бронзові нагороди

Студентка з Покровська виборола "бронзу" на Чемпіонаті світу з черлідингу

На чемпіонаті світу з черлідингу, щ овідбувся в американському Орландо 12 та 14 січня, збірна України здобула бронзову нагороду. У змаганнях взяли участь 20 країн, Україну представляли майстри спорту Лілія Гаврушко з Покровська та Анна Димова з Одеси. Про...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

цих змаганнях студенти посіли 6 і 7 місце з важкої атлетики. Загалом студенти здобули 16 золотих, 8 срібних та 6 бронзових нагород. Професор Скиба Микола Єгорович вручив подяку ректора кращим тренерам викладачам Хмельницького національного університету, команди яких зробили найбільший внесок...ПедПресса

Тернопільські біатлоністи здобули 12 медалей на чемпіонатi України (ФОТО)

відзначились і в одиночних змішаних естафетах, де здобули повний комплект нагород. Чемпіонами України стали Мар’яна Брикайло та Назарій Цебринський, а бронзові нагороди вибороли Марія Кручова та Віталій Труш. Юні Олександра Меркушина (тренери Меркушин О.В., Меркушина І.В.) та Віталій Мандзин (тренер...Газета "Наш ДЕНЬ"

Першу стрільбу українка відпрацювала на відмінно. Стійку Меркушина відпрацювала з шести. Переможцем гонки стала команда Німеччини. Італійки зайняли другу сходинку. Бронзову нагороду здобули дівчата зі Швеції. Команда України зайняла лише одинадцятою. Христина Слота The post Жінки ледь не повторили чоловічий...Галас

У баскетбольному турнірі "Різдвяний Івано-Франківськ" визначили переможців

пунктів. Та все ж за додатковими показниками друга сходинка залишилась за збірної команди України-1, а баскетболісти з Буковини повезуть додому бронзові нагороди. Гості з Польщі, люблінський "Старт", що виступав на турнірі наймолодшою командою 2002 р. н., фінішував на п'ятій сходинці.Галичина спортивная

Тернопільські біатлоністи завоювали дванадцять медалей чемпіонату України

відзначились і в одиночних змішаних естафетах, де здобули повний комплект нагород. Чемпіонами України стали Мар’яна Брикайло та Назарій Цебринський, а бронзові нагороди вибороли Марія Кручова та Віталій Труш. Юні Олександра Меркушина (тренери Меркушин О.В., Меркушина І.В.) та Віталій Мандзин (тренер...Тернопіль Наживо!

Футболісти Херсонщини здобувають перемогу

то друга команда. Гра завершилась з нічийним результатом 4-4. В серії пенальті більш вдалими були наші футболісти, які й завоювали бронзові нагороди.В грі за перше місце команда “Колос” була сильнішою за команду “Освіта” і перемогла з рахунком 3-0.Отже, перше місце...Голая Пристань

момент не можуть. Лаврєнтєва прославилася перемогою на першостях світу з самбо в 2012 і 2014 роках, а також була володаркою бронзової нагороди в 2015 році.УКРОП

одна то друга команда. Гра завершилась нічийним результатом 4-4. В серії пенальті більш вдалими були наші футболісти, які і завоювали бронзові нагороди. В грі за перше місце команда "Колос" була сильнішою за команду "Освіта" і перемогла з рахунком 3-0. Отже...Новини Голої Пристані

Найяскравіші перемоги армійських спортсменів 2017 року

На чемпіонаті світу армієць отримав бронзову нагороду в синхронних стрибках із триметрового трампліна.Народна Рада

Всеукраїнська федерація бодібілдингу WABBA - світові досягнення 2017 року та плани на 2018 рік

листопада 2017 року в м. Будапешт, Угорщина. Збірна України посіла перше загальнокомандне місце, завоювавши 8 золотих, 2 срібні та 1 бронзову нагороди — ми стали найсильнішою караїною в світі.  «Такі результати — це унікальна подія для України. В турнірі змагалися...Интернет-издание «Полтавщина»

У Берегові відбувся дитячий турнір з міні-футболу

повідомив КО. Команди були поділені на дві групи. Переможці потрапили у фінал, а колективи котрі посіли другу сходинку боролися за бронзові нагороди. У матчі за третє місце ужгородський Олімпік-1 мінімально переграв Зінедін (2:1). У головному поєдинку турніру Беркут (Бедевля) зустрічався...Голос Карпат

Артем Федецький: "Можу відзначити певних гравців, але не робитиму цього публічно в пресі"

Здається, у наступному році відбудеться ювілейний, 10-ий, турнір. А для мене це лише другий такий трофей. Раніше був фіналістом, здобував бронзові нагороди. — Активного відпочинку у тебе було чимало. А як з морем і сонцем?— Кілька днів з дружиною погрілися...Галичина спортивная

Олімпійська чемпіонка Віта Семеренко показавши фантастичний прогрес здобула бронзову нагороду в гонці переслідування в Обергофі. Нагадаємо, що у чоловічому переслідуванні Україну представлятимуть 2 спортсмени.Чемпион

ФЕДЕЦЬКИЙ: Люди можуть подумати, що на зборах гравці гріються на сонці

Здається, у наступному році відбудеться ювілейний, 10-ий, турнір. А для мене це лише другий такий трофей. Раніше був фіналістом, здобував бронзові нагороди. — Активного відпочинку у тебе було чимало. А як з морем і сонцем? — Кілька днів з дружиною...Спорт.ua

Неоднозачний період луганської "Зорі"

провела цей рік так, наче то були справжні гойдалки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Навесні клуб вперше в історії незалежної України оформив бронзові нагороди, таки завоювавши довгоочікувані нагороди. Але потім, як це постійно буває у "Зорі", Юрію Вернидубу довелося будувати практично нову...Sportanalytic

Сторожинецькі каратисти завоювали повний комплект нагород

змагання зібрали більше півтисячі учасників із п’ятнадцяти регіонів нашої держави, – Києва, Житомира, Миколаєва, Одеси, Чорноморська, Дніпропетровська, Чернівців та інших. Бронзовою нагородою відзначився на цих змаганнях вихованець клубу «Alliance», 14-річний Букачук Валентин (категорія 14-15 років, до 52 кг). Також цілу...Весь город - Черновцы

"Новорічний Кубок Львова" - 2017/2018" виграли "Тюлені"

а рівно за тиждень проводяться два вирішальні поєдинки, у яких спочатку невдахи півфіналів у грі за третє місце розігрують комплект бронзових нагород, а потім у вирішальній зустрічі власне й визначається володар головного призу змагань. Так само традиційно, нагородження переможців і...Галичина спортивная

Найвідоміша тернопільська гімнастка підкорила американський цирк

Загалом у цьому цирку я відпрацювала три роки, потім пять років не працювала, а в 2008-му знову повернулася. Однак вік піджимає, потрібно вибирати. Тому може так статися, що буду мамою-одиночкою, адже дуже хочу народити дитину, щоб було заради кого жити.TeNews

Опришівці без проблем обіграли Арбітр (6:1). В матчі за 3-тє місце Гірка здобула переконливу перемогу над арбітрами (7:1) та завоювала бронзові нагороди турніру. У фінальному матчі вболівальники побачили безліч емоцій та класні забиті голи. В підсумку - 2:1 на користь...Бліц-інфо