вирвати

У мешканки Закарпаття грабіжник вирвав з рук телефон та гроші

У мешканки Закарпаття грабіжник вирвав з рук телефон та гроші...Press-Центр

«Шахтар» у феєричному матчі обіграв «Хоффенхайм» у Лізі чемпіонів

На останніх хвилинах гірники здобули перемогу. Про це інформують у прес-службі ФК "Шахтар". Гал-info

Львівська футзальна «Енергія» вирвала нічию за 13 секунд до завершення матчу з «Продексімом» +Відео...zaxid.net

Чоловік перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння пограбував 62-річну жінку Молодой буковинец

Ліга Європи. Динамо у меншості вирвало перемогу над Ренном

Завершився матч 3-го туру групового раунду Ліги Європи Ренн - Динамо. Ta4ki.net

Чоловіка розізлили нецензурні вислови в його адресу Молодой буковинец

Доки спільниця відволікала розмовами, чоловік грабував жінку Молодой буковинец

У Бережанах вітер вирвав дерева разом з корінням. Детальніше - в сюжеті ТТБ...Місто Онлайн

Футболісти київського "Динамо" на 90+2 хвилині вирвали у суботу перемогу (1:0) у "Льв...Експрес

Завершився останній матч суботи в Українській Прем'єр-лізі. Динамо все ж здолало непоступливого дебютанта - ФК Львів. Гал-info

Черкаські патрульні затримали громадян, які вирвали у містянина телефон.Прес-Центр

Левко Лук'яненко, який помер 7 липня, у віці 89 років, був живим символом незламності українського духу. Западная информационная корпорация

Мукачівські правоохоронці оперативно затримали чоловіка, який пограбував 25-річну місцеву мешканку Mukachevo today

Збірна Бельгії у матчі проти збірної Японії на Чемпіонаті світу могла створити чергову сенсацію раун... Експрес

Бельгії вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату світу. У другому таймі бельгійці поступалися 0:2, але зрівняли рахунок і в доданий час вирвали перемогу.Чемпион

Заключний матч чергового ігрового дня Чемпіонату світу-2018 відбувся між національними збірними Швеції та Німеччини, передає УНН. Гал-info

Збірна Німеччини здобула важливу вольову перемогу над командою Швеції у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 року. Интерфакс-Украина