Новости по метке:

видобуток нафти

компанії на своїй території Мостище-Крехівецької площі. За інформацією ЗМІ, кінцевим бенефіціарним власником Західнадрасервісу є львівський бізнесмен Зіновій Козицький, який окрім видобутку нафти і газу займається будівництвом сонячних та вітроелектростанцій на Львівщині та Прикарпатті.Бліц-інфо

Основою економічного зростання України мають стати передові технології та інвестиції в інфраструктуру - Григоришин

партнерство із Заходом, ми зможемо створювати технології для нового покоління. Ми також можемо забезпечити обслуговування та нові інвестиції у сфері видобутку нафти і газу прямо тут, локально в Україні. Нам потрібні кредитні ресурси і врегулювання ситуації в Криму і в...Интерфакс-Украина

Нафта дорожчає на очікуванні трейдерами продовження угоди ОПЕК

на ринку. Країни ОПЕК домовились про скорочення видобутку   нафти після року переговорів. З 1 січня 2017 року вони скоротять видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту знижуються на даних про збільшення кількості бурових установок у США

Тим часом країни, що не входять в ОПЕК, домовилися скоротити видобуток нафти на 600 тисяч барелів на добу.Зеркало недели (газета)

Нафта дорожчає на рішенні ФРС і даних про запаси в США

[article_attached position="4" Країни ОПЕК домовились про скорочення видобутку   нафти після року переговорів. З 1 січня 2017 року вони скоротять видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що...Зеркало недели (газета)

Світ олії та зерна: через USDA соя та кукурудза втратили в ціні

квітні зросте до 4.96 млн барелів на день, що стане максимальним значенням з березня минулого року. За прогнозами аналітиків Chevron, видобуток нафти в США може досягти 10 млн барелів на день до 2020 року (березневий прогноз видобутку нафти в 2017...Агравері

ГФС і Держгеонадра перешкоджають роботі "Укрнафти"

держбюджету у випадку, якщо ліцензії компанії не будуть продовжені. "Дев'ять ліцензій, про які сьогодні йде мова, це 20% річного обсягу видобутку нафти, який може втратити "Укрнафта", і це близько 1,4 млрд грн доходів від ренти для держави. Але збиток від...Зеркало недели (газета)

Нафта дорожчає на даних API про запаси у США

запасів, пише агентство. Тим не менш, зростання цін на "чорне золото" стримує інформація про збільшення видобутку Саудівської Аравією. У лютому видобуток нафти в країні зріс на 263,3 тисячі барелів на день у порівнянні з січнем, до 10,011 млн барелів на...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту слабо ростуть на очікуванні трейдерами лютневих даних ОПЕК

в країні. Країни ОПЕК домовились про скорочення видобутку   нафти після року переговорів. З 1 січня 2017 року вони скоротять видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що...Зеркало недели (газета)

Нафта дешевшає на даних про збільшення бурової активності в США

Видобуток нафти в США за той самий тиждень зріс на 0,62%, або на 56 тисяч барелів на добу - до 9,088 млн барелів на добу. Зеркало недели (газета)

Компанії, на які виводилися кошти "Укрнафти", почали банкрутувати - експерт

травня. Автор вказує, що з серпня 2014 року компанія, яка перебуває під фактичним контролем групи "Приват", перестала платити ренту за видобуток нафти, а до травня 2015 року її податковий борг досяг 9 млрд грн. Надії на зміну ситуації тоді пов'язувалися...Зеркало недели (газета)

обласної ради прийшли учасники АТО з Яремчанщини. Бійці вимагають не допустити до видобутку надр фірму скандального регіонала Злочевського. Йдеться про видобуток нафти й газу на Чемигівській площі. Слід зауважити, фірма вже уклала договір з селищними головами про соціальну відповідальність. Зокрема...Бліц-інфо

серед питань, винесених на розгляд депутатів - Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю ПАРІ у користування ділянки надр. Йдеться про видобуток нафти й газу на Чемигівській площі. Слід зауважити, фірма вже уклала договір з селищними головами про соціальну відповідальність. Зокрема...Бліц-інфо

Ціни на нафту зростають в рамках корекції

млн барелів. У той самий час аналітики прогнозували збільшення запасів лише на 1,967 млн барелів - до 522,167 млн барелів. Видобуток нафти в США за тиждень, за даними міністерства, збільшився на 0,62%, або на 56 тисяч барелів на добу -...Зеркало недели (газета)

Нафтогазова компанія Cadogan Petroleum plc, що володіє активами в Україні, відновила видобуток на двох старих свердловинах в межах СРП з Укрнафтою на Монастирецькій площі (Львівська область). Гал-info

Британська компанія почала видобуток нафти у Львівській області

Нагадаємо, що Львівщину визнали лідером 2016 року за іноземними інвестиціями. Ваші новини

Нафта дешевшає на прогнозі МЕА з видобутку в США

В агентстві відзначають, що очікування цього року вищі внаслідок значного збільшення видобутку нафти. Зеркало недели (газета)

СДП знову зупинила дерибан нафтогазових родовищ Полтавщини, які облрада хотіла за хабарі віддати донецькій фірмі

в облраді робили все, щоб не допустити зневажливого ставлення олігархів до нашої землі. Соціал-демократична партія пропонує створити комунальне підприємство з видобутку нафти і газу у Полтавській області і будемо надавати йому дозволи. Створимо всі умови, щоб кожен громадянин міг контролювати...Интернет-издание «Полтавщина»

Росія дозволила невідомій приватній компанії видобувати нафту в Криму, - ЗМІ

Приватна компанія "Нові проекти" отримала від Росії ліцензію на розвідку і видобуток нафти і газу на шельфі анексованого Криму.Експрес

06.03.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий