біатлоністки

Головний тренер жіночої збірної України з біатлону Андрій Прокунін прокоментував результати вчорашньої гонки переслідування і дав загальну оцінку за перший етап Кубка світу-18/19 в словенській Поклюці. Западная информационная корпорация

Другою стала іменита італійка Доротея Вірер, програвши фінці 14,8 секунди. Третя – француженка Жустін Бреза (+42,1). Троє з п'яти українських біатлоністок відстрілялися "на нуль", але їм банально не вистачило швидкості ходом. Найвище серед українок була Олена Підгрушна, яка всього на...24 канал

спринтерській гонці етапу Кубка світу в словенській Поклюці. Анастасія Меркушина стартує 22-ою, Олена Підгрушна вийде на старт одною з останніх біатлоністок під 99-м номером. Додамо, що в жовтій майці лідера Кубку світу вийде Юлія Джима, яка здобула перемогу в індивідуальній...Галас

На старт дистанції вийде 105 біатлоністок, а в жовтій майці лідера загального заліку Кубка світу перегони проведе українка Юлія Джима. Нагадаємо, що вона вже виграла «золото»...Голос Украины (газета)

Тренерський штаб збірної України на чолі з Андрієм Прокуніним виставив на перший спринт сезону п'ятьох біатлоністок. У цьому списку не виявилося олімпійської чемпіонки Віти Семеренко, але стартує її сестра Валя, яка пропускала індивідуальну гонку. Першою на...Ua-football

першого етапу Кубку світу з біатлону вийдуть жінки.Актуально:Біатлон онлайн - пряма трансляція Кубку світуНа старт 7,5 кілометровій дистанції вийде 105 біатлоністок, а в жовтій майці лідера загального заліку Кубку світу гонку проведе українка Юлія Джима.Читайте також:Біатлон онлайн. Сезон 2018/19:день за...Чемпион

Тренерський штаб збірної України практично визначився з біатлоністками, які візьмуть участь в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу. У гонці, яка відбудеться в словенській Поклюці завтра, 6...24 канал

Відразу троє українських біатлоністок відзначилися хорошою статистикою під час стрільби – протягом сезону понад 90% влучень. Федерація біатлону навела статистику за останні п'ять років...24 канал

Юрай САНІТРА: «Кращого старту і бути не могло»

Старший тренер українських біатлоністок Юрай Санітра прокоментував здобуття бронзової нагороди в суперміксті Поклюки (Анастасія Меркушина і Артем Тищенко). «Всі чекали цей старт: і спортсмени...Спорт.ua

Юлія Джима перемогла в прикидці передсезонного спринту

Меркушина фінішувала 6-ю, відставши від Джими на 56,8 секунд і теж один раз промахнувшись. Всього в спринті взяли участь 16 біатлоністок. 1. Юлія Джима (Україна) - (0 + 1) - 22:06,4 2. Марі Едер (Лаукканен) (Фінляндія) - (1 + 0)...Ua-football

Українська біатлоністка Юлія Джима виграла гонку на контрольному тренуванні в австрійському Обертілласі.Западная информационная корпорация

Восьмикратний олімпійський чемпіоном висловив свою думку з приводу дискваліфікації казахських біатлоністів

У цьому списку дуже багато відомих імен спортсменів. Нагадаємо, що напередодні 9 казахстанських біатлоністок на чолі з Вишневською були відсторонені че...Ua-football

Біатлоністка Підгрушна стала призеркою змагань у Швейцарії

У швейцарському місті Ленцерхайді, де жіноча збірна України проводить свій заключний передсезонний збір, пройшла контрольна гонка за участю найсильніших біатлоністок України, Франції, Словаччини, Швейцарії, Польщі та Латвії, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.Це була можливість для спортсменок і...Unn.com.ua

9 казахстанських біатлоністок на чолі з Вишневською відсторонені через допінг

Рішення прийнято на основі даних кримінального розслідування, проведеного в Австрії та Італії. Ua-football

Підгрушна стала другою на контрольному старті в Швейцарії.

У швейцарському Ленцергайде відбулося контрольне тренування за участю українських біатлоністок. Найкращий результат показала французька спортсменка Анаїс Бескон - 23:26,5. Друге місце зайняла українка Олена Підгрушна, вона поступилася Бескон 27,9 секунди.Ua-football

Нагадаємо,Бринзак розповів, коли біатлоністи тренуватимуться в Буковелі. Також,Росія дозволила українській федерації натуралізувати двох біатлоністок. Чемпион

Норвезький біатлоніст Йоганнес Бо достроково покине збір команди в Обергофі через проблеми зі спиною. Нагадаємо, Росія дозволила українській федерації натуралізувати двох своїх біатлоністок. Чемпион

Поки не опублікований тендер на проектні роботи. Нагадаємо, Росія дозволила українській федерації натуралізувати двох біатлоністок. Чемпион

Союз біатлоністів Росії (СБР) схвалив перехід двох біатлоністок до Федерації біатлону України для участі у міжнародних стартах сезону-2018/2019.Западная информационная корпорация

Союз біатлоністів Росії схвалив перехід двох біатлоністок до Федерації біатлону України для участі у міжнародних стартах сезону 2018-2019.Украинская Правда