виграти

Юніорська збірна України (U-17) - переможець міжнародного турніру S?owianka Cup 2017 з водного поло. Гал-info

Грузинська компанія виграла тендер на постачання вугілля на державні ТЕС

Грузинська компанія "Сакнахшірі GIG" виграла тендер на постачання 700 тис. вугілля на державні теплоелектростанції.iPress

Торонто Вашингтон 1:2 ОТ (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) 1:0 Меттьюс (Райллі, Хайман), 47:451:1 Юханссон (Еллер, Орпік), 52:511:2 Юханссон (Вільямс, Карлсон), 66:31 Рахунок в серії 2:4 Источник: champion.com.ua 1NEWS

Олег Верняєв виграв ще одне "золото" чемпіонату Європи

Український гімнаст Олег Верняєв захистив статус чемпіона Європи у програмі на брусах. iPress

Українець Верняєв виграв чемпіонат Європи з гімнастики в Румунії

Український спортсмен Олег Верняєв завоював золоту медаль у багатоборстві на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики. iPress

16-річна українка виграла дорослий чемпіонат Європи з дзюдо...zaxid.net

Виявляється, що навіть у цьому суді підозрюваному в допінгу можна довести свою правоту. Експрес

Звернення до швейцарського суду принесло українці позитивний результат Експрес

Українську "дочку" "Сбербанка России" позбавили також доменного імені. DW

Як повідомили Гал-інфо в прес-службі Ощадбанку, Ощадбанк виграв суд проти Сбербанку Росії та домігся заборони останньому використовувати позначення «Сбербанк».Гал-info

Ощадбанк виграв суд проти російського Сбербанку

Ощадбанк виграв суд проти "Сбербанку" Росії та домігся заборони останньому використовувати позначення "Сбербанк".iPress

Житель фінського міста Тампере виграв 87 млн євро в лотереї Eurojackpot....Експрес

14.04.2017 Завершилися районні змагання з футболу серед загальноосвітніх навчальних закладів Знам'янського району на приз «Шкіряний м'яч». Komora.info

Чемпіонат України-2016/17 з футболу Молодіжні склади U-21 Матч 25-го туру Зоря - Динамо 0:2 (0:1) Голи: 0:1 - Кравченко (24), 0:2 - Тимчик (53) Чемпион