біатлоністи

Тернопільські біатлоністи стартують на юніорському Кубку світу

Біатлоністи проведуть індивідуальні гонки. Серед юніорів під 60-им номером виступатиме тернополянин Тарас Лесюк. Галичина спортивная

Гонки переслідування.

У другий день етапу Кубка світу в Поклюці біатлоністи пробіжать пасьюти. Пряму трансляцію можна переглянути на телеканалі Перший національний. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Сьогодні, 10 грудня, у Швейцарії розпочинається перший етап юніорського Кубка світу з біатлону Спорт Тернопільщини

Біатлон. У спринті Семенов показав 25 час, а Кільчицький - 60

На жаль, українська збірна не змогла поборотися за медалі. Кращий час серед наших біатлоністів показав Сергій Семенов, який фінішував 25-м. Перемогу здобув титулований француз Мартен Фуркад.Галичина спортивная

На жаль, українська збірна не змогла поборотися за медалі. Кращий час серед наших біатлоністів показав Сергій Семенов, який фінішував 25-м. Перемогу здобув титулований француз Мартен Фуркад.Чемпион

о 15:15 – жінки. У суботу відбудуться гонки переслідування. О 12:45 стартують чоловіки, а о 15:45 – жінки. 11-го грудня біатлоністи позмагаються в естафетах. О 12:15 та 15:30. Другий етап Кубка світу з біатлону М. Поклюка 9 грудня Спринт (чоловіки)...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Сьогодні в Ріднау, Італія, розпочався другий етап кубку IBU з біатлону. Третіми стали одразу дві збірні - чехи та французи. 1. Україна Україна (0 + 3) 38: 52.4 Фото: Марія Осолодкін / IBU Twitter SumyToday

Закінчився перший етап Кубка світу з біатлону. У Загальному заліку Кубка націй Україна посідає десяту сходинку серед чоловіків та сьому серед жінок. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Євросоюз заборонив продавати Україні гвинтівки для біатлоністів

Про це повідомив президент Федерації біатлону України (ФБУ Володимир Бринзак. Підсумковий залік Кубка світу з біатлону після етапу в Естерсунді. Зеркало недели (газета)

Збірна України з біатлону настільки привчила своїх уболівальників, що зі стартового етапу Кубка світу в швецькому Остерсунді біатлоністи незмінно повертаються з нагородами, що цьогорічний безмедальний виступ багато хто вважає провалом. Між тим, панікувати ще, звісно, зарано — сезон...Галас

Білоруска Дарина Домрачева планує повернутися в змагання після народження доньки на етап Кубка світу в Оберхофі. Дарина пропустила менше 15 місяців змагань, які прописані в правилах. Чемпион

Підручний не втримався в Топ-10 та інші результати гонки переслідування

В шведському Естерсунді завершилася чоловіча гонка переслідування на першому етапі Кубку світу з біатлону У квадратних дужках наведено місце біатлоністів у стартовому протоколі.ДеПо

Сьогодні, 3 грудня, у шведському Остерсунді відбудуться спринтерські гонки у чоловіків та жінок в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону Спорт Тернопільщини

Збірна України визначилася зі складом на майбутні заїзди. Посиленням "жовто-синіх" стане повернення капітана чоловічої команди Дмитра Підручного. Для 25-річного уродженця Тернополя ця гонка стане першою в нинішньому сезоні. Чемпион

Тернопільський біатлон ніяк не може вийти з владних кабінетів

відзначаючи, що діють лише в рамках закону і здорового глузду, але ситуація виглядає саме так. А страждають від неї юні спортсмени-біатлоністи, які не можуть використовувати для тренувань і виступів… інвентар та зброю. Спробуємо коротко змалювати патову ситуацію, що склалася. Цьогоріч...Галичина спортивная

Чоловіча Збірна України з біатлону не потрапила до топ-сорок спортсменів першої особистої гонки сезону. Завтра, третього грудня, біатлоністи позмагаються у спринтерських гонках.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

За організацією розстрілів на Майдані стоять Пашинський і Аваков (відео)

Активіст переконаний, що снайперів наймали з числа присутніх на Майдані біатлоністів з Прибалтики.Корупція