вагова категорія

Українка стала чотириразовою чемпіонкою Всесвітніх Ігор

Українка Лариса Соловйова завоювала золоту медаль Всесвітніх Ігор у змаганнях з пауерліфтингу у середній ваговій категорії Молодой буковинец

Бронзову медаль у настільному тенісі здобула змішана пара Ходько Юлія / Закладний Геннадій. Чемпион

боротьби, де змагатимуться спортсменки із Франківщини. До складу української збірної увійшли вихованка калуської школи вільної боротьби, Христина Береза, яка виступить у ваговій категорії 51 кг, та Оксана Лівач з Долини -у ваговій категорії 48 кг, інформують “Вікна”. Нещодавно спортсменки проявили себе на...Стик

У суботу, 22 липня, завершилися командні змагання з дзюдо серед збірних команд чоловіків. У складі Національної збірної команди України у ваговій категорії до 81 кг. змагався представник Житомирщини Нетяга Лука. У чвертьфіналі команда України здолала команду Монголії з рахунком 5:0,...Спортивний Житомир

Кропивницькі боксери здобули нагороди на чемпіонаті України та міжнародному турнірі (ФОТО)

№ 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Владислав Стась і Олег Мельниченко стали бронзовими призерами у своїх вагових категоріях. 18-23 липня в м. Одеса відбувся ХХІ Міжнародний турнір з боксу класу А, памяті Семена. Трестіна. У змаганнях...Гречка

Українська каратистка виборола золоту медаль на Дефлімпійських іграх

Золота нагорода Гаврилової стала восьмим «золотом» в скарбничці української збірної на XXIII літніх Дефлімпійських іграх, які проходять у Туреччині. Перші Всесвітні ігри глухих пройшли в 1924 році Ракурс

Боксер з Бердичева Роман Маркарян став чемпіоном України серед молоді у ваговій категорії 60 кг.Online.ua

Екс-українка, призерка Всесвітніх ігор: "Крим - це тепер Росія".

у порівнянні з іншими суперницями маленькі й худенькі. Я, звичайно, вважаю, що головне – це внутрішня сила, але в абсолютній ваговій категорії вже різниця в кілограмах теж вирішує», – прокоментувала Аліна Бойкова. А ось в абсолютній ваговій категорії серед чоловіків...Франківчани

Екс-чемпіон світу в першій важкій і важкій вазі Евандер Холіфілд вважає, що чемпіон світу в суперважкій ваговій категорії за версіями IBF, IBO і WBA британець Ентоні Джошуа (19-0-0, 19 КО) має дбати про свій імідж. "Джошуа повинен задуматися...24boxing

здобула золоту медаль на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх, що тривають у турецькому місті Самсун. Рівненська спортсменка стала найсильнішою у своїй ваговій категорії, обігравши спортсменок з Росії, Португалії, Кореї та Туреччини. Також Катерина зайняла третє місце у змаганнях з дзюдо в програмі...Телеканал Ритм

Дніпровські дзюдоїсти вибороли золото на Дефлімпійських іграх

та спорту ДніпроОДА, першість здобули Дмитро Шеретов, Анна Шостак та Катерина Авдєєва. Дмитро Шеретов здолав француза, бельгійця та росіянина у ваговій категорії до 73 кг. Анна Шостак поборола полячку та туркеню, а в фіналі виграла в росіянки у ваговій категорії...Online.ua

Чемпіон UFC у напівважкій ваговій категорії Даніель Кормьє каже що вони точно не подружаться з екс-чемпіоном Джоном Джонсом після поєдинку 29 липня. "Якщо говорити про його...24boxing

Ранок 24 липня: огляд позитивних новин від Дениса П

: 22, 222 шт. Потужність 6 мВт 9. Американське видання ESPN назвало українця Олександра Усика найкращим боксером планети у важкій ваговій категорії 10. Українська шаблістка Ольга Харлан завоювала золото чемпіонату світу з фехтування, який проходить в німецькому Лейпцигу 11. Українська...Стик

Тернополянка відзначилась в Туреччині

ТОДА.Так, представниця Тернопільського Інваспорту, майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху Марія Корнійчук в особистій програмі в ваговій категорії до 78 кілограм стала срібною призеркою XXІІІ літніх Дефлімпійських ігор. Поступилась тернополянка росіянці Заїрі Атаєвій (на фото Марія...Online.ua

Бердичівські спортсмени привезли три нагороди з Чемпіонату України з таїландського боксу

клубу «Козак» під керівництвом тренера Олега Глінського. Додому наші земляки привезли три нагороди: одну золоту та дві бронзових медалі. У ваговій категорії до 22 кг серед дітей 6-7 років змагався наш спортсмен Олександр Харахондя, який в півфінальному поєдинку буквально «розстріляв»...РІО Бердичів

Вадим Клим ефектно виграв фінал у категорії до 57 кг, його земляк і одноклубник Валентин Гермаківський провів гідний фінал у ваговій категорії до 48 кг, але судді віддали перевагу супернику, а ще один вихованець Миколи Гакмана Юрій Томюк змушений був...Online.ua

Тріумф у ринзі: боксери із Черкаської області досягли історичного результату

Президент Федерації боксу Черкаської області Сергій Тищенко переконаний, що боксери із регіону знову продемонстрували свій потенціал всій Україні. Online.ua

Чемпіон світу в суперважкій ваговій категорії за версіями IBF, IBO і WBA британець Ентоні Джошуа (19-0-0, 19 КО) каже, що українець Володимир Кличко (64-5, 53 КО)...24boxing

Щоденник Всесвітніх ігор: «золото» і «бронза» в сумо, «срібло» в скелелазінні і бронзові «русалоньки».

Стальний.? Сумо Українську збірну в сумо представляє дев'ять спортсменів. І саме в цьому виді спорту «синьо-жовті» здобули перше «золото». У ваговій категорії 65 кілограмів Світлана Тросюк стала першою. Хоча шлях був тернистим. У 1/62 зустріч тривала три хвилини, але українка...Франківчани

Пропонуємо вашій увазі відео поєдинку у якому екс-чемпіон UFC у середній ваговій категорії Кріс Вайдман переміг Кевіна Гастелума.24boxing