вигризати

"Кальярі" наприкінці гри вирвав перемогу у гостей Про це повідомляє Depo. "Кальярі" - "Сампдорія" - 2:1 Голи: Педру Жоау, 37, Мелькьоррі, 88 - Фернандеш, 86 ДеПо

Група B. Боснія вигризає путівку в плей-офф

Відбулися заключні матчі відбору кваліфікації чемпіонату Європи у групі B. Новини футболу

Туреччина. Галатасарай вигризає три очки у Коньяспор

У п'ятницю ввечері відбулися три матчі 30-го туру турецької Суперліги. Новини футболу

"Зоря" вигризає перемогу над "Говерлою"

Луганська "Зоря" лише в останній десятихвилинці виїзного матчу з "Говерлою" уникла поразки. Sportanalytic

Фейенорд вигризає перемогу у дербі

Програючи після першого тайму 0:2, Фейєнорд зміг у підсумку виграти у Ексцельсіор у заключному матчі 24-го туру Ередивізії. Новини футболу

Сьогодні, 24 грудня, у Южному тернопільська Галичанка боролася за 3-тє місце у кубку України з волейболу Спорт Тернопільщини

"Металіст" вигризає перемогу в "Металурга" З

Завдяки двом голам наприкінці матчу, харківський клуб обриває свою програшну серію. Sportanalytic

> Гросскройц вигризає плей офф фіналістам Л.Ч.Sportanalytic

"Динамо" вигризає перемогу. Щоб там не казали, всього 1:0, на останніх хвилинах і так далі. Це три зароблені очки, при тому по...Sportanalytic