бронзовий

Чимало людей цього літа вже поніжилися під сонцем, повернувшись із відпусток з гарною бронзовою засм...Експрес

Житомирські поліцейські охорони стали бронзовими призерами відомчих автоперегонів

Загальнокомандне третє місце у всеукраїнських автозмаганнях зайняли представники Управління поліції охорони в Житомирській області. 0412.in.ua — сайт города Житомира

Українка Балабан виграла «бронзу» Чемпіонату світу із дзюдо серед кадетів

У столиці Чилі в перший день Чемпіонату світу серед кадетів до 18 років, 14-річна українка Анастасія Балабан завоювала бронзову медаль...Громадське телебачення

Спортсмени з Житомирської області стали призерами ХХІІІ Дефлімпійських ігор

У ХХІІІ Дефлімпійських іграх взяли участь три спортсмени з Житомирщини - Лука Нетяга, Ігор Завіруха та Олег Антонюк, які здобули дві срібні нагороди та одну бронзову. Покоління ZET

Українським спортсменам - призерам Всесвітніх ігор у Вроцлаві виділять премії від держави, - повідомив Цензор. Гал-info

Бойова зустріч

ФК "Олександрія" приймав бронзового призера попереднього Чемпіонату України з футболу - луганську "Зорю"...Новости Александрии

У Чернівцях реставрували меморіальну дошку Ольги Кобилянської, що була пошкоджена вандалами

У травні минулого року невідомі зловмисники зірвали з монументу бронзове зображення письменниці...Молодой буковинец

За результатами змагань Україна посіла п'яте загальнокомандне місце, інформує УНН з посиланням на ММСУ. Високий результат нашої збірної забезпечили 10 золотих нагород, 7 «срібних» та 8 «бронзових». 1NEWS

Закарпатка - бронзовий призер чемпіонату Європи з вільної боротьби. Йдеться про Марію Томищ з Хуста.Ужгород.net.ua

На чемпіонаті світу з фехтування, який цими днями проходить у Німеччині, в місті Лейпцигу, скарбничка збірної України поповнилася ще однією нагородою Спорт Тернопільщини

У липні українські школярі здобули 3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових медалей на трьох міжнародних учнівських олімпіадах - з хімії, математики і фізики, - Урядовий портал.Гал-info

Суперником Олександрії в Лізі Європи стала Румунська Астра

У третьому раунді кваліфікації Ліги Європи Олександрія зустрінеться з бронзовим призером чемпіонату Румунії.Ta4ki.net

Українка Ганна Волошина виграла вже третю бронзу на чемпіонаті світу з водних видів спорту у синхронному плаванні. Гал-info

Анна Волошина зробила "бронзовий" хет-трик на чемпіонаті світу з водних видів спорту.Слободской край