вилучення

Печерського райсуду Києва, повідомляє Depo.ua. У документі судді посилаються на дані Генеральної прокуратури. Слідчим вдалося встановити цю інформацію в результаті вилучення серверів оператора мобільного зв'язку "Київстар". Під час слідства виявили, що на мобільний номер Януковича неодноразово здійснювали дзвінки від абонента...Високий замок

Дві мотопомпи та понад чотири кілограми бурштину вилучили у північних районах Рівненщини. ЧаРівне.info

Команда Сергія Лавриненка зрівняла рахунок у середині першого тайму. Євген Немтінов заробив штрафний удар на половині поля суперника. Гречка

ФОТО

48 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Особовим складом ДСНС за допомогою гідравлічних ножиць проведено зрізання даху і вилучення тіл загиблих. Постраждалі з чисельними травмами, з різними ступенями важкості, госпіталізовані до Синельниківської ЦРЛ. До надання допомоги залучалось 7...Магнолія-ТВ

Мессі знищив "Реал" в "Ель Класіко" (ВІДЕО)

Повідомляє Футбол газета. > "Барселона" першою пропустила, але зуміла вийти уперед. Після цього було вилучення Серхіо Рамоса і навіть удесятьох "Реал" відігрався.Футбол газета

Інгулець Верес 1:2 (1:1) Голи: 0:1 Козьбан (14), 1:1 Медведєв (27), 1:2 Борзенко (92) Вилучення: Орловський (36) Скала Колос 1:2 (0:1) Голи: 0:1 Бондаренко (17), 1:1 Баранов (71), 1:2 Бондаренко (80) № І В Н П М О 1 Іллічівець...1NEWS

В Україні почалися облави на автомобілі з іноземною реєстрацією. Порушникам загрожують штраф в 8 тис грн або вилучення авто...Закарпаття онлайн

"Сталь" вигризла три очки у матчі проти "Зірки"

Кам'янська "Сталь" зуміла вирвати перемогу у "Зірки" в матчі 26 туру УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Зірка" опинилася в меншості після вилучення Есеоли на 70-й хвилині, але ще протрималася 11 оборотів хвилинної стрілки.Потім Леонардо да Сілва таки здобув перемогу для команди...Sportanalytic

"Сталь" перемогла вдома "Зірку"

Відбувся перший матч дня в УПЛ. "Зірка" мала шанс вийти на сьоме місце, але "Сталь" їй цього не дозволила. Sportgid

в Мадрид. Як відомо, Неймар був дискваліфікований на три гри Ла Ліги за іронічні оплески в сторону арбітра після свого вилучення в матчі 31-го туру з Малагою. Нагадаємо, що Барселона намагалася оскаржити 3-матчеву дискваліфікацію Неймара в Спортивному арбітражному суді Іспанії,...Чемпион

Суднобудівник Іллічівець-2 1:0 (1:0) Гол: 1:0 Запорожець (16) Балкани Енергія НК 2:4 (1:1) Голи: 0:1 Стеценко (36), 1:1 Платунов (45+1), 1:2 Бочак (48), 1:3 Бочак (49), 2:3 Райчєв (69, пен), 2:4 Шастал (85) Вилучення: Гаврилюк (62) Стеценко (85) Кремінь Арсенал-Київщина...1NEWS

Угорщини. Про це повідомляє прес-служба Федерації хокею України, передає УНН. Половина першого періоду пройшла без забитих шайб, але з багатьма вилученнями з боку України. Одного разу синьо-жовті залишились утрьох проти...1NEWS

Україна поступилася угорцям у матчі-відкритті ЧС з хокею

Угорщини. Про це повідомляє прес-служба Федерації хокею України, передає УНН. Половина першого періоду пройшла без забитих шайб, але з багатьма вилученнями з боку України. Одного разу "синьо-жовті" залишились утрьох проти пятірки суперників. Проте саме нашим співвітчизникам вдалося відкрити рахунок. Сергій...Unn.com.ua

Чемпіонат України-2016/17 з футболу Зоря - Чорноморець 0:2 (0:1) Вилучення: Матвєєнко (74) - (Зоря) Карпати - Олімпік 4:2 (2:0) Сталь - Зірка 14:00 Чемпион

Посилення заходів із протидії тіньовому ринку підакцизних товарів призвело до вдвічі більших обсягів вилучення фальсифікованих алкогольних товарів проти аналогічного періоду минулого року.Моя Вінниця

Люди з усього світу звернулися в Білий дім до президента США з проханням допомогти припинити практику примусового вилучення органів у людей в Китаї. Всього за 2 дні петиція зібрала майже 6 тис. підписів. Петиція до Білого дому була створена на...The Epoch Times Украина

АМКУ направив в ДВС заяву про примусове стягнення з "Газпрому" 172 мільярдів

стурбованість рішенням  Господарського суду Києва і закликало Україну скасувати це рішення. Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що вилучення транзитного газу в рамках виконання рішення госпсуду...Зеркало недели (газета)

Посилення заходів із протидії тіньовому ринку підакцизних товарів призвело до вдвічі більших обсягів вилучення фальсифікованих алкогольних товарів проти аналогічного періоду минулого року.Винницкий Бизнес Портал

13 квітня працівниками Черкасирибоохорони був проведений рибоохоронний рейд на річці Рось з метою виявлення та вилучення заборонених знарядь лову.Прес-Центр