випади

Діючі чемпіони світу зазнали поразки на старті ЧС-2018

Хуана Карлоса Осоріо не дав осічки: триколірні повністю віддали ініціативу супернику, відповідаючи гострими контратаками, і саме після одного з таких випадів гравець голландського ПСВ Ірвінг Лосано відправив мяч у сітку воріт німців. Після пропущеного мяча підопічні Йоахіма Льова посилили тиск...Unn.com.ua

Де відпочити киянину: 6 подій середовища

13 червня ми розбавили афішу песимістичними концертом і оригінальними випадами в бік любителів СРСР. Ploho Акустичний концерт в Mezzanine не готує глядачам нічого, крім атмосфери пост-панку.Topnews

жорсткої відповіді на витівки глави Білого дому, адже введення тарифів з боку його адміністрації було лише останнім ударом із серії випадів Трампа. Так, він уже вийшов із Паризького кліматичної угоди і скасував ядерну угоду 2015 року з Іраном, наклавши санкції...7 днів

Дипломати зазначили, що заява міністра - "верх нетактовності і цинізму" і викликає глибоке обурення, особливо на тлі зростання кількості "антиросійських випадів Стокгольма". "На жаль, в запалі передвиборної лихоманки шведське керівництво, схоже, готове виконати будь-який пропагандистський трюк, переклавши його на горезвісний...Європейська правда

дозволить говорити про контроль держави над АЧС. Однак нині існуючих заходів недостатньо. До слова, цього року в Україні зареєстрували 58 випадів африканської чуми свиней. 27 – в підсобних господарствах, 25 – в дикій природі та ще 6 випадків – на...Агробізнес сьогодні

першому таймі краще контролювали мяч та атакували частіше. Українці ж здебільшого перепасовувалися на власній половині поля, втім, кілька гострих швидких випадів провели. На 11-й хвилині Коноплянка небезпечно прострілив із лівого флангу, голкіпер марокканців не кращим чином відбив мяч перед собою,...Спортивний Житомир

першому таймі краще контролювали м’яч та атакували частіше. Українці ж здебільшого перепасовувалися на власній половині поля, втім, кілька гострих швидких випадів провели. На 11-й хвилині Коноплянка небезпечно прострілив із лівого флангу, голкіпер марокканців не кращим чином відбив м’яч перед собою,...Новини Полтавщини

Андрій Шевченко: «Позитивний момент у тому, що у складних ситуаціях ми виглядали як команда»

першому таймі краще контролювали м’яч та атакували частіше. Українці ж здебільшого перепасовувалися на власній половині поля, втім, кілька гострих швидких випадів провели. На 11-й хвилині Коноплянка небезпечно прострілив із лівого флангу, голкіпер марокканців не кращим чином відбив м’яч перед собою,...Mig.com.ua

Україна звела внічию спаринг із збірною Марокко

першому таймі краще контролювали мяч та атакували частіше. Українці ж здебільшого перепасовувалися на власній половині поля, втім, кілька гострих швидких випадів провели. На 11-й хвилині Коноплянка небезпечно прострілив із лівого флангу, голкіпер марокканців не кращим чином відбив мяч перед собою,...Unn.com.ua

газета "Галичина". "З 17 травня у четверговому випуску газети ми припиняємо друкувати програму цього телеканалу у звязку з його останніми випадами проти українства, продемонстрованими 9 травня, які, по суті, переповнили чашу терпіння кожного свідомого громадянина нашої держави", - зазначають на...Бліц-інфо

Нетаньягу і Ердоган обмінялися різкими випадами проти один одного

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу відповів на заява президента Туреччини Реджепа Ердогана, який звинуватив єврейську державу в апартеїді. Ta4ki.net

У другому таймі фінки продовжили грати першим номером і змусили добре попрацювати нашим дівчатам у відборі мяча. Українки ж відповідали контр-випадами та вони, на жаль, не приносили особливого загострення. До завершення матчу команди провели велику кількість замін. Під занавіс матчу...Жіночий футбол України

Константинополь відреагував на випади РПЦ: "Не боїмося ваших погроз"

Ієрархи Константинопольського патріархату обурені заявами РПЦ. Українська газета ЧАС

Напередодні бою з Мартиросяном згадуємо, як Головкін нокаутував у Броварах японця.

те, що за зростом Головкін суперникові поступався, з перших секунд бою саме японець тримався на відстані. Знав чому боявся потужних випадів суперника. Проте сильно це не...Ua-football

воротар «Зірки» Євген Паст витягнув декілька ударів – здалеку від Нємчанінова, чуть ближче від Є.Пасіча, потім було ще декілька ближніх випадів і моментів, коли треба було втручатися в гру на виходах. «Суха» перемога – нагорода воротарю.В обох голах у ворота...Кіровоград24

протистоянні з одним із претендентів на чемпіонство нинішнього сезону. Кобахідзе і Кулач, Ребенок і Коломоєць стали учасниками кількох справді гострих випадів, які за певних обставин могли б завершитися неприємностями для Бойка, повідомляють на оф. сайті полтавського клубу. На підступах до...Новини Полтавщини

"Ворскла" - "Динамо". Анонс, суддя, трансляція

Сачка показали характер і ледь не відігрались з рахунку 0:3. Але "Динамо" - інша історія. "Ворскла" не змогла пристосуватись до випадів киян, а тому була розгромлена на почату весни у Києві. Цього разу в команді обіцяють зіграти надійніше у захисті...Sportanalytic

всього один випадок кору, у 2017 році - 18 випадків, а вже станом на 24 квітня цього року - 71 випадів вірусологічно підтвердженого кору, з них - 22 дітей. Та від учора і до сьогодні ми ще зареєстрували 20 підозр.Гречка

За минулий тиждень зареєстровано 89 випадів кору...Mukachevo today

австрійській збірній вдалося зрівнятися і на перерву команди пішли за рівного рахунку. Під час другої двадцятихвилинки команди обмінювалися взаємними небезпечними випадами біля воріт суперника і це...Новини Полтавщини