бронзові нагороди

суперниці Марії Повх. Так, результат Марії становив 1.55, а нашої землячки – 1.56. А на дистанції 200 метрів Тетяну від бронзової нагороди відділили лише соті долі секунди, які були визначені тільки завдяки фотофінішу. Відтак, Тетяна посіла четверте місце. Додамо, що...УкрЗахідІнформ

Харківські майстри джиу-джитсу привезли комплект медалей з Німеччини

На міжнародному турнірі German National IBJJF Jiu-Jitsu Championship представники Харківщини вибороли золоту, срібну і бронзову нагороди. У розділі NO GI ваговій категорії до 82.3 кг Владислав Ярощук успішно провів п'ять поєдинків і став переможцем змагань.Новини Харкова

На міжнародному турнірі German National IBJJF Jiu-Jitsu Championship представники Харківщини завоювали золоту, срібну та бронзову нагороди. Бронзову нагороду Артем здобув в розділі GI у вазі до 76 кг.Слободской край

світу взяли 17 вихованців (2 золоті нагороди та 1 срібна з драгонботу), участь у Чемпіонатах Європи взяли 24 вихованці  (3 бронзові нагороди з академічного веслування, 1 срібна нагорода з самбо). Чемпіонами України стали понад 80 учнів та студентів Миколаївського вищого...БлинКом

Збірна України здобула бронзові нагороди на першому в історії дзюдо чемпіонаті Європи серед змішаних команд в розділі мікс, який відбувся у російському Єкатеринбурзі. Про це...Новини Полтавщини

Збірна України здобула бронзові нагороди на першому в історії дзюдо чемпіонаті Європи серед змішаних команд в розділі мікс, який відбувся у російському Єкатеринбурзі. Загалом на...24 канал

Три золоті, одну срібну та одну бронзову нагороду здобули спортсмени тернопільського центру "Інваспорт" на чемпіонаті України з легкої атлетики...Спорт Тернопільщини

Україна виграла "бронзу" командного чемпіонату Європи з дзюдо в Росії

Каланіна стала бронзовим призером у категорії до 78 кг, а в категорії до 48 кг Марина Черняк також зуміла завоювати бронзову нагороду. На осінньому чемпіонаті світу 2017 року в Будапешті збірна України з дзюдо не зуміла виграти жодної медалі. Раніше...Зеркало недели (газета)

України завоювала ІІІ місце. Єлизавета боролася у вирішальній сутичці, в якій змогла перемогти непросту спортсменку з Франції. На шляху до Бронзової нагороди наша збірна в першому раунді змагань перемогла збірну Угорщини, потім поступилася збірній Росії, а внутрішних сутичках спочатку перемогли...Новини Полтавщини

Українські дзюдоїсти здобули бронзу чемпіонату Європи в боротьбі стінка на стінку

Збірна команда України з дзюдо здобула бронзові нагороди першого в історії чемпіонату Європи серед змішаних команд в розділі мікс. Цього року командний чемпіонат континенту вперше відбувався у новому...Ua-football

команда, яка назвалася «Манчестер Сіті». Трішки відстали від них колективи зі співзвучними назвами «Зоря» та «Зірка», які вибороли срібні та бронзові нагороди відповідно. Також були визначені й найсильніші спортсмени індивідуального заліку. Ними стали Яна Вознюк, Максим Паньов і Ангеліна Тарасюк.Новини по-рівненськи

«Золото» від кропивницької легкоатлетки

Найближчим суперникам Анастасії, представникам Туреччини та Франції, дісталися срібна і бронзова нагороди. Голос Украины (газета)

Ворскла проведет контрольный матч с дебютантом УПЛ

клубу. Зустріч відбудеться 18-го липня на стадіоні Лтава на Крутому березі. Стартовий свисток пролунає о 17:00. Читайте також: Ворсклі вручили бронзові нагороди УПЛ. Нагадаємо, що сезон 18/19 стартує для полтавчан поєдинком проти Динамо. У свою чергу, Десна дебютує у вищому...Ua-football

ФІФА в своєму акаунті в Twitter опублікувала фото прапора Росії з написом «Севастополь»

- Англія. Він помітний на фотографії, де півзахисник збірної Бельгії Еден Азар забиває у ворота збірної Англії у матчі за бронзові нагороди Чемпіонату світу-2018. Українці в коментарях запитують у ФІФА, чи підтримує організація вторгнення Росії до Криму. Так, українські вболівальники...Главком

у Харківській міській раді. Всього до складу української команди входили 14 спортсменів, які завоювали 3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород. Нагадаємо, що Євгенія Бреус — бронзовий призер Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Микола...Слободской край

України з веслування на байдарках та каное. Волинь виборола 19 нагород різного ґатунку, а саме 7 золотих, 5срібних та 7 бронзових нагород. Про це інформує ковельська міська федерація каное. На змагання з’їхались найсильніші веслувальники України  – чемпіони та призери Олімпійських...Волинська правда

спису. Третє місце з метання диску на візку виборов спортсмен із Коростеня - Олександр Палєха (тренер Горбенко С.О.). Ще одну бронзову нагороду команді приніс бердичівлянин Олександр Гусар (тренер Гвіздон Л.В.), який став третім у штовханні ядра. Вітаємо спортсменів та їхніх...Спортивний Житомир