Новости по метке:

видобуток нафти

Нафта дешевшає на даних про зростання кількості бурових установок у США

річному вираженні кількість бурових установок збільшилася на 201 штуку, або на 25%. Інвестори сприймають ці дані як фактор майбутнього зростання видобутку нафти у США, яка наближена до рекордного рівня. За тиждень, що завершився 9 березня, вона зросла на 12 тисяч...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту стабільні

Раніше ОПЕК ухвалила рішення про продовження віденської угоди про скорочення рівня видобутку нафти до кінця 2018 року.Зеркало недели (газета)

Енергетичні компанії Росії майже не постраждали від санкцій - FT

від санкцій, які Вашингтон, Брюссель і інші західні союзники запровадили, щоб покарати Росію за вторгнення в Україну і анексію Криму. Видобуток нафти і газу зростає, а економіка стійка в супереч сподіванням західних урядів на те, що болючий економічний тиск змусить...Зеркало недели (газета)

Рада зняла недоторканність із Бакуліна і дозволила його арешт

блок" Євгену Бакуліну. Бакулін проходить у справі про так званих "вишках Бойка" (справа про закупівлі за завищеною ціною вишок для видобутку нафти і газу на Чорноморському шельфі, до якої нібито причетний співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко). Бакулін у 2007...Зеркало недели (газета)

Влітку нас очікує чергове падіння світових цін на нафту

Вважають, що рішення про збільшення видобутку нафти країнами ОПЕК буде прийнято на червневому засіданні організації.Бизнес UA

Ціни на нафту стабільні на тлі звільнення Тіллерсона

Раніше ОПЕК ухвалила рішення про продовження віденської угоди про скорочення рівня видобутку нафти до кінця 2018 року.Зеркало недели (газета)

ВР ухвалила закон про стабілізацію діяльності «Чорноморнафтогазу»

РФ. Між тим, на початку лютого генпрокурор Юрій Луценко заявив про можливість продажу Україною вишок Бойка бурових установок Чорноморнафтогазу для видобутку нафти та газу на шельфі Чорного моря, які розміщені в Криму й перебувають під арештом із 2015 року.Ракурс

Рада в четвер розгляне подання на зняття недоторканності з Бакуліна

блок" Євгену Бакуліну. Бакулін проходить у справі про так звані "вишки Бойка" (справа про закупівлі за завищеною ціною вишок для видобутку нафти і газу на Чорноморському шельфі, до якої нібито причетний співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко). Бакулін у 2007...Зеркало недели (газета)

Нафта дешевшає на побоюваннях інвесторів щодо зростання видобутку у США

збільшення запасів сировини в країні", - цитує агентство "Рейтер" аналітиків банку ANZ. Зазначимо, на початку березня EIA підняло прогнозну оцінку видобутку нафти у США в поточному році до чергового історичного рекорду - 10,7 млн барелів на добу. У 2019 році...Зеркало недели (газета)

Комітет ВР підтримав подання Луценка на арешт Бакуліна

блок" Євгену Бакуліну. Бакулін проходить у справі про так звані "вишки Бойка" (справа про закупівлі за завищеною ціною вишок для видобутку нафти і газу на Чорноморському шельфі, до якої нібито причетний співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко). Є. Бакулін у...Зеркало недели (газета)

Сьогодні комітет Верховної Ради вирішить долю Бакуліна

прокурор буде просити зняття недоторканності у справі про так звані "вишки Бойка" (справа про закупівлі за завищеною ціною вишок для видобутку нафти і газу на Чорноморському шельфі, до якої нібито причетний співголова фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко). Є. Бакулін у...Зеркало недели (газета)

Ціни на нафту слабко ростуть на даних про кількість бурових установок у США

агентство "Рейтер" інвестиційного аналітика Rivkin Securities Вільяма O'Лафліна. Нагадаємо, раніше  ОПЕК ухвалила рішення про продовження віденської угоди про скорочення рівня видобутку нафти  до кінця 2018 року. При цьому генеральний секретар ОПЕК Мохаммед Баркіндо висловив надію на  приєднання Єгипту та Туркменії...Зеркало недели (газета)

США завдасть Росії "нафтового удару"

У своєму лютневому огляді EIA підвищило середньорічний прогноз приросту видобутку нафти в США.Бизнес UA

Нафта дешевшає на новинах про відставку головного економічного радника Трампа

Нагадаємо, раніше ОПЕК ухвалила рішення про продовження віденської угоди про скорочення рівня видобутку нафти до кінця 2018 року.Зеркало недели (газета)

Росія скинуть з трону: у світі з

Касьянов, обернеться для країни величезними втратами. Так, РФ не тільки не зможе розробляти нові родовища, а й підтримувати старий рівень видобутку нафти. "Старі родовища виснажуються, а нові в основному знаходяться в Арктиці. Технології для їх розробки є тільки у США...Бизнес UA

Євросоюз вирішив продовжити ще на рік обмежувальні заходи, запроваджені проти 13 посадовців часів президентства Віктора Януковича. Цих людей підозрюють у протиправному привласненні державних активів та зловживанні службовим становищем, що призвело до втрати державних коштів. Відповідне рішення ухвалила Рада ЄС без...Урядовий Кур'єр

Ціни на нафту слабко ростуть в очікуванні підсумків зустрічі ОПЕК з американськими "сланцевиками"

прогнозом, нафтовидобувні держави почнуть поступово виходити з неї. Нагадаємо, раніше  ОПЕК ухвалила рішення про продовження віденської угоди про скорочення рівня видобутку нафти  до кінця 2018 року. При цьому генеральний секретар ОПЕК Мохаммед Баркіндо висловив надію на  приєднання Єгипту та Туркменії...Зеркало недели (газета)

Вартість нафти зростає на повідомленнях про припинення видобутку на найбільшому родовищі Лівії

Віденської угоди зі скорочення нафтовидобутку мова не йде. Нагадаємо, раніше  ОПЕК ухвалила рішення про продовження віденської угоди про скорочення рівня видобутку нафти  до кінця 2018 року. При цьому генеральний секретар ОПЕК Мохаммед Баркіндо висловив надію на  приєднання Єгипту та Туркменії...Зеркало недели (газета)

Завдяки боротьбі соціал-демократів і Голови СПУ Капліна тільки за місяць область отримала 8 млн за новим Законом «Про ренту»

Райони і села Полтавщини вже почали розподіляти кошти отримані від ренти. Із 1 січня 2018 року 5% ренти від видобутку нафти та газу залишаються там, де їх видобувають. Співавтором документу був народний депутат Сергій Каплін. Соціал-демократична партія більше року на...Интернет-издание «Полтавщина»

В Україні значно спростили видобуток нафти і газу

Верховна Рада спростила виділення земельних ділянок для робіт з видобутку нафти і газу.Зеркало недели (газета)

02.03.2018(Ctrl →)

Калейдоскоп событий