бронзові нагороди

вихованців комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 міської ради», вихованці якої завоювали 9 золотих, 5 срібних та 6 бронзових нагород. Переможці й призери змагань нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.Кіровоград24

"Олімпік" СЗШ №1 - переможець Відкритої шкільної баскетбольної ліги

долі фарту та майстерності до фіналу дійшли команди «Олімпік» (СЗШ №1) та СЗШ №45 зі Львова. У «малому» фіналі долю бронзових нагород вирішували СЗШ №17 та команда Трускавця. У матчі за третє місце впродовж всієї гри команди не відпускали одна...Галичина спортивная

Ужгородські «Карпати» вибороли Кубок України

жіночій гандбольній першості проходив в Ужгороді. Першими на майданчик СК Юність вийшли гандболістки херсонської Дніпрянки та миколаївського Реалу, які розіграли бронзові нагороди Кубку України. Дівчата з Миколаєва святкували перемогу з рахунком 32:22,пише прес-служба ГК "Карпати". У фінальному двобої на майданчику...Голос Карпат

Сім золотих: українські самбісти похвалилися досягненнями на чемпіонаті Європи

представляли 27 спортсменів, повідомив прес-центр Мінмолодьспорту. За результатами змагань українська збірна виграла 19 медалей: сім золотих, шість срібних і шість бронзових нагород. Золото виграли Наталія Смаль (вагова категорія 72 кг), Анастасія Сапсай (понад 80 кг), Богдан Бабенко (57 кг), Олександр...Ракурс

Чемпіонами і чемпіонками Європи стали наші — Наталію Смаль, Богдана Бабенка, Владислава Руднєва, Анатолія Волошинова. Крім того, срібну призерку — Анастасію Новікову, і володарем бронзових нагороди Анастасію Шевченко та Романа Братчено. Сообщение Українські самбісти вдало виступають на Чемпіонаті Європи в Афінах появились сначала на 1NEWS.COM.UA.1NEWS

ФК «Десна» завоював бронзові нагороди чемпіонату Першої ліги

У Чернігові на стадіоні імені Гагаріна в присутності 4473 глядачів команда Чернігівського футбольного клубу «Десна» вщент розгромила команду клубу «Геліос» з Харкова з «сухим» рахунком 5:0. Svoboda FM

Два срібла та чотири бронзи вибороли військові з Дніпропетровщини області на Іграх Нескорених у столиці

За першість боролися 175 ветеранів та військових із різних куточків країни. Дніпропетровщину представляли 11 АТОвців. Вони вибороли дві срібні та чотири бронзові нагороди. Дніпроград

кількість учасників — 1036 спортсменів з 70 клубів України, Білорусії та Молдови. Підсумком виступу сумчан стали одна золота і чотири бронзові нагороди. «Золото» додому привезла Женя Кисельова в категорії 8-9 років до 30 кг («Прогрес»). Бронзові медалі: Миша Пехтерев у категорії...СТС

"Комунарівці" вибороли 15 медалей на Відкритому чемпіонаті з плавання у Вознесенську

результатами змагань плавці школи "Комунарівець" у складі 11 осіб на своїх дистанціях стали володарями п'яти золотих, шести срібних  та чотирьох бронзових нагород. Висловлюємо подяку адміністрації спорткомплексу "Водограй" за можливість проведення спортивных заходів для плавців Південного регіону! – пише Управління фізичної...Миколаївська правда

У збірної України 7 золотих, 6 срібних і 6 бронзових нагород. Це - другий результат і за якістю, і за кількістю медалей.UATV

Бронза Ворскли, плани Ахметова, драма в Римі.

після перерви відзначився Кулач, а закріпив перевагу перед фінальним свистком Денис Васін. Таким чином, "Ворскла" вдруге в своїй історії завоювала бронзові нагороди. Завдяки цьому успіху полтавці в наступному сезоні зіграють на груповому етапі Ліги Європи. "Зоря" розпочне свій шлях з...Ua-football

призером ліги. Також полтавська команда гарантувала собі путівку в груповий етап Ліги Європи. Головний тренер Василь Сачко прокоментував здобуття Ворсклою бронзових нагород. В іншому матчі Верес та Маріуполь зіграли внічию. Маріупольці фінішували на 5-у місці чемпіонату та, як і Зоря,...24 канал

Українці завоювали ряд медалей на ЧЄ з самбо

чемпіонками Європи стали наші Наталію Смаль, Богдана Бабенка, Владислава Руднєва, Анатолія Волошинова. Крім того, срібну призерку Анастасію Новікову, і володарем бронзових нагороди Анастасію Шевченко та Романа Братчено. Як повідомляв УНН, значну кількість медалей здобули наші спортсменки на турнірі в...Unn.com.ua

Збірна Швеції - чемпіон світу 2018 року Збірна Швеції, перемігши швейцарців, виграла золоті нагороди ЧС. Нагадаємо, що раніше бронзові нагороді світової першості вибороли хокеїсти США...Чемпион

Швеція виграла чемпіонат світу з хокею

У матчі за бронзові нагороди збірна США здобула розгромну перемогу над командою Канади.Зеркало недели (газета)

"Ворскла" здобула бронзові нагороди

на успіхи своєї команди у чемпіонаті. І ось вперше з 1997 року «Ворскла» зробила своїм уболівальникам неймовірний подарунок у вигляді бронзових нагород. Свій успіх полтавці затвердили сьогодні у матчі проти луганської «Зорі». Саме луганці були тією командою, яка є прямим...День

ЧС-2018 з хокею. США виборола бронзу в грі з Канадою

В грі за бронзові нагороди збірна США перемогла збірну Канади. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

IIHF Збірна США у матчі за третє місце перемогла збірну Канаду з рахунком 4:1 та здобула бронзові нагороди чемпіонату світу. Після другого періоду рахунок на табло був рівний - 1:1. А ось у третій двадцятихвилинці американці закинули три...Чемпион

Ворскла здобула бронзу, перемігши Зорю, Верес і Маріуполь сильнішого не виявили

Лише на фініші чемпіонату визначився володар бронзових нагород УПЛ. Підопічні Юрія Вернидуба могли залишити бронзу в себе лише у випадку перемоги над "Ворсклою", але вони взагалі програли з...Футбол газета