вагова категорія

42 медалі вибороли херсонські спортсмени на чемпіонаті світу з Козацького двобою

на другому – збірна Азербайджану, на третьому – спортсмени збірної Іспанії. Чемпіонами Світу з козацького двобою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Авдоян Рзгард, Калінін Богдан, Максимова Дар’я, Надтока Валерія, Солоп Ігор, Улей Олександр, Яворська Олександра.Про це повідомляється на...Любимый Херсон

Легендарний американський боксер екс-чемпіон світу у шести вагових категоріях Оскар де ла Хойя сказав, хто на його думку на даний час. є найкращим боксером в суперважкій вазі."Я вважаю Джошуа...24boxing

Український суперчемпіон Василь Ломаченко є найкращим боксером світу незалежно від вагової категорії. Четверта сходинка залишилися за абсолютним чемпіоном світу в крузервейті Олексадром Усиком.Чемпион

Ломаченко очолив рейтинг найкращих боксерів американського видання

за двома версіями Василь Ломаченко (12-1, 9 КО) потрапив на перше місце престижного списку кращих боксерів світу в незалежності від вагової категорії від видання Sports Illustrated, інформує УНН.Видання відзначило майстерний виступ Ломаченка проти Педраси та високу точність ударів, яка зробила...Unn.com.ua

Ломаченко назвав ім

Крім того, для Ломаченка неважлива вагова категорія проведення боїв. Як повідомлялося раніше, менеджер Ломаченка прокоментував плани на майбутнє свого підопічного.Unn.com.ua

Екс-чемпіон світу: Уайлдер виграв бій з Ф

Колишній чемпіон світу в двох вагових категоріях Бернард Хопкінс вважає, що Деонтей Уайлдер зробив більш ніж достатньо для того, щоб зберегти свій титул WBC в бою з...Ua-football

Тренер екс-чемпіона UFC у двох вагових категоріях Конора Макгрегора Джон Кавана розповів, що не знає, чи повернеться ірландець в октагон"Чи буде він битися знову? Чесно кажучи, я...24boxing

Усика назвали найкращим боксером 2018: подробиці

також назвав українського чемпіона світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василя Ломаченка кращим боксером світу незалежно від вагової категорії. Раніше Усик увійшов в четвірку претендентів на отримання нагороди найкращому закордонному спортсмену 2018 року за версією британської BBC.Znaj.ua

Чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко очолив грудневий рейтинг кращих боксерів незалежно від вагової категорії від Sports Illustrated.Ще один український боксер Олександр Усик зайняв в рейтингу 4-е місце.Рейтинг p4p від Sports Illustrated.1. Василь Ломаченко2.24boxing

Дурня не валяв: Жан Беленюк переміг у Бундеслізі чинного чемпіона Європи

Чемпіон світу-2015 року, срібний призер Олімпіади-2016 з греко-римської боротьби Жан Беленюк, який виступає у ваговій категорії до 86 кг, здобув дві яскраві перемоги в рамках німецької Бундесліги. Українець, який виступає за клуб "Недлінґен", похизувався успіхами незабаром...Ua-football

Вагова категорія 60 кг: Олександр Железняк (Україна, Вінниця) - Вусал Вердієв (Азербайджан) Погляд

Херсонці вдало виступили на Чемпіонаті Світу з бойових мистецтв

на другому - збірна Азербайджану, третє - у спортсменів збірної Іспанії. Чемпіонами Світу з козацького двобою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Авдоян Рзгард, Калінін Богдан, Максимова Дар'я, Надтока Валерія, Солоп Ігор, Улей Олександр, Яворська...Мост

Стало відомо, на чому Макгрегор заробляє найбільше

Екс-чемпіон UFC у двох вагових категоріях Конор Макгрегор (21-4) на рекламі свого іменного віскі заробляє більше, ніж коли-небудь на своїх боях. Про це розповів його тренер...Znaj.ua

Вихованці ДЮСШ №2 вибороли медалі на чемпіонаті Європи з тхеквондо в Іспанії

Михайло Недужко, Самір Мірзоєв, Олександр Амарін. У віковій категорії "юнаки" у вазі до 33 кг "золото" виборов Самір Мірзоєв, а у віковій категорії "кадети"  у ваговій категорії до 45 кг бронзову медаль здобув Олександр Амарін. Спортсмени Лев Балак  і Михайло Недужко поступилися суперникам у впертій боротьбі.Миколаївська правда

«забава» і «борня-1» у вазі до 75кг, а також Данило Балаба, який у тих же розділах завоював золоті медалі у ваговій категорії до 80 кг. Серед жінок у розділах «забава» та «борня-1» у вазі до 50кг впевнені перемоги здобула харків’янка...Слободской край

Ломаченко вийшов на першу сходинку рейтингу найкращих боксерів світу

Чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA і WBO Василь Ломаченко очолив рейтинг найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії за версією відомого американського журналу Sports Illustrated. Про це повідомляє Прямий. Видання відзначило, що переможний поєдинок проти пуерторіканського бійця Хосе Педраси...Високий замок

Ломаченко очолив престижний рейтинг боксерів

легкій вазі Василь Ломаченко (12-1, 9 КО) після перемоги над Хосе Педрасою очолив рейтинг P4P - найкращих боксерів незалежно від вагової категорії за версією Sports Illustrated. Топ-10 кращих боксерів незалежно від вагової категорії: Василь Ломаченко Сауль Альварес Теренс Кроуфорд Олександр...Znaj.ua

Ломаченко очолив рейтинг P4P за версією Sports Illustrated

і непоступливого суперника в нокдаун у 11-му раунді. Українець продемонстрував надзвичайну точність ударів. "яка зробила його найнебезпечнішим бійцем в легких вагових категоріях. Ломаченко чудовий. Як він демонструє цей блиск - питання. Оскільки на початку наступного року Майки Гарсія перейде в...День

Всього за досвідом і перемогами на турнір прийшло 103 бійці які показували свої знання та вміння у 27 вікових та вагових категоріях. - Чемпіонат відбувся в теплій сімейній обстановці, бої були запеклими, багато хто з бійців покращив рівень своєї техніки, сили...Все

Ломаченко - найкращий боксер світу за версією Sports Illustrated

Українець Василь Ломаченко очолив грудневий рейтинг найкращих боксерів незалежно від вагової категорії від Sports Illustrated.Зеркало недели (газета)