вибороти

Збірна України зі спортивної гімнастики завоювала 8 нагород на Кубку світу в Парижі. Гал-info

VI Міжнародний турнір з боксу серед юніорів 2001-2010 р.н. завершився у місті Іллінці Вінницької області. Спорт Тернопільщини

На чемпіонаті України з гірських гонок Олександр Прядко з Ужгорода виборов I місце.Закарпаття онлайн

Понад 1200 спортсменів з 55 країн світу стали учасниками чемпіонату світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. Спорт Тернопільщини

Команда інституту виборола золото на Кубку Черкаської обласної організації ФСТ "Динамо" з гирьового спорту.Прес-Центр

Троє борців з Рівненщини здобули світове «золото»

Борці виступали у складі збірної України на Чемпіонаті світу серед кадетів з греко-римської боротьби в Афінах. ЧаРівне.info

Ужгородці вибороли призові місця на першому Чемпіонаті України з петанку. У Львові відбувся перший клубний Чемпіонат України з петанку...Ужгород.net.ua

Полтавщина: Олександр Хижняк виборов звання Чемпіона світу з боксу

Міська влада вітає вихованця КЗ ПДЮСШ № 4 Олександра Хижняка та його тренера Олександра Олександровича Хижняка з яскравою перемогою на Чемпіонаті світу з боксу, фінал відбувся у Гамбурзі. Полтава-Инфо

Український боксер виборов титул чемпіона світу

Український боксер Олександр Хижняк виборов титул чемпіона світу на ЧС-2017, який проходить у Гамбурзі (Німеччина). Про це 2 вересня повідомили у НОК України. Хижняк провів...Високий замок

Український боксер Олександр Хижняк виборов титул чемпіона світу на ЧС-2017, який проходить у Гамбурзі (Німеччина).Украинская Правда

Українські студенти вже вибороли 36 медалей на ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді

Наразі збірна України посідає 6 сходинку з таким результатом Громадське телебачення

Запись Сумчани вибороли нагороди у тріатлоні, картингу та лучному спорті впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

У II Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2017» - друге місце зайняло село Яворів Косівського району Івано-франківський портал новин "Репортер"

Запись Інна Кашина виборола «золото» Універсіади та інші результати сумчан впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

11-13 серпня ладижинські спортсмени брали участь у командному чемпіонаті України з академічного веслування в Києві. Lada.FM

Рівненський спортсмен, Артем Качановський виборов бронзу на на чемпіонаті Європи з Ґо, що цьогоріч відбувся у Німеччині.ОГО.ua

Запись Пауерліфтери вибороли європейське «золото», 14-річна тенісистка стала Майстром спорту впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Рівнянин виборов бронзу в інтелектуальних змаганнях

Рівненський спортсмен отримав бронзу на чемпіонаті Європи з Ґо. Сайт міста Рівне