вибороти

Закарпатські силачі вибороли шість медалей на Кубку України з пауерліфтингу. Шестеро закарпатських пауерліфтерів стали медалістами Кубку України з пауерліфтингу...Ужгород.net.ua

Олександр Куца з Ладижина посіла друге місце на міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ. Lada.FM

Київ 17-20 листопада приймав чемпіонат України, командний чемпіонат України з дзюдо. Прес-Центр

На початку листопада у місті Рівному відбувся 17-ий Міжнародний турнір з боксу пам'яті Анатолія Яндали серед юніорів та молоді Спорт Тернопільщини

У Вінниці завершився чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих. Представники Львівщини на чемпіонаті вибороли призові місця у кількох категорія.Дивись.info

Дві закарпатські "перлинки мистецтва" вибороли дипломи у Києві.Ужгород.net.ua

У фіналі Кубку України з ушу ладижинці вибороли 13 медалей.Lada.FM

У фіналі українець переміг представника Італії Джоя Вігані. ITF Жіночий турнір у Шарм-ель-Шейху Призовий фонд Ukrainianwall

Закарпатські спортсмени Михайло Тупиця та Микола Гичка у складі збірної України вибороли срібло Чемпіонату світу з гирьового спорту.Закарпаття онлайн

Ладижинські каратисти у Миколаєві вибороли 5 нагород на змаганнях з кіокушинкай карате.Lada.FM

Студент із Закарпаття у складі збірної України виборов "срібло" (ФОТО). Студент факультету здоров’я людини – срібний призер Чемпіонату світу з гирьового спорту.Закарпаття онлайн

В різних вагових категоріях наші співвітчизники вибороли 9 золотих медалей. У їхньому доробку також 3 срібні та 11 бронзових нагород.Newsru.ua

The post Юний одесит Макар Железняк виборов Кубок Дитячої академії картингу appeared first on Выбор 2014.Выбор 2014

Анастасия Турчин представляла одночасно і нашу і Волинську області Радіо Трек

У Львові завершився ХХІ турнір національного рівня з дзюдо «Lviv Judo Open 2016». Збірна Львівської області виборола перше місце у загальному заліку.Дивись.info

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Костянтин Рибарук та Віталій Новаковський вибороли "срібло" на Чемпіонаті України в парній гонці.Прес-Центр