бігунка

День вчителя: Як Бужинська стала бігункою, а Руслана била вікна

Співачка Тоня Матвієнко згадує улюбленого вчителя з музичної школи. Тоня ніколи не закохувалася у педагогів. ДеПо

Заміна бігунка на блискавці своїми руками

Кожен з нас стикався з проблемою виходу з ладу бігунка на блискавці. Замок ламається в самий невідповідний момент. Що ж робити в таких випадках?Даю совет

на 800 метрів Марії Савіновій, бронзовому призерові Олімпійських ігор Катерині Поістоговій, чемпіонці Росії у бігу на 800 метрів Анастасії Баздирєвій, бігунці Христині Угаровій.Newsru.ua

Російській бігунці на 800 м Катерині Поістоговій, бронзовій медалістці Олімпійських ігор-2012, відмовили в участі в комерційному турнірі в Європі...Еспресо TV

Віта Потерюк сенсаційно перемогла в одних із найпрестижніших легкоатлетичних змаганнях. ЧаРівне.info

Чемпіонка Краківського марафону Тетяна ГАМЕРА-ШМИРКО: "Спортсменка з дитиною на руках нікому не була потрібна"

суперницями раніше? - Так, звичайно, дівчат з Білорусі, які зайняли друге і третє місце, я добре знала. Вони дуже сильні бігунки (Анастасія Старавойтова — 2.34.08 і Марина Дамантцевіч — 2.35.22. Автор.). Серед конкурентів була і минулорічна переможниця — ефіопка. В...zaxid.net

медичних експертів, які будуть займатися подібними випадками. Головною причиною введення нових правил став інцидент, який стався на чемпіонаті світу-2009 з бігунки Кастер Семені, повідомляє sports.ru.Чемпион

лютому. Перше місце в італійки Антонієтти ді Мартіно, котра перемогла у стрибках у висоту на зимовому чемпіонаті континенту. Третьою стала бігунка на 400 м з Чехії Дениса Росолова, повідомляє sport-express.ua. Нагадаємо, що Повх завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи у...Чемпион

Продовжує тішити успішними виступами юна бігунка Марина Царик із Шипинців Кіцманського району...Молодой буковинец

Велоспорт. З Перейро зняті звинувачення в причетності до Операції Пуерто

в клініці доктора Еуфеміано Фуентеса, де зберігалася кров для переливання, було "Urco". Зараз же встановлено, що під таким ім'ям фігурувала бігунка Марта Домінгес."Я ніколи не спілкувався з доктором Фуентесом. Я його не знаю і не розумію, чому мене зв'язали з...Sportanalytic

Десятку кращих спортсменів сезону-2010, як і торік, очолила Наталка Лупу Молодой буковинец

Дві африканських футболістки виявились чоловіками

Нагадаємо, що не так давно у світі прогримів інший скандал з південноафриканською бігункою Кастер Семенею, яка довела свою приналежність до жіночої статі, здавши гендерний тест.Відголос.com

Відома бігунка з Рівного Світлана Станко посіла третє призове місце на дистанції класичного марафону в Афінах (Греція), який проводився в останню неділю...ОГО.ua

Об’єднання атлетів-аматорів визнало Емі Пальмієро-Вінтерс кращою спортсменкою з легкої атлетики в Америці. Емі Палмієро-Вінтерс з міста Гиксвіль – бігунка на довгі дистанції, трофеї та нагороди якої годі перерахувати. Лише цього року вона перемогла у кількох великих забігах на відстань...Голос Америки

У травні 2010 року вона попалася на вживанні знеболюючого препарату оксикодону, про застосування якого необхідно повідомляти антидопінговим організаціям заздалегідь Ямайська бігунка Шеллі-Енн Фрейзер, яка завоювала золоту медаль Олімпіади-2008, дискваліфікована на півроку за вживання допінгу.ВКурсе.ua

Медалістка І Юнацької Олімпіади Оксана РАЙТА за два з половиною місяці з особистого рекорду скинула 18 секунд!

львів'янка Оксана Райта стала єдиною представницею Європи, якій вдалося у стипль-чезі (бігу з перешкодами) на 2 км конкурувати з африканськими бігунками. Вихованка Михайла Сташківа перетнула фінішну лінію третьою з результатом 6.41,49. Це новий рекорд України. Раніше за неї стрілку секундоміра...Галичина спортивная

та просто красуні! У Сіднеї місцеві панянки влаштували дівочий естафетний забіг на підборах-шпильках. На початку усіх поділили на квартети. Потім красуні-бігунки на швидкість долали дистанцію у вісімдесят метрів. Кращий результат – а це хвилина й чотири секунди – вийшов у...Новый канал

В уряді хочуть змусити студентів платити

Шевченка припускають, що запровадження платних послуг стосуватиметься хіба що додаткових занять. Є положення про організацію навчального процесу, і за виписування бігунка для другого чи третього складання ніхто кошти брати не може, – говорить проректор університету Володимир Бугров. – Але якщо...Радіо Свобода

Кастер Семеня тепер офіційно жінка

Завершилася справа зі статевою належністю чемпіонки світу в бігу на 800 метрів, бігунки Кастер Семені. Південноафриканка офіційно визнана жінкою. Отож їй дозволено продовжувати виступи в жіночих змаганнях з легкої атлетики. Про це повідомив...Sportanalytic

Семеня тепер офіційно жінка Завершилася справа зі статевою належністю чемпіонки світу в бігу на 800 метрів, бігунки Кастер Семені.INTV