вагова категорія

Під час юнацької Олімпіади ще троє українців вибороли медалі

спортсменів здобули призові місця. Про це повідомляють у Національному олімпійському комітеті України. “Бронзу” виборов у змаганнях борців вільного стилю у ваговій категорії 55 кілограмів 17-річний Владислав Остапенко. У фінальному двобої він переміг Уссама Ларібі з Алжиру. Третє місце за стрибки...День

Дуже хотілося золота: борець Остапенко здобув десяту нагороду України на ЮОІ-2018

Буенос-Айресі у розпалі. Чергову нагороду українській збірній приніс борець вільного стилю Владислав Остапенко з Київської області, котрий здобув бронзу у ваговій категорії до 55 кг. У поєдинку за бронзову нагороду 17-річний борець впевнено переміг Уссаму Ларібі з Алжиру. Владислав, дуже...Ua-football

Бій Усик - Беллью покажуть в українських кінотеатрах

що після бою з Беллью, він точно перейде в суперважку вагу. "Він досяг всього, чого може досягти боксер у своїй ваговій категорії. Залишивши його в крузервейті, ми втратимо, насамперед, спортивну мотивацію. Нікому від цього не буде краще: ні йому, ні...Znaj.ua

принесла легка атлетика, гімнастика та боротьба. Як повідомляє прес-служба НОК України, бронзу взяв 17-річний борець вільного стилю Владислав Остапенко у ваговій категорії 55 кг. 17-річний легкоатлет Олег Дорощук також виграв бронзу в стрибках у висоту. А срібло вдалося вибороти 16-річному...Ua.news

персональним тренером. Нагадаємо, що 17-річна Білодід виграла чемпіонат світу-2018 серед дорослих в Баку, після чого очолила світовий рейтинг у своїй ваговій категорії. Фото judoinfo.Kiev.ua. Голос України...Голос Украины (газета)

Українські спортсмени вибороли ще три медалі на юнацькій Олімпіаді

на сайті Національного олімпійського комітету України. Бронзову медаль з боротьби у вільному стилі здобув 17-річний борець Владислав Остапенко, який у ваговій категорії 55 кг переміг у поєдинку за третє місце Уссама Ларібі з Алжиру. Олег Дорощук, якому теж 17 років,...Ракурс

Українці взяли ще три медалі на Юнацькій Олімпіаді

В результаті українка стала віце-чемпіонкою Юнацької Олімпіади. Znaj.ua

Українці здобули ще три медалі на юнацькій Олімпіаді

в рамках чергового дня юнацьких Олімпійських ігор в аргентинському Буенос-Айресі. 17-річний борець вільного стилю Владислав Остапенко посів третє місце у ваговій категорії 55 кг, перемігши у поєдинку за "бронзу" алжирця Уссаму Лариби. 17-річний легкоатлет Олег Дорощук виграв бронзову медаль Олімпіади...Зеркало недели (газета)

Бердичівські спортсмени успішно виступили у Чемпіонаті України з єдиноборств

Додому бердичівські спортсмени повернулися з десятьма нагородами: п’ять золотих, дві срібних та три бронзові медалі. Серед дітей 7-8 років у ваговій категорії 25 кг бердичівський спортсмен Олександр Харахондя, провівши п’ять напружених поєдинків, здобув дві золоті медалі у розділах «тайський бокс»...РІО Бердичів

виборовши бронзову медаль. Чемпіоном ЮОІ-2018 став китаєць Лонг Чен (4.35). 17-річний борець вільного стилю Владислав Остапенко посів третє місце у ваговій категорії 55 кг, перемігши у поєдинку за бронзу алжирця Уссама Ларібі. Ще одну медаль в актив збірної України приніс...24 канал

що в 2019 році мені потрібно буде битися 3 рази. Я вже говорив, що хочу битися з кращими в нашій ваговій категорії і не збираюся від когось бігати", - цитує Кроуфорда сайт Boxingscene.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Теренс Кроуфорд - Хосе Бенавідес. Запис...24boxing

Українці вибороли дві медалі у вільній боротьбі

Ще дві олімпійські медалі в скарбницю збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх принесли наші представники вільної боротьби. У ваговій категорії до 65 кг лише у фіналі українка Оксана Чудик поступилася срібній призерці чемпіонату світу серед кадетів з Китаю...Спорт.ua

Колишній чемпіон світу в чотирьох вагових категоріях Едріен Бронер (33-3-1, 24 КО) заявив, що планує балотуватися в президенти США. В своєму Інстаграмі боксер написав, що його політична...24boxing

Девіс (20-0, 19 КО) висловився про українця Василя Ломаченка (11-1, 9 КО) В своєму твіттері Девіс, котрий виступає в нижчій ваговій категорії, ніж українець відповів на питання від фаната - "Чи є Ломаченко його найбільшим нічним жахом"."Ні. Безумовно ні. Я...24boxing

Гассієв жадає реваншу з Усиком

Фото facebook.com/olympicua Представниця вільної боротьби Оксана Чудик на юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі здобула “срібло”. Про це передає прес-служба НОК. У ваговій категорії до 65 кг лише у фіналі 17-річна українка поступилася срібній призерці чемпіонату світу серед кадетів з Китаю Чжоу Сіньжу й...UATV

"Бій, який хоче бачити світ": Усик налаштовується на важкий поєдинок з Беллью

Поразка від Усика підштовхнула Майкла Хантера до зміни вагової категорії. Ua-football

"У цих джунглях лише один король": Нурмагомедов кинув виклик Мейвезеру

Чемпіон UFC у легкій вазі росіянин Хабіб Нурмагомедов (27-0) кинув виклик чемпіону світу з боксу в п'яти вагових категоріях американцеві Флойду Мейвезеру (50-0, 27 КО). "Вперед, Флойд! Я готовий вийти на поєдинок: 50-0 проти 27-0. Ми обидва ніколи не...Znaj.ua