виграти

«Манчестер Юнайтед» виграв Лігу Європи

"Манчестер Юнайтед" вперше за останні декілька років зумів виграти єврокубок. Підопічні Моурінью перемогли у фіналі Ліги Європи "Аякс" завдяки голам Погба та Мхітаряна.Гал-info

Санкційні компанії виграли державні тендери на 66 млн грн, - ІНФОГРАФІКА

З 67 зареєстрованих в Україні компаній, що потрапили до списку санкцій, 32 компанії брали участь і перемагали в державних закупівлях в Prozorro. iPress

Компанія Softline, яка потрапила у список заборонених Радою національної безпеки, перемогла у тендерах на загальну суму 32.9 млн гривень. Громадське телебачення

Про це йдеться в повідомленні Центру вдосконалення закупівель Київської школи економіки. Гал-info

Півзахисник "Шахтаря": Ми хочемо виграти Кубок і будемо робити все для цього

Хавбек Шахтаря Максим Малишев поділився думкою про майбутній фіналі Кубка. UkrMedia

Попри те, що фаворитом фіналу всі вважають "Шахтар", статистика стверджує, що у киян шансів більше. Експрес

Президент виграв бій у журналістів, але примудрився зробити ті ж помилки, що і попередник Янукович

Як людина з таким розумом, пам'яттю і здібностями примудряється робити ті ж помилки, що і попередник? UkrMedia

Українка перемогла російську олімпійську чемпіонку та виграла етап Кубка світу з фехтування

Турнір шаблістів в межах етапу Кубка світу з фехтування завершився в Тунісі. Перемогу здобула українка Ольга Харлан. iPress

14-річна українська тенісистка виграла перший в своїй кар

В Угорщині завершився фінальний матч тенісного турніру XIXO Open Dunakeszi (призовий фонд - 25 тисяч доларів США), де українка Марта Костюк обіграла Бернарду Перу з США. iPress

Україна виграла міжнародний турнір з волейболу

Збірна Білорусі обіграла українську молодіжку U-21, а збірна України виграла турнір у заключний день міжнародних змагань з волейболу серед чоловіків в Івано-Франківську.iPress

Українець Бортник виграв міжнародний шаховий турнір у Ташкенті

Український гросмейстер Олександр Бортник виграв міжнародний турнір «Меморіал Агзамова», що відбувався у столиці Узбекистану Ташкенті.Громадське телебачення