вагова категорія

Чемпіон світу в двох вагових категоріях українець Василь Ломаченко (9-1, 7 KO) та кубинець Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 KO) заплатять пристойні штрафи, якщо не вкладуться у...24boxing

і молоді. Серед дорослих чемпіоном України у куміте у вазі 60 кг став сумчанин Ігор Угніч. У своїх вікових і вагових категоріях віце-чемпіонами країни у куміте стали Валерій Тумаков та Андрій Буглак; «бронзу» вибороли Марина Кулешова та Діана...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Представники Житомирщини здобули "срібло" на Чемпіонаті України з боксу

Срібним призером національної першості у Львові у ваговій категорії до 56-ти кілограмів став бердичівлянин Олег Чулячеєв. Говорить старший тренер збірної області Олег Сікорський: "Він молодий, від дебютант, йому лише...Новини Житомира

Боксери зі Львівщини вибороли перше місце чемпіону України

з боксу на призи Андрія Котельника. Протягом кількох днів найсильніших у рингу визначали одні з кращих боксерів України у різних вагових категоріях. У двох з них перемогу і звання чемпіона України святкували львівяни Назар Куротчин (до 49 кг) та Андрій...Високий замок

Двоє львів

з боксу на призи Андрія Котельника. Протягом кількох днів найсильніших у рингу визначали одні з кращих боксерів України у різних вагових категоріях. У двох з них перемогу і звання чемпіона України святкували львів’яни Назар Куротчин (до 49 кг) та Андрій...Львівська міська рада

"Цей бій може закріпити мене в статусі претендента на пояс чемпіона у середній ваговій категорії. 24boxing

Чемпіон світу в середній вазі за версіями IBF, IBO, WBC, WBA Геннадій Головкін (37-0-1, 33 КО) каже, що заради великого бою він готовий піднятися в суперсередню вагу. 24boxing

року відбувся Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Спортсмен житомирської ОШВСМ, бердичівлянин Олег Чулячеєв (19 років) завоював срібну нагороду у ваговій категорії 56 кг, програвши у фіналі спортсмену з Хмельницького Ветошкіну Владу (24 роки). Вітаємо спортсмена та тренерів Сікорського О.О.Спортивний Житомир

Борець Андрій Антонюк змагатиметься на чемпіонаті світу у Польщі

боротьби серед спортсменів до 23-х років вперше відбудеться з 21 до 26 листопада у польській Бидгощі. Наш земляк виступатиме у ваговій категорії 80 кг. Днями у Конча-Заспі тернополянин провів контрольні сутички, перед виступом у Польщі. Додамо, що на аналогічних європейських...Галичина спортивная

спортивного клубу "Борець" Євген Скирда, передає Златопіль.Чемпіонат завершився 18 листопада. У результаті наші спортсмени завоювали дві золотих медалі у своїй ваговій категорії та одну золоту медаль у абсолютній."Ось і завершився перший для нашої команди чемпіонат на території США. В цілому...Златопіль

Україну на турнірі Sportcampus Zuiderpark представляла тільки 17-річна Білодід, яка виступала у ваговій категорії до 48 кілограм.Урядовий Кур'єр

74-й річниці визволення м. Києва від німецько-фашистських загарбників. Вихованка відділення дзюдо Житомирської ДЮСШ Динамівець Маргарита Стоцька (тренер Дмитренко С.Г.) у ваговій категорії 36 кг. здобула срібну нагороду поступившись у фіналі спортсменці з Дніпропетровщини. Загалом у змаганнях взяли участь близько 300...Спортивний Житомир

Змагання проводилися в особистому заліку серед чоловіків та жінок у вагових категоріях: 1. Клас ARM-1(спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату, змагаються сидячи). Спортивний Житомир

Кропивницькі джиу-джитсери завоювали два «золота» на змаганнях у Нью-Йорку (ФОТО)

Ярослав Блажко у ваговій категорії до 70 кг провів чотири сутички. Крім того Роману вдалося виграти абсолютну вагову категорію серед синіх поясів.Гречка

Чернівчанин став переможцем у чемпіонаті України з боксу

Буковинець Степан Грекул став переможцем у чемпіонаті України з боксу серед чоловіків. Степан Грекул, уродженець Шипинців Кіцманського району, змагався у ваговій категорії 81 кілограм.Буковинська правда

Кропивничанин став призером чемпіонату України з боксу (ФОТО, ВІДЕО)

Бронзову нагороду завоював боксер із Кропивницького Павло Гореленко у вазі до 60 кг на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків, що завершився вчора у Львові. На головних національних змаганнях року вихованець СДЮШОР №2 успішно провів у ринзі бій за вихід...Гречка

міста Бердичева та бійцівського клубу Вікінг міста Новоград-Волинського. Найвидовишнішим боєм турніру тренерською радою та суддівською бригадою було визнано бій у ваговій категорії до 56 кг серед дівчат у розділі К-1 між Півень Крістіною (військово-патріотичний клуб Козак міста Бердичева, тренер Олег...Спортивний Житомир

?Львівські боксери виграли 4 призові медалі на ЧУ з боксу (відео)

Спортсмени змагались в 10 різних вагових категоріях. А також у категорії від 91 кг львівський боксер отримав срібну медаль.Львівські

Чемпіон світу в двох вагових категоріях, 40-річний Томаш Адамек (52-5, 30 КО) переміг камернунця Фреда Кассі (18-7-1, 10 КО) в польському місті Ченстохова.Уже в другому раунді...24boxing