бронзові нагороди

"Хочеться аби молодь більше займалася спортом", - Василь Біленко

1 золоту, 1 срібну медаль. Того ж року але вже на чемпіонаті світу в Чехії здобув 1 срібну й 1 бронзову нагороду, потім у 2014 році на чемпіонаті Європи – срібло і бронзу. — Тобто кожного року привозили нагороди? Ні,...Галичина спортивная

відпочинку молоді Machangolhi - одного з районів острова Мале. Перші футбольні успіхи клубу датовані 2012 роком, коли "зелені вулиці" здобули бронзові нагороди FAM Third Division (аналог української Другої ліги) та вибороли право підвищитись у класі. Дебютний сезон у FAM Second...Бліц-інфо

момент початку турніру лише дванадцятий рейтинг: саме він і став переможцем Riga Open-2017! Другим фінішував досвідчений російський гросмейстер Андрій Калмаков, бронзової нагороди удостоївся гросмейстер Олексій Домчев з Литви. Переможці та призери міжнародного турніру Riga Open-2017 На закінчення, слід сказати, що...Днепродзержинский спорт

Вдало виступили вихованці СОК ДЮСШ Мукачева, які здобули дві золоті та одну бронзову нагороду. Голос Карпат

Три медалі Наталі та Івана Стребкових на чемпіонаті України з легкої атлетики

«молодь», де змагались учасниці віком до 23 років, в бігу на 3000 м стала чемпіонкою України, а серед дорослих здобула бронзову нагороду. Спортсменка зупинила хронометр на позначці 9.27,09 с, що є її особистим досягненням та новим рекордом області. Іван Стребков...Газета "Наш ДЕНЬ"

житомирське Полісся. Напружена боротьба очікується у матчах за участі Іоланти та Будстудії, які ведуть між собою боротьбу за срібні та бронзові нагороди першості. Неділя, 26 лютого Динамо 12:00 Іоланта Зоря 13:00 СК Бердичів Полісся 14:00 Коростень Буд-Студія 15:00 Іоланта СК...Спортивний Житомир

Збірна України оголосила склад на чемпіонат Європи з легкої атлетики

українка "за добиранням" до переліку учасниць чемпіонату Європи. Нагадаємо, що на ЧЄ-2015 у Празі Україна завоювала 1 "золоту" та 1 бронзову нагороду. Довідка УНН: за підсумками усіх проведених чемпіонатів Європи у приміщенні Україна посідає 24 місце у медальній таблиці 7...Unn.com.ua

Легкоатлети Львівщини повернулися з чемпіонату України з медалями

000 метрів із перешкодами. Вихованка Сокальщини Оксана Райта здобула перемогу із результатом 10:16.70. Ірина Племянник на цій же дистанції виборола бронзову нагороду із результатом 11:03.51 й стала чемпіонкою України серед молоді. Серед чоловіків третю золоту медаль чемпіонату України приніс для...Галичина спортивная

У славетному м. Львові, де завершився зимовий чемпіонат України(олімпійські номера програми) з велосипедного спорту на треку Спорт Тернопільщини

Команда вихованців тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу завоювала бронзові нагороди на Кубку України з футзалу, що відбувся у Хмельницькому...Спорт Тернопільщини

Чернівецькі борчині здобули бронзу в Мінську

ще одній представниці Росії. В боротьбі за третє місце отримала перемогу над спортсменкою з Білорусії (5:0) та в підсумку здобула бронзову нагороду, - розповідає тренер спортсменок Сергій Одинак. - Соломія, виступаючи у ваговій категорії до 52 кг, впевнено розпочала турнір...Погляд

Як збірна України виступила на чемпіонаті світу з біатлону

Джими випадково вистрілила під час перезарядки — таке рідко, але трапляється майже у всіх біатлоністів. В результаті це коштувало українці бронзової нагороди чемпіонату світу — Юлія Джима фінішувала лише дев’ятою. У мас-старті українка могла претендувати на бронзу, адже після останньої...Галичина спортивная

Українські біатлоністи потрапили у квіткову церемонію естафети на чемпіонаті світу

збірна України прийшла до фінішу шостою Золото чемпіонату світу в чоловічій естафеті завоювала збірна Росії, срібло - команда Франції, а бронзову нагороду - збірна Австрії. Нагадаємо, напередодні жіноча збірна України стала срібним призером чемпіонату світу в...Галичина спортивная

Квитки до Белграда розіграли у Сумах

біг з перешкодами на 3000 м за 10.16,70. На відстані 30 секунд залишилася Ганна Печко з Дніпра, яка приміряла срібло. Бронзова нагорода дісталася ще одній львівянці Ірині Племянник (11.03,51). У чоловічому фіналі стіпль-чейзу на 3000 м золото та срібло дісталося...Високий замок

Біатлоністка Юлія Джима фінішувала шостою в останній гонці чемпіонату світу

німкеня Лаура Дальмаєр, для якої особисте золото стало третім у Хохфільцені. Срібло гонки несподівано здобула 31-річна американка Сьюзен Данклі, а бронзову нагороду завоювала Кайса Макарайнен. У свою чергу, Габріела Коукалова була лише...Галичина спортивная

Львівські каратисти вибороли медалі чемпіонату Європи з карате серед молоді

Анастасія Мястковська здобула в Софії нагороду найвищого ґатунку. Наші спортсмени здобули при цьому дві золоті, срібну та три бронзові нагороди. Щоденний Львів

Двоє черкаських фехтувальників увійшли до національної команди

Куксенко Роман виборов бронзу, 18 лютого команда юнаків у складі Куксенка Романа, Кумпанського Олександра, Лифаря Антона та Внукова Валентина отримала бронзові нагороди, вигравши спочатку у Одеси, програвши за вихід до фіналу киянам, і у двобої за бронзу виграла у команди...Нова доба

П

В медальному заліку національна збірна України посіла 6 місце турнірної таблиці з таким доробком: дві золоті; срібна та три бронзові нагороди. MediaStar

Після вчорашнього срібла ужгородця Максима Магули, сьогодні нагороду здобула представниця Закарпаття, повідомляєУжгород.ін. У змаганнях дівчат-шаблісток (категорія "В") Надія Дьолог виборола бронзову нагороду, яку розділила третю сходинку зі ще однією українкою Ольгою Єсіною.Голос Карпат