великі труднощі

Вест Бромвіч - Манчестер Юнайтед.

"Вест Бром" зіграв внічию з "Ліверпулем" (0:0), раніше "Тоттенхем" розписав мир з "Альбіоном" (1:1), та й "Ман Сіті" раніше з великими труднощами здолав цього суперника. З фаворитами...Ua-football

Челсі - Саутгемптон.

протистояннях з підопічними Маурісіо Пеллегріно. "Арсенал" зіграв з ними внічию 1:1, "Евертон" крупно поступився 1:4, а два манчестерських клуби з великими труднощами здобули мінімальні перемоги. "Челсі" також буде дуже нелегко. У п'яти останніх домашніх матчах АПЛ "Челсі" виключно перемагає, причому...Ua-football

Баскетболісти Дніпра продовжили переможну ходу в чемпіонаті України

рівні 8-10 максимально довго. У четвертій чверті запоріжці стали зонним захистом і напад "Дніпра" просто зупинився. Набрані очки давалися з великими труднощами, а гості потрапили кілька складних кидків. За 1:14 до кінця матчу Щепкін в проході зрівняв рахунок. Дніпряни виглядали...Unn.com.ua

Екс-наставник "Шахтаря" дав прогноз на матч проти "Ман Сіті"

підготовку до матчу з МЮ в АПЛ. Але я все одно думаю, що "Манчестер Сіті" ближче до перемоги.Так, вони з великими труднощами домагаються перемог останнім часом. Це пов'язано, перш за все, з фізичним станом. Падає рівень творчості, сприйняття гри, швидкість...Football-ukraine.com

Бышовец: Для Манчестер Сити игра с Шахтером несет проходной характер

до матчу з МЮ в АПЛ. Але я все одно думаю, що Манчестер Сіті ближче до перемоги. Так, вони з великими труднощами домагаються перемог останнім часом. Це пов'язано, перш за все, з фізичним станом. Падає рівень творчості, сприйняття гри, швидкість...Ua-football

Третім питанням буде захист об'єктів цивільної інфраструктури, четвертий - протимінна діяльність ". Еспресо TV

Росія постійно відхиляє пропозиції України в ТКГ - член групи

проведення моніторингу місць концентрації відведеного озброєння, а також пропозиції встановити пости СММ ОБСЄ на неконтрольованій ділянці російсько-українського кордону. Також із великими труднощами вдалося домовитися про здійснення ремонту мосту через Сіверський Донець біля смт Станиця Луганська Луганської області. "Міст дуже важливий...Зеркало недели (газета)

І вистрілюєш всім, чим можеш. Однак ті, хто встигає в любителях провести по 300-400 боїв при переході в професіонали, зазнають великих труднощів.Відбиток любительського боксу завжди залишатиметься і заважати. Я це можу сказати по собі. У мене самого під 300 боїв...24boxing

Валерія Директоренко і того більше - п'ять. Основна причина таких результатів низька результативність - голи ІнБев/НПУ і Продексіму даються з великими труднощами. Ці серії не найкращих матчів не кращим чином подіяли на футболістів, і великого прагнення з перших же хвилин...Спортивний Житомир

Найпростіший спосіб схуднути: нормалізувати свою вагу можна уві сні

Ukr.Media. Але дуже часто буває так, що і харчуєшся правильно, і в зал ходиш, але зайва вага або йде з великими труднощами, або як тільки зробиш невелику перерву з походами в зал відразу ж повертається. Вся справа в біоритмі і...TeNews

Овен: Овни будуть з великими труднощами стримуватися від авантюр і невиправданого ризику.Новости Сумм

Мінімальна сума за вихід з ЄС має обійтися Британії мінімум 60 млрд євро - Таяні

майбутнім торговим відносинам з Великобританією. Проблема не в нас: ЄС говорить в один голос. найімовірніше, уряд у Лондоні бореться з великими труднощами", - додав глава Європарламенту. Як повідомлялося, британський уряд внесе до законодавства з Brexit поправку із зазначенням точного часу...Зеркало недели (газета)

Постраждалим від граду бердичівлянам відмовлять надавати матеріальну допомогу

спосіб пошкодженнями. Та коли член комісії вирішила подивитися, якої величини отвори від граду під піною, здивуванню не було меж. З великими труднощами вона дісталася покрівлі, ще у таку не зовсім сприятливу погоду, палкою підколупнула засохлу піну, а під нею не...РІО Бердичів

"Нива" завершила рік поразкою від "Арсеналу"

хвилин Богдан Слоневський завдавав прямого удару зі штрафного, намагаючись повторити свій гол у ворота "Прикарпаття". Але цього разу воротар з великими труднощами м'яч зумів відбити. Фатальними для "Ниви" стали чотири хвилини у середині тайму. Спочатку Авдалян виконав навіс у штрафний...Галичина спортивная

Верес - Зирка.

претендують на місце в єврокубках. Гра підопічних Юрія Вірта дозволяє їм ставити такі високі завдання. Кропивничани в останніх матчах з великими труднощами набирають очки, загрузли в нижній частині турнірної таблиці, і ще до недавнього часу істотно хиталося тренерське крісло під...Ua-football

Поставлена крапка: експерти встановили ключовий фактор у ДТП з Зайцевою

За його словами, обчислити швидкість не склало великих труднощів при нинішніх сучасних технологіях і базових шкільних знаннях.Корупція