біатлоністка

Українець на 7 секунд випередив на фініші француза Валентина Прадес, третє місце зайняв німець Фабіан Лібіг. Як повідомляв Знай.ua, краща біатлоністка світу буде бойкотувати ЧС в Росії.Znaj.ua

Хsport. Нагадаємо, раніше чешка Габріела Коукалова відмовилася потиснути руку президенту IBU Андреасу Бессебергу через його лояльність до російських спортсменів. Також біатлоністка заявила, що не поїде наступного року на етап Кубку світу в Тюмень, якщо змагання прийме російське місто. У свою...Чемпион

Зірка жіночого біатлону вирішила бойкотувати гонки в Росії

Біатлоністка збірної Чехії Габріела Коукалова розкритикувала лояльне ставлення керівництва Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) до Росії на тлі допінгового сканадала і заявила, що не поїде на гонки, якщо вони будуть проходити на російських трасах. Чешка підкреслила, що у неї була розмова...Зеркало недели (газета)

допінгу в Росії будуть ще свідки. Вони нададуть нові дані", - цитує Шлезінгра Газета.Ru з посиланням на Aktualne. Раніше чеська біатлоністка Габріела Коукалова заявила, що не поїде наступного року на етап Кубку світу в Тюмень, якщо змагання прийме російське місто.Чемпион

Найкраща біатлоністка світу Габріела Коукалова заявила про те, що не має наміру їхати на етап Кубку світу до російської Тюмені. Про це...Znaj.ua

Чеська біатлоністка, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор в Сочі Габріела Коукалова не поїде наступного сезону на змагання в Росію. "У допінговому скандалі...Чемпион

Тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина відзазначила, що свій перший дорослий сезон вона пройшла з задоволенням і довела, що заслуговує на місце в національній...Спорт Тернопільщини

Українська біатлоністка Ірина Варвинець стала найкращим снайпером сезону Кубка світу. У рейтингу найшвидкісних учасниць етапів Кубка світу Варвинець займає 91 рядок.Чемпион

Українська біатлоністка Ірина Вавринець стала найкращою зі стрільби за підсумками сезону 2016-2017....Експрес

Анастасія Меркушина: "Сезон був важкий, але класний"

Тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина відзазначила, що свій перший дорослий сезон вона пройшла з задоволенням і довела, що заслуговує на місце в національній...Галичина спортивная

Українка стала найвлучнішою біатлоністкою світу

Про це повідомляє Федерація біатлону України. 1. Ірина Варвинець (Україна) - 91,8% 101. Олександр Жирний (Україна) - 76,5% Раніше стало відомо, що за підсумками Кубка світу жіноча збірна України посіла третє місце "Кубку націй". Еспресо TV

Біатлоністка І.Варвинець стала найкращим снайпером Кубка світу

Українська біатлоністка Ірина Варвинець стала найкращим снайпером Кубка світу сезону 2016/17, передає УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.І.Варвинець допустила лише 24...Unn.com.ua

Білка напала на французьку біатлоністку Жюстін Бреза під час гонки з масовим стартом на дев'ятому етапі Кубку світу в Осло (Норвегія). Під час проходження дистанції...Чемпион

команду розігнав просто. Це утопія, пародія на біатлон", - не підбирав слів Алікін. Додамо, великий Кришталевий глобус, який вручається найкращій біатлоністці сезону, здобула німкеня Лаура Дальмаєйр. Українка Юлія Джима посіла 8 місце. Найкращою серед росіянок стала Тетяна Акімова - 16...Еспресо TV

Юлія Джима посіла 8 місце в загальному заліку Кубка світу

Українська біатлоністка Юлія Джима посіла восьме місце в загальному заліку Кубка світу, завершивши сезон із кращим результатом в своїй кар'єрі. Відповідні дані...Ракурс

Джима увійшла до топ-10 в мас-старті

Українська біатлоністка Юлія Джима посіла десяте місце в останній гонці цього сезону. Наша спортсменка припустилася одного промаху на першому вогневому рубежі, але...Sportanalytic

Німецька біатлоністка Лаура Дальмайєр виграла малий кришталевий глобус у заліку гонок переслідування. Найкращою серед українок стала Юлія Джима. яка зберегла місце у...Чемпион

фінішувала 11-ю. Анастасія Меркушина та Ольга Абрамова потрапили у залікову зону, фінішувавши 36-ю та 38-ю відповідно. Перемогу тут святкувала фінська біатлоністка Марі Лаукканен, для якої це золото стало другим в кар'єрі. Як відомо, 17 березня Лаукканен перемогла у спринті. Кубок...Чемпион

Чеська біатлоністка Габріела Коукалова відмовилася потиснути руку президенту IBU Андерсу Бессебергу під час квіткової церемонії після спринту на етапі Кубка світу в...Чемпион