вибороти

Гол українця Малиновського допоміг бельгійському "Генку" вибороти нічию

Український півзахисник Руслан Малиновський допоміг "Генку" вибороти нічию у матчі бельгійського чемпіонату.УНИАН (ИА)

Український тенісист у тригодинному матчі виборов вихід до другого кола Australian Open...zaxid.net

Валерій Невєров посів друге місце на Міжнародному турнірі з шахів в Індії. Слободской край

Український баскетболіст кидком на останній секунді виборов перемогу для «Канзасу» (відео)...zaxid.net

Студенти УКУ виграли $14 тис. на світовому конкурсі Queen's Innovation Challenge zaxid.net

На початку грудня у Мінську (Білорусь) відбувся етап світових кубкових змагань із сумо. Гал-info

54 медалі, з яких 20 золотих, 16 срібних і 18 бронзових, завоювали за рік, що минає, легкоатлети Тернопілля Спорт Тернопільщини

Ужгородська рапіристка виборола бронзу у Туреччині. Аліна Рапинець здобула бронзову нагороду сателіта у жіночій рапірі в Анталії (Туреччина).Ужгород.net.ua

У перший день змагань, 13 грудня, самбісти з Ладижина вибороли срібло на чемпіонаті світу серед кадетів на Кіпрі.Lada.FM

Закарпатські силачі вибороли шість медалей на Кубку України з пауерліфтингу. Шестеро закарпатських пауерліфтерів стали медалістами Кубку України з пауерліфтингу...Ужгород.net.ua

Олександр Куца з Ладижина посіла друге місце на міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ. Lada.FM

Київ 17-20 листопада приймав чемпіонат України, командний чемпіонат України з дзюдо. Прес-Центр

На початку листопада у місті Рівному відбувся 17-ий Міжнародний турнір з боксу пам'яті Анатолія Яндали серед юніорів та молоді Спорт Тернопільщини

У Вінниці завершився чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих. Представники Львівщини на чемпіонаті вибороли призові місця у кількох категорія.Дивись.info

Дві закарпатські "перлинки мистецтва" вибороли дипломи у Києві.Ужгород.net.ua

У фіналі Кубку України з ушу ладижинці вибороли 13 медалей.Lada.FM

У фіналі українець переміг представника Італії Джоя Вігані. ITF Жіночий турнір у Шарм-ель-Шейху Призовий фонд Ukrainianwall

Закарпатські спортсмени Михайло Тупиця та Микола Гичка у складі збірної України вибороли срібло Чемпіонату світу з гирьового спорту.Закарпаття онлайн