бронзовий

Одинадцятикласник із Житомира став бронзовим переможцем Всеукраїнського конкурс Intel Техно

В рамках Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge з 10 по 13 жовтня 2017 року в місті Києві відбувся всеукраїнський конкурс Intel Техно Україна 2017-2018 національного етапу мі 0412.in.ua — сайт города Житомира

Але для цього необхідно спочатку стати кращим у своїй країні. Погляд

У Вінниці відкрито перший в Україні пам

Бронзовий Симон Петлюра сидить на лавці, тримаючи в руках карту України. Ta4ki.net

Рівненські правоохоронці стали бронзовими призерами у Нідерландах

Отримати призове третє місце рівнянам вдалося з-поміж 200 команд, які в Королівстві Нідерланди представляли 54 країни світу. Press-Центр

Знайдено таємничі кам

Археологічна група Clwydian Range (CRAG), яка веде розкопки на місці поселення бронзового століття в Сполученому Королівстві, виявила незвичайну колекцію кам'яних інструментів, які відрізняються від знайдених раніше.Ta4ki.net

Рівненські спортсмени здобули 33 медалі на чемпіонаті України з сумо, а саме: 6 золотих, 11 срібних та 16 бронзових. Таким чином, команда Рівненщини виборола І загальнокомандне місце.Сайт міста Рівне

Юнак із Ямполя став бронзовим чемпіоном Європи

Юний ямпільчанин Ігор Дзюбенко переміг у чемпіонаті Європи з рукопашного бою. Ігор показав гарні навики бою та став бронзовим призером чемпіонату Європи. Нагадаємо, дівчача футбольна команда з Вінниці стала чемпіоном України.Інформаційна Вінниччина

На дні Середземного моря біля острова Антикітера дослідники-археологи виявили уламки бронзових і мідних статуй...Гал-info

Зокрема, представник Львівщини став бронзовим призером цих змагань. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.Гал-info

Сьогодні, 2 жовтня, своє професійне свято відзначають лікарі-урологи.... Експрес

В даних змаганнях взяв участь вихованець МДЮСШ №5 Зімін Максим, який став бронзовим призером даних змагань у ваговій категорії 42 кг.Моя Вінниця

Рівненські спортсмени здобули 33 медалі на Чемпіонаті України з сумо, а саме шість золотих, одинадцять срібних та шістнадцять бронзових. Таким чином, збірна команда Рівненщини виборола перше загальнокомандне місце.ОГО.ua

Рівненські спортсмени здобули 33 медалі на чемпіонаті України з сумо, а саме: 6 золотих, 11 срібних та 16 бронзових. ЧаРівне.info

Збірна України отримала бронзову медаль на "Іграх Нескорених"

Ветеран АТО Вадим Свириденко завоював бронзову медаль у веслуванні на тренажерах в категорії IR1 під час "Ігор Нескорених" в Канаді.iPress

Протягом довгого часу археологи не могли розгадати загадку, як єгиптяни у Бронзову добу змогли побуд...Експрес

Менше секунди не вистачило українцеві Олександру Ткаченку, аби принести нашій Національній збірній на Іграх нескорених-2017 ще одну бронзову медаль.Гал-info

Україна виборола золото і бронзу на Іграх нескорених-2017

За два дні змагань Україна виборола три медалі: золоту, срібну і бронзову iPress