ваша команда

Чорноморець - Олімпік 2:1.

- Що для вашої команди сьогодні було найскладнішим? - Найскладнішим було те, що деякі з хлопців грали не на своїх позиціях. Тому десь не виходило...Ua-football

хочемо вийти в плей-офф, зайнявши якмога вище місце і там битися за чемпіонство. - Цікаво, чи якось вплинула на гру вашої команди участь в Єврокубках? Щось взяли звідти для себе? - Так. Це підключення до атак воротаря п'ятим польовим. В...Спортивний Житомир

Держдеп США: Успіхи України після перемоги Майдану феноменальні

допомогу американської сторони та її значний внесок у розбудову нової української армії в умовах російської агресії. "Те, чого Ви та Ваша команда досягли за дуже короткий проміжок часу, є дивовижним. Просто феноменально, що так багато було зроблено за останні три...Ваші новини

Підсумки дня: «Залізна леді» проти Путіна, колосальні запаси газу в Україні та «сюрприз» в оплаті комуналки

та зміцнення країни, а також подальшої координації зусиль для забезпечення надійної і ефективної міжнародної підтримки України. "Те, чого ви та ваша команда досягли за дуже короткий проміжок часу, є дивовижним. Просто феноменально, що так багато було зроблено за останні три...Gottstat.com

Козак: Ця Україна сильніша, ніж та, проти якої ми грали у відборі на Євро-2016

і тиск з боку трибун. Ця Україна, напевно, сильніша, ніж та, проти якої ми грали у відборі на Євро-2016. У вашої команди залишився сильний склад плюс додалися хороші молоді виконавці, - сказав фахівець. Товариський матч Україна-Словаччина завершився з рахунком 2:1.Ua-football

інші. Якимсь чином із нас всіх утворилася своєрідна тусовка людей, які кайфували від гумору і бачили його однаково. Як виникла ваша команда Два капітани 1955? У нас була велика університетська команда "Мільйон", з якою ми дійшли таким до першої ліги.Гречка

Післямова

Перший тайм був більш-менш спокійний, але реалізації не було. Тобто загалом гра Вашої команди Вам сподобалась?Галичина спортивная

Косевич: Дух Кварцяного ще залишився у Волині

що вони можуть грати на рівні. Все ж таки ми на сьомому місці і непоганий сезон проводимо. Респект і повага вашій команді. Є у вас майбутнє. Хлопці билися за місто і за футболку. Це дуже приємно бачити, а зі своїми...Ua-football

Павло ЛУК

поєдинок Чемпіонату та виступи за збірні – Павле, це запитання не зовсім до Вас, але все-таки: у трьох матчах поспіль Ваша команда забиває по голу. Чому така низька результативність? – Це запитання – точно не до мене. Більше до нашої...Спорт.ua

Післяматчева конференція Ніколая Костова

ситуація, коли пропустили гол, як на мене, це єдина неприємність за весь матч. Супернику бажаю удачі в майбутньому. — Чому ваша команда показала різний футбол в двох таймах?— Зараз важко обговорювати цей момент. Перший тайм вийшов дійсно хорошим… Надалі розраховуємо,...Галичина спортивная

Костов: ФК Львів заслуговує оплесків

- Чому ваша команда показала різний футбол в двох таймах? Повторю: "Сталь" зовсім непогано грала, різноманітно атакувала противника.Ua-football

Зайцев: Поки лише епізодично виходить те, до чого ми прагнемо

А щодо гравців та команди в цілому тут без питань, всі молодці. - Здалося, що в середині другого тайму ваша команда почала підсідати. - Зрозумійте, що за короткий час цю ситуацію не виправити.Ua-football

Сергій Зайцев: "Ми обіцяли фанатам, що будемо змінюватися"

виходить те, до чого ми прагнемо. Я вірю, що скоро буде все нормально. — Здалося, що в середині другого тайму ваша команда почала підсідати... — Зрозумійте, що за короткий час цю ситуацію не виправити. Є фізіологія, а її не обдуриш.Галичина спортивная

Юрій ВІРТ: «Маємо дотягнути до зими і потім шукати підсилення»

За 2-3 місяці команда не будується. - Ваша команда проводить домашні матчі у Львові. Яка перспектива розбудови інфраструктури у Рівному і повернення команди туди?Спорт.ua

Тренер Янг Бойз: После первого тайма я верил,что мы сможем обыграть Динамо

- З "Динамо" без Ярмоленко вашій команді було простіше грати? - Чи були у вас відчуття після першого тайму, що можете перемогти "Динамо"?Ua-football

Иван СОНДЕЙ: «Сподіваюся перервати гольову тишу»

Принаймні для Першої ліги – в УПЛ я поки що суто правий півзахисник. – Наступний тур Чемпіонату УПЛ відкриється матчем Вашої команди проти «Зірки» – суперника, багато в чому схожого за стилем і надумотивованого турнірними невдачами… – У першому колі...Спорт.ua

Хацкевич: Сподіваюся, вболівальники будуть з командою не тільки в хвилини перемог

говорити, що майбутній матч в Лізі Європи - можливість реабілітуватися за останні невдачі, тим більше, що в цьому турнірі у вашої команди поки все складається добре? - У чемпіонаті України нам останнім часом дійсно не вдаються матчі як в плані...Ua-football

Тренер Янг Бойз: Мы уже обыгрывали Динамо, поэтому и сейчас настроены решительно

приїхали до Києва? "Динамо" сильна команда, особливо з Ярмоленко, але ми постаралися до завтрашньої гри підготуватися якнайкраще. - Наскільки змінилася ваша команда з літа?Ua-football

Тренер Фейеноорда прокомментировал поражение от Шахтера

але знаємо, що нам буде дуже важко. Адже зараз у нас нуль балів після трьох поєдинків. - З 75-ї хвилини ваша команда грала в більшості. Чого не вистачило для того, аби відігратися? - Не вистачило голу. Ми здійснили дві невдалих...Ua-football

Післяматчева прес-конференція Андрія Чіха

У "Поділля" було більше бажання і пристрасті, тому вони заслужено перемогли. - Але у першому таймі ваша команда контролювала м'яч…...Галичина спортивная