вагова категорія

Збірна України з дзюдо їде на ЧЄ без лідера і з надією виграти дві нагороди

її поберегти, адже вже в другій частині сезону-2018 розпочинається олімпійський відбір у Токіо-2020. Також не виступить в Тель-Авіві представник важкої вагової категорії Яків Хаммо, який хоч і виграв відбірний чемпіонат України, але ще не набрав своєї найкращої форми. Вочевидь головні...Ua-football

увійшли команди з Донецької, Кіровоградської Наші лідери тричі підтвердили свій статус - "золото" в розділі куміте у Ксенії Селенок (у ваговій категорії до 62,5 кг.), Дениса Максимова (до 70 кг.) Та Максима Максимова (до 80 кг.). У віковій групі від...Крещатик (газета)

Ігор змагався у вправі станова тяга у ваговій категорії до 67 кг і подолав штангу 150 кг.Погляд

Шепетівський боксер вийшов у фінал чемпіонату Європи

Європи, який в ці дні приймає Італія. Йдеться на сайті Федерації Боксу України. Першим фіналістом від збірної України став представник вагової категорії 56 кг — Максим Галанічев. Одноголосним рішенням суддів боксер здолав албанця Мухамеда Куамілі. Також фіналістом цьогорічної Континентальної першості став...День за днем

в місті Одесі під час чемпіонату України з рукоборства серед неповносправних представляла Анна Кушнір, жителька міста Рави-Руської, яка виступала у ваговій категорії - до 70 кг.Западная информационная корпорация

Чемпіон світу у найлегшій ваговій категорії UFC Ті Джей Діллашоу (15-3) висловився щодо майбутнього матчу-реваншу з Коді Гарбрандтом (11-1).Нагадаємо, Коді програв Діллашоу, а їх реванш відбудеться...24boxing

Франківець Віталій Соловей втретє поспіль стає чемпіоном Європи з Таеквон-До

Киянин Єгор Євсєєв здобув титул чемпіона Европи серед юніорів у ваговій категорії -50 кг.Галичина спортивная

взяли участь понад 800 спортсменів з усіх областей України. Двоє вихованців Калуської ДЮСШ “Сокіл” також долучились до цих змаганнях. У ваговій категорії до 60 кг калушанка Марія Куневич посіла друге місце пишуть  “Вікна”. Третю сходинку п’єдесталу зайняв вихованець ДЮСШ «Сокіл»...Галицький кореспондент

Переможці традиційно визначались у кожній вагові категорії за сумою двох вправ - ривок + поштовх. Переможці і призери чемпіонату нагороджені грамотами та медалями управління спорту обласної державної...Галич давній сучасний

Катерина Омельченко - виборола 3 місце на правій руці серед юнiорок (в.к. Вітаємо наших чемпіонів та чекаємо нових перемог на чемпіонаті Європи та світу. Кременчугский Телеграф

області, Южноукраїнська, Веселиново, Нового Бугу. Разом 220 учасників. Наші борці ростуть, мужніють, багато хто з Вознесенських борців перейшли в нові вагові категорії. Хлопці — молодці! У командному заліку посіли друге місце. Перше місце посіла команда Миколаєва, третє — команда Одеси.Вознесенск Онлайн

Житомирянка Дар

зі змішаних єдиноборств ММА у категорії до 52 кг. Всього Житомирську область на змаганнях представляли 18 відібраних спортсменів в різних вагових категоріях. Після тріумфу на чемпіонаті України житомирянка Дар'я Самчик захищатиме честь країни на міжнародних змаганнях, пише сайт...Новини Житомира

світу в першій напівсередній вазі британець Амір Хан (32-4, 20 КО) каже, що хотів би битися з екс-чемпіоном в кількох вагових категоріях американцем Едріеном Броунером (33-3-1, 24 КО)."Мені б хотілося провести бій з Бронером. Едрієна знає весь світ боксу і...24boxing

Двоє львівських десантників стали чемпіонами Збройних Сил із рукопашного бою

рукопашного бою збірна команда Десантно-штурмових військ. Зокрема, старший солдат Микола Леонтюк із 80-ї окремої десантно-штурмової бригади зайняв перше місце у ваговій категорії вище 90 кілограмів і здобув приз за кращу техніку бою, а солдат Олег Глянцев здобув перше місце у...Щоденний Львів

Єгор Фролов у ваговій категорії до 75 кг у розділі фул-контакт був третім.20 хвилин

Екс-чемпіон в чотирьох категоріях Едріен Бронер (33-3-1, 24 КО) каже, що хотів би провести матч-реванш з екс-чемпіоном світу в двох вагових категоріях Джессі Варгасом (28-2-1, 10 КО). Нагадаємо, у минулі вихідні їх бій завершився нічиєю."Сподіваюся, що це станеться. Це був...24boxing

Українці завоювали низку нагород на Кубку світу з кікбоксингу

2000 учасників з 30 країн, українці вибороли 9 медалей у розділах “пойнт-файтинг” та “лайт-контакт”. За підсумками турніру в медальному активі “синьо-жовтої” збірної п’ять золотих нагород. Кращими у своїх вагових категоріях стали Артур Руденко(57 кг), Павло Мазуренко (42 кг), Павло Замятін (74 кг), Микита Лисак (74 кг) та Георгій Підгулько (63 кг). Наш співвітчизник Хабіб...1NEWS