бронзові нагороди

Борець з Коломиї, Любомир Сагалюк, посів 3 місце на Чемпіонату світу серед військовослужбовців

містечку Клайпеда завершився 2-ий день змагань Чемпіонату світу з вільної боротьби серед військовослужбовців, повідомляє Дзеркало Коломиї. Серед українських борців, єдиною бронзовою нагородою відзначився борець з Коломиї – Любомир Сагалюк. Українець на шляху до бронзового п’єдесталу отримав перемогу над суперниками зі...Франківчани

2. Сергій Пономарьов - 25,54 4. Олег Пилип'як - 25,91 Спорт.ua

У Кропивницькому визначили володарів кубку міста з тенісу серед школярів (ФОТО)

учень навчально-виховного комплексу Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 дошкільний навчальний заклад дитячий юнацький центр Зорецвіт Максим Шерман. Бронзову нагороду завоював учень навчально-виховного обєднання Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступеня Гармонія гімназія імені Тараса Шевченка центр позашкільного...Гречка

Солдат Любомир Сагалюк завоював «бронзу» на чемпіонаті світу з боротьби серед військовослужбовців

У Латвії триває чемпіонат світу з боротьби серед військовослужбовців. У другий день змагань представник вільного стилю солдат Любомир Сагалюк (86 кг) завоював бронзову нагороду. Зазначимо, що для армійської збірної України це вже друга нагорода на цьому чемпіонаті. Міністерство оборони...Народна Рада

Дзюдоїст зі Львова здобув бронзову медаль чемпіонату Європи серед молоді

шістнадцяти вагових категоріях індивідуального турніру і двох - командного, окремо серед юніорів та юніорок. У ваговій категорії до 66 кілограмів бронзову нагороду виборов представник Львівщини, вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Атлет та Львівського училища фізичної культури Олег Овчаренко.Щоденний Львів

вільних вправах та на брусах, а також Ігор Радівілов в опорному стрибку. Також серед жінок відзначилася Діана Варінська, яка виграла бронзову нагороду на брусах та у вільних вправах. Нагадаємо, українські стрибуни у висоту Богдан Бондаренко таАндрій Проценко здобули відповідно золоту...Високий замок

Українські гімнасти здобули вісім медалей на Кубку світу в Парижі

Дві бронзові медалі принесла Україні Діана Варінська - на брусах та у вільних вправах. Unn.com.ua

Львівські ветерани - призери Кубка та чемпіонату України з футзалу

майстра, новачка ТВД Євгена Москвіна. У категорії «50+» та «60+» відбулися вирішальні матчі чемпіонату України. Ветерани соснівського «Рочина» («50+») вибороли бронзові нагороди першості. За вихід до фіналу представник Львівщини поступився переможцю змагань одеському «Чорному Морю» - 0:4. Львівська «Енергія» («60+»)...Галичина спортивная

Cup». Рівняни тричі поступалися по ходу матчу, але зусиллями Максима Мануйленка, Артема Фаренюка і Сергія Піддубного зрівняли рахунок – 3:3. Бронзові нагороди змагань «енергетики» вибороли лише у серії пенальті – 5:4. «Енергія» - МФК «Кардинал-Рівне»  Чемпіонат України з футзалу, Екстра-ліга,...Все

Із флешмобом та майстер-класами, - у черкаському виші провели Олімпійський урок (фоторепортаж)

та світу. Значні здобутки студентів університету і на Всеукраїнській арені. За останній рік було здобуто 17 золотих, 21 срібних та 33 бронзових нагороди. По завершенню спільної розминки присутнім були продемонстровані майстер-класи з різного виду двоборств, художньої гімнастики, стрільби з луку, плавання,...Про Все

Понад 1200 спортсменів з 55 країн світу стали учасниками чемпіонату світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. Спорт Тернопільщини

"Зоря" - "Естерсунд".

Львові "Зоря" грає проти шведського "Естерсунда" у стартовому матчі Ліги Європи "Зоря" потрапила до групового раунду Ліги Європи напряму, здобувши бронзові нагороди чемпіонату України.Еспресо TV

Черкаські веслярі привезли "золото" чемпіонату світу на човнах "Дракон"

Черкаські веслярі змусили говорити про Україну весь світ. Спортсмени здобули низку золотих, срібних та бронзових нагород на клубному чемпіонаті світу у Венеції. У складі збірних команд виступало одразу три черкащанина.ВIККА

"Левиці" фінішували за крок від медалей Чемпіонату України WU-17

38-й хвилині «бронзовий» гол для «Юності» забила Швачко. Тож після золотих медалей Першої ліги «зелено-білі левиці» зупинилися за крок від бронзових нагород Вищої ліги. А чемпіоном України став костопільський «Ліцей», який у фіналі в серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:3...Галичина спортивная

Ще одна кобелячанка Яна Назарько стала володаркою бронзової нагороди на праву руку серед юнаків. Детальніше про досягненнями кобеляцьких рукоборців читайте в наступному номері газети.Тижневик «ЕХО

праву руку) в категорії до 65 кг. (УОРА), Хіміч Олександр (на ліву руку) в категорії до 100 кг. (вади зору). Бронзові нагороди здобули: Гуменюк Ігор (на праву та на ліву руку) у категорії до 70 кг. (вади зору), Ранчук Тетяна...Спортивний Житомир

молота виступала спортсменка з Херсонщини Ірина Новожилова, яка з результатом (60,70 м) стала шостою.Загалом українські легкоатлети вибороли 1 золоту і 5 бронзових нагород. Єдину перемогу українській команді принесла чемпіонка Всесвітньої Універсіади зі стрибків у висоту Оксана Окунєва. Цього разу, щоб стати...Любимый Херсон

свої фінальні поєдинки закінчили достроково за явною перевагою. Крім того, друге місце зайняв Фазілбек Худорганов (вагова категорія 48 кг), а бронзові нагороди у Давіда Рубля та Ростислава Дрозда. Свої перемоги наші юні боксери та їх тренери Анатолій Тюрін та Олександр...Цюрупинск Онлайн