виграти

Хокеїсти юніорської збірної України U-18 (гравці до 18-ти років) підвищилися у класі і наступного року виступатимуть у Дивізіоні 1А першого дивізіону чемпіонату світу. Западная информационная корпорация

Українська юнацька збірна з хокею виграла чемпіонат світу

В останньому матчі юніори закинули шість шайб у ворота супротивника. Ta4ki.net

Українка Ушеніна виграла «бронзу» Чемпіонату Європи з шахів

Українська шахістка Анна Ушеніна стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед жінок. Громадське телебачення

Конкурс на директора Українського інституту виграв Володимир Шейко

Український інститут - установа, яка презентуватиме сучасну Україну за кордоном Громадське радіо

The post Хто може допомогти виграти справу у суді. В т ч і безкоштовно appeared first on Новини Тернополя.УСБН

У неділю, 15 квітня, у державній лотереї "Лото-Забава" виграно 1 млн грн. Про це повідомив оператор державних лотерей "М.С. Л.", передає УНН. Гал-info

Вчора, 15 квітня, чоловік виграв 1 мільйон гривень в лотерею "Лото-Забава". Про це пише "Страна. ua". The post Житель Чорнобаю виграв 1 мільйон гривень appeared first on Інфоміст.Інфоміст

Брала участь "заради приколу".

Дівчина вже більше двох років проживає в США. Ta4ki.net

Баскетболісти МБ «Черкаські Мавпи» і МБК «Миколаїв» зіграли перший півфінальний матч стадії плей-оф баскетбольної Суперліги в рамках чемпіонату України сезону-17/18. Западная информационная корпорация

Тхеквондист Дзюба виграв «срібло» в Тунісі та здобув ліцензію на Юнацьку Олімпіаду

Український тхеквондист Олександр Дзюба виграв срібну медаль на кваліфікаційному міжнародному турнірі в місті Хаммамет (Туніс).Громадське телебачення

Завершився другий етап чемпіонату світу з автоперегонів 2018 року у класі Формула-1 - Гран-Прі Бахрейну. Западная информационная корпорация

Біатлон: Україна виграла дві «бронзи» на чемпіонаті світу серед військових

Українські біатлоністи виграли дві «бронзи» в командній гонці на чемпіонаті світу серед військових в Гохфільцені (Австрія).Гал-info

Ми виграли цю битву за життя - лікар про врятованого бійця, якому не давали шансів

Моє серце зупинялося кілька разів - лікарі серед ночі підіймалися і приїжджали рятували Радіо Свобода

Українська шахістка Анна Музичук стала чемпіонкою Європи з бліцу, який проходив у Тбілісі. З пе... Експрес

За 2017 рік лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко отримав дохід в розмірі 20,6 млн. грн. Украинская Правда

У Богуславі визначився володар бронзових нагород чемпіонату України з хокею серед юніорів. Ними стали «Галицькі Леви» із Новояворівська. Гал-info