бронзовий

Зі стели на могилі Миколи Міхновського зникло бронзове погруддя (ФОТО)

На Байковому кладовищі зі стели на могилі українського громадського та політичного діяча Миколи Міхновського зникло бронзове погруддя...Громадське радіо

Гандбол. Закарпатки стали бронзовими призерами Кубка України

У фіналі львівська Галичанка переграла суперниць із Херсона - 23:26. ClipNews.info

Українські веслувальники вибороли три «золота» на етапі Кубку світу

Українські веслувальники у заключний день першого етапу Кубку світу у Португалії здобули ще шість нагород: три «золота», «срібло» та дві бронзові медалі...Громадське телебачення

У Черкасах на мiському кладовищi з постаменту вкрали бронзове погруддя. Зникнення бюста першою побачи...Експрес

Ужгородські "Карпати" стали бронзовими призерами "жіночого" Кубка України з гандболу.Закарпаття онлайн

Артем Мaнько у складі національної паралімпійської збірної команди з фехтування виступив на етапі Кубку світу. Прес-Центр

Херсонські гандболістки - бронзові призери Чемпіонату України

Херсонська гандбольна команда "Університет-Дніпрянка" завоювала бронзу на Чемпіонаті України сезону 2016/2017. Сайт города Херсона

Українські атлети здобули бронзові медалі на змаганнях у Китаї

Українські атлети Ольга Земляк та Андрій Проценко здобули бронзові медалі другого етапу «Діамантової ліги», змагання якої відбулись у Шанхаї...Громадське телебачення

Протягом чотирьох днів з 05 по 08 травня 2017 року у м. Києві проходив чемпіонат України з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів Спорт Тернопільщини

Українка Циплакова завоювала «бронзу» на змаганнях з боксу у Польщі

Українська боксерка Юлія Циплакова завоювала бронзову медаль на міжнародному турнірі у Польші.Громадське телебачення

У вирішальному 5 матчі "бронзової" серії черкаські баскетболісти не зуміли в гостях стримати натиск господарів поля.Прес-Центр

Українець Тимощенко став бронзовим призером на Кубку Світу із п

Лідер збірної України з сучасного п'ятиборства Павло Тимощенко здобув «бронзу» на третьому етапі Кубку світу в Кечкеметі (Угорщина). Громадське телебачення

Невелику, до пiвметра заввишки, скульптуру бравого вояка Швейка на фасадi вiдомої одеської пивної вс... Експрес

Золоту, дві срібні та три бронзові медалі завоювали спортсмени з Тернопілля на Х-му Міжнародному турнірі з вільної боротьби присвяченому ветеранам боротьби Прикарпаття, що проходив днями у...Спорт Тернопільщини

"Соллі Плюс" бронзовий призер зимового чемпіонату області

З рахунком 3:0 переміг харківський "Солі Плюс". Голи на рахунку Данила Соломахи, Руслана Левіги та Олександра Холодкова. Таким чино... Новости ФК "Металлист"

Тернопільський боксер Ігор Будзінський став бронзовим призером Міжнародного турніру, пам'яті льотчика-космонавта Павла Поповича, що минулого тижня відбувся у Білій Церкві...Спорт Тернопільщини