вагова категорія

Кропивничанин став призером Чемпіонату України з дзюдо (ФОТО)

до 18 років. У вазі до 81 кг Іван Козловський здобув бронзову медаль. До залікової зони потрапив Максим Білінський. У ваговій категорії до 73 кг він посів девяте місце.Спортсмени, яких тренує Володимир Долгіх, стали єдиними, хто дав залікові очки у...Гречка

Це буде дебютний поєдинок українця у цій ваговій категорії. Раніше Майкі Гарсія стверджував, що найближчим часом навряд чи зустрінеться із Ломаченком.Чемпион

подальшими планами. "Я би краще провів бій з Ерролом Спенсом, ніж з Василем Ломаченко. Це більш складне випробування, важча вагова категорія. Люди можуть не сприймати мене серйозно, але з часом я маю намір перейти в напівсередню вагу. Це станеться.24boxing

своего мобильного оператора Всього на змаганнях брало участь більше 100 спортсменів з 15 областей України. Вони були розподілені в восьми вагових категоріях. Після завершення турніру на рингу в Бучі відбулися два бої професіоналів. У категорії до 66 кг перемогу абсолютним...УКРОП

Чернівецький каратист Валерій Чоботар виборов третє місце на чемпіонаті у Дубаї

другий постіль етап турнірів серії Karate1 2018. На Karate1 Seria A в Іспанії у місті Гвадалахара, Чоботар, який виступає у ваговій категорії 84 кг, здобув впевнену перемогу. Золото вихованець спортивного клубу Лідер виборював за умов високої конкуренції загалом 115 учасників.0372.ua

Микола Сєров та Єгор Ткаченко у своїх вагових категоріях здобули золоті нагороди. У травні наші чемпіони захищатимуть честь України на чемпіонаті Європи, який відбудеться у Болгарії.Новини Ірпеня

Я дивився багато поєдинків за участю Сміта і вивчав всіх суперників по ваговій категорії. Ми обидва маємо важким ударом, тому протистояння буде захоплюючим.24boxing

Чемпіон світу по версії WBA: упевнений, що поб

Чемпіон світу по версії WBA в легкій ваговій категорії венесуелець Хорхе Лінарес розповів про очікування від можливого двобою із українським двократним олімпійським чемпіоном Василем Ломаченком, інформує УНН з посиланням...Unn.com.ua

Чемпіон UFC ірландець Конор Макгрегор заявив, що не шукав реваншу проти екс-чемпіона в п'яти вагових категоріях по боксу американця Флойда Мейвезера-молодшого в бою за правилами MMA після того, як в Лас-Вегасі в серпні 2017 року відбувся...24boxing

Боксер з Кременчука Дмитро Бордюг завоював «бронзу» Чемпіонату України

Херсоні визначили імена найкращих боксерів країни за підсумками молодіжного Чемпіонату України. Кременчук представив вихованець СДЮШОР Дмитро Бордюг, який змагався у ваговій категорії 91 кг. Кременчужанин, одноголосним рішенням суддів, переміг Данила Ковтуна з Києва, але у півфіналі поступився одеситу Марату Григоряну,...Кременчугский Телеграф

Вихованець ДЮСШ Добропілля Іван Джура успішно виступив на Чемпіонаті України з боксу

України з боксу серед юнаків. У змаганнях взяли участь спортсмени з усіх куточків нашої країни. Збірну команду Донецької області у ваговій категорії до 62 кг представляв вихованець ДЮСШ відділу освіти Добропільської міської ради Іван Джура (тренер Олександр Миронюк). В результаті...Сайт города Доброполье

Боксерки Кіровоградщини стали медалістками Чемпіонату України (ФОТО)

дві нагороди. Збірну Кіровоградщини представляли чотири спортсменки, серед яких найвагомішого результату досягла вихованка ДЮСШ №2 м. Олександрія Єлизавета Присягіна. У ваговій категорії до 50 кг серед дівчат 2004-2005 р.н. підопічні тренера Юрія Грінера виборола звання чемпіонки України. Другу нагороду нашій...Гречка

Львів

карате (WKF). Збірна України здобула чотири нагороди - дві золоті та дві бронзові. Станіслав Горуна, другий номер світового рейтингу у ваговій категорії до 75 кг, розпочав турнір з розгрому суперника з Італії - 9:0. У другому колі львів'янин здолав дуже...Львівська міська рада

досвідчені гирьовики. В змаганнях взяли участь представники різних районів нашої області та міста Рівного. Перемоги у своїх вікових групах та вагових категоріях здобули: Момотюк Леонід та Продун Валерій (Дубенський р-н), Денисюк Олександр (Рокитнівський р-н), Абрамович Андрій та Пінчук Володимир (Сарненський...Новини по-рівненськи

Дзюдоїстка з Прикарпаття стала володаркою золотої медалі

прикарпатська спортсменка Сніжана Пліш підкорила титул чемпіонки України. Перемогу вона здобула серед юнаків та дівчат до 18 років. У своїй ваговій категорії 52 кг. Сніжана Пліш, провівши п`ять поєдинків, впевнено перемагаючи своїх суперниць з Донецька, Вінниці, Хмельницького, Київа, Житомира, має...Телерадіокомпанія РАІ

важкоатлети змагались за кубок Івано-Франківської області. Команда ДЮСШ «Колос» також приймала участь у цих змаганнях. Переможці, традиційно, визначались у кожній ваговій категорії за сумою двох вправ (ривок + поштовх). У підсумку команда привезла до рідного міста вісім нагород. Золото для...Галич давній сучасний

Глава промоутерської компанії Top Rank Боб Арум, який працює з екс-чемпіоном світу у восьми вагових категоріях Менні Пакьяо, заявив, що його підопічний не може провести поєдинок з Лукасом Матіссе, колишнім претендентом на титул чемпіона світу в...24boxing

понад 30 країн світу. Реноме світових лідерів підтвердили представники Львівщини, вихованці львівського клубу одноборств «Юніон» Галина Мельник, виборовши «срібло» у ваговій категорії 68 кг та Станіслав Горуна, який здобув бронзову нагороду у найпрестижнішій категорії турніру -75 кг. Відзначимо, в подібних...MediaStar

Юна прикарпатка виборола золото на чемпіонаті України з дзюдо

України. Перемогу вона здобула серед юнаків та дівчат до 18 років. Про це повідомили у прес-службі Івано-Франківської ОДА. У своїй ваговій категорії 52 кг. Сніжана Пліш, провівши п’ять поєдинків, впевнено перемагаючи своїх суперниць з Донецька, Вінниці, Хмельницького, Київа, Житомира, має...Франківчани

Українські самбісти вибороли низку медалей на турнірі в Мінську

Крім того додамо, що результати даного турніру враховувалися до світового рейтингу. Unn.com.ua