вибороти

Білоцерківчанка виборола золоту медаль чемпіонату світу з фехтування на візках

Білоцерківчанка виборола золоту медаль чемпіонату світу з фехтування на візках #спорт #фехтування #новини #БілаЦерва #чемпіонатсвіту...Сайт Білої Церкви

Спортсмен із Ужгорода виборов кубок Європи з дзюдо (ВІДЕО). Закарпаття спортивне має ще одного володаря кубку Європи, цього разу із дзюдо.Закарпаття онлайн

У Будапешті (Чехія) відбулась світова першість з кікбоксингу WAKO серед дорослих, у якій взяли участ... Експрес

Дівчина з Тернополя отримала заслужену винагороду - друге місце на чемпіонаті світу з бодібілдингу. Також вона виборола друге місце на Чемпіонаті України.Галас

Білоцерківські спортсмени вибороли золото та срібло на Чемпіонаті Світу з бойових мистецтв

Білоцерківські спортсмени вибороли золото та срібло на Чемпіонаті Світу з бойових мистецтв #спорт #золото #срібло #бойовімистецтва #новини #БілаЦерква #Чемпіонатсвіту...Сайт Білої Церкви

Кубок міського голови з футзалу в Ладижині виборола команда ПрАТ «Зернопродукт МХП».Lada.FM

Жіноча та чоловіча національні збірні України з шахів вибороли бронзові медалі на командному чемпіонаті Європи, що відбувався у Греції, - УНН.Гал-info

З 31 жовтня по 2 листопада в місті Біла Церква відбувався чемпіонат України серед кадетів з греко-римської боротьби у якому прийняли участь кращі спортсмени зі всієї країни. Прес-Центр

Збірна команда України, за підсумками виступів на етапах Кубка світу та чемпіонаті світу, посіла шосте місце. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Українець Богдан Нікішин виборов "срібло" на етапі Кубку світу з фехтування

Українські спортсмени Ігор Рейзлін та Володимир Станкевич завоювали бронзові нагороди. Богдан Нікішин у 2015 році став чемпіоном світу у командній першості. NewWest Media

На другому міжнародному турнірі на кубок борця Олега Крецула Молодой буковинец

Спортсмен з Рівного Олег Омельчук виборов другу медаль для України на Кубку світу з кульової стрільби, що триває в Індії.Гал-info

Загалом у турнірі взяли участь представники з 14 країн Молодой буковинец

Буковинський спортсмен виборов "срібло" у Болгарії

Нікіта Сафроняк виборов срібну нагороду у ваговій категорії до 53 кг., де змагалося 20 учасників...Молодой буковинец

Іван Сівак виборов золоту медаль на Чемпіонаті світу зі спортивних танців у Бельгії...ОГО.ua

Андрій Винокуров посів третє місце у Берліні. Слободской край

У 18 Познанському марафоні, який відбувся у неділю 15 жовтня, переміг український спортсмен Микола Ю... Експрес

ФСК "Говерла" (Ясіня) достроково виборов звання чемпіона в Східній зоні першої ліги.Закарпаття онлайн