везіння

П

футболі є місце подій, які неможливо врахувати в статистичних зведеннях. Інакше як пояснити таку кількість перемог Реала на останніх хвилинах? Везіння? — Не так часто. Так, горезвісні палаючі очі і мадридський дух мали місце бути. І багато в чому це,...Новини футболу

Експерти не вірять у перемогу «Ворскли» над «Карпатами»

таймі сіла на свою половину поля і пропустила «метелика». Та й м’яч Дмитра Хльобаса залетів у ворота «Зірки» не без везіння. Сьогодні полтавцям належить зіграти проти суперника в якого є турнірна мотивація, поставлена гра і палкі, вимогливі вболівальники, які гнатимуть...Интернет-издание «Полтавщина»

Володимир Боришкевич: "Для мене важлива перемога команди"

і я попросив свого гравця, щоб він закрив воротарський кут. Також голкіпер змістися більше до центру, тому тут є доля везіння. Хлопці, жартують, що я знайшов свою команду, адже забивав Поділлю зі штрафного і в Хмельницькому. – Весняна частина для...Галичина спортивная

Заваров фіналістам Кубка України: Помирати на полі не треба - грайте у футбол

так що спрогнозувати щось неможливо. Звичайно, важливо як "Динамо" і "Шахтар" проявлять свій характер, бажання грати і ще дуже важливо везіння. Хоча, очевидно, що без майстерності навіть везіння не допоможе. Я б побажав командам сьогодні не вмирати на полі, як...Ua-football

Визначились чемпіони Івано-Франківської області з волейболу серед жіночих команд

Програвати знову галичанки не хотіли, так само як і коломиянки не бажали втрачати перемогу. Боротьба була захоплюючою, але трішки більше везіння в кінцівках партій допомогло здобути перемогу "Галичанці-2" - 3-1. Останніми на майданчику зустрілись ВК "Університет-ПНУ" і "Галичанка". Гравчині "Університету"...Галичина спортивная

Санжар: По ходу матчу повірили, що можемо виграти

програвали і з великим рахунком. Сьогодні ми зібралися, акумулювали емоції, зіграли організовано. У "Динамо" були моменти, дві штанги, десь нам везіння супроводжувало. У другому таймі ми розуміли, що нам потрібно строго зіграти в обороні і ще ми додали, забили важливий...Ua-football

Олімпік - Динамо 2:1.

швидкий гол. Потім ми підсіли, втомилися пресингувати, тому були моменти і біля наших воріт. Було дві штанги, не без частки везіння зберегли переможний рахунок. У другому таймі розуміли, що вийде Ярмоленко, який посилить гру. Дали завдання хлопцям грати максимально щільно.Ua-football

Гельзін: В грі Олімпіка було більше бажання і більше мотивації

закінчилася, а у нас якраз вона в розпалі. - Динамо мало шанси, але не скористалося ними. Це можна списати на невезіння? - Звісно, кияни мали шанси забивати, але їм не вдалося. Не без долі везіння в нашу користь. Не можу...Ua-football

Євтушенко: В минулій грі нам пощастило, а в цей раз ні

стандарт біля наших воріт. Виходить, в минулій грі нам пощастило, потрапили в стійку і не забили, а сьогодні не пощастило. Везіння не може бути постійним. У всіх хлопців своє завдання. Коли проводиться заміна, гравці десь трохи втрачають концентрацію і може...Ua-football

"Зірка" вирвала нічию у ФК "Ворскла"

Хльобаса, котрий поступово перетворився на лідера команди. Домінування хлопців Монарьова дало їм змогу пришвидшити гру, зрівняти рахунок і, за більшого везіння, могло подарувати три очки, втім гості обмежилися тільки голом Загальського 1:1. Варто зазначити, що однією з ключових характеристик гри...Unn.com.ua

Ярослав Панченко: "Створювали багато моментів які ми не змогло довести до закинутої шайби"

«Дніпро» у боротьбі за перше місце у Чемпіонаті України? -Вважаю що у матчах з Херсоном нам більше всього не вистачило везіння. Створювали багато моментів які ми не змогло довести до закинутої шайби, в той же час як суперник використав майже...Галичина спортивная

"Кристал" впевнено долає "Дніпро"

контролювали хід поєдинку протягом усього ігрового часу. Вже у першому таймі "Кристал" міг забивати 3-4 голи, однак нападникам не вистачило везіння і майстерності у вирішальних епізодах. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь "Кристала". Точним ударом відзначився Михайлов.Мост

Петро Харжевський: "Не вистачило футбольного фарту"

Звичайно, хлопці засмутились, але кожен розуміє - все у наших руках. Галичина спортивная

Суперліга. "Будівельник" красиво переміг у Южному

вів 12 очок до великої перерви, але за третю чверть розгубив усю перевагу. У вирішальні десять хвилин "Хіміку" не вистачило везіння.Тепер кияни в одній звитязі від титулу.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Роналду сказав, з якої він планети

вирішальних стадій чемпіонату Іспанії і Ліги чемпіонів. Хоча одних тренувань мало — щоб досягти успіху, не обійтися і без частки везіння". Повідомляє Футбол газета. "Тому я кажу, що завдяки самовідданій і наполегливій праці все відбувається природно. Я задоволений, щасливий, і...Футбол газета

Вдасться вирішити практичні питання, проблеми, які останнім часом змушували турбуватися. Гороскоп ВодолійЩоб домогтися успіху, потрібні наполегливість і цілеспрямованість. Infokava.com

адаптацію в УПЛ? Я б не сказав, що рівень Першої ліги настільки відрізняється від елітного дивізіону. Бракує якоїсь холоднокровності або везіння, тому ніяк не можу забити", - підкреслив Есеола у коментарі прес-службі кропивницького клубу. Нагадаємо, у 25-му турі УПЛ Зірка...Чемпион

Український баскетболіст візьме участь у драфті НБА

упускати свій шанс і чекати наступного сезону. Все реально, потрібно вдало себе зарекомендувати на воркаутах і драфт-комбайн і мати трохи везіння. Подивимося, як все складеться", - зауважив Михайлюк.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Дмитро Кльоц: Мені не вистачило трішки везіння

й хорошу можливість, аби першим записати своє прізвище на табло стадіону в Полтаві. Як пізніше зізнався сам карпатівець, забракло долі везіння, щоби все ж залишити власний слід у воротах Шуста. Гра...Sportgid

Святослав МИХАЙЛЮК: «Саме час спробувати свої сили в НБА»

втрачати свій шанс і чекати наступного сезону. Все реально, потрібно вдало себе зарекомендувати на воркаутах і драфт-комбайн та мати дещо везіння. Подивимося, як усе складеться. — Лише другий рік у гравців NCAA є можливість виставити свою кандидатуру на драфт, а...Спорт.ua