біг

Прищепа фінішувала третьою в бігу на 1500 метрів на командному ЧЄ

Українська легкоатлетка Наталія Прищепа в напруженій боротьбі виборола третє місце в бігу на 1500 метрів на командному чемпіонаті Європі. Чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів і чемпіонка Європи серед юніорок з...Спорт.ua

24 червня на Трухановому острові велосипедні та бігові спільноти вимагатимуть зробити острів безпечним для відпочинку, тренувань та проїзду через веломаршрут "Троєщина-Центр".Украинская Правда

У Гребінці відбувся День олімпійського бігу Днями у Гребінці відбувся День олімпійського бігу. Кожна вікова група учасників пробігла свою дистанцію.Online.ua

Новий масовий захід з бігу проведуть у Тернополі 18 червня. Учасники першого тернопільського півмарафону долатимуть дистанцію 21 кілометр...Спорт Тернопільщини

До Дня олімпійського бігу у парку відпочинку імені Лесі Українки у Ковелі відбувся спортивний захід для дітей.Online.ua

Представник Черкащини, Микола Кулик став чемпіоном України з бігу на дистанції 400 м з барєрами. Тренер спортсмена Масляков В.Д. У липні спортсмен буде приймати участь у ХХІІІ Дефлімпійських...Online.ua

У вівторок, 13 червня, стартують відкриті бігові тренування в рамках підготовки до Frankivsk Half Marathon'17, який 24 вересня в Івано-Франківську проведе платформа «Тепле Місто». Для медіа перед...Бліц-інфо

У Мінську завершився легкоатлетичний Кубок Європи 2017 року з бігу на 10 000 метрів, де в командному заліку і у чоловіків і у жінок збірні України посіли треті місця. У...1NEWS

Чоловіча і жіноча збірні України здобули «бронзу» на Кубку Європи з бігу на 10 км

Українські жіноча і чоловіча збірні посіли треті місця в командному заліку на легкоатлетичному Кубку Європи з бігу на 10 тисяч метрів.Громадське телебачення

Американські вчені з Університету Північної Кароліни заявили про новий ефекті занять бігом.... Експрес

На Кубку Європи з бігу на 10000 метрів проводили фінали А і Б серед жінок і чоловіків. Місця у командному заліку розподілялися згідно з результатами...Online.ua

Українські атлети здобули 2 «бронзи» на Кубку Європи з бігу

Українські чоловіча і жіноча збірні посіли третє місце на Кубку Європи з бігу на 10000 метрів у командному заліку.Громадське телебачення

Старт заходу від площі ПК "Дружба народів" 10 червня о 10-й годині до скверу ім. Б. Хмельницького. Прес-Центр

На вихідних у Черкасах перекриють бульвар Шевченка

У суботу, 10 червня, із 9:30 до 11:00 буде перекрито рух транспорту на відрізку між вулицями Богдана Хмельницького та Остафія Дашкевича. Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради. Слід відзначити, що у зазначений період у Черкасах...Online.ua

У цей час відбудеться пробіг до Олімпійського дня бігу. The post На День бігу у Черкасах перекриють бульвар Шевченка appeared first on Інфоміст.Online.ua

Армійська спортсменка Анна Плотіцина здобула перемогу з бігу на 100 м з бар

Працівник Збройних Сил України Анна Плотіцина перемогла з бігу на 100 м з бар'єрами (13,08 с) на міжнародному турнірі Filothei Women Gala 2017, який проходив в Греції.Народна Рада

Кожна година бігу підтюпцем збільшує тривалість життя на 7 годин, - підрахували дослідники з Універс...Експрес

Кожна година бігу підтюпцем збільшує тривалість життя на 7 годин, - підрахували дослідники з Університету штату Айова (США).Експрес

Всупереч поширеній думці, заняття бігом не завдають пошкоджень колінним суглобам....Експрес

У Києві 20 травня відбувся командний чемпіонат України з естафетного бігу. Новости Житомира