виграти

У медальному заліку на зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані збірна Німеччини продовжує утримувати перше місце. Украинская Правда

Це Дубно, яке взяло участь у програмі посольства Японії в Україні «Кусаноне» Радіо Трек

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бо виграв індивідуальну гонку на Олімпіаді-2018

Переможцем змагань став 24-річний норвезький біатлоніст Йоганнес Бо. Володимир Семаков прийшов до фінішу на 31 місці, Артем Прима зайняв 46 місце. NewWest Media

На чемпіонаті Європи з футзалу відбувся фінальний матч між збірними Іспанії та Португалії. Португалія вперше в історії виграла чемпіонат Європи, здобувши перемогу у вирішальній грі - 3:2.Гал-info

Варан: "Реал" може виграти Лігу чемпіонів втретє поспіль

Цього року ми маємо можливість побити інший рекорд, і це велика мотивація для нас. Виграш Ліги чемпіонів втретє поспіль буде неймовірним, фантастичним, ніхто з клубів не зміг зробити цього за всю історію. NewWest Media

Біатлон на Олімпійських іграх 2018 у південнокорейському Пхьончхані стартував 10 лютого із жіночого... Експрес

Зимова Олімпіада-2018: Лаура Дальмаєр виграла жіночий спринт, українки виступили невдало

Кращою з українок стала Віта Семеренко, якій вдалося потрапити до топ-15. Ta4ki.net

Завтра у м. Рівне у "Сталевій Горі" відбудеться Дитяча дискотека "LOVE-Паті". ЧаРівне.info

У суботу перше "золото" зимової Олімпіади у південнокорейському Пхьончхані отримала представниця Швеції Шарлотте Калла у лижній гонці в скіатлоні (класичний + коньковий хід) на 15 км. Гал-info

Алексіс Санчес: я приїхав, аби "виграти все"

"Манчестер Юнайтед" це клуб світового рівня. Алексіс Санчес перейшов у "Манчестер Юнайтед" у січні цього року. NewWest Media

У США жінка виграла у лотерею Powerball $560 мільйонів, однак відмовилася вказувати свої дані для отримання виграшу. Про це повідомляє The Washington Post.Гал-info

"Філадельфія" вперше в історії виграла Супербоул

Супербоул одна з найбільш значущих та найбільш очікуваних подій в американському спорті. Twitter: https://twitter.com/NFL/status/960379019471409152?ref_src=twsrc%5Etfw NewWest Media

Троє українських дзюдоїстів виграли «бронзи» Відкритого Континентального Кубку

Троє українських дзюдоїстів виграли бронзові медалі на Відкритому Континентальному Кубку у столиці Болгарії.Громадське телебачення

Українка Марта Костюк успішно виступила на турніру Міжнародної федерації тенісу (ITF) Womens C... Експрес

Житель Нью-Йорка Дональд Савастано виграв в лотерею $1 млн, але незабаром помер від раку. Про це пові...Експрес