біг

Відразу кілька нагород здобули рівненські спортсмени на змаганнях всеукраїнського рівня. ОГО.ua

У столиці закінчився Кубок України з легкої атлетики. Сумчанин Віталій Бутрим фінішував першим у бігові на 400м з часом 49,19 с за ручним часом.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

цілу низку успішних виступів на міжнародних турнірах у Європі. Крім завойованих перших та других місць, вона встановила особисті рекорди в бігу на 200 та 400 метрів у закритому приміщенні.ОГО.ua

Українка Олеся Повх виграла змагання в бігу на 60 метрів на престижному легкоатлетичному турнірі Ind...Експрес

Уродженка Сумщини Анна Плотіцина перемогла у Франції. У Мондвілі на міжнародному легкоатлетичному турнірі вона стала кращою у бігові на 60 м з бар’єрами. Її час 8,08 сотих секунди. Цей турнір став контрольним для спортсменки перед чемпіонатом України, який...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

у Запоріжжі пройшов чемпіонат України з легкої атлетики. Вихованець міської дитячої спортивної школи №1 Краковецький Андрій посів 1 місце з бігу на 3000 м серед чоловіків. В чемпіонаті взяли участь близько 300 юних спортсменів. Вінничани показують чудові результати у різних...Моя Вінниця

Сумський спринтер Володимир Супрун виборов «срібло» на міжнародному турнірі «Jablonecka hala» у Чехії. У бігові на 60 м він з особистим рекордом фінішував другим з часом 6,75 с. У цілому, українці вибороли чотири нагороди, всі...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У Черкасах змагатимуться з акватлону

Відкритий чемпіонат області з акватлону відбудеться в Черкасах. Спортсмени зі всієї області змагатимуться з плавання та бігу. Нова доба

пошкодив коліно під час тренувального процесу. Про це повідомляє офіційний сайт клубу. Футболіст відчув певний дискомфорт в коліні під час бігу і з цієї причини займається за індивідуальною програмою. Як відомо, напередодні Ворскла поступилася болгарському клубу. Ігор Пердута...Чемпион

Хустянин представлятиме Україну на міжнаррдних змаганнях з добового бігу у Белфасті (ВІДЕО). 201 кілометр за 24 години.Закарпаття онлайн

У Житомирській області відбудеться Ice Trail - ультрамарафон крижаним покривом річки Уж

Вже у цьому році організатори Chornohora Sky Marathon запрошуюсь всіх любителів бігу по бездоріжжю приєднатися до першої трейл ліги в Україні - Ukrainian Trail League.Житомир.info

Бігові доріжки на міському стадіоні в Тернополі відремонтують за кошти з міського бюджету. Також це допоможе якісніше готуватись тернопільським спортсменам до відповідальних Ternopilinfo

Учені визначили найкорисніший сезон для бігу

Науковці з університету Сент-Мері встановили, що бігати взимку корисніше, ніж улітку. УНИАН (ИА)

Активні мешканці обласного центру запрошують інших ужгородців приєднуватися до їхнього надзвичайно корисного заняття, - бігу. Ужгород.net.ua

В Ужгороді створили клуб любителів бігу / ВІДЕО

Цей вид спорту не потребує зайвих вкладень. В Ужгороді віднедавна почав діяти клуб любителів бігу Uzhgorod running club, повідомляє Uzh Inform.Голос Карпат

Спортсмени з Рівненської області традиційно взяли участь у відкритих всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Фестиваль бігу-2016». На цьому юнацькому турнірі рівняни продемонстрували чудовий результат, здобувши три золоті медалі, три срібні та бронзову нагороди.ОГО.ua

Вихованці відділення легкої атлетики комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради Дмитро Романюк з бігу на 300 метрів, Олексій Годунко з бігу на 1000 метрів та Вікторія Федчик з бігу на 1 милю стали переможцями...Новини по-рівненськи