бронзовий

Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді, на якому харківські плавці завоювали 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.Слободской край

Український данкер Вадим Miller Піддубченко завоював бронзову медаль Чемпіонату світу з баскетболу 3х3 у французькому місті Нанта...Громадське телебачення

Україна вперше отримала нагороду фестивалю "Каннські леви"

"Бронзовий Лев" дістався меморіальній кампанії Українського кризового медіацентру, - Еспресо. Громадське телебачення

Українська гімнастка Красюк здобула три «золота» серед юніорів на турнірі у Стамбулі

Українка Ніколь Красюк завоювала 3 золоті і одну бронзову медаль на Міжнародному турнірі «Istanbul Rhythmic Cup», який проходив у Стамбулі.Громадське телебачення

На Стрижні хочуть встановити святих Михаїла і Федора

встановити памятник на Стрижні. Пропозиція встановити на березі річки Стрижень поблизу від Храму святих Михаїла і Федора скульптурну композицію з бронзових фігур цих цих...Online.ua

Україна посіла друге місце в медальному заліку чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Перемогла в медальному заліку російська команда (3-6-2). Чемпіонат Європи в Києві проходив з 12 по 18 червня. Закарпатський Кореспондент

Кропивницький приймав ІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків, у якому взяли участь черкащани Online.ua

Житомирські паралімпійці вибороли 5 нагород на чемпіонаті України з легкої атлетики

Житомирські паралімпійці здобули 5 нагород на чемпіонаті України з легкої атлетики: 2 золотих, 1 срібну та 2 бронзових медалей. Про це повідомляє управління сімї, молоді та спорту ОДА...0412.in.ua — сайт города Житомира

Українка Письменська виграла «золото» на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Українські спортсменки виграли золоту та бронзову медалі на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який проходить у Києві...Громадське телебачення

У Житомирі триває стартував чемпіонат України з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед дорослих. В активі волинян дві бронзові медаліЧитати...Online.ua

2007 року народження і молодших. Так, в особистому заліку призерами та чемпіонами стали Влада Кірєєва (Вінниця), Дарина Богуто (Вінниця) і бронзовим призером стала Ганна Тітус (Могилів-Подільський). За інформацією...Online.ua

України з велосипедного спорту на шосе. Змагання проводилися серед юнаків та дівчат в індивідуальній The post Велосипедисти з Кропивницького стали бронзовими призерами чемпіонату України appeared first on...Online.ua

Із Чемпіонату України з легкої атлетики серед паралімпійців кременчужани вибороли 4 золотих, 4 срібних та 1 бронзову медалі Із 2 по 4 червня 2017 року у м. Кропивницькому на стадіоні Зірка відбувся чемпіонат України з легкої атлетики...Online.ua

Бронзовий призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Тарас Міщук більше не буде виступати за Львівську область. Гал-info

У Мукачеві нагородили призерів чемпіонатів Європи та Світу

початку засідання міської ради міський голова відзначив почесною грамотою міськради та цінними подарунками призерів міжнародних змагань. Так, відзначено Василя Діуса, бронзового призера чемпіонату Світу з класичного жиму лежачи та Олега Халілова, бронзового призера чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, повідомили в...Голос Карпат

Українські історики взялися відтворювати найвищі нагороди ОУН - УПА (відео)

Українські історики взялися відтворювати найвищі нагороди ОУН - УПА. Це золоті, срібні та бронзові хрести, якими нагороджували "лицарів" українського підпілля.Стик

Бронзовий призер Олімпійських Ігор 2012 року українець тарас Шелестюк (15-0, 9 КО) проведе свій наступний бій 1 липня в Сакраменто, США. Ім'я його суперника буде оголошено пізніше. Нагадаємо, що Тарас Шелестюк не боксував з листопада минулого року із-за травми, повідомляє...Чемпион