бруси

Житомирянин продовжує збирати нагороди на етапах Кубку Світу зі спортивної гімнастики

срібні медалі в окремих вправах. На п’єдестал пошани цього престижного змагання наш земляк піднімався у вільних вправах та вправах на брусах. В останньому виді програми він поступився золотою нагородою титулованому українцю Олегу...Новини Житомира

українські спортсмени здобули 8 медалей. Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України. Серед чоловіків Олег Верняєв здобув золото на брусах та дві бронзи на кільцях та в опорному стрибку, а Петро Пахнюк (вільні вправи та бруси) та Ігор Радівілов...Високий замок

На паралельних брусах спортсмен посів ІІ місце, поступившись українському гімнасту Олегу Верняєву. Цього року у Кубку взяли участь 200 найкращих гімнастів з 40...Спортивний Житомир

Українські гімнасти здобули вісім медалей на Кубку світу в Парижі

Дві бронзові медалі принесла Україні Діана Варінська - на брусах та у вільних вправах.Unn.com.ua

Уперше на Миколаївщині відбувся Чемпіонат з триатлону

У рамках спортфесту також стартував чемпіонат з призовими фондами і призами по паеурліфтингу, армреслінгу, сухого веслування, підтягування на турніку і брусах. Джерело: Миколаївська ОДА Читайте також: Миколаєвом у День міста пройшли юні...Миколаївська правда

16 вересня миколаївців запрошують на Sport Fest

виступи. У рамках спортфесту пройде чемпіонат з призовими фондами і призами по паеурліфтингу, армреслінгу, сухого веслування, підтягування на турніку і брусах. Сухе веслування: реєстрація з 11:30, початок о 14:30. Категорії: чоловіки і жінки. Призовий фонд: перше місце - 800 гривень;...Миколаївська правда

семи років. Для них добирають індивідуальну програму загальнофізичної підготовки та ефективного розвитку. Тут також проходитимуть спеціалізовані заняття з воркауту на брусах, шведських стінках і рукоходах, а також групові та індивідуальні тренування зі східних єдиноборств. Організацією діяльності міського клубу і тренерською...Урядовий Кур'єр

Задля досягнення результату Петро Пахнюк тренується щодня по три години зранку і ввечері. Спортивний Житомир

Поставити питання зірковим спортсменам мали змогу студенти та викладачі кафедри фізичного виховання та спорту ЖДУ ім. Також спортсмен планує взяти участь в Олімпійських іграх 2020. Спортивний Житомир

Житомирський студент виграв золото і срібло на етапі Кубка світу з гімнастики

Нагадаймо, на всесвітній універсіаді в Тайбеї Пахнюк виграв срібло у вправах на паралельних брусах. Покоління ZET

Українські гімнасти завоювали п

- в опорному стрибку з результатом 15.000 балів, і у вправах на кільцях (15.000 балів). Пахнюк завоював "золото" на паралельних брусах (15.050) і "срібло" у вільних вправах (14.550). Головна зірка збірної України Олег Верняєв виграв "срібло" на паралельних брусах (14.700),...Зеркало недели (газета)

Українські гімнасти вибороли п

Українець Ігор Радівіло, який є бронзовим призером лондонської Олімпіади-2012, здобув «золото» в опорному стрибку та у вправах на кільцях. Цікаво, що відразу двоє українців у вправах на паралельних брусах увійшли в фінал. Золоту медаль здобув Петро Пахнюк, срібну медаль виборов Олімпійський чемпіон Ріо-2016 Олег Верняєв. Також Пахнюк здобув ще одну...Ракурс

Українські гімнасти здобули п

стрибку та у вправах на кільцях. Крім того, двоє представників "синьо-жовтої" збірної піднялися на п'єдестал у фіналі вправ на паралельних брусах. Володарем золотої медалі став Петро Пахнюк, на другій сходинці Олімпійський чемпіон Ріо-2016 Олег Верняєв. Також в своєму активі Пахнюк...Єдність

У Чернівцях відкрили дитячий майданчик, на якому можна тренуватися

застосуванням тренувального обладнання в громадських об'єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому...0372.ua

Петро Пахнюк став віце-чемпіоном на всесвітній Універсіаді 2017, яка зараз триває в Тайланді. Петро здобув срібло у вправах на паралельних брусах. До золота він не дотягнув всього однієї десятої бала - 15.500 в українця і 15.600 у чемпіона шого Нономури...Спортивний Житомир

У фіналах окремих вправ Олег Верняєв та Ігор Радівілов виступлять в опорному стрибку, а Петро Пахнюк та Євген Юденков - на брусах. Народна Рада

Верняєв додав ще дві медалі до українського активу на Універсіаді

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв поповнив до чотирьох нагород власну колекцію медалей на XXIX Всесвітній літній Універсіаді Ракурс

Український гімнаст Верняєв став чемпіоном Універсіади

до того здобувши золоту медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у змаганнях із багатоборства. Ракурс

Верняєв приніс Україні третє золото Універсіади

Українець Олег Верняєв став чемпіоном Універсіади зі спортивної гімнастики у багатоборстві На Олімпіаді-2016 Верняєв виграв золото на брусах та срібло у багатоборстві.Еспресо TV

Вражаючі краєвиди: у мережі показали Гукливий з висоти пташиного польоту / ФОТО

У верхньому кінці села розташовується барокова дерев'яна церква св. Над східною частиною - барокова вежа, над бабинцем височить квадратна башта з двоярусним бароковим завершенням. Неф і східна частина мають коробове склепіння, притвор - плоске перекриття. Голос Карпат