Гал-info

Збірна Німеччини здобула важливу вольову перемогу над командою Швеції у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року. Интерфакс-Украина

У поєдинку першого туру групи G чемпіонату світу-2018 з футболу Англія перемогла збірну Тунісу... Експрес

Вчора вдень на вулиці Першотравневій пограбували 43-річного чоловіка. Невідомий вирвав у нього із рук барсетку, де було 50 гривень і мобільний телефон.Кременчуг Тудей

Українка вирвала дві перемоги на етапі Кубка світу з каное

Торік вона стала чемпіонкою світу та двократною чемпіонкою Європи. NewWest Media

Мадридський "Реал" на останніх секундах зумів уникнути додаткового часу в чвертьфінальному матчі у відповідь з "Ювентусом" і пробився в півфінал Ліги чемпіонів. Интерфакс-Украина

В Осої на Іршавщині чоловік вирвав із рук жінки сумку та втік. За даним фактом в поліції розпочали кримінальне провадження.Закарпаття онлайн

Київське "Динамо" на виїзді зустрічалося з "Лаціо" увечері 8 березня.... Експрес

"Динамо" в гостях вирвало нічию у "Лаціо"

"Динамо" здобуло нічию в матчі з "Лаціо" в рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи. Ta4ki.net