виграти

25-26 березня у Мінську відбувся міжнародний турнір з художньої гімнастики БФСО "Динамо" на призи олімпійської чемпіонки Марини Лобач. Гал-info

Український Мессі: Хочу виграти Золотий мяч

Олексія Карася з Харкова, який на своєму рівні дуже нагадує Ліонеля Мессі. Він тренується 6 разів на тиждень та планує виграти золотий м'яч для України.Sportgid

На базі ЗОШ №24 міста Тернополя відбувся фінальний тур чемпіонату області дитячо-юнацької волейбольної ліги серед юнаків 2000 року народження Спорт Тернопільщини

Юнацька збірна України з футболу, сформована з гравців віком до 18 років, завоювала золоті нагороди щорічного міжнародного турніру «Кубок Федерацій-2017», який відбувся у Латвії Громадське телебачення

У своїй ваговій категорії хлопець завоював золото у присіданні, жимі лежачи та в тязі Івано-франківський портал новин "Репортер"

Я вважаю, що я виграв бій як мінімум з різницею в два раунди ".24boxing

Американська співачка Кеті Перрі виграла у черниць суд у справі покупки зіркою колишнього монастиря...Експрес

Донька Андрія П"ятова дразнить його символікою київського "Динамо" Експрес

У турнірі взяли участь близько 180 спортсменів з усіх регіонів України, а також із Польщі: Івано-франківський портал новин "Репортер"

Житомирянки виграли 4-й тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат

Житомирські баскетболістки відіграли 4-й тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2005 року народження, який з 10 по 12 березня відбувся і Переяслові-Хмельницькому Подробиці читайте тут Житомир.info

Головний тренер рівненського «Вереса» Володимир Мазяр прокоментував сьогоднішню перемогу у Вараші. ЧаРівне.info

У Першому чемпіонаті України з хокею серед жінок харківські «Пантери» вибороли «бронзу». Слободской край