бронзові нагороди

Ужгородська команда спортивних орієнтувальників здобула медалі на змаганнях у Луцьку

золоту нагороду, у групі Ж-21 срібло отримала Юлія Янчук, у групі Ч-12 другим став Денис Кононов, а в групі Ч-18 бронзову нагороду здобув Андрій Василина, повідомили в міській раді Ужгорода. Нагадаємо, хустянка Марія Томищ стала чотириразовою чемпіонкою України з вільної...Голос Карпат

4 золоті і 1 бронзову нагороди привезли кобеляцькі тенісисти з чемпіонату області з настільного тенісу серед юніорів та юніорок. Турнір проходив в обласному центрі 1112 листопада.Тижневик «ЕХО

Чемпіонат світу з боротьби U-23.

Сьогодні боротьбу за нагороди ЧС з боротьби U23 розпочинають жінки. Анастасія Шустова - 75кг, мат А Вчора у ваговій категорії до 80 кг український борець греко-римського стилю Андрій Антонюк здобув бронзову нагороду. Спорт.ua

Чернівчани завоювали чимало медалей на чемпіонаті України з карате

Заплітний Андрій серед юніорів до 76 кг (Лідер) Зрибнєв Максим серед кадетів до 52 кг (Тай-Сен) 0372.ua

У Нечаївці визначили найкращих орієнтувальників області

та Худяків їхні перші в житті змагання запам’яталися такими перемогами: Майя Джулай виборола дві бронзи та Іван Селезень також з бронзовою нагородою. Качко Антон – золото, Папуша Вікторія – 2 і 3 місця, Сердитий Артем – 3 місце. Федерація спортивного...Нова доба

Буковинець Степан Грекул - переможець боксерського чемпіонату України серед чоловіків

Цікаво, що у півфінальному двобої Степан також здолав опір вінницького боксера Владислава Михайлова. Нагадаємо, що у ваговій категорії 75 кг бронзову нагороду здобув Микола Жижиян (ДЮСШ №1, тренер Геннадій...0372.ua

Львівські боксери Назар Куротчин і Андрій Тишковець стали чемпіонами України-2017

але в другому і третьому більш досвідчений боксер з Дніпропетровщини зумів переломити хід поєдинку на свою користь. Що ж до бронзової нагороди, то її до скарбнички збірної Львівщини поклав цьогорічний випускник ЛДУФК Іван Данча, який дуже активно провів свій півфінальний...Галичина спортивная

року у місті Львів відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків. На змаганнях команда Київщини вибороли одну золоту, срібну та бронзову нагороди і в загально заліку посіла четверте загальнокомандне місце. Чемпіоном у вазі 69 кг став Ярослав Самофалов під тренерством...Багнет

Чернівчанин став переможцем у чемпіонаті України з боксу

Солоненка – 5:0. Степан Грекул, уродженець Шипинців Кіцманського району, змагався у ваговій категорії 81 кілограм. У ваговій категорії 75 кг бронзову нагороду здобув Микола Жижиян (ДЮСШ №1, тренер – Геннадій Соловйов). Змагання проходили у...Буковинська правда

Кропивничанин став призером чемпіонату України з боксу (ФОТО, ВІДЕО)

Бронзову нагороду завоював боксер із Кропивницького Павло Гореленко у вазі до 60 кг на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків, що завершився вчора у Львові. На головних національних змаганнях року вихованець СДЮШОР №2 успішно провів у ринзі бій за вихід...Гречка

Закарпатські шпажисти вдало виступили на міжнародних змаганнях / ФОТО

Колчинського, наша закарпатська шпажистка Олександра Лазаренко (тренер - Анатолій Герей) завоювала бронзову нагороду. Голос Карпат

Чому Марія Музичук не грає за збірну України

На останньому командному чемпіонаті Європи зі шахів жіноча збірна України здобула бронзову нагороду. Однак цей успіх має неприємний відтінок. Річ у тім, що у складі збірної на цей Євро не поїхала молодша зі...Галичина спортивная

зборі. У підсумку, в командному заліку Україна стала третьою! Адже українські дзюдоїсти вибороли по два "золота" і "срібла та одну бронзову нагороду. У складі збірної боровся і наш Лев Смагін. Хлопець займається дзюдо уже більше 10 років, одним із тренерів...Ужгород.net.ua

Богатирі та амазонки тягали залізо у Кременчуці

Єрофєєва з результатом 45 кг Ольга Дроздова з результатом 102,5 кг. Срібло виборов Володимир Мартинюк з результатом 170 кг, та бронзова нагорода у Дмитра Погребняка результат якого також 170 кг. Ось так гідно та з перемогами для Кременчука пройшли вихідні...Кременчугский Телеграф

абсолютно рівним, - розповів тренер, голова Житомирської міської федерації з кіокушинкай карате Максим Лановий. За результатами поєдинків Максим Чайківський здобув бронзову нагороду. Крім того, у Чемпіонаті Європи збірна України зайняла перше командне місце. За підтримки управління у справах сімї, молоді...Спортивний Житомир

У ЧНУ визначили кращого спортсмена місяця

поєднує навчання в університеті з виступами в спортивних змаганнях України. «Для нашого студента цей рік успішний. Він виграв золоту та бронзову нагороди в ХІІІ літній Універсіаді. Також хлопець закріпився в основному складі Національної збірної України з велоспорту та брав участь...Нова доба

Житомирянин здобув бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

абсолютно рівним», - розповів тренер, голова Житомирської міської федерації з кіокушинкай карате Максим Лановий. За результатами поєдинків Максим Чайківський здобув бронзову нагороду. Крім того, у Чемпіонаті Європи збірна України зайняла перше командне місце. За підтримки управління у справах сім’ї, молоді...Новини Житомира

за третю сходинку відбувалась між командами м. Шепетівка та командою Полонської ОТГ. За рівної гри перемогу здобули шепетівчани та вибороли бронзові нагороди. Як і у 2016 році боротьба за чемпіонство відбулася між представниками Хмельницького та Кам'янця-Подільського. У І турі Камянчани...Сайт міста Шепетівка

Черкаські пауерліфтери здобули медалі Кубку Європи

кг та Киян Олесі в категорії до 56 кг з результатом 127.5 кг. Спортсменка виконала норматив Майстра Спорту України. З бронзовою нагородою завершила змагання з тяги Стронська Тетяна в категорії до 56 кг з результатом в 125 кг, виконавши Майстра...Нова доба