виграти

Чоловіча збірна України з футзалу достроково стала переможцем міжнародного турніру у Китаї, передає Чемпіон. Дивись.info

"Челсі" виграв у "Манчестер Сіті" в центральному матчі туру Прем

Переможний гол у складі лондонців забив екс-гравець "Шахтаря" Вілліан. УНИАН (ИА)

Чоловіча збірна України з футзалу достроково стала переможцем міжнародного турніру у Китаї. Гал-info

Збірна України у рамках першого туру міжнародного турніру CFA International Futsal Tournament у Китаї зіграла проти збірної В'єтнаму Україна - В'єтнам - 3:1 Голі: Корсун, 15; Нгуен Мінх Трі, 16; Попередження: Тран Ван Ву, 27. ДеПо

Величезним виграшем обернулася, здавалася б, банальна гра в лотерею Powerball для одного з жителів США. UA news

Режисерка українського походження виграла престижну кінонагороду в США Голос Америки...Seo-top-news

Наставник баскетбольної збірної України після виходу на Євро поставив найвищу планку Експрес

23 листопада 2016 року в спорткомплексі ЖДТУ відбулися фінальні ігри першого кола студентської баскетбольної ліги міста Житомира. 0412.in.ua — сайт города Житомира

Українська легкоатлетка виграла півмарафон на Мартиніці

Михайлова змогла подолати дистанцію трохи більше ніж за 1 годину 20 хвилин. УНИАН (ИА)

Донбас здобув розгромну перемогу над Дженералз в 22-му турі регулярного чемпіонату УХЛ. Ukrainianwall

Лідери Суперліги "Будівельник" і "Хімік" виграли чергові матчі

Триває регулярний чемпіонат України з баскетболу. УНИАН (ИА)

Запорізький "Мотор" виграв четвертий матч поспіль гандбольної Ліги чемпіонів

Чемпіони України обіграли румунське "Динамо" з Бухареста. УНИАН (ИА)

П'ятий раз поспіль в Україні стартує конкурс "Посилка успіху" від Фонду Кличка Спорт Тернопільщини

Збірна України виграла перший матч відбірного турніру чемпіонату світу з гандболу

Українки обіграли найсильніших суперниць в групі - команду Словаччини. УНИАН (ИА)

Хто з ужгородців виграв квитки в "Доміон"?. Чергову "партію" квитків серед читачів сайту uzhgorod.net.ua розіграли спільно із кінокомплексом "Доміон".Ужгород.net.ua

Екс-заступник голови МВС Чеботар виграв суд у Лещенка, - ДОКУМЕНТИ

Колишній заступник голови Міністерства внутрішніх дел Сергій Чеботар виграв суд у народного депутата Сергія Лещенка.iPress

Чоловіча збаскетбольна збірна України може виграти чемпіонат Європи 2017 року. Про це заявив капітан команди та гравець італійського Авеліно Кирило Фесенко.Ukrainianwall

«Дніпро» вперше за три місяці виграв матч УПЛ...zaxid.net

Одеська "Біпа" виграла сьомий раз поспіль у баскетбольній Суперлізі, "Хімік" переміг в Кубку України

Сьогодні в чемпіонаті баскетбольної Суперліги відбулися чотири матчі. УНИАН (ИА)

Нападник «Реала» Кріштіану Роналду поділився думками щодо своїх перспектив у боротьбі за «Золотий м'яч», передає Футбол 24. Дивись.info