вибороти

Українські спортсмени вибороли 3,9 тис. медалей у 2017 році, більше ніж третина - золоті - Жданов

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов заявляє, що в 2017 році українські спортсмени вибороли 3,9 тис. медалей, із них більше ніж третина - золоті.Интерфакс-Украина

У 2017 році звання "Народний аматорський колектив" присвоєно 3-м колективам міського Будинку культури ім. І. Кулика. Прес-Центр

Запись «Сумчанка» виборола перший трофей у новому році впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Віта Семеренко виборола "бронзу" в гонці переслідування в Оберхофі!

Інші українки також досить вдало провели свою гонку. Перемогу в гонці святкувала лідер загального заліку Анастасія Кузьміна, а другою стала італійка Доротея Вірер. NewWest Media

Українка Віта Семеренко виборола "бронзу" у гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону, що проходить у німецькому Обергофі.Украинская Правда

Івано-Франківськ представляла відома пара танцюристів Марія Юр та Микола БельбасThe post Франківські танцюристи вибороли "срібло" Кубку України appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Перший подіум українських чоловіків в нинішньому сезоні приніс Володимир Семаков, який зумів бездоганно прочитай всі чотири вогневі рубежі в індивідуальній гонці на третьому етапі Кубка IBU. Гал-info

Білоцерківські спортсмени вибороли призові місця на Міжнародному турнірі з важкої атлетики

Білоцерківські спортсмени вибороли призові місця на Міжнародному турнірі з важкої атлетики #спорт #БілаЦерква #новини #турнір #важкаатлетика...Сайт Білої Церкви

Уродженець Херсону, гросмейстер Юрій Солодовниченко посів третє місце на міжнародному турнірі "... Експрес

Понад двісті спортсменів стали учасниками Відкритого чемпіонату Львівської обласної організації ФСТ "Україна" з легкої атлетики Спорт Тернопільщини

Українська біатлоністка виборола другу «бронзу» у сезоні(ВІДЕО)

Переможницею стала спортсменка із Німеччини Громадське радіо

Запись Юлія Джима виборола першу «бронзу» Кубку світу впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Назар Бедрій взяв участь у Чемпіонаті України з фрі файту серед чоловіків 21+ у ваговій категорії до 69 кг. Івано-франківський портал новин "Репортер"

На відкритому чемпіонаті ФСТ "Україна" Молодой буковинец

Білоцерківчанка виборола золоту медаль чемпіонату світу з фехтування на візках

Білоцерківчанка виборола золоту медаль чемпіонату світу з фехтування на візках #спорт #фехтування #новини #БілаЦерва #чемпіонатсвіту...Сайт Білої Церкви

Спортсмен із Ужгорода виборов кубок Європи з дзюдо (ВІДЕО). Закарпаття спортивне має ще одного володаря кубку Європи, цього разу із дзюдо.Закарпаття онлайн

У Будапешті (Чехія) відбулась світова першість з кікбоксингу WAKO серед дорослих, у якій взяли участ... Експрес

Дівчина з Тернополя отримала заслужену винагороду - друге місце на чемпіонаті світу з бодібілдингу. Також вона виборола друге місце на Чемпіонаті України.Галас

Кубок міського голови з футзалу в Ладижині виборола команда ПрАТ «Зернопродукт МХП».Lada.FM