біг

Бризгіна виграла золото в бігу на 400 м, Нікітін став другим у стрибках у висоту 11:35Футбол....1NEWS

Запись Охтирчанин прочитає лекцію з бігу, ФЛАУ затвердив склад збірної впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

У Полтаві у вересні на етап Гран-прі напівмарафону зберуться майже дві тисячі учасників

Третього вересня Полтава вкотре прийме етап Гран-прі напівмарафону, де позмагаються майже дві тисячі любителів бігу різного віку.Полтава-Инфо

Черкащанки готуються до легкоатлетичного фестивалю

яка 22-30 липня у Дьорі (Угорщина) візьме участь у літньому Європейському юнацькому Олімпійському Фестивалі, Яна Чорнобай боротиметься за перемогу у бігу на 100 м, а Анна Шутенко у бігу на 200 м.Нова доба

У Дніпрі пройде Чемпіонат України з марафонського бігу

24 вересня у Дніпрі пройде Чемпіонат України з марафонського бігу. Дніпро прийме у себе Чемпіонат України з марафонського бігу, який є офіційним змаганням і виводить на Чемпіонат Європи.Online.ua

чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який відбувався у польському місті Бидгощ, магістрантка факультету фізичного виховання Наталія Стребкова фінішувала другою у бігу на 3000 метрів з перешкодами. Наталія показала результат 9:44.52, встановивши тим самим молодіжний рекорд України. Взято з | Тернопіль...Online.ua

компенсаціюЗателефонувала у понеділок знайома: «Скажу по секрету, у мене зекономлених за рік субсидій — на тисяч 10-15! Оце сума! Буду бігом оформляти компенсацію, чула, в соцзабезі дають, і поки там мало людей, бо мало хто знає, оформляй і собі, та...Покоління ZET

Гагаріна пройшло колективне тренування чернігівського бігового клубу та майстра спорту міжнародного класу Ольги Бібік. Легкоатлетка дала кілька корисних порад аматорам та поспілкувалася з шанувальниками. Gorod.cn.ua

площі міста та творчими у міському парку культури та відпочинку. Завітали, а точніше, забігли до нас у гості учасники Всесвітнього бігу Заради гармонії в Україні. Марафонський факел потримали і наші...Online.ua

Прищепа фінішувала третьою в бігу на 1500 метрів на командному ЧЄ

Українська легкоатлетка Наталія Прищепа в напруженій боротьбі виборола третє місце в бігу на 1500 метрів на командному чемпіонаті Європі. Чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів і чемпіонка Європи серед юніорок з...Спорт.ua

24 червня на Трухановому острові велосипедні та бігові спільноти вимагатимуть зробити острів безпечним для відпочинку, тренувань та проїзду через веломаршрут "Троєщина-Центр".Украинская Правда

У Гребінці відбувся День олімпійського бігу Днями у Гребінці відбувся День олімпійського бігу. Кожна вікова група учасників пробігла свою дистанцію.Online.ua

Новий масовий захід з бігу проведуть у Тернополі 18 червня. Учасники першого тернопільського півмарафону долатимуть дистанцію 21 кілометр...Спорт Тернопільщини

До Дня олімпійського бігу у парку відпочинку імені Лесі Українки у Ковелі відбувся спортивний захід для дітей.Online.ua

Представник Черкащини, Микола Кулик став чемпіоном України з бігу на дистанції 400 м з барєрами. Тренер спортсмена Масляков В.Д. У липні спортсмен буде приймати участь у ХХІІІ Дефлімпійських...Online.ua

У вівторок, 13 червня, стартують відкриті бігові тренування в рамках підготовки до Frankivsk Half Marathon'17, який 24 вересня в Івано-Франківську проведе платформа «Тепле Місто». Для медіа перед...Бліц-інфо

У Мінську завершився легкоатлетичний Кубок Європи 2017 року з бігу на 10 000 метрів, де в командному заліку і у чоловіків і у жінок збірні України посіли треті місця. У...1NEWS

Чоловіча і жіноча збірні України здобули «бронзу» на Кубку Європи з бігу на 10 км

Українські жіноча і чоловіча збірні посіли треті місця в командному заліку на легкоатлетичному Кубку Європи з бігу на 10 тисяч метрів.Громадське телебачення

Американські вчені з Університету Північної Кароліни заявили про новий ефекті занять бігом.... Експрес

На Кубку Європи з бігу на 10000 метрів проводили фінали А і Б серед жінок і чоловіків. Місця у командному заліку розподілялися згідно з результатами...Online.ua