ватерполісти

Команда ЛУФК U-16 - переможець турніру Pieansk pohr - 2017

ігровий день було зіграно матчі першого і другого турів — зранку та ввечері відповідно. У матчі відкриття зустрілися господарі турніру, ватерполісти KVP Kpele Pieany та ЛУФК. Гра вийшла достатньо видовищною за рівнем майстерності команд та неймовірно гостросюжетною за розвитком подій.Галичина спортивная

Події Ужгородські юні ватерполісти стали призерами Чемпіонату України.Zaholovok

У міськраді відзначили юних спортсменів (Фото)

Сьогоднішнє засідання виконкому почали з нагородження ужгородських юних ватерполістів, які стали призерами Чемпіонату України. Міський голова Богдан Андріїв вручив діткам грамоти Ужгородської міської ради та повідомив, що вони включені...Online.ua

Богдан Андріїв вручив грамоти юним ужгородцям — призерам чемпіонату України з ватерполо. Сьогоднішнє засідання виконкому почали з нагородження ужгородських юних ватерполістів, які стали призерами Чемпіонату України.Ужгород.net.ua

Юні ужгородські ватерполісти стали призерами Чемпіонату України

З цієї нагоди міський голова Богдан Андріїв вручив спортсменам грамоти Ужгородської міської ради та повідомив, що вони включені до списків тих школярів, які за досягнення отримають грошову винагороду за відповідною програмою, прийнятою депутатами, повідомляє прес-служба Ужгородської міськради. Online.ua

Рух легкового транспорту вул. Заньковецькою в Ужгороді стане двостороннім / ВІДЕО

Чергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради розпочали із нагородження команди юних ватерполістів та їх тренерів, які цьогоріч стали срібними призерами Чемпіонату України. Спортсмени включені до списку тих школярів, які за досягнення отримають...Голос Карпат

В Ужгороді нагородили юних ватерполістів

В Ужгороді нагородили юних ватерполістів, які стали призерами Чемпіонату України. Грамоти вручили також тренерам ватерпольного клубу Ужгорода.Голос Карпат

Ужгородський виконком завтра засідатиме з обіду. Перед початком засідання планується нагородження ужгородських спортсменів-ватерполістів Ужгород.net.ua

Ватерполісти збірної Харківської області – чемпіони України

Харків’яни захистили титул найкращої команди Суперліги Ватерполісти збірної Харківської області стали чемпіонами України серед чоловічих команд Суперліги сезону-2016/2017. У фінальній серії матчів плей-офф, яка тривала до трьох...Спорт.ua

1 2 3 4 5 6 Віталій Петров Олександр Абрамов Максим Ратков Ватерполісти збірної Харківської області стали чемпіонами України серед чоловічих команд Суперліги сезону-2016/17. У фінальній серії матчів плей-офф, яка тривала до трьох...1NEWS

Ватерполісти львівського «Динамо» вдруге поспіль стали срібними призерами чемпіонату України з водного поло. Гал-info

Львівщина приймає серію фінальних ігор чемпіонату України з водного поло

За 1 та 2 місця національного чемпіонату змагатиметься львівське «Динамо» та харківський «Слобожанець». Нагадаємо, що після перших двох ігор харківські ватерполісти ведуть в серії до трьох перемог з рахунком 2:0. Тож львів’янам для здобуття золотих медалей чемпіонату необхідно перемагати тричі...Галичина спортивная

Ватерполісти з Ужгорода посіли друге місце на "водному" чемпіонаті України / ВІДЕО

чемпіонату України з ватерполо серед хлопців 2005 року народження. У всеукраїнській першості взяли участь 14 команд з різних регіонів України. Ватерполісти Ужгорода на шляху до фіналу перемогли дві команди господарів турніру, далі здолали киян та львівський Євроспорт. А от у...Голос Карпат

Чемпіон України з водного поло визначиться у Львові

чоловічих команд. За перші та друге місця національного чемпіонату змагатиметься львівське Динамо та харківський Слобожанець. Після перших двох ігор харківські ватерполісти ведуть в серії до трьох перемог з рахунком 2:0. Тож львівянам для здобуття золотих медалей чемпіонату необхідно перемагати тричі...Щоденний Львів

<![CDATA[Маленькі закарпатки отримали найвищі нагороди в конкурсі “Міні світ краси України” / ВІДЕО

/2

Щороку в Україні проводиться дитячий конкурс краси під назвою Міні світ краси України. Як повідомлялося раніше, ужгородські ватерполісти привезли срібні медалі чемпіонату України.Голос Карпат

<![CDATA[Ужгородські ватерполісти привезли срібні медалі чемпіонату України

/2

У турнірі взяли участь 14 команд з різних регіонів України. Гравці Ужгорода на шляху до фіналу перемогли дві команди господарів турніру, далі здолали киян та львівський Євроспорт. Голос Карпат

Ватерполісти львівського «Динамо» двічі поступилися харківському «Слобожанцю» у фіналі плей-офф чемпіонату України. Гал-info

Львівська ДЮСШ 3 – чемпіон України з водного поло

U-12. Упродовж шести днів 14 колективів виборювали титул та три комплекти медалей. У підсумку звання найсильнішої команди країни серед наймолодших ватерполістів більш, ніж впевнено здобули вихованці львівської ДЮСШ №3 (тренери — Віктор Момот і Олександр Богданов). Срібний комплект нагород виборов...Галичина спортивная