вагова категорія

Чемпіон світу у легкій ваговій категорії українець Василь Ломаченко побореться за чергову престижну світову премію, повідомляє 1NEWS. Цього разу українець номінований на звання “Кращий боєць” за...1NEWS

Американський екс-чемпіон світу в чотирьох вагових категоріях Едріен Броунер (33-3-1, 24 КО) схоже, задумався про завершення кар'єри. "Все, я зав'язав з боксом. Задовбало, що кожен сучий син...24boxing

Фото AFP Українець Василь Ломаченко, чемпіон світу у легкій ваговій категорії, став претендентом у боротьбі за звання “Кращий боєць” за підсумками 2018 року. Про це повідомляє УНН.  Конкуруватиме за перемогу Ломаченко буде...UATV

На початку цього року Олександра Хижняка визнали найкращим боксером світу. Новини Полтавщини

Ломаченко став претендентом на звання кращого бійця 2018 року

Чемпіон світу у легкій ваговій категорії українець Василь Ломаченко побореться за чергову престижну світову премію, повідомляє УНН з посиланням на ESPN.Цього разу українець номінований на звання...Unn.com.ua

гідно представив студент 2 курсу спеціальності «Журналістика» Андрій Бойко. Він посів 1 місце у змаганні серед чоловіків із пауерліфтингу у ваговій категорії до 74 кг. Андрій став кращим із результатом 492, 5 кг у сумі триборства (присідання зі штангою, жим лежачи...ПедПресса

Британський боксер пообіцяв нокаутувати українського екс-чемпіона

нокаутувавши аргентинця Лукаса Матіссе. У 2016 році українець втратив титул, поступившись за очками одному із найсильніших боксерів світу, незалежно від вагової категорії, американцю Терренсу Кроуфорду. Попередній бій Постол провів минулого року та переміг суддівським рішенням узбека Джамшідбека Наджіміддінова, побувавши у...Еспресо TV

У складі національної збірної команди України виступав спортсмен Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту майстер спорту Олег Петренко. У ваговій категорії 85 кг у змаганнях на праву руку наш земляк зайняв шосте місце. Тренується Олег в абсолютного чемпіона світу,...Газета "Наш ДЕНЬ"

успішно виступив на чемпіонаті світу 18-річний калуський пауерліфтер, кандидат у майстри спорту Назарій Левицький. Представляючи Україну в дивізіоні з проходження допінг-контролю вагової категорії до 82,5 кг, він здобув звання абсолютного чемпіона світу серед юнаків до 20 років у дисципліні «Пауерліфтинг» із...Westnews

з 14 по 17 червня 2018 року відбувся в м. Скадовськ. За результатами проведених змагань в особистій першості у своїх вагових категоріях вихованці КДЮСШ Колос Житомирської області показали наступні результати: 2 місце: Юрчук Тарас,48кг. (тренер Рус В.М.) 3 місце:- Маслов...Спортивний Житомир

Американський тренер Абель Санчес вважає, що екс-чемпіон світу в двох вагових категоріях мексиканець Сауль Альварес (49-1-2, 34 КО) змінився через гроші. "Він був у моєму тренувальному таборі, ймовірно, близько шести років тому.24boxing

Екс-чемпіон світу в двох вагових категоріях британець Карл Фремптон (25-1, 14 КО) впевнений, що його третій бій проти чемпіона WBA мексиканця Лео Санта Круса (35-1-1, 19...24boxing

України з дзюдо, чемпіонка Дефлімпійськіх ігор 2017 у містi Самсун, Турреччина. Загалом від Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» у своїх вагових категоріях змагалося троє спортсменів, які здобули одну золоту та дві бронзових медалі. Так, Марія Бала виборола «золото» серед жінок...Тернопільська Липа

У Черкасах відбулися змагання чемпіонату області з гирьового спорту

Маньківського, Золотоніського, Черкаського, Христиівського, Лисянського районів та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Переможцями змагань у свої вікових та вагових категоріях стали: Коваль Сергій, Дудченко Ольга, Косенко Євгеній, Микульський Денис, Безгуба Олег, Лисенко Тарас, Близнюк Олег.Нова доба

юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. За збірну команду України серед юнаків до 18 років виступав коломиянин Ігор Оробець у ваговій категорії до 105 кг. Ігор завоював чотири бронзові нагороди - в присіданні, жимі лежачи, становій тязі та в сумі...Бліц-інфо

у змаганнях брали збірні Азербайджану, Білорусі, Вірменії та Росії. Лідер збірної України боксер Олександр Хижняк виборов на цьому турнірі “золото” у ваговій категорії до 75 кг, а також був визнаний кращим боксером турніру. Усього українці вибороли 15 нагород на міжнародному турнірі в Грузії: “золото” – Назар...1NEWS

За збірну команду України серед юнаків до 18 років виступав коломиянин Ігор Оробець у ваговій категорії до 105 кг.Западная информационная корпорация

На боксерському турнірі пам

пяти днів на факультеті фізичного виховання ЦДПУ імені Володимира Винниченка за нагороди престижних змагань вели боротьбу 63 боксери. Переможці пяти вагових категорій - до 60 кг, 64 кг, 69 кг, 75 кг і 91 кг, де кількість учасників перевищувала вісім...Гречка

Тренер із Кропивницького переміг у жимі лежачи на змаганнях в Олександрії (ФОТО)

федерацій із багатьох куточків країни взяли участь у заході. Тренер кропивницького спортивного клубу Garry-Fit Сергій Губарєв посів перше місце у ваговій категорії до 100 кг з результатом 160 кг, виконавши норматив майстра спорту цієї громадської організації.Його вихованці - Наталія Горбач...Гречка