бронзові нагороди

Команда Національного університету оборони України переможець турніру з футзалу серед учасників АТО

У зустрічі за третє місце військовослужбовці команди ФК «Десна» з Чернігівщини зустрічалися з представниками ФК «27 бригада Національної гвардії України». Рахунок основного часу переможця не виявив, тому частка бронзових нагород вирішувалася у серії післяматчевих штрафних ударів, в яких влучнішими були нацгвардійці. У фінальному матчі між збірними командами Національного університету оборони України...Seo-top-news

Українські гімнастки завоювали бронзову нагороду на етапі Гран-прі у французькому місті Тьє. Українські грації стали третіми в командному багатоборстві.Чемпион

Українські гімнастки здобули ще дві медалі на Гран-прі у Франції

Гімнастка Вікторія Мазур та збірна України в групових вправах здобули срібну та бронзову нагороди у фіналі етапу Гран-прі у французькому Тьє.Unn.com.ua

На цих змаганнях збірна України завоювала бронзові нагороди. Znaj.ua

юнаків  брав участь у змаганнях і представник Рівненщини Бірук Антон із Вараша. Він у  ваговій категорії до 93 кг виборов бронзову нагороду Чемпіонату Європи  у вправі присідання зі штангою на плечах. Такж наш спортсмен взяв срібну медаль у тязі становій.Все

Українські гімнастки отримали бронзову нагороду на етапі Гран-Прі у Франції

Українські гімнастки отримали бронзову нагороду на етапі Гран-Прі у Франції...zaxid.net

Канівський рятувальник здобув призове місце у всеукраїнському чемпіонаті з рукопашного бою

чемпіонату, харківські спортсмени вибороли 1 загальне місце. Спортсмени Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України вибороли срібло, а бронзові нагороди отримала команда Управління Сумської області.Вчасно (Черкаси)

Дзюдоїсти з Дніпропетровщини завоювали 11 медалей на юніорському Чемпіонаті України

в управлінні. Срібними призерами на Чемпіонаті України стали Ганна Танцюра, Олег Вередиба, Гіоргі Чохонелідзе, Поліна Михайська та Єлізавета Горб. З бронзовими нагородами Дмитро Бородін, Руслана Булавіна, Катерина Скорая, Вікторія Попович. У загальнокомандному заліку збірна команда з Дніпропетровщини фінішувала другою. Дзюдоїсти...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

чемпіонат України з футзалу U-13. Про це пише інформаціна служба МК "Кардинал-Рівне". В останній день турніру визначилися володарі срібних та бронзових нагород. Щодо чемпіона – то це звання достроково, за тур до фінішу змагань, завоювала команда рівненської ДЮСШ-4. Навіть, достроково...Все

Максим Яровий сьогодні повертається з Японії - з трьома золотими нагородами!

стала другою - 4 золоті медалі, в третьої паралімпійської збірної команди - Німеччини - 3 золоті, 5 срібних та 7 бронзових нагород. Паралімпійці США - четверті з 3 золотими та 3 бронзовими нагородами. Перші нагороди в останній день змагань вибороли...Миколаївська правда

категорія 65 кг), друге командне місце — Рогова Вікторія. Всього спортсменами здобуто 23 нагороди: 12 золотих, 4 срібні та 7 бронзових нагороди. Тренер — заслужений тренер України Важа Даіаурі», — каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський.Моя Вінниця

На етапі Кубку світу в словенській Поклюці ця ж четвірка здобула бронзові нагороди. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Черкасець виборов дві бронзи на Кубку світу з фехтування на візках

днів в Італії. Вихованець Черкаського обласного центру "Інваспорт" Артем Манько провів кілька яскравих поєдинків і за підсумками виборов одразу дві бронзові нагороди світової...ВIККА

Тернопільські сноубордисти привезли 12 нагород із чемпіонату України

бронзова нагороди; серед дівчат та юнаків: Алевтина Рипнінська (школа № 19) — «срібло» та «бронза», Артур Мидлик (Класична гімназія) — бронзова нагорода. Всі призери змагань виступають за ФСТ «Динамо». Також команда сноубордистів Тернопільської області — СДЮСШ «Екстрім» — стали переможцями...Галичина спортивная

місце. В особистій першості срібними призерами стали: Кенік Яна на дистанції 2000 метрів та Кайдаш Дмитро на дистанції 8000 метрів. Бронзові нагороди отримали: Пімонова Світлана на дистанції 1000 метрів, Ємельянов Микита на дистанції 3000 метрів, Піскурьов Віктор на дистанції 4000...06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

"Таких спортивних результатів Львівщина не пам

місце у 2 групі. Про це повідомляє Львівська обласна федерація плавання. Львівські плавці здобули 4 золотих, 2 срібних та 2 бронзових нагороди. Загалом, у змаганні брало участь близько 350 учасників з усієї України. Голова Федерації плавання Львівщини Андріян Гутник прокоментував...Галичина спортивная

під час виконання службових обовязків в районі проведення АТО. У підсумку наші сопртсмени завоювали одну золоту, дві срібні та одну бронзову нагороди. Результати Дівчат 2003-2004 р.н. І місце Слободенюк Аліна (Динамовець) ІІ місце Двораковська Іванна (Динамовець) Дівчата 2005-2006 р.н. ІІІ...Спортивний Житомир

Cторожинецькі каратисти привезли зі змагань 10 золотих, 8 срібних та 9 бронзових медалей

Піцул Георгій - ката 11-13 р.; куміте 10-11 р. Ілько Денис - куміте 12-13 р. абс. Малованюк Вікторія - ката 12-13 р. Погляд