вагова категорія

всіх і цього достатньо для того, щоб бути боксером року і в деяких колах вважатися кращим в рейтингу незалежно від вагової категорії, але найбільші тримають марку роками,"- говорить Даг."У нього є талант, навички, мораль і психологія найбільшого, і він дотримується...Чемпион

Миколаївські спортсмени продовжують перемагати

У румунському місті Кулуж-Напока завершився кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року. У ваговій категорії до 70 кг вихованка ДЮСШ «Динамо» Ганна Антікало здобула бронзову нагороду. Відзначимо, що українська збірна посіла 3 місце у загальному...Миколаївська правда

Черкаська спортсменка Анастасія Сапсай у важкій ваговій категорії (+78) виборола „бронзу” на Відкритому Континентальному Кубку Європи з дзюдо, який проходив 18 до 19 серпня у Мінську (Білорусь). Спортсмени...Рідна Черкащина

змаганнях брав участь кременчужанин, вихованець спортивного клубу «Легіон» Каро Марандян. За підсумками участі у змаганнях Каро Марандян посів третє місце в ваговій категорії 66 кг.Кременчуг Тудей

підтримання належної фізичної форми для кожного рятувальника дуже актуальне. Управління ДСНС у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів міцності духу та гарної фізичної форми для майбутніх звершень! Кіровоград24

На Черкащині визначили чемпіонів турніру з греко-римської боротьби

на призи пам’яті І. М. Піддубного став виходець із Маріуполя, який нині виступає за Полтавщину, Євген Савєта, пише "Прочерк". У ваговій категорії 87 кг переміг Сергій Омелін із м. Дніпра, у ваговій категорії 97 кг - Андрій Дегтярьов із Запоріжжя,...Про Все

Харківські борці дзюдо завоювали медалі Кубка Європи

місті Клуж-Напока відбувся Кубок Європи з дзюдо серед юніорів, на якому харківські борці завоювали срібну і бронзову медалі. «Срібло» у ваговій категорії до 100 кг здобув Євген Вегера. На шляху до фіналу він виграв у су...Новини Харкова

Прикарпатські боксери привезли два срібла із чемпіонату України

завершився чемпіонат України серед юніорів по боксу. Найуспішніше виступили Манів Артур та Ашот Качарян, які здобули срібні медалі у своїх вагових категоріях. Манів Артур (63 кг) - срібло Качарян Ашот (+80 кг) - срібло Хабер Володимир (70 кг) - 5...Галичина спортивная

Українські дзюдоїсти здобули 6 медалей на етапі Кубка Європи

Фото Укрінформ-UATV Срібним призером Кубка Європи у Мінську став українець Олександр Крук (вагова категорія до 90 кг). UATV

Коломиянин став чемпіоном Європи з класичного жиму лежачи. 17-річний Ігор Оробець здобув золото у ваговій категорії до 93-ох кілограмів серед юнаків.  Відбувається цей Чемпіонат вже втретє у Франції. Ігор повернувся додому і розповів про свої враження...Галицький кореспондент

Буковинський боксер змагатиметься на молодіжному чемпіонаті світу

– Будапешті. До складу молодіжної збірної увійшов перспективний боксер Юрій Томюк з Вижниці Чернівецької області. Вихованець Миколи Гакмана змагатиметься у ваговій категорії 52 кг.  «Останній навчально-тренувальний збір ми провели у Чернівецькій області. Я залишився задоволений роботою команди. У цьогорічній світовій...Погляд

Тренер Сум выразил надежду, что команда не прекратит существование

"Волинню" та про кадрові проблеми клубу. "Вітаємо вас із перемогою. Мабуть, зараз дуже важко нам протистояти, тому ми в різних вагових категоріях виступаємо з "Волинню". Мабуть, 80-90 відсотків гравців вашої команди провели не один десяток матчів у Премєр-лізі. А ми...Ua-football

Буковинський боксер Томюк змагатиметься на молодіжному чемпіонаті світу

– Будапешті. До складу молодіжної збірної увійшов перспективний боксер Юрій Томюк з Вижниці Чернівецької області. Вихованець Миколи Гакмана змагатиметься у ваговій категорії 52 кг. «Останній навчально-тренувальний збір ми провели у Чернівецькій області. Я залишився задоволений роботою команди. У цьогорічній світовій...Весь город - Черновцы

Нагадаємо, що чоловіча збірна України оголосила склад на Чемпіонат світу. Чемпион

Чемпіонату світу", – зазначив старший тренер молодіжної збірної України Олег Малованюк. Отож, молодіжну чоловічу збірну України на Чемпіонаті світу представлятимуть: Вагова категорія 52 кг – Юрій Томюк Вагова категорія 60 кг – Тарас Бондарчук Вагова категорія 64 кг – Максим...24 канал

ривок. Про це ідеться на сайті ДСНС України у Кіровоградській області.Команду управління ДСНС в області представили 5 спортсменів-гирьовиків: Олександр Юхимець, вагова категорія 63 кілограми, Павло Малько, 78 кілограм, Сергій Фінке, 85 кілограм, Володимир Бедрик, до 85 кілограмів та Володимир Груша,...Рідний Кіровоград

Егіс"Якщо українець вирішить перебратися в суперважку вагу, то він, швидше за все, зробить так, щоб провести один бій у цій ваговій категорії, перш ніж зіткнутися з Джошуа. Але спочатку ми проведемо бій із Белью", - наводить слова Клімаса WBN.Нагадаємо, що...Чемпион

Британський екс-чемпіон світу в двох вагових категоріях Девід Хей вважає, що його співвітчизник і колишній чемпіон світу Тайсон Ф'юрі має всі дані, щоб стати серйозним опонентом для...24boxing

всіх і цього достатньо для того, щоб бути боксером року і в деяких колах вважатися кращим в рейтингу незалежно від вагової категорії, але найбільші тримають марку роками.У нього є талант, навички, мораль і психологія великого бійця, і він дотримується свого...24boxing

Екс-чемпіон світу в двох вагових категоріях мексиканець Сауль Альварес (49-2-1, 34 КО), заявив, що пауза в його кар'єрі ніяк вплине на його майбутній бій проти казахського...24boxing