виграти

Дніпро в контрольному поєдинку переграв грузинську Ділу. Дніпро (Україна) - Діла (Грузія) - 3:1 (3:1) Голи: 1:0 - Довбик (10), 1:1 - Леонардіньо (18), 2:1 - Довбик (26), 3:1 - Довбик (34) Чемпион

Анна Музичук виграла першу партію 3-го раунду ЧС-2017. Про це повідомили на офіційному сайті змагань.Гал-info

Тендер проводять на правоЗапись Тендер Южно-Української АЕС може виграти компанія з російським капіталом впервые появилась Видео новости Украины и Мира.Выбор 2014

?"Шахтар" виграв гостьовий матч у "Сельти" в 1/16 фіналу Ліги Європи

?"Шахтар" виграв гостьовий матч у "Сельти" в 1/16 фіналу Ліги Європи, - УНІАН.UkrMedia

"Кремінь" виграв третій кубок Пожечевського

Команда з Кременчука у фіналі переграла першоліговий "Інгулець" у серії пенальті. Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Екс-прем'єр міністр України Арсеній Яценюк виграв суд про захист честі, гідності і ділової репутації у галериста Олега Торгала, який раніше звинуватив Яценюка в покупці 24 вілл...Украинская Правда

Яка юнацька збірна виграла чемпіонат Житомира з волейболу

Фінальні ігри чемпіонату м. Житомира з волейболу серед юнацьких збірних команд ЗОШ відбулись минулого тижня в спортзалі житомирської ЗОШ № 21. Житомир.info

Мета проекту - покращити співпрацю між громадськими організаціями та активістами Франківщини та Херсонщини: Івано-франківський портал новин "Репортер"

Німеччина виграла чергове "золото" на чемпіонаті світу з біатлону, - Gazeta.ua.Гал-info

Львівські «Кажани» вперше в історії завоювали Кубок України з волейболу

Львівські «Кажани» вперше в історії завоювали Кубок України з волейболу zaxid.net

Матір військового Ярослава Костишина, який загинув на Донбасі, виграла суд проти Росії. Як повідомляє...Експрес