виграти

Львів'янин Павло Коростильов став переможцем міжнародного турніру з кульової стрільби, що триває у Люксембургу. Гал-info

Віта Семеренко виборола "бронзу" на етапі Кубка світу з біатлону

Українка Віта Семеренко виграла бронзову медаль в спринті на етапі Кубка світу з біатлону.iPress

Українська гімнастка Христина Погранична виграла дві золоті нагороди на Міжнародному турнірі «DuGym Cup 2017» з художньої гімнастики в Дубаї, - Громадське.Гал-info

Житомирянка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств в Німеччині

Житомирянка Дарина Самчик виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який 10 грудня завершився в Німеччині.Покоління ZET

Українська жіноча збірна з біатлону виграла «срібло» в естафеті

Жіноча збірна України з біатлону посіла друге місце в естафеті в рамках другого етапу Кубку світу, що проходить в австрійському Хохфільцені. Громадське телебачення

Український боксер Василь Ломаченко (10-1-0, 8 KOs) захистив звання чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі (до 58,967 кг) в бою з кубинцем Гільєрмо Рігондо (17-1, 11 KOs). Интерфакс-Украина

Українка Ромолданова виграла «бронзу» чемпіонату Європи з тхеквондо

Українська спортсменка Ірина Ромолданова завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо в олімпійських вагових категоріях Громадське телебачення

Кріштіану Роналду вп

Нападник збірної Португалії і мадридського "Реала" Кріштіано Роналду став володарем "Золотого м'яча". iPress

Трасу, довжиною 60 кілометрів, Дмитро Молчанов пробіг за чотири години Експрес

Ліга чемпіонів.

Мадридський "Реал" у результативному поєдинку переграв "Боруссію". NewWest Media

Деніз Геррман з Німеччини виграла у неділю, 3 грудня, гонку переслідування з чотирма вогневими рубеж...Експрес

Джима виграла другу медаль на етапі Кубка світу у Швеції

Українксьа біатлоністка Юлія Джима виграла бронзу у спринті на 7,5 км на етапі Кубка світу у шведському Остерсунді.iPress

"Греміо" втретє виграв Кубок Лібертадорес

Бразильський "Греміо" виграє Кубок Лібертадорес вже втретє за свою історію. Кубок Лібертадорес щорічний міжнародний турнір, в якому беруть участь найкращі футбольні команди Південної...NewWest Media