виграти

Український військовий Гладиш виграв «бронзу» на чемпіонаті Європи з велоспорту

Український військовий Роман Гладиш завоював третє місце на чемпіонаті Європи з велосипедного спорту Громадське телебачення

Чемпіонат Німеччини.

Попередження: Владімір Даріда 39 Макс Майєр 30, Бенжамен Стамбулі 66Видалення: Хенкі Харагусі 44 NewWest Media

До поліції звернулася 41-річна рівнянка, що її ошукали під приводом виграшу автомобіля. Жінка перерахувала аферистам 164 тисячі гривень. ОГО.ua

У польському Гожуві відбувся заключний, четвертий етап кубка МАСЕК Радіо Трек

Український шахіст Коробов виграв Кубок європейських клубів

Український гросмейстер Антон Коробов у складі команди "Глобус" став переможцем європейського клубного турніру. iPress

З 6 по 8 жовтня 2017 р. в м. Смига (Рівненської обл.) пройшов Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2007 р.н. Спорт Тернопільщини

Причетна до корупційної схеми у Міноборони компанія «Трейд Коммодіті» намагалася виграти тендер на поставку пального на 380 мільйонів гривень у Національної поліції.Громадське телебачення

МВС: "Трейд Коммодіті" намагались виграти тендер Нацполіції на 380 мільйонів гривень

В МВС заявляють, що ТОВ "Трейд Коммодіті" використовувало схеми для виграшу у тендері по закупівлі нафтопродуктів для Нацполіції на 380 мільйонів гривень. iPress

Іспанський "Райо Вальєкано" виграв суд у Романа Зозулі

Минулої зими Зозуля перейшов до "Райо Вальєкано" з "Бетіса" на правах оренди. Зозуля багато допомагав українській армії та неодноразово публічно висловлював свою проукраїнську позицію. NewWest Media

Українка Турчин - переможниця міжнародного турніру Гран-Прі із дзюдо

Українська дзюдоїстка Анастасія Турчин стала переможницею турніру Гран-Прі, який відбувся у Ташкенті, - повідомила Федерація дзюдо України у Facebook. Гал-info

Чернівецька гімназія №1 виграла кубок міста із шахів

Друга - гімназія №2, третя - гімназія №4, а четверта - ЗОШ №11 Молодой буковинец

Льюіс Хемілтон упевнено виграв старт гонки, стримав Макса Ферстаппена наприкінці, а завдяки проблемам у Себастьяна Феттеля отримав над ним 59-очкову перевагу в особистому заліку.Гал-info

Білоцерківська команда виграла на Чемпіонаті України з багатоденної велогонки

Білоцерківська команда виграла на Чемпіонаті України з багатоденної велогонки #велогонка #шосе #Чемпіонат #новини #спорт #велосипеднийспорт #БілаЦерква...Сайт Білої Церкви