вибороти

Альбіна Рілля стала другою на чемпіонаті Європи з боротьби серед кадетів, який з 14 по 20 травня проходив в Македонії. Слободской край

Запись Сумські тхеквондисти вибороли медалі Всеукраїнського турніру впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Українці вибороли 19 медалей на чемпіонаті Європи із самбо

За результатами змагань на рахунку української збірної 19 медалей: сім золотих, шість срібних і шість бронзових нагород. NewWest Media

У Македонії триває Чемпіонат Європи серед кадетів зі спортивної боротьби серед юнаків та дівчат.The post Коломиянин Денис Сагалюк виборов бронзу на чемпіонаті Європи з вільної боротьби (ВІДЕО) appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Українські суматорі вибороли чотири медалі на турнірі в США

Українські суматорі вибороли 3 срібні та 1 бронзову медалі на турнірі з сумо 2018 US Sumo Open.Громадське телебачення

Зокрема в індивідуальній гонці на час, індивідуальній груповій гонці, гонці критеріум. Прес-Центр

12 травня у столиці проходили Національні Ігри Нескорених 2018 року - відбирали представників, які увійдуть до збірної України. Полтава 365

У командній першості серед жінок збірна України зайняла перше місце, а серед чоловіків посіла другу сходинку.The post Коломиянка виборола срібло на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу (ФОТО) appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

На базі спортивної арени «Олімпія+» відбувся молодіжний Чемпіонат України з дзюдо, який вдруге проходив у місті Дніпро. Западная информационная корпорация

Запись Сумчани вибороли медалі Всеукраїнського турніру з тхеквандо впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Українці вибороли "срібло" та "бронзу" чемпіонату світу зі спортивної ходьби

Українські спортсменки вибороли "бронзу" на дистанції 50 км у командному чемпіонаті світу...Громадське телебачення

Запись Студентка сумського ВИШу виборола «золото» чемпіонату України впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Запись Сумські сумоїсти вибороли чотири європейські медалі впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Запись Сумські тхеквондисти вибороли 138 нагород за сезон впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Спортсмени з Мукачева допомогли збірній України з хортингу вибороти перше місце на Чемпіонаті світу в Литві (ВІДЕО). Закарпатці завоювали три золоті та дві срібні медалі.Закарпаття онлайн

Запись Сумські бодібілдери вибороли медалі Кубка України впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Єдину золоту медаль для України на чемпіонаті Європи з кіокушинкай-карате виборола буковинка.ТВА

Луцька велосипедистка виборола "золото" в Австрії

Лучанка велосипедистка Яна Беломоїна виборола золото у змаганнях з маунтибайку в крос-кантрі в Австрії.Вісник+К

Переможні голи у складі "Прикарпаття" забили Ярослав Конкольняк,  Орест Януш та Ігор Худобяк.The post Франківське “Прикарпаття” у Львові достроково вибороло путівку до першої ліги appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"