велоспорт

Винокуров приніс Україні четверту медаль на ЧЄ з велоспорту

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. В заключний день турніру європейської першості з велоспорту Андрій Винокуров підтвердив своє лідерство, розмістившись на 3-й сходинці п’єдесталу, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію велоспорту та НОК України.Unn.com.ua

500 000. І у 5 млн гривень обійдеться закладу придбання спортивного інвентарю для кожного виду спорту (бокс, боротьба вільна, дзюдо, велоспорт, легка атлетика). Розробники проекту вважають - якщо кошти на спортивний інтернат будуть закладені цього року, то заклад зможе запрацювати...Спортивний Житомир

В третій день змагань трекового чемпіонату Європи львів'янка Тетяна Клімченко виборола срібну медаль в гонці скретч серед жінок, що завершився вчора у Берліні. Гал-info

На чемпіонаті Європи з велосипедного спорту (трек), який проходить в столиці Німеччини, українські с... Експрес

Украинский саблист взял "серебро" на чемпионате мира по фехтованию в Мариборе

Украинка Климченко завоевала серебро чемпионата Европы по велоспорту Телеграф

скретче Трине Швидт из Дании, обогнав, в свою очередь, россиянку Евгению Аугустинас. В Берлине продолжаются финальные заезды чемпионата Европы по велоспорту на треке, где украинка Татьяна Климченко завоевала серебро в скретче. Об этом сообщает УНИАН со ссылкой на официальный сайт соревнований. Климченко...Ukrnews24.net

Басова завоевала вторую медаль сборной Украины на ЧЕ по велоспорту

В Берлине завершился финал в женском кейрине на чемпионате Европы по велоспорту, где бронзовую медаль завоевала украинка Любовь Басова.Телеграф

Украинка Климченко завоевала серебро ЧЕ по велоспорту

Чемпионат Европы по велоспорту проходит в столице Германии с 19 по 23 октября.ЛИГАБизнесИнформ

Українка Клімченко здобула «срібло» на змаганнях з велотреку у Німеччині

Українська спортсменка Тетяна Клімченко виграла срібну медаль на змаганнях із велоспорту на треку, які відбуваються у Берліні.Громадське телебачення

Львів

львів’янин Роман Гладиш (на фото - справа), який в індивідуальній гонці на 15 км (скретч) здобув «бронзу». Збірна України по велоспорту на треку розпочала боротьбу за медалі чемпіонату Європи-2017, який стартував вчора, 18 жовтня, на оновленому велодромі Берліну (Німеччина). 338...Галичина спортивная

?Львів

Роман Гладиш став бронзовим призером чемпіонату з велоспорту. Першим фінішував француз Адріан Гарел, срібло виборов угорець Крістіан Ловасі.Львівські

Украинец завоевал "бронзу" на чемпионате Европы по велотреку

Украинские спортсмены удачно стартовали на европейском первенстве по велоспорту, завоевав "бронзу" уже в первый день соревнований. Уже в первый день соревнований европейского первенства по велосипедному спорту (трек), которые стартовали...Телеграф

Українець завоював медаль на старті ЧЄ з велоспорту

Про це інформує НОК України, передає УНН. Як повідомляв УНН, українка Я.Беломоіна стала чемпіонкою Європи з велоспорту. Unn.com.ua

Український військовий Гладиш виграв «бронзу» на чемпіонаті Європи з велоспорту

Український військовий Роман Гладиш завоював третє місце на чемпіонаті Європи з велосипедного спорту Громадське телебачення

Организаторы рассказали, как и где пройдет велосипедная гонка (фото)

В нашем городе возрождается велоспорт. 21 октября в рамках Турнира поколений при поддержке городского головы Сергея Минько состоится масштабная велогонка. Приурочена она ко Дню освобождения...РИА Мелитополь

У Світловодську змагалися за Кубок України з велокросу (ФОТО)

жінок відбувся 15 жовтня у Світловодську. Його учасниками стали спортсмени кількох областей. Найчисельніше представництво на змаганнях мали велосипедисти обласної федерації велоспорту, які в підсумку і стали переможцями. Серед чотирьох збірних у командному заліку серед чоловіків збірна Кіровоградської області у складі...Гречка

У Сумах позмагалися аматори велоспорту

У ньому брали участь 37 аматорів велоспорту. Шамрай Надія - дівчата. Переможцями у гонці з маунтинбайку стали...RegioNews-Суми