вибороти

Закарпатці багатократно вибороли призові й переможні місця на чемпіонаті Львівщини зі спортивного орієнтування (ФОТО). У місті Лева пройшов відкритий чемпіонат Львівщини зі спортивного...Закарпаття онлайн

Український гімнаст виборов перемогу на етапі Кубка світу в Німеччині

В німецькому Штуттгарті завершився етап Кубка світу зі спортивної гімнастики, де перемогу в багатоборстві здобув українець Олег Верняєв. iPress

Українські біатлоністки вибороли третє місце на Кубку націй

Українська жіноча збірна з біатлону завершила сезон 2016-2017 Кубку націй на третьому місці. iPress

Франківець Віктор Русин став кращим бомбардиром турніру, записавши до свого активу дев'ять голів: Івано-франківський портал новин "Репортер"

На чемпіонаті області з пауерліфтингу ладижинські спортсмени вибороли 5 нагород.Lada.FM

Ладижинці вибороли дві золоті та дві срібні медалі на міжнародному турнірі з боротьби самбо.Lada.FM

Прикордонники з Херсона вибороли І місце в чемпіонаті з гирьового спорту

Минулих вихідних 10-12 березня на базі Національної академії Державної прикордонної служби пройшов чемпіонат відомства з гирьового спорту. Сайт города Херсона

Там відбувся Кубок Європи з легкоатлетичних метань Радіо Трек

Рівненська спортсменка Марія Тимощук стала володаркою Кубку України з важкої атлетики. Змагання відбулисяу Чернігові. Все

Олександр Шевченко посів третє місце в командній гонці на 4 км серед чоловіків. Прес-Центр

Збірна України здобула свою першу медаль на чемпіонаті світу в Гохфільцені. Гал-info

Ладижинські тенісисти вибороли бронзову нагороду на обласному чемпіонаті.Lada.FM

Українські паралімпійці вибороли 17 медалей на ЧС з лижних перегонів і біатлону

Українські паралімпійці здобули 17 медалей на Чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону. iPress

Головний приз World Press Photo виборов знімок убивства російського посла в Туреччині

World Press Photo цього року вручать за знімок убивства російського посла в Туреччині. УНИАН (ИА)

Ужгородська фехтувальниця у складі молодіжної збірної України виборола золото на етапі Кубка світу в Еспоо.Ужгород.net.ua