важка ваза

Чемпіон UFC у важкій вазі Стіпе Міочіч (17-2) каже, що готовий до повернення. "В даний момент, моя команда веде переговори з UFC про організацію мого...24boxing

Фердинанд може зустрітися на боксерському рингу з Джошуа

відомо буквально днями, екс-футболіст "Манчестер Юнайтед" і збірної Англії вирішив спробувати себе в професійному боксі. Фердинанд, який планує виступати у важкій вазі, вже заручився підтримкою BetFair і готовий до переходу з футбольного поля на ринг. У Ріо поки немає ліцензії...Ua-football

Калушанка Христина Береза у Мінську завоювала "бронзу"

бронзу чемпіонату, інформує Асоціація спортивної боротьби України. Загалом у другий день змагань наші борці завоювали чотири медалі. До фіналу у важкій вазі вийшов Олександр Хоцянівський та став переможцем турніру. У вазі 75 кг золото здобула Анастасія Шустова. Також у фіналі...Франківчани

Екс-чемпіон світу в важкій вазі росіянин Григорій Дрозд поділився очікуваннями від завтрашнього поєдинку між чемпіоном за версіями WBC, WBA Super, IBF, IBO Геннадієм Головкіним (37-0...24boxing

Олександр Усик нокаутував німця Марко Хука, втретє захистив титул чемпіона світу у важкій вазі (до 91 кг) за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) та вийшов до півфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії. У Берліні у чвертьфінальному...Газета "Наш ДЕНЬ"

В Інтернеті показали, як Усик нокаутував Хука

українець Олександр Усик переміг його в 10 раунді, коли після тривалої атаки рефері зупинив бій.Чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі українець Олександр Усик (13-0, 11 КО) достроково переміг німецького боксера Марко Хука (40-4-1, 27 КО) і вийшов до...Infokava.com

Тренер Усика: У нас був свій план

Наставник чемпіона світу за версією WBO у важкій вазі Олександра Усика Сергій Ватаманюк прокоментував боксерський поєдинок з Марко Хуком. " Я задоволений, тому що Усик переміг.Єдність

Уночі проти 10 серпня у німецькому Берліні на арені Max-Schmeling-Halle зустрічалися український чемпіон світу у за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик і німець Марко Хук. Бій завершився достроковою перемогою українця, яку він здобув завдяки технічному нокауту наприкінці 10...Урядовий Кур'єр

Як Усик покарав Хука за нахабство

Марко Хука та вийшов до півфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії Хто був фаворитом Третій за рахунком захист титулу чемпіона світу у важкій вазі (до 91 кг) за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) був для Олександра Усика незвичайним. Проводив його українець у...Еспресо TV

З

Чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик переміг технічним нокаутом німця Марко Хука в чвертьфіналі престижного турніру World Boxing Super Series.Ta4ki.net

Уночі проти 10 серпня у німецькому Берліні на арені Max-Schmeling-Halle зустрічалися український чемпіон світу у за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик і німець Марко Хук. Бій завершився достроковою перемогою українця, яку він здобув завдяки технічному нокауту наприкінці 10...Дзеркало Коломиї

Переможцем бою Усик - Хук став український спортсмен

суперсерії WBSS. Інформує «Є!», з посиланням на 24tv.ua. Чвертьфінал у рамках Всесвітньої боксерської суперсерії WBSS між чемпіоном світу за версією WBO у важкій вазі Олександром Усиком і німцем Марком Хуком завершився достроковою перемогою першого у 10 раунді. Загалом український чемпіон вкотре продемонстрував...Єдність

Сьогодні опівночі розпочнеться поєдинок між українським чемпіоном світу в боксі за версією WBO у важкій вазі Олександром Усиком і екс-чемпіоном світу Марко Хуком. Бій відбудеться в рамках чвертьфіналу World Boxing Super Series, переможець якої отримає трофей...ТВА

Олександр Усик - Марко Хук.

Український чемпіон WBO у важкій вазі Олександр Усик у Берліні проведе головний бій своєї професійної кар'єри.UkrMedia

Екс-чемпіон світу у важкій вазі росіянин Микола Валуєв вважає українця Олександра Усика в бою проти німецького боксера Марко Хука."У першому бою World Boxing Super Series...24boxing

Чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі українець Олександр Усик (12-0, 10 КО) проведе бій проти німця Марко Хука (40-4-1, 27 КО). Трансляцію поєдинку буде вести телеканал...1NEWS

Відбулося зважування перед боєм Усика і Хука

Відбулася процедура зважування перед боєм чемпіона світу за версією WBO у важкій вазі Олександра Усика (12-0, 10 КО) і німецького боксера Марко Хука. Зважування пройшло при колосальній підтримці чинного чемпіона. В результаті, Усик...Зеркало недели (газета)

Чемпіон світу у важкій вазі за версією WBO Олександр Усик і колишній чемпіон Марко Гук взяли участь в офіційній церемонії зважування перед поєдинком в рамках...Гал-info

... У суботу, 9 вересня, розпочнеться довгоочікуваний турнір Всесвітньої боксерської суперсерії WBSS у важкій вазі. У першому поєдинку, який відбудеться у Берліні, зійдуться український боксер Олександр Усик та господар рингу Марко Хук. Суперники Професійна кар’єра...НОВА Тернопільська газета

програмі "Великий бокс" дивіться трансляцію першого поєдинку в рамках World Boxing Super Series між чемпіоном світу за версією WBO у важкій вазі українцем Олександром Усиком і екс-чемпіоном світу німцем Марко Хуком.ОГО.ua