бронзові нагороди

Прообраз національної збірної: як зароджувався, розвивався і знищувався український хокей

За весь час змагань у вищій лізі було лише три українські команди. Найвищим досягненням наших дружин в радянському хокеї стали бронзові нагороди київського «Соколу» 1985 року. Натомість у Канаді та США, переселенці з України досягли значних успіхів у найсильнішій хокейній...Галичина спортивная

У Хусті змагалися юні важкоатлети Закарпаття

60 кілограмів. Від хустян призерами також стали: до 13 років Михайло Щербан (вагова категорія до 34 кілограми) дістав бронзову медаль; бронзову нагороду також дістав Віктор Федеров у ваговій категорії до 38 кілограмів; срібним призером став Юрій Галас (вагова категорія до...Голос Карпат

Юрій Захарків: "У Європі з дитинства вболівав за "Мілан", коли Шевченко там був"

зараз вже тільки двоє в «Карпатах», хто в Чернівцях, чи в Олександрії. – У сезоні-2013/2014 ти з командою U-19 здобув бронзові нагороди під керівництвом Ігора Йовічевича. Чудовий був час? – Так, Йовічевіч як тренер хороший, і людина гарна, приємно було...Галичина спортивная

Музичук — чинна чемпіонка світу з швидких шахів та блискавичної гри. П’ятеро львів’ян у складі збірної України вибороли срібні та бронзові нагороди Шахової Олімпіади. Львів гордо носить титул культурної столиці України, а поряд з цим є ще й світовою шаховою...MediaStar

У Львові відбудеться міжнародний фестиваль з шахів

Музичук — чинна чемпіонка світу з швидких шахів та блискавичної гри. П’ятеро львів’ян у складі збірної України вибороли срібні та бронзові нагороди Шахової Олімпіади. Львів гордо носить титул культурної столиці України, а поряд з цим є ще й світовою шаховою...Ваші новини

У Львові відбудеться міжнародний шаховий фестиваль «Кубок Львова 2017»

Анна Музичук чинна чемпіонка світу з швидких шахів та блискавичної гри. Пятеро львівян у складі збірної України вибороли срібні та бронзові нагороди Шахової Олімпіади. Львів гордо носить титул культурної столиці України, а поряд з цим є ще й світовою шаховою...Високий замок

здобула право виступати у фіналі змагань. В іншій групі команда Білозерського району обіграла команди Нововоронцовського та Генічеського районів. Матч за бронзові нагороди виграла команда Нової Каховки. Фінал змагань пройшов в напруженній боротьбі, де наші дівчата підтердили свій високий клас та...Новини Голої Пристані

Житомирський інститут отримав «золото» за інновації та сучасність

дитини № 53 «АБВГДЕЙКА», срібної медалі удостоєна Денишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука Тетерівської сільської ради, а бронзову нагороду отримав Народицький дошкільний навчальний заклад «Сонечко», - йдеться у повідомленні. Крім того, відзначили кращих педагогів, які взяли участь...Житомир.info

Четвірка найсильніших команд Суперліги зіграє у серіях плей-офф за медалі. У серії за бронзові нагороди боротимуться Дніпро та Черкаські Мавпи, інформує сайт Федерації баскетболу України.1NEWS

Суперліга: розклад вирішальних серій сезону

Суперліги Парі-Матч зіграє в серіях плей-оф за медалі. За «золото» зійдуться київський «Будівельник» та «Хімік» з Южного. У серії за бронзові нагороди боротимуться «Дніпро» та «Черкаські Мавпи». Фінальна серія розпочнеться у київському Палаці спорту 29-го квітня та 1-го травня і...Sportgid

«Черкаські Мавпи» у вирішальному матчі поступилися «Будівельнику»

«Черкаські Мавпи» зосередяться на боротьбі за бронзові нагороди Суперліги Парі-Матч. У третьому матчі півфінальної серії команда Максима Міхельсона поступилася «Будівельнику» - 84:90. Заповнені трибуни черкаського залу стали свідками...Нова доба

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту міської ради завоювали 8 золотих, 9 срібних і 6 бронзових нагород. Фото -...Златопіль

"Кубок космонавтики" розіграли в обласному центрі

На Аджамському шосе обласного центру відбулися Всеукраїнські змагання «Кубок космонавтики», відкрита першість міста й області з велоспорту на шосе.   У змаганнях взяли участь 156 спортсменів із 16 команд, повідомила Новини Кіровоградщини прес-служба міськради.   Представники дитячо-юнацької спортивної школи №...Новини Кіровоградщини

Сьогодні на Полтавському стадіоні Динамо відбувся матч за третє місце Кубка Відкриття сезону. В поєдинку за бронзові нагороди зустрілися чемпіон й віце-чемпіон Полтавщини 2016 року Олімпія (Савинці) та Колос (Лазірки). Команди не змогли виявити переможця в основний час...Футбол Полтавщини

Анонс матчу

лідера першості київського «Динамо» і тут раптом такий прикрий провал. Так що від «Карпат», які реально претендують як мінімум на бронзові нагороди, завтра у Львові чекають позитивного результату і то бажано не нічиєї, а виграшу — все ж три очки...Галичина спортивная

Юні плавці з Тернополя поборолись за звання "Король батерфляя"

півфінальних та фінальних запливів звання "Короля батерфляя" виборов вихованець Тернопільської КДЮСШ №1 Салег Абдурахман (2004 р.н.) У молодшій віковій групі бронзову нагороду у боротьбі за це почесне звання виборов Табачинський Віктор (2006 р.н). Тернополяни також двічі ставали бронзовими призерами у...Галичина спортивная

юнаків та дівчат до 18 років у чеському місті Тепліце. Марат Крижанський здобув золоту нагороду у ваговій категорії до81 кг. Бронзові нагороди вибороли Вадим Чернов (60 кг) та Сергій Востренков (73 кг). Про це повідомляє НОК. Спортсмени перебувають у розширеному...1NEWS

Тернополянка Аліна Сивак здобула золото Чемпіонату України з вільної боротьби та їде на першість Європи

у спортивному манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання. Ще один тернополянин Василь Ільницький, також 2000 року народження, на цих змаганнях виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 55кг. Тернопільський тренер борця Валерій Красовський. «Варто констатувати той факт, що навчаються тернопільські борці...Галичина спортивная

Ватерполісти ЛУФК U-15 програли перший матч на турнірі в Словаччині

на воді пізнавав саме в ЛУФК, а по завершенні своїх виступів за львівське «Динамо», в складі якого він здобув дві бронзові нагороди Чемпіонату СРСР, перейшов до команди з міста Новаки і в значній мірі саме завдяки йому місцевий клуб вперше...Галичина спортивная

розповів Артем Письмак, полтавські юнаки посіли перше командне місце, а юніори друге. Юнаки завоювали 5 золотих, 5 срібних та 10 бронзових нагород, говорить тренер. Абсолютними переможцями в цій категорії стали Руслана Кулик і Леся Варич. Порадували своїми виступами Яна Назарько,...Тижневик «ЕХО