бронзові нагороди

користуватися банкоматом. Світова слава Завдяки цьому винаходу Софія Петришин представляла Україну на міжнародній Олімпіаді геніїв у США, де вона здобула бронзову нагороду. В Україні ж дівчина перемогла на Всеукраїнському науково-технічному конкурсі Intel Техно. Поки ж винахід Софії Петришин потребує вдосконалення.24 канал

відзначити й Андрія Мілюченко (U18, 73 кг), який відборовся п'ять сутичок, три з яких виграв, і зупинився за крок від бронзової нагороди - посів 7-е місце. Юрій Мацко - п'яте місце у вазі до 46 кг (U11). Інші дзюдоїсти ДЮСШ...Ужгород.net.ua

Україна не потрапила до топ-10 одиночної естафети ЧЄ з біатлону

11-го місця, пропустивши вперед двох конкурентів на останніх метрах дистанції +1:19,5 хв відставання. Перемога дісталася Росії, "срібло" в Швеції, а бронзова нагорода в активі Франції. Додамо, що сьогодні ввечері в Раубічах пройде класична змішана естафета європейських змагань. Нагадаємо, Україна завоювала...Unn.com.ua

отримав три кола штрафу, залишивши свою команду взагалі без медалі. Тому золото тут у Росії, срібло виграла команда Швеції, а бронзові нагороди — Франція. Чемпіонта Європи з біатлону 2019 Раубічі, Білорусь Одиночна змішана естафета 21 лютого...УкрСпорт

Команда Херсонської області виборола на чемпіонаті 2 золоті, 5 срібних і 3 бронзові нагороди і посіла у підсумку 6 командне місце серед 14 команд України, що мають нагороди.Мост

Україна завоювала першу медаль на ЧЄ з біатлону

Бронзова нагорода дісталася господарці змагань - білорусці Ірині Кривко. Рубрика

Юлія Журавок у першій же гонці на чемпіонаті Європи з біатлону принесла медаль нашій команді. В індивідуальній гонці вона завоювала бронзову нагороду. УкрСпорт

Олександр Хижняк, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Федерації боксу України. Боксери національної збірної України здобули одну золоту та три бронзові нагороди на боксерському турнірі “Странджа-2019”. У фінальному поєдинку змагань у вазі до 75 кг впевнену перемогу здобув лідер збірної...1NEWS

суддів - 30:27; 30:25; 30:26; 30:24; 30:24 на користь нашого боксера.Крім золота Хижняка в активі України також три медалі. Володарями бронзових нагород стали Дмитро Замотаєв (52 кг), Євген Барабанов (69 кг) і Сергій Горський (91...24boxing

Гецко: "Олександрія" не готова боротись з "Динамо"

Колишній нападник збірної України Іван Гецко оцінив перспективи "Олександрії" в боротьбі за бронзові нагороди УПЛ. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

чемпіонаті світу в канадському місті Принс Джордж. Скарбничка нагород поповнилася 19-ма медалями: 3 — золотих, 8 — срібних і 8 бронзових нагород. Пишаємось досягненн...Topnews

ЗОШ. У напруженій боротьбі за чемпіонський титул турніру перемогу здобула місцева команда «Олімп», друге місце посіли спортсмени з Копиткова, а бронзові нагороди дісталися команді «Шубків». Організатори турніру також визначили кращих волейболістів у різних номінаціях. Зокрема, кращим нападником став Володимир Бортник...Новини по-рівненськи

команда з лижних перегонів та біатлону лідирує на чемпіонаті світу з 19-ма медалями: 3 – золоті, 8 срібних та 8 бронзових нагород. У доробку лижників з Броварів Олександри Кононової бронзова нагорода та Григорія Вовчинського срібло та бронза.Погляд

А далі глядачі змогли побачити справжні баталії на футзальному майданчику. Бронзові нагороди цього річ отримали Романівські спортсмени.Чортоліси.zt.ua

бронзовий призер Чемпіонату України з шашок-100 серед міні-кадетів (до 13 років). У поділі 24 місць за додатковим коефіцієнтом йому дістається бронзова нагорода та перепустка на чемпіонати світу та Європи. Анастасія Мельник (Вінниця) здобула бронзову медаль Чемпіонату України з шашок-100 серед...Новини Вінниці

Українець Хижняк виграв престижний турнір з боксу

на користь українця. Як повідомляє прес-служба ФБУ, Олександр Хижняк також був визнаний найкращим боксером змагань. Збірна України здобула також три бронзові нагороди. Володарями бронзових медалей стали Дмитро Замотаєв (52 кг), Євген Барабанов (69 кг) і Сергій Горсков (91 кг). Нагадаємо,...Znaj.ua

налаштований перейти в профі після Олімпіади 2020 року. Відзначимо, що на Странджа-2019 окрім золота Хижняка збірна України виграла ще три бронзові нагороди. Вагова категорія 52 кг — Дмитро ЗАМОТАЄВ Вагова категорія 69 кг — Євген БАРАБАНОВ Вагова категорія 91 кг...УкрСпорт

«Динамо» виступили у складі збірної команди Херсонської області. У нелегкій та напруженій боротьбі наші спортсмени завоювали 9 золотих та 4 бронзові нагороди. Завдяки цим нагородам збірна Херсонщини посіла перше місце в загальнокомандному заліку. Переможців та призерів підготував тренер-викладач КЗ «Обласна...Новости Херсонщины

Кубок України з плавання в ластах: три «бронзи» плюс КМС

в ластах, в яких взяла участь команда Житомирської області. Житомирщину представляли спортсмени Малинського Спортивного клубу Оазис. В їх активі три бронзові нагороди, завойовані в останній день змагань. Майстер спорту України міжнародного класу Єлизавета Зубко піднялася на третю сходинку пєдесталу в...ІнфоМалин

«Динамо» виступили у складі збірної команди Херсонської області. У нелегкій та напруженій боротьбі наші спортсмени завоювали 9 золотих та 4 бронзові нагороди. Завдяки цим нагородам збірна Херсонщини посіла перше місце в загальнокомандному заліку. Переможців та призерів підготував тренер-викладач КЗ «Обласна...Херсонщина за день