бронзовий

Українці перемогли на міжнародних змаганнях з кульової стрільби у Люксембурзі

Троє українців здобули золоту, срібну та бронзову медалі на міжнародних змаганнях з кульової стрільби у Люксембурзі.Громадське телебачення

Львів

Лідерка української юніорської збірної з художньої гімнастики Христина Погранична здобула чотири золоті та одну бронзову медалі під час другого міжнародного турніру DuGymCup, який проходив в Об’єднаних Арабських Еміратах. Про це повідомляє Zaxid.net...Вісник+К

В даних змаганнях у ваговій категорія 74 кг. бронзовим призером з спортивного самбо став: Діденко Владислав.Моя Вінниця

Українка Ромолданова виграла «бронзу» чемпіонату Європи з тхеквондо

Українська спортсменка Ірина Ромолданова завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо в олімпійських вагових категоріях...Громадське телебачення

Спортсмен із Закарпаття здобув бронзу на Чемпіонаті світу з гирьового спорту

Мешканець Ужгорода Михайло Тупиця на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який відбувся у Сеулі, здобув бронзову та срібну медалі.Press-Центр

На Ямайці встановили пам

Бронзовий пам'ятник бігунові Усейну Болту відкрили на батьківщині спортсмена - Ямайці. Про це повідомляє місцеве видання The Gleaner. Интерфакс-Украина

Українська біатлоністка Юлія Джима фінішувала третьою в індивідуальній гонці першого етапу Кубка світу, який проходить в шведському Естерсунді. Нагадаємо, що Джима пропустила передсезонні старти. Чемпион

Жіночий футбол в Житомирській області: підсумки сезону

Збірна області WU-15 - бронзовий призер чемпіонату України Першої ліги Подробиці читайте тут...Покоління ZET

В Івано-Франківську на вулиці Незалежності відкрили бронзовий памятник художнику-шістдесятник...Експрес

Результат - 3 золоті, 10 срібних та 7 бронзових медалей, 4 місце в командному заліку.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Главный тренер сборной Германии может возглавить Баварию в 2019 году

Німеччини з 2006 року, вигравши за цей час Чемпіонат світу-2014. Крім цього 57-річний фахівець ставав срібним призером Чемпіонату Європи-2008, двічі бронзовим призером Чемпіонату Європи-2012 та Чемпіонату Європи 2016, а також бронзовим призером Чемпіонату світу-2010.Ua-football

Тернополянин Андрій Антонюк став бронзовим призером чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-ох років - розповідає ТТБ.Місто Онлайн

Ввечері, 22 листопада, у спорткомплексі "ARTEGO ARENA BYDGOSZCZ» в Бидгощі (Польща) завершився Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років Спорт Тернопільщини

Росія втратила перше місце в заліку зимової Олімпіади-2014

менше, ніж у команди Норвегії. Всього збірна Росії на Іграх в Сочі отримала 33 медалі (13 золотих, 11 срібних, дев'ять бронзових). Наразы на її рахунку 26 медалей - 10 золотих, сім срібних і дев'ять бронзових. Як повідомляв УНН, раніше МОК...Unn.com.ua

У Львові відкриють бронзовий макет собору Св.

Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова. Подібна памятка у Львові стане вже другою, після макету львівської Ратуш 032.ua — сайт города Львова

Чемпіонаті з фехтування, за нагороди змагався вихованець Черкаського обласного центру фізичного здоров'я та спорту інвалідів "Інваспорт" Артем Манько. Він став бронзовим призером.Прес-Центр

Житомирянин Володимир Демчук став бронзовим чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO

Турнір, який тривав протягом восьми останніх днів і в якому взяли 0412.in.ua — сайт города Житомира

Загалом з Івано-Франківська на змагання поїхали дві команди. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Загалом у франківських тхеквондистів 10 медалей, з них 4 золоті, 4 бронзові та 2 срібні.Івано-франківський портал новин "Репортер"