вибороти

Український кікбоксер виборов золото на Всесвітніх Іграх

Український спортсмен Віталій Дубина виграв "золото" Всесвітніх Ігор на змаганнях з кікбоксингу у ваговій категорії до 71 кг. iPress

13 медалей вибороли полтавські каратисти-дефлімпійці

У турецькому Самсуні тривають Дефлімпійські Ігри 2017. 26 липня полтавські каратисти вибороли нагороди ще у трьох категоріях.Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Українці вибороли золото на Всесвітніх Іграх-2017 з пауерліфтингу

Збірна України здобула золоту та бронзові нагороди на змаганнях з пауерліфтингу на Всесвітніх Іграх у Вроцлаві. iPress

У липні українські школярі здобули 3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових медалей на трьох міжнародних учнівських олімпіадах - з хімії, математики і фізики, - Урядовий портал. Гал-info

Рівнянка поступилася легкоатлеткам із Польщі та Німеччини. ЧаРівне.info

Першість Вімблдону-2017 виборола іспанська тенісистка Мугуруса

Іспанська тенісистка Гарбіньє Мугуруса стала переможницею Вімблдону-2017. iPress

Спортсмен Черкащини виборов "срібло" відкритого особисто-командного чемпіонату України 2017 року серед молоді з мотоциклетного спорту.Прес-Центр

Запись Сумчанин виборов «бронзу» з тріатлону впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Запись 9 нагород вибороли сумські легкоатлети на чемпіонаті України впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Дитячі та юнацькі команди з 11-ти країн визначали найсильніших одразу в шести вікових категоріях Івано-франківський портал новин "Репортер"

Тернопільські футболісти вибороли бронзу на всеукраїнських змаганнях

Тернопільські футболісти вибороли бронзу на всеукраїнських змаганнях...Галичина спортивная

Українській школяр виборов перемогу на Олімпіаді з наукових винаходів у США

Микола Іванченко розробив адсорбент, здатний очищати воду від нафти Громадське радіо

У неділю, 18 червня, відбувся Всеукраїнський турнір «Lviv Open Cup 2017» з армреслінгу серед чоловіків. ЧаРівне.info

Артисти театру ім.

Саксаганського вибороли срібло у Кубку театральної ліги #театр #театрСаксаганського #новиниБілоїЦеркви #артисти #Кубоктеатральноїліги #футбол...Сайт Білої Церкви