бронзовий

Суперником ФК «Маріуполь» у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи УЄФА сезону-18/19, як уже повідомляв IA ZIK, буде бронзовий призер чемпіонату Швеції-2017 «Юргорден» зі Стокгольма.Западная информационная корпорация

Брендинг Євробачення-2017, який розробили українські Banda.agency і Republique, отримав бронзову наг...Експрес

Українці отримали нагороду престижного фестивалю реклами - Бронзового лева Cannes Lions, - Еспресо.Гал-info

участь у чемпіонаті України з веслування академічного серед молоді в місті Києві, де вибороли дві золоті, одну срібну та одну бронзову медалі.Lada.FM

На чемпіонаті Європи з фехтування в Нові-Саді (Сербія) черговий комплект нагород розіграли шпажисти. Гал-info

Скульптури, встановлені біля Харківського медуніверситету відтворюють образ реальних студентів вишу, а також символічний образ студента-медика початку ХХ століття. Западная информационная корпорация

Медаль найвищої проби серед молодших юнаків став Максим Рудик, а бронзову здобув Юрій Рудик.Бізнес область

Упродовж п'яти днів, з 6-го по 10-е червня 2018 року на водному майданчику басейну ДНУ у Дніпрі тривали поєдинки другого, фінального туру першості України з водного поло серед юнацьких команд U-12, сформованих з гравців не старше 2006 року народження. Гал-info

Хмельничанка встановила світовий рекорд з пауерліфтингу

У присідання дівчина посіла третє місце та здобула бронзову медаль, присівши з вагою 112, 5 кілограма, повідомляє ye.ua.Press-Центр

Знам'янчанин, вихованець клуба «Піт-Файтер» Михайло Сайфудінов став бронзовим призером.Komora.info

Золоту та бронзову медалі вибороли вихованці тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби у румунській Тімішоарі...Спорт Тернопільщини

У Львові відбувся молодіжний (20 років та молодші) чемпіонат України з кульової стрільби, за підсумками якого снайпери Полтавщини завоювали вісім медалей: три золоті, дві срібні, три бронзові. Полтава 365

Тенісисти ДЮСШ №2 серед переможців із настільного тенісу

З однією золотою і бронзовою медалями повернулася збірна команда Волинської області з Чемпіонату України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2006 р.н.  і молодших...Вісник+К

ПФЛ нагородила "Металіст 1925" бронзовими медалями Другої ліги

Харківський "Металіст 1925" вже в статусі бронзового призера Чемпіонату другої ліги з футболу повернулася з Миколаєва, де здобула чергову перемогу.Новини Харкова

The post «Прикарпаття» стало бронзовим призером чемпіонату України серед команд другої ліги appeared first on "Репортер".Івано-франківський портал новин "Репортер"

Зокрема у фіналах із м'ячем та стрічкох Христина здобула дві золотих медалі, а у фіналі з обручем - одну бронзову. Твоє місто

Під час чемпіонату Європи з армрестлінгу (рукоборство) серед юнаків та юніорів житель міста Дубляни Богдан Фабрика здобув «бронзу» (ліва рука) та «срібло» (права рука). Западная информационная корпорация

Перебуваючи на роботі в Польщі, помер чемпіон України з мас-рестлінгу, бронзовий призер фіналу Кубка Світу 2017 року у вазі до 60 кг цього виду спорту Владислав Мініч.Западная информационная корпорация