бронзовий

Ганна Ушеніна - бронзова призерка чемпіонату Європи

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА. Участь у змаганні взяли 144 спортсменки з 30 країн Євро... Новини Харкова

Бескетболістки Рівного зрівняли рахунок у бронзовій серії чемпіонату України в жіночій Суперлізі. У другому матчі вдома вони перемогли бердянську Чайку - 4...ЧаРівне.info

На чемпіонаті Європи з шахів українка Анна Ушеніна (на фото) здобула бронзову медаль, поступившись ч...Експрес

Перші два матчі медальної серії відбудуться вже цими вихідними у Рівному! ЧаРівне.info

Українка Анна Ушеніна стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи-2018 з шахів...zaxid.net

Українка Ушеніна виграла «бронзу» Чемпіонату Європи з шахів

Українська шахістка Анна Ушеніна стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед жінок.Громадське телебачення

У словацьких Високих Татрах завершився жіночий чемпіонат Європи з шахів. Срібна медаль дісталася грузинці Нані Дзагнідзе, - Кореспондент. Гал-info

Учасник Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільщини ДЮФК "Еліта-14" з Бучача взяв участь у Всеукраїнському турнірі з футзалу в м. Дунаївці (Хмельницька область) Спорт Тернопільщини

В ході матчу за третє місце боролися харківський «Універ-Динамо» ХНУВС та «Люботин». Слободской край

Бронзовий призер чемпіонату Тернопільської області 2017 року - "Кристал" (Чортків) провів заявку на новий футбольний сезон-2018 Спорт Тернопільщини

17 квітня в Полтаві відкрили першу в місті міні-скульптуру - бронзовий барельєф, що зображує героя безсмертної поеми Котляревського Енея, розташований на будівлі ЦУМу.Полтава 365

Багато змін у порівнянні з минулим роком сталося у складі бронзового призера першої обласної ліги команди з Підволочиська...Спорт Тернопільщини

Киянин Владислав Єрко здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 73 кілограмів на чемпіонаті світу з тхеквондо серед юніорів, який проходив у Тунісі, - Громадське.Гал-info

У Празі завершився молодіжний чемпіонат Європи 2018 року з самбо. Збірна України стала однією з найкращих на турнірі, завоювавши 30 медалей. З них – 9 золотих нагород, 6 срібних і 15 бронзових. Западная информационная корпорация

На Закарпатті з

В чудовому куточку області - туристичному притулку Явірник - з'явилася унікальна родзинка для гостей - бронзовий турист.Голос Карпат

На європейській першості 2018 року зі стрибків на батуті в столиці Азербайджану Баку збірна України здобула дві нагороди. Западная информационная корпорация

12 квітня у м. Южне пройшли завершальні матчі другого етапу волейбольної Суперліги XXVII чемпіонату України серед жінок Спорт Тернопільщини

Три золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі такий доробок збірної України на міжнародно...Експрес