основному складі, 8 осіб кандидати та 7 у резерві. У КДЮСШ № 2 працюють відділення з шести видів спорту: відділення велоспорту, відділення стрільби кульової, відділення фехтування, відділення триатлону, відділення стрільби з лука, відділення плавання. З 2018-го року школа підготувала 2...Про Все

грн. будуть спрямовані на співфінансування у зв’язку з отриманням субвенції з державного бюджету на придбання велосипедів для міської СДЮСШОР з велоспорту (180 тисяч). Виконом міської ради попередньо затвердив міську програму «Фізична культура і спорт» на 2019-2021 роки. Начальник управління у...Миколаївська правда

Компания Sky уйдет из велоспорта после 2019 года. Она перестанет финансировать одноименную британскую велокоманду. За последние 10 лет компания Sky вложила в велокоманду около...Украина сегодня

Küschall представляють серед інвалідних візків новинку, у якій використовуються аерокосмічні матеріали. The Epoch Times Украина

Создано революционное кресло-коляска, которое позволяет забыть о проблеме передвижения The Epoch Times Украина

Дзюдоіста Івана Прудіуса визнано найкращим спортсменом Черкащини в листопаді

яка на абсолютному чемпіонаті України посіла 3 місце, велосипедист Віталій Новаковський, який здобув 1 місце у відкритому чемпіонаті України з велоспорту (крос), індивідуальне 3 місце та 2 місце у естафеті на Кубку України з велосипедного спорту, стрілок Дмитро Омельяненко, який...Провінція

яка на абсолютному чемпіонаті України посіла 3 місце, велосипедист Віталій Новаковський, який здобув 1 місце у відкритому чемпіонаті України з велоспорту (крос), індивідуальне 3 місце та 2 місце у естафеті на Кубку України з велосипедного спорту, стрілок Дмитро Омельяненко, який...Нова доба

Компания Sky уйдет из велоспорта после 2019 года. Она перестанет финансировать одноименную британскую велокоманду. За последние 10 лет компания Sky вложила в велокоманду около 188...Tribuna.com

яка на абсолютному чемпіонаті України посіла 3 місце, велосипедист Віталій Новаковський, який здобув 1 місце у відкритому чемпіонаті України з велоспорту (крос), індивідуальне 3 місце та 2 місце у естафеті на Кубку України з велосипедного спорту, стрілок Дмитро Омельяненко, який...Рідна Черкащина

У Львові стартували останні цього року змагання з велоспорту на треку +Відео...zaxid.net

Особисто займається велоспортом вже довгий час і розуміє потребу популяризації екотуризму на Тячівщині.Zklive

Обговорювали питання включення міста Вінниці до обласного рейтингу на краще проведення олімпійських заходів. Винницкий Бизнес Портал

Больше, чем смарт-часы: Huawei Watch GT выходит в продажу

около двух недель подряд. Часы подходят для отслеживания показателей во время занятий в помещении и на свежем воздухе, хайкинга, занятий велоспортом, плаванием. Помимо улучшенной производительности и новых функций Huawei Watch GT обладает классическим дизайном. Этот фитнес-трекер, который выглядит, как стильные...Prostotech

Також нагороджено тренера спортсменки Євгена Болібруха. Довідково:Львівська школа вищої спортивної майстерності розвиває 15 видів спорту: бокс, боротьба вільна, важка атлетика, велоспорт, веслування на байдарках і каное, карате, легка атлетика, настільний теніс, санний спорт, стрільба кульова, стрільба з лука, стрільба стендова,...MediaStar

около двух недель подряд. Часы подходят для отслеживания показателей во время занятий в помещении и на свежем воздухе, хайкинга, занятий велоспортом, плаванием.Помимо улучшенной производительности и новых функций Huawei Watch GT обладает классическим дизайном. Этот фитнес-трекер, который выглядит, как стильные часы,...Smartphone.net.ua

Більше, ніж смарт-годинник: Huawei Watch GT виходить у продаж

близько двох тижнів поспіль. Годинник підходить для відстеження показників під час занять у приміщенні та на свіжому повітрі, хайкінгу, занять велоспортом, плаванням. Окрім довготривалої роботи та нових функцій Huawei Watch GT має класичний дизайн. Цей фітнес-трекер, який має вигляд стильного...Vido.com.ua

Велоспорт (трек). Берлін (Німеччина). Етап Кубка світу. 22-річна українка Олена Старикова виборола дві медалі. Спочатку в спринті вона здобула «бронзу». Після цього Старикова зуміла виграти «золото» в гіті — перегонах зі стартом з місця на 500 метрів, де велосипедисти стартують...Голос Украины (газета)

Олександр Поливода - чемпіоном України з перегонів на шосе

У харківському велоцентрі відбулася зустріч із «зіркою» українського велоспорту Олександром Поливодою. Детальніше – у матеріалі Олександра Григорова. Автор: Олександр Григоров...Новини Харкова

У Харкові зустрілись із "зіркою" українського велоспорту

Олександр Поливода став чемпіоном України з перегонів на шосе та перемагав у складі професійних клубів з Азербайджану та Китаю. Новини Харкова