ватерполісти

Ватерполісти збірної Харківської області - чемпіони України

Харків’яни захистили титул найкращої команди Суперліги Ватерполісти збірної Харківської області стали чемпіонами України серед чоловічих команд Суперліги сезону-2016/2017. У фінальній серії матчів плей-офф, яка тривала до трьох...Спорт.ua

1 2 3 4 5 6 Віталій Петров Олександр Абрамов Максим Ратков Ватерполісти збірної Харківської області стали чемпіонами України серед чоловічих команд Суперліги сезону-2016/17. У фінальній серії матчів плей-офф, яка тривала до трьох...1NEWS

Ватерполісти львівського «Динамо» вдруге поспіль стали срібними призерами чемпіонату України з водного поло. Гал-info

Львівщина приймає серію фінальних ігор чемпіонату України з водного поло

За 1 та 2 місця національного чемпіонату змагатиметься львівське «Динамо» та харківський «Слобожанець». Нагадаємо, що після перших двох ігор харківські ватерполісти ведуть в серії до трьох перемог з рахунком 2:0. Тож львів’янам для здобуття золотих медалей чемпіонату необхідно перемагати тричі...Галичина спортивная

Ватерполісти з Ужгорода посіли друге місце на "водному" чемпіонаті України / ВІДЕО

чемпіонату України з ватерполо серед хлопців 2005 року народження. У всеукраїнській першості взяли участь 14 команд з різних регіонів України. Ватерполісти Ужгорода на шляху до фіналу перемогли дві команди господарів турніру, далі здолали киян та львівський Євроспорт. А от у...Голос Карпат

Чемпіон України з водного поло визначиться у Львові

чоловічих команд. За перші та друге місця національного чемпіонату змагатиметься львівське Динамо та харківський Слобожанець. Після перших двох ігор харківські ватерполісти ведуть в серії до трьох перемог з рахунком 2:0. Тож львівянам для здобуття золотих медалей чемпіонату необхідно перемагати тричі...Щоденний Львів

<![CDATA[Маленькі закарпатки отримали найвищі нагороди в конкурсі "Міні світ краси України" / ВІДЕО

Щороку в Україні проводиться дитячий конкурс краси під назвою Міні світ краси України. Як повідомлялося раніше, ужгородські ватерполісти привезли срібні медалі чемпіонату України.Голос Карпат

<![CDATA[Ужгородські ватерполісти привезли срібні медалі чемпіонату України

У турнірі взяли участь 14 команд з різних регіонів України. Гравці Ужгорода на шляху до фіналу перемогли дві команди господарів турніру, далі здолали киян та львівський Євроспорт. Голос Карпат

Ватерполісти львівського «Динамо» двічі поступилися харківському «Слобожанцю» у фіналі плей-офф чемпіонату України. Гал-info

Львівська ДЮСШ 3 - чемпіон України з водного поло

U-12. Упродовж шести днів 14 колективів виборювали титул та три комплекти медалей. У підсумку звання найсильнішої команди країни серед наймолодших ватерполістів більш, ніж впевнено здобули вихованці львівської ДЮСШ №3 (тренери — Віктор Момот і Олександр Богданов). Срібний комплект нагород виборов...Галичина спортивная

Юні ужгородські ватерполісти стали "срібними" переможцями відкритого чемпіонату України.Закарпаття онлайн

Ужгородські юні ватерполісти вибороли срібло на Чемпіонаті України

Сьогодні діти разом з тренером Володимиром Гавриленком повертаються до Ужгорода. Як повідомлялося раніше,на вихідних відбудуться матчі чемпіонату Закарпаття з футболу. Голос Карпат

У грі третього, останнього ігрового дня туру львівське «Динамо» з рахунком 19:7 виграло у ВК «Маріуполь». Гал-info

Матчі прийматиме водний майданчик басейну СКА міста Лева. Гал-info

У складі юніорської національної збірної команди України змагались: Чемпион

Львівські ватерполісти – переможці міжнародного турніру "Кубок Слов’янки"

Суперниками українців на турнірі були команди Білорусі та Польщі. Галичина спортивная

У Харкові, де на водному майданчику басейну СК «Політех» тривають поєдинки п'ятого туру (третій тур Суперліги) ХХVІ Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд сезону-2016/2017, сьогодні, 27-го квітня, відбувся центральний матч триденних баталій: уп'яте в сезоні в очному протистоянні...Гал-info

Ватерполісти львівського «Динамо» з перемоги стартували у матчі п’ятого туру чемпіонату України, що триває у Харкові. Команда Олексія Шведова та Ігоря Зінкевича з рахунком 12:4 обіграла ВК «Маріуполь». Гал-info