важка атлетика

У Львові в неділю пройде змагання з кросфіту

Тренування кросфіту просувають і як філософію фізичних вправ, і як змагальний вид спорту; до них входять елементи високоінтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пліометрики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, стронґмену та інші вправи. Такі тренування практикують члени більш ніж 13 000...Галичина спортивная

«У 2016 р. започатковано програму, аналогів якої немає в Україні,: «Відкриті Кубки Львова»», - Г. Слічна

№ 7, ДЮСШ №8, ДЮСШ№ 9, ДЮСШ № 10. У цих ДЮСШ культивується близько 40-ка видів спорту, таких як: легка атлетика,важка атлетика, футбол, футзал, баскетбол, волейбол, волейбол пляжний, настільний теніс, теніс, бадмінтон, гандбол, регбі, флорбол, плавання, водне поло, спортивне орієнтування,...Львівська міська рада

На Кубку України з важкої атлетики, що відбувся у Чернігові, скалатчанка Марія Хлян здобула перемогу у ваговій категорії до 69 кг.Спорт Тернопільщини

Близнюки із Закарпаття претендують на перемогу в шоу «Супермодель по-українськи» (ФОТО)

рекламних фотосесіях. Окрім того, 20-річні юнаки здобувають вищу освіту у Чернівцях, у майбутньому будуть стоматологами. Брати виступають у змаганнях з важкої атлетики та бодібілдингу, пише Mukachevo.net. У своїй анкеті на сайті ТБ-шоу Юрій Стороженко зазначив, що його зріст 180 см,...Закарпатський Кореспондент

ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро з легкої атлетики (4 місце), Проценко Андрія.: Єфімчук Надія- чемпіонка Європи серед молоді з важкої атлетики.: Максименко Марина - чемпіонка світу та Європи з сумо.: Мережко Єлизавета - чотириразова переможниця та бронзова...Мост

року в Ріо-де-Жанейро з легкої атлетики (4 місце), Проценко Андрія. «Сенсація спортивного року»: Єфімчук Надія- чемпіонка Європи серед молоді з важкої атлетики. «Кращий спортсмен з не олімпійських видів спорту»: Максименко Марина - чемпіонка світу та Європи з сумо. «Сильні духом»:...Херсонщина за день

Бійці АТО осягають філософію айкідо на безкоштовних курсах, - Валентин Резніченко

моїх фізичних можливостей саме те, що треба. Отримую гарний настрій та релаксацію», – посміхається Сергій Мудрук. Демобілізований Сергій Костиль займається важкою атлетикою. Тепер серед його спортивних вподобань ще й айкідо. «Почув, що ДніпроОДА оголошує набір на курси з айкідо. Вирішив...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

11 лютого в м. Вінниці відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед учнів ДЮСШ (1999р.н. і молодших). В даних змаганнях взяли участь 4 вихованці МДЮСШ № 5, які вибороли: одне - I...Моя Вінниця

Рівненська спортсменка Марія Тимощук перемогла на Кубку України з важкої атлетики – 2017 у ваговій категорії до 63 кг. В загальнокомандному заліку збірна Рівненської області стала третьою, пропустивши вперед харків'ян та...ОГО.ua

Студентки ТНЕУ показали хороші результати в Кубку України з важкої атлетики

В Чернігові завершився кубок України з важкої атлетики. Показали гідний результат і вихованки зі Скалата, які в обласній школі вищої спортивної майстерності займаються під керівництвом Вікторії Шайморданової та...Галичина спортивная

307 тисяч гривень планують виділити "Федерації боксу м. Херсона". 194 тисячі гривень передбачено на фінансування Також депутати виділять кошти на важку атлетику (50 тис.), легку атлетику (20 тис), академічне веслування (170 тис.), плавання (35 тис.), настільний теніс (82 тис.) та...Мост

по вулиці Шкільній,15, де тривалий час мешкав видатний спортсмен, урочисто відкрили меморіальну табличку дворазовому олімпійському чемпіонові, чотириразовому чемпіонові світу з важкої атлетики. На урочистий мітинг зібралися друзі та родичі Леоніда Жаботинського, представники влади, спортивної спільноти. Зі словами вдячності до присутніх...Урядовий Кур'єр

дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» та комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради, перемогла на Кубку України з важкої атлетики - 2017 у ваговій категорії до...Новини по-рівненськи

Важкоатлет із Дніпропетровщини став чемпіоном загальнонаціональних змагань-2017

У Чернігові фінішував Кубок України з важкої атлетики. Важкоатлет із Дніпропетровщини став чемпіоном загальнонаціональних змагань-2017...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Рівненська спортсменка Марія Тимощук стала володаркою Кубку України з важкої атлетики. Про це повідомляє спортивний сайт Рівненщини "ВСЕ про СПОРТ".Все

Прикарпатці везуть медалі з Кубку України з важкої атлетики

В Чернігові на стадіон ім. Гагаріна відбувся КУ з важкої атлетики. На чолі спортивної делегації з Ігором Стечаком девять прикарпатських спортсменів боролися за нагороди. Івасюк Вероніка у категорії 63 кг посіла...Галичина спортивная